صفحه 16 از 51 اولیناولین ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 226 تا 240 از مجموع 761

موضوع: CacheXpress

نام حقيقي: علي

خواننده شناسه تصویری ali55
    نوشته
    217
    سپاسگزاری شده
    70
    سپاسگزاری کرده
    52
    لطفا اگر كسي لينك دانلود برنامه CacheXpress رو داره براي من هم ارسال كنه
    ali@shareh.net

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    يه ايميل بزنيد به همراه اسم شبکه و سمت خودتون. ارسال ميکنم.

عضو غیر فعال
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon12 CacheXpress جون!!!

سلام ... به بچه هايي كه سرشار از اطلاعات فني هستند ... يادتون باشه غذاتونو سر وقت بخورين

من چند وقته كه با اين نرم افزار كار كردم خيلي خوشم اومد مخصوصا از گزارش هايي كه مي ده ميخوام بدونم اونايي كه اينو رو بار بردن نظرشون چيه؟ چند درصد كش كرده يا اگه مي تونن گزارش رو كپي كنند اينجا همه ببينم چطوره من واسه تست روي يه سرور قوي مي خوام ببرم رو بار واسه 120 خط اي وان از يه نفر از بچه هايي كه شبكه كار مي كنند در رابطه با اندازه كش سوالي كردم، گفتم كه احساس مي كنم كه اندازه كش بايد دو برار حجم دريافت اطلاعات در 24 ساعت باشه البته اين يه نظر شخصي و خودم بصورت تجربي به اين نتيجه رسيدم، باهاش موافقم اين اقا كه توي اينگليس كار مي كنه مي گفت درسته اين كار خوبه يعني اگه من روزي 5 گيگا بايت رسيو داشته باشم اندازه كشم بهتره 10 گيگابايت باشه...
    اين نرم افزار كش اكسپرس به درد يه آي اس پي مي خوره؟
    اگه من الان يه كش سرور داشته باشم و بيام
    gateway مشتركين رو كش اكسپرس بزارم و بعد gateway كش اكسپرس رو كش سرور سابقم رو انجام بدم چوره يعني دو با كش بشه اين كار درستي يا برم peer تعريف كنم؟؟؟؟؟؟؟؟
    بعد واسه اضافه كردن يك peer جند نوع اكشن وجود داره Dicrect, select using ICP, select using round robin, select using hash .................
    اوووو اينا چه معني مي دن ؟؟؟؟ كس هست كه اينا رو بدونه و با اونا كار كرده باشه؟ ضمنا من كاملا راهنماي كش اكسپرس رو خوندم يعني حفظم ولي اينا توش نبودن

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    امر جون. من هم شرمنده شما هستم. من تازه رسيدم دفتر. 10 روزي رفته بودم مسافرت. نزديكت بودم رامسر.
    ولي حيف كه نشد خدمت برسيم . الحمدلله كه گيرت رفع شد .

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    سلام،
    نظرمون که خوبه! فقط وقتش رو يه مقدار بيشتر کنين p:
    در مورد Cache، در بهترين حالت حدود 50 درصد درخواستها و حدود 40 درصد پهنای باند رو جواب ميده.
    در مورد Cache Size چندين فرمول وجود داره که يه بار نوشتم.
    ولی من از فرمول استفاده نميکنم.
    در صفحه اول گزارشات، Avg Response Time Hits/Misses رو ببين. دو تا عدد جلوشه. يکی متوسط زمان دريافت پاسخ از اينترنت و ديگری متوسط زمان دريافت پاسخ از Cache است.
    اگر هدفت صرفه جويی در پهنای بانده (که ميشه گفت نياز همه ما همينه!) ميتونی تا جايی حجم Cache ات رو زياد کنی که زمان مربوط به Cache بيشتر از زمان دريافت از اينترنت نباشه.
    اين نرم افزار برای سرويس دهندگان اينترنته! به درد بقالی که نميخوره! (شوخيه ها جدی نگيری)
    در مورد استفاده از دو Cache، وقتی Peer تعريف ميکنی، يه تعامل بين دو سرور بوجود مياد و ميشه گفت شرايط در وضعيت بهينه قرار ميگيره. ولی اگه دو تا Cache رو پشت سر هم سری دوزی! کنی، هر دو سيستم، همه Object ها رو Cache ميکنن و بخاطر اينکه هر درخواست بايد توسط هر دو سيستم مورد پردازش قرار بگيره، سرعت پايين مياد. اين از تئوريش! در عمل هم تست کردم سرعت پايين مياد.
    در مورد Peer، راهنمای CacheXpress در مورد Parent و Sibling توضيح داده. من از اين دو تا استفاده کردم.
    Round Robin هم که يعنی بار بطور مساوی بين همه Cache ها تقسيم بشه.
    بقيه اش رو هم نميدونم. فکر کنم Search کنی جواب بگيری.

MCP
    MCP آنلاین نیست.
    نام حقيقي: امیر

عضو غیر فعال شناسه تصویری MCP
    نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryagohar
    امر جون. من هم شرمنده شما هستم. من تازه رسيدم دفتر. 10 روزي رفته بودم مسافرت. نزديكت بودم رامسر.
    ولي حيف كه نشد خدمت برسيم . الحمدلله كه گيرت رفع شد .
    همين كه به فكر ما هستي ، خودش يه دنيا برامون ارزش داره

ميگفتي لااقل ما ميومديم خدمتتون ايشالله هميشه به گردش !

عضو غیر فعال شناسه تصویری omid650
    نوشته
    61
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon1 squid يا cachexpress

با سلام
    سوالي كه داشتم اينه كه كدوم يك از اين برنامه هاي بهتره؟ من يه مدت از cachexpress استفاده كردم و به خاطر مشكلات كرك از خيرش گذشتم . الان يه مدتيه از squid استفاده ميكنم ولي به نظرم مياد كه اولي بهتر بود
    حالا اگه دوستان از هردو استفاده كرده اند خواهش ميكنم يه نظري در اين خصوص بدن

عضو غیر فعال
    نوشته
    81
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    كدوم مشكل كرك؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بابا كرك ميشه تووووووپ

فرق بين اين دو تا رو هم تو فرم بگرد قبلاً توضيح داده شده.

عضو غیر فعال
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon12 اي ول دمت CACHE بشه!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh
    سلام،
    نظرمون که خوبه! فقط وقتش رو يه مقدار بيشتر کنين p:
    در مورد Cache، در بهترين حالت حدود 50 درصد درخواستها و حدود 40 درصد پهنای باند رو جواب ميده.
    در مورد Cache Size چندين فرمول وجود داره که يه بار نوشتم.
    ولی من از فرمول استفاده نميکنم.
    در صفحه اول گزارشات، Avg Response Time Hits/Misses رو ببين. دو تا عدد جلوشه. يکی متوسط زمان دريافت پاسخ از اينترنت و ديگری متوسط زمان دريافت پاسخ از Cache است.
    اگر هدفت صرفه جويی در پهنای بانده (که ميشه گفت نياز همه ما همينه!) ميتونی تا جايی حجم Cache ات رو زياد کنی که زمان مربوط به Cache بيشتر از زمان دريافت از اينترنت نباشه.
    اين نرم افزار برای سرويس دهندگان اينترنته! به درد بقالی که نميخوره! (شوخيه ها جدی نگيری)
    در مورد استفاده از دو Cache، وقتی Peer تعريف ميکنی، يه تعامل بين دو سرور بوجود مياد و ميشه گفت شرايط در وضعيت بهينه قرار ميگيره. ولی اگه دو تا Cache رو پشت سر هم سری دوزی! کنی، هر دو سيستم، همه Object ها رو Cache ميکنن و بخاطر اينکه هر درخواست بايد توسط هر دو سيستم مورد پردازش قرار بگيره، سرعت پايين مياد. اين از تئوريش! در عمل هم تست کردم سرعت پايين مياد.
    در مورد Peer، راهنمای CacheXpress در مورد Parent و Sibling توضيح داده. من از اين دو تا استفاده کردم.
    Round Robin هم که يعنی بار بطور مساوی بين همه Cache ها تقسيم بشه.
    بقيه اش رو هم نميدونم. فکر کنم Search کنی جواب بگيری.

----------------------------------------------------------------------------------------

نزنيد بابا... من گفتم شايد واسه كافي نتي، شركتي، چيزيه شايد واسه سرويس دهندگان اينترنت اونقدرا خوب نباشه ضمنا من با نظر شما موافقم خوب نميشه سري كردن كش چون دو با كش مي شه ابجكت ها خو در رابطه با پرنت و سيبلينگ ولي در مورد اون گزينه ها كه گفتم چيزي تو راهنماش نيست ...

جايي ديگه راهنمايي كامل تر با جزيئيات بشتر نداره؟؟؟؟ برم بخونم ازش خوشم اومد جون تو

راستي ... كرتيم

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    configurationguide.pdf صفحه 12

عضو غیر فعال
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon12 كسي مي تونه وضعيت رو چك كنه؟؟؟

Cache Statistics
    Avg HTTP requests/second: 7 اينم ماكسيموم به 10 رسيده....
    Avg Response Time Hits/Misses (ms): 12 / 3341 بعضي وقتا اين 12 ميره بالا 300 يا 1000 نميدونم واسه چيه !!!
    HTTP Requests: 345474
    HTTP Hits: 135766
    Total Clients: 91
    Requests In Progress: 287
    Objects in cache: 147912
    Uptime: 16 h, 35 m, 37 s
    Memory Usage: 34 MB
    CPU Usage: 0%

ضمنا سيستم يه هارد اسكازي 10000 دور داره با كارت اسكازي 160 از نظر سيستم يه سيستم پرسرعت و پرقدرته هم از نظر رم فيلا 1 گيگا هم از نظر سي پي يو كه 2/4 گيگا

يكي بگه داره خوب كار مي كنه يا نه ضمنا يادم رفت كه نورتن انتي ويروس سرور 8 نصبه و realtime چك مي كنه فكر مي كنم سرعته هارد رو مياره پايين تو سرعت كش هم تاثيير داره، نه؟؟؟

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    Cache ات وضعيت اش خوبه. CacheSize ات چقدره؟
    در مورد تاثير AV به عملکرد Cache، بعيد ميدونم تاثيری داشته باشه (ولی مطمئن نيستم) چون ساختار CacheXpress طوری است که مديريت فايلهاش دست خودشه و دست سيستم عامل نيست و اين يکی از بزرگترين فوايدشه (در مقايسه با Squid تحت ويندوز) و باعث ميشه هيچ نرم افزار ديگری به فايلهاش کاری نداشته باشه.

راستی يه توصيه اخلاقی:
    وقتی Cache تون کار ميکنه کاری به کارش نداشته باشين.
    کسانی که روزی 2000 دفعه از طريق وب به گزارش گيری و Monitor کردن سيستم ميپردازن نميدونن اين کار چه تاثير سوئی بر عملکرد و پايداری سيستمشون داره.

عضو غیر فعال
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    به نظرتون كدوم يك از راههاي زير ترافيك شبكه رو پايين تر مياره؟

نياز به توضيح هست كه ip همه كلاينتها بصورت invalid هست.

1- proxy server ( بصورتي كه كلاينتها مجبورند ip و port 3128 رو در option خودشون وارد كنند)
    2- transparent proxy server

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    شايد اين دو راه از نظر ترافيک شبکه هيچ تفاوتی نميکنن. تنها تفاوتشون نحوه برخورد کاربر با اين سيستمه . . .

عضو غیر فعال
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon12 وضعيت عجيب و غريب نمي فهمم !!!!

سلام من اين كش سرورم رو رو بار گزاشتم wccp v2 اما بعد از چند ساعت شايد حدود 5 يا 6 ساعت خيلي خوب كار مي كنه كه ديگه تماس مي گيرند مي گن سايت دير باز مي كنه يا اصلا باز نمي كنه ضمنا همه چيز درسته !!! اينجا رو نگاه كنيد ضمنا اندازه كش من الان 5 گيگاست

Cache Statistics
    Avg HTTP requests/second: 0
    Avg Response Time Hits/Misses (ms): 62625 / 20969 شايد اين مشكل اصلي منه وقتي سايت ها باز نميشن
    HTTP Requests: 15
    HTTP Hits: 7
    Total Clients: 7 تعداد يوزر ها همه اومده بود پايين چون سايت ها باز نمي شد احتمالا رفته بودن بخوابن
    Requests In Progress: 36
    Objects in cache: 206307
    Uptime: 3 m, 10 s البته اينجا اومدم سرور رو ريستارت كردم شايد درست بشه كه نشد باز همه همون اش و همون كاسه
    Memory Usage: 29 MB
    CPU Usage: 0%

خيلي عجيبه بخدا سيستمي كه براي اينكار گذاشتم واقعا قوي هستش و كم نمياره نه رم نه سرعت هارد نه هيچ چيزه ديگه انتي ويروس رو غير فعال كردم گفتم شايد از اين باشه بازم اينطوري شده شايد از فايروال باشه اما اگه از فايروال باشده نبايد اصلان كار كنه 6 يا 7 ساعت بعد نتيجه بالا + باز نكردن صفحه ها براي كاربران
    از wccp v2 استفاده مي كردم خيلي هم خوب كار مي كرد خداييش اما حالا اومدم از wccp v1 استفاده كنم شايد مشكلم حل شد منظورم شايد مورد اين باشه يعني باگي ماگي مشكلي باشه راستي امروز روز سومي هست كه اين سرور داره كار مي كنه...

لطفا اگه كسي وارده (كه هست) يه نظرم به ما بندازه ثواب داره بخدا

ویرایش توسط ITkamran : 2004-04-10 در ساعت 02:58 AM

صفحه 16 از 51 اولیناولین ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

CacheXpress

behzad.safamanesh@gmail.com

داهنمای سکوید

نتايج كشينگ در اسكوئيد در webmin

کاهش حجم فایلهای تصویریmrt

- شرح خطا : شماره421 : IP نامعتبر است

لیستhttp proxy server list

افزودنی هاproxy list

CacheXpressدانلود نرم افزار تحت ویندوز

cachexpress 3 0 14 zip

cachexpress stable

CacheXpress kerio

ارور This page has been blocked by Kerio Control! برای چیه ؟

مقایسه نرم افزار مانیتورینگ بینا با prtg

behzad safamanesh

behzadsafamanesh@gmail.com

this page has been blocked by kerio control مشکل

natست کردن

دانلود برنامه cachexpress

www.kerio.pinarnet.comlogin

ويندوز ويست ادمين2

hessamsh

http://forum.persiannetworks.com/f79/t4745.html

OpenVPN 2.0.7

CacheXpress bandweight

برچسب برای این موضوع

2 کارت شبکه, 2003, 60%, access, access-list, active, add, application, archive, attach, authenticate, authentication, automatic, backup, cach, cache isa, cachexpress, configuration, control, cpu, cpu usage, crack, date, default gateway, delete, denied, destination, dhcp server, dial-up, disable, dns cache, dns server, download, email, enable, event viewer, fail, failover, failure, fedora, filter, forum, ftp server, gateway, google, group-async, hardware, host, html, http, https, hub, icmp, invalid ip, ip address, ip base, ip invalid, ip valid, ise, kerio winroute, lan, leased line, license, local, local area connection, login, man, memory, mirror, monitoring, my computer, network connections, offline, page, patch, php, ping, policy, port 80, pos, prtg, radius, raid, raid 5, ram, ras, record, recovery, redirect, refresh, remo, report, reset, restart, round robin, route, routing, routing and remote access, rpm, rule, run, secure, send, services, share کردن, shutdown, smtp, software, sql, sql server, start, static, stop, switch, target, tenor, time, tracert, traffic, update, upload, upnp, user, username, فايروال, قدم به قدم, كمك, كارت شبكه, لینوکس, مقایسه, مهم, موازی, مودم, ماژول, مجازی, محتوا, محدود کردن, مدير, مساوی, مشكل, نام کاربری, نتورک, نرم افزار, نصب برنامه, نصب شده, هارد, هستش, ويندوز سرور, وی پی ان, ویندوز, وب سایت, وبلاگ, ورود, یوزر, کلاینت, کلاینتها, کمک, کنترل, کندی, کافی نت, کامپیوتر, کانفیگ, کانکشن, کابل, کابل شبکه, کار, کارها, کاربر, کاربران, کارت شبکه, کرک, کردن, کش سرور, گوگل, گیت وی, گزارش, پورت, پيشنهاد, پیشنهاد, پروژه, پراکسی, پرشین, پشتیبانی, valid ip, virtual, voice, vpn, vpn server, wan, web, web caching, web filter, webbase, windows, windows server, windows update, windows xp, آموزش, آی پی, انتقال, انجمن, اولین, اينترنت ماهواره اي, ایمیل, ایران, اتصال, ارور, ارتقا, استاندارد, استاد, اشتراك, اشتراک, اشغال, اطلاعات, بلاک, بهترین, بک آپ, بالای, بازار, برنامه, برای, برد, بررسی, تفاوت, تماس, تنور, تنظیمات, تهران, تانل, تبدیل, تجهیزات, تجربه, تحقیق, تحت وب, ترافیک, تست, تعویض, تغییر, حجمی, حداقل, حذف, خودش, خرید, خطا, دو کارت شبکه, دانلود, درایور, درخواست, دستور, دسترسي, روی, روتر, روزانه, روش, ريست, راهنمایی, راهی, زمانی, سیستم, سایت, ساعتی, ست کردن, سخت افزار, سرور, سرور 2003, سرعت, شما, شبكه محلي, شبکه مجازی, صفحه

نمایش برچسب ها