صفحه 12 از 51 اولیناولین ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 166 تا 180 از مجموع 761

موضوع: CacheXpress

نام حقيقي: امير عرب بيگي

عضو عادی شناسه تصویری a_arabbeigi
    نوشته
    663
    سپاسگزاری شده
    61
    سپاسگزاری کرده
    8
    MCP جان درست گفتي فقط يه سرور كش دارم.
    در ضمن من از WCCP1 استفاده ميكنم و الان هم داره مثل ساعت كار ميكنه ( با تشكر از آقا كوروش- آقا كوروش جواب ميل شما رو هم به تفصيل براتون ميل ميكنم ببخشيد كه دير شد ) ولي روي روتر هيج تنظيمي نكردم ! حالا احتياج هست كه روتر رو هم تنظيم كنم يا نه؟

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    اگه روی روتر هيچ تنظيمی نکردی چطوری داره مثل ساعت کار ميکنه؟!!
    توی روترت بايد WCCP Ver 1 رو فعال کنی . . .

MCP
    MCP آنلاین نیست.
    نام حقيقي: امیر

عضو غیر فعال شناسه تصویری MCP
    نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    2
    شايد رو روترت قبلا وارد شده بوده ! ، يا اينكه اصلا WCCP كار نميكنه..

تازه! اگر هم تو روتر ست كرده باشي ، نبايد مثل ساعت كار كنه!! عجيبه!

آقا فقط IP-Mapping اين خدايي خوب جواب ميده.. من همه روش ها رو چند روز تست كردم و اين از همه بهتر بود.

تو Deployment پيدا ميشه.

آقايون! آيا كسي ميدونه كه صفحه هاي Error كش اكسپرس كجاست؟؟ Html رو ميگما...

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    صفحه Error نداره تا اونجاييکه من ميدونم، توسط خود exe اش Generate ميشه.
    البته شايد من اشتباه ميکنم و راهی وجود داشته باشه که تغييرش داد.

نوشته
    663
    سپاسگزاری شده
    61
    سپاسگزاری کرده
    8
    1- من فكر كنم از قبل فعال شده ولي نمي دونم چرا تو قسمت Report > WCCP > Known Caches هيچ چيري ننوشته. در ضمن براي كار كردن با WCCP 2 پرسيدم كه اونو بايد روي روتر تنظيم كنم ؟

2- راستي من وقتي تو قسمت HTTP Access رنج IP هاي خودم رو ميدم و اونها رو Allow Access ميكنم كش اجازه دسترسي به كاربرا نميده و براي همين مجبور شدم كه همه رو Allow كنم ولي مي خوام كه فقط كاربراي خودم اجازه داشته باشن كسي به اين مشكل بر خورده؟ لطفا كمك كنيد.

3- قبلا اگه يادتون باشه مي گفتيد كه وقتي كش راه مي افتاد اولين درخواست رو نمي اورد و اگه Refresh ميكردي درست مي شد .من اين مورد رو چك كردم و مشكلي نداشتم و با اولين درخواست صفحه مي اومد.

4- چه طوري كش رو بهتر از اين كه هست كنيم منظورم اينه كه جه طوزي ميشه Performance كش رو بالا ببريم.

پيشاپيش براي جوابهاتون ممنونم

امير
    a_arabbeigi@yahoo.com

نوشته
    663
    سپاسگزاری شده
    61
    سپاسگزاری کرده
    8

Icon13 قابل توجه دوستاني كه از Squid استفاده مي كنن

قابل توجه دوستاني كه از Squid استفاده مي كنن
    من اين مطلب رو براي دوستاني كه زياد از Linux و Command هاي اون سر در نمي يارن نوشتم و جهت دادن اطلاعات به سايرين و اميدوارم كه بدرد بخوره.

يه پكيج هست به نام Webmin كه Free هم هست و مي تونيد اون رو از روي اينترنت بگيريد.اين Webmin كارش اين هست كه روي Linux نصبش ميكنيد و بدون اينكه بخواهيد Apachi نصب كنيد Web base ميتونيد به سيستم Connect كنيد و كنترل سيستم عامل رو از روي وب در دسترس بگيريد و چون از طريق وب كار ميكنه احتياج نيست كه تمام دستورات لينوكس رو بلد باشيد. از همه جا هم ميتونيد كنترلش كنيد.
    اگه كسي خواست بگه تا من براش ميل بزنم .
    نصبش هم كه مثل اب خوردنه:
    i- اسم پكيج rpm

بعد هم مي تونيد با Browse كردن IP سيستم بر روي پورت 10000 و از روي يه سيستم ديگه به سيستم Connect کنيد و با دادن Root User name و پسوورد اون وارد بشيد بعدش هم هر كاري خواستيد بكنيد.

امير
    a_arabbeigi@yahoo.com

ویرایش توسط a_arabbeigi : 2004-03-10 در ساعت 12:46 AM

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon12 تشكر

سلام من نيما هستم از طريق اساتيد اين سايت با اين برنامه آشنا شدم نصب كردم و خواستم تشكر كنم راستي من آخرين نسخه اين برنامه رو crack كردم و داخل سايتم گذاشتم از اين برنامه ها داشتين بدين شايد كرك شد آدرس سايت من www.crack.ir مي باشد

با تشكر نيما رضاييان

عضو غیر فعال
    نوشته
    81
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام

آقاي عرب بيگي جواب تمام سوالاتتون در مورد cache xpress توی مباحث مربوط به cache xpress نوشته شده بگرد اگه باز پیدا نکردی بگو یه بار دیگه هم مینویسیم.

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    آقا نيما، من آدرس ايميل شما رو نداشتم.
    Crack شما مشکل داره. پس از نصب، هنگام Login بصورت Webbase هر Password ای که بزنی وارد ميشه!!!
    در موردش قبلا صحبت کرديم و من به همه دوستان توصيه کردم ازش استفاده نکنن.

Webmin که آقای عرب بيگی گفتن برنامه جالب و بدرد بخوريه. از Download.com ميتونين نسخه آخرش رو دريافت کنين.

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon14 قبول دارم ايراد داشت

آقايا من اين برنامه رو نصب كردم همه چي كار ميكنه بغير از Yahoo Mesenger ميشه كمك بفرماييد

اين هم config من
    Source Port 5050 Allow Access 0
    Destination Port 5050 Allow Access 0
    HTTP Protocol http: Allow Access 1405
    HTTP Protocol https: Allow Access 17
    HTTP Method POST Allow Access 0
    HTTP Method CONNECT Allow Access 0
    HTTP Method SUBSCRIBE Allow Access 0
    HTTP Header 1 string Allow Access 0
    HTTP Protocol ftp: Allow Access 0

ولي اصلا كار نمي كنه Yahoo Mesenger روي كلاينت ها

نوشته
    663
    سپاسگزاری شده
    61
    سپاسگزاری کرده
    8

Icon14

علماي عظما همگي سلام
    من كش اكسپرس رو از روي فايل آقا كوروش تازه نصب كردم و با تمام تنظيمات كش قبلي .كش قبلي رو از روي فايل Crack.ir نصب كرده بودم و به جز مشكل پسوورد هيچ مشكلي نداشت ولي از ديشب كه نصبش كردم تا حالا دو تا مشكل عجيب دارم :
    1- اينكه ديشب كش 45% پر شده بود ولي صبح كه بهش سر زدم 33% نشون ميداد سيستم هم ريست نشده بود چون Time Connection از ديشب تا حالا تغييري نكرده بود؟؟؟

2- روي كش قبلي نشان مي داد كه درخواستها دارن كش مي شن اونم به اين صورت كه Background درخواست زرد رنگ بود ولي روي اين كش جديد من تا حالا رنگ زردي نديدم از يه طرف هم توي Log هاي كش نشون مي ده كه فايلها دارن كش مي شن؟؟؟

اگه كسي به موارد بالا برخورد كرده يه كم توضيح بده ببينيم اين جناب كش داره چيكار مي كنه (Please)

من توي مطالب قبل خيلي دنبال تنظيمات روتر براي كش گشتم ولي اينقدر مطالب قر و قاطي بود كه آخر نفهميدم كه چه تنظيماتي رو بايد روي چه ترتيبي انجام بدم؟ اگه كسي لطف كنه و اونها رو مرتب شده اينجا بذاره تا ما تازه كارها هم راه بيفتيم و يا كمك كنه تا بيشتر سر در بياريم كلي كه هيچ راست هزار تا حال داديد

ولي خودمونيما باحالتر از شما جايي نديدم دمتون گرم بابت اين همه چيز كه بدون چشم داشتي در اختيار بقيه مي زاريد

نوشته
    663
    سپاسگزاری شده
    61
    سپاسگزاری کرده
    8
    آقا راستي يادم رفت بگم من كراك ورژن 2.1.5 كش اكسپرس رو دارم ولي خود فايلش رو نه اگه كسي سراغ داره راهنمايي كنه تا تست كنيم ببينيم جواب ميده يا نه؟

نوشته
    663
    سپاسگزاری شده
    61
    سپاسگزاری کرده
    8
    آقا اين كشه چرا اينطوريه؟؟؟
    الان 30 % نشون ميده كش كرده؟؟؟

يكي لطف كنه جواب بده و خانواده اي رو از نگراني نجات بده!!!

عضو غیر فعال شناسه تصویری sdsl
    نوشته
    630
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزيز حق داريد كمي گيج بشيد.

اگر خدا بخواد و وقت كنم مراحل نصي و پيكر بندي و تنظيم روتر و ... تويه يه راهنماي كوچولو جمع مي كنم..

اگر وقت كنم!!!!!!!!

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon5 اقا به خاطر خدا كمك

آقا ما يه قلتي كرديم يه كراكي ساختيم گزاشتم تو سايتم www.crack.ir حالا بعضي ها ميگن ايراد داره ولي حلا قبول ايراد داره ژسورد نميخواد ولي به خاطر خدا به من بگيد چرا مسنجرم باز نميشه رو كلاينت ها اين هم http configesh

آقايا من اين برنامه رو نصب كردم همه چي كار ميكنه بغير از Yahoo Mesenger ميشه كمك بفرماييد

اين هم config من
    Source Port 5050 Allow Access 0
    Destination Port 5050 Allow Access 0
    HTTP Protocol http: Allow Access 1405
    HTTP Protocol https: Allow Access 17
    HTTP Method POST Allow Access 0
    HTTP Method CONNECT Allow Access 0
    HTTP Method SUBSCRIBE Allow Access 0
    HTTP Header 1 string Allow Access 0
    HTTP Protocol ftp: Allow Access 0

ولي اصلا كار نمي كنه Yahoo Mesenger روي كلاينت ها

با تشكر نيما رضاييان

صفحه 12 از 51 اولیناولین ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

CacheXpress

behzad.safamanesh@gmail.com

داهنمای سکوید

نتايج كشينگ در اسكوئيد در webmin

کاهش حجم فایلهای تصویریmrt

- شرح خطا : شماره421 : IP نامعتبر است

لیستhttp proxy server list

افزودنی هاproxy list

CacheXpressدانلود نرم افزار تحت ویندوز

cachexpress 3 0 14 zip

cachexpress stable

CacheXpress kerio

ارور This page has been blocked by Kerio Control! برای چیه ؟

مقایسه نرم افزار مانیتورینگ بینا با prtg

behzad safamanesh

behzadsafamanesh@gmail.com

this page has been blocked by kerio control مشکل

natست کردن

دانلود برنامه cachexpress

www.kerio.pinarnet.comlogin

ويندوز ويست ادمين2

hessamsh

http://forum.persiannetworks.com/f79/t4745.html

OpenVPN 2.0.7

CacheXpress bandweight

برچسب برای این موضوع

2 کارت شبکه, 2003, 60%, access, access-list, active, add, application, archive, attach, authenticate, authentication, automatic, backup, cach, cache isa, cachexpress, configuration, control, cpu, cpu usage, crack, date, default gateway, delete, denied, destination, dhcp server, dial-up, disable, dns cache, dns server, download, email, enable, event viewer, fail, failover, failure, fedora, filter, forum, ftp server, gateway, google, group-async, hardware, host, html, http, https, hub, icmp, invalid ip, ip address, ip base, ip invalid, ip valid, ise, kerio winroute, lan, leased line, license, local, local area connection, login, man, memory, mirror, monitoring, my computer, network connections, offline, page, patch, php, ping, policy, port 80, pos, prtg, radius, raid, raid 5, ram, ras, record, recovery, redirect, refresh, remo, report, reset, restart, round robin, route, routing, routing and remote access, rpm, rule, run, secure, send, services, share کردن, shutdown, smtp, software, sql, sql server, start, static, stop, switch, target, tenor, time, tracert, traffic, update, upload, upnp, user, username, فايروال, قدم به قدم, كمك, كارت شبكه, لینوکس, مقایسه, مهم, موازی, مودم, ماژول, مجازی, محتوا, محدود کردن, مدير, مساوی, مشكل, نام کاربری, نتورک, نرم افزار, نصب برنامه, نصب شده, هارد, هستش, ويندوز سرور, وی پی ان, ویندوز, وب سایت, وبلاگ, ورود, یوزر, کلاینت, کلاینتها, کمک, کنترل, کندی, کافی نت, کامپیوتر, کانفیگ, کانکشن, کابل, کابل شبکه, کار, کارها, کاربر, کاربران, کارت شبکه, کرک, کردن, کش سرور, گوگل, گیت وی, گزارش, پورت, پيشنهاد, پیشنهاد, پروژه, پراکسی, پرشین, پشتیبانی, valid ip, virtual, voice, vpn, vpn server, wan, web, web caching, web filter, webbase, windows, windows server, windows update, windows xp, آموزش, آی پی, انتقال, انجمن, اولین, اينترنت ماهواره اي, ایمیل, ایران, اتصال, ارور, ارتقا, استاندارد, استاد, اشتراك, اشتراک, اشغال, اطلاعات, بلاک, بهترین, بک آپ, بالای, بازار, برنامه, برای, برد, بررسی, تفاوت, تماس, تنور, تنظیمات, تهران, تانل, تبدیل, تجهیزات, تجربه, تحقیق, تحت وب, ترافیک, تست, تعویض, تغییر, حجمی, حداقل, حذف, خودش, خرید, خطا, دو کارت شبکه, دانلود, درایور, درخواست, دستور, دسترسي, روی, روتر, روزانه, روش, ريست, راهنمایی, راهی, زمانی, سیستم, سایت, ساعتی, ست کردن, سخت افزار, سرور, سرور 2003, سرعت, شما, شبكه محلي, شبکه مجازی, صفحه

نمایش برچسب ها