صفحه 14 از 51 اولیناولین ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 196 تا 210 از مجموع 761

موضوع: CacheXpress

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    Webmin رو ميتونی از http://www.webmin.com/download.html دريافت کنی.

نام حقيقي: امير عرب بيگي

عضو عادی شناسه تصویری a_arabbeigi
    نوشته
    663
    سپاسگزاری شده
    61
    سپاسگزاری کرده
    8

Icon11

اين هم آدرس براي Download
    http://www.webmin.com/download.html

عضو غیر فعال
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon12 CacheXpress & Webmin

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh
    Webmin رو ميتونی از http://www.webmin.com/download.html دريافت کنی.
    ========================

دستت درد نكنه جالبه خيلي جالبه چون وقتي من داشتم WEBMIN رو دانلود مي كردم وقتي تموم شد اومدم اينجا ديدم شما ادرس رو گذاشتيم جل ال خالق

اقا من خودمو كشتم نتوستم CacheXpress رو پيدا كنم هر چي كرك براي نسخه هاش بود پيدا كردم اما خودشو نتونستم لطف كنيد به منم بدين موندم تو خوماري لينكشو بدين دانلود كنم يا اينكه ميل كنيد برام ثواب داره نسخه 2.0.14 ظاهرا بهتر كار مي كنه اگه بشه ممنون مي شم

عضو غیر فعال
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon12 نصب موفقيت آميز كش اكسپرس نسخه 2.0.14

بچه ها متشكرم (مهدي جون مخصوصا شما ) پس از نصب كش اكسپرس بصورت اين لاين و خوندن راهنما نصب شده و تموم شد فقط يه سري سوال پيش اومده

1- در منو Report گزينه SmartMirror پايينش اسم چند تا فايل نوشته كه فكر كنم كش شده باشه ولي اگه اينا كش شده چرا فايل هايه ديگه اسمش نيست اصلا اين اسمارت ميرور چيه من تو منوالش چيزي پيدا نكردم.

2- بعدش هم آيا ميشه بعنوان يه peer يه كش سروري رو معرفي كرد كه مثلا از اون فقط 100Kbps پهناي باند استفاده كنه اگه اون پر شده بياد از پهناي باند خودش استفاده كنه يا بياد از هر دو تا پهناي باند استفاده كنه از يكيش كه يه كش ديگست 128 از اوون يكي 512 تا استفاده كنه يعني يه جورايي بالانس كنه اما اين دو تا بك بون مختلفه ....

انشا ال... كه مظوره منو گرفته باشين

عضو غیر فعال
    نوشته
    147
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقاي حكيمي
    سلام و تحنيت
    ارسال اين كش توسط شما الان در چه مرحله ايي است؟

عضو غیر فعال شناسه تصویری ghazizadeh
    نوشته
    287
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    0

اقا براي من هم بفرستيد

سلام

اگه ميشه اين نرم افزار با كركش ره براي من بفرستيد.
    ghazizadeh_ali@lrb-group.com

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    شرمنده ام، من همه درخواستها رو نهايتا يکی دو روزه ارسال ميکردم، ولی چند روزه Mail Server ام مشکل پيدا کرده، فرصت نکردم جابجاش کنم. اينه که نتونستم ارسال کنم.
    ولی آرش خان، شما قبلا به من ايميل زده بودی و فکر ميکنم که برای شما ارسال کرده بودم!
    ايشاللا در اولين فرصت ارسال ميکنم. ايميل رو فراموش نکنيد که تنها راه يادآوری به من، ارسال ايميل است!

عضو غیر فعال
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon12 تكرار

اقايون متشكرم از حسن نظرتون و جوابهاتون آقا اصلا كسي اون پيغام قبلي منو گرفت آخه فكر كنم كسي نديدش اگه نديدينش دوباره ايجا
    بچه ها متشكرم (مهدي جون مخصوصا شما ) پس از نصب كش اكسپرس بصورت اين لاين و خوندن راهنما نصب شده و تموم شد فقط يه سري سوال پيش اومده
    paste مي كنم ....
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

1- در منو Report گزينه SmartMirror پايينش اسم چند تا فايل نوشته كه فكر كنم كش شده باشه ولي اگه اينا كش شده چرا فايل هايه ديگه اسمش نيست اصلا اين اسمارت ميرور چيه من تو منوالش چيزي پيدا نكردم.

2- بعدش هم آيا ميشه بعنوان يه peer يه كش سروري رو معرفي كرد كه مثلا از اون فقط 100Kbps پهناي باند استفاده كنه اگه اون پر شده بياد از پهناي باند خودش استفاده كنه يا بياد از هر دو تا پهناي باند استفاده كنه از يكيش كه يه كش ديگست 128 از اوون يكي 512 تا استفاده كنه يعني يه جورايي بالانس كنه اما اين دو تا بك بون مختلفه ....

انشا ال... كه مظوره منو گرفته باشين

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    مورد اول مربوط به نمايش فايلهايی است که بين دو Cache که Mirror شده اند Share ميشوند.
    حداقل حجم اين فايلها رو ميتونی در قسمت Configuration > Network تعيين کنی.
    مورد دوم رو من متوجه نشدم. خيلی پيچونديش!!!

عضو غیر فعال شناسه تصویری I.H.Maleki
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon12 با سلام خدمت اساتيد. (To:Koorosh)

undefined

سلام آقاي حكيمي

لطفا در صورت امكان يك نسخه cachexpress همراه با كركش وسريال يا كرك windows 2003 رابه بنده ارسال نماييد.البته اين خواهش را از شما كردم چون تو فورم يه جا خوندم كه ميخاين آمار دستتون باشه و اگه مقدور نيست
    بفرماييد ما كي رو بايست ببينيم

شرمنده كه سرزده وارد شدم و احتمالا نا مربوط .اخه يه كم عجله دارم

عضو غیر فعال شناسه تصویری Delphan
    نوشته
    190
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    من نسخه CacheXpress LT 2.1.5 آقا بابك همراه با كركش رو نصب كردم. ولي از كار افتاد.
    با اين اوصاف فكر كنم فقط نسخه 2.0.14 آقا كورش درست كار ميكنه.

MCP
    MCP آنلاین نیست.
    نام حقيقي: امیر

عضو غیر فعال شناسه تصویری MCP
    نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط Delphan
    من نسخه CacheXpress LT 2.1.5 آقا بابك همراه با كركش رو نصب كردم. ولي از كار افتاد.
    با اين اوصاف فكر كنم فقط نسخه 2.0.14 آقا كورش درست كار ميكنه.

سلام

اينجانب نسخه 2.1.5 دريافتي از بابك عزيزم رو نصب كردم و خيلي ميزون مشغول به كار ميباشد!
    لازم به ذكر است كه بعد از نصب اين ورژن به 2.1.2 تغيير نام ميدهد!!

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    قبلا چندين بار عرض کرده بودم برای دريافت CacheXpress مشخصات شبکه و سمت خودتون رو برای من ارسال کنيد (توسط ايميل) تا در اسرع وقت برای شما ارسال کنم.
    ضمنا اگر تاخيری پيش آمد ببخشيد چون Mail Server ام مشکلات داره!

MCP جان، اون نسخه ای که داری فعلا خوب کار ميکنه، ولی بعد از يک يا سه ماه (دقيقا خاطرم نيست) از کار ميفته و تنها راه درست شدنش، Uninstall کردن و نصب مجددشه.

عضو غیر فعال شناسه تصویری Delphan
    نوشته
    190
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    آره MCP جان، من هم نصب كردم و عين توپ كار ميكرد ولي درست بعد از يكماه پيغام Dongle is not installed رو ميده و از كار افتاد و امكان نصب مجدد آن نيست.
    اگر آقا كورش هم موافق باشند من فكر ميكنم كه اگر بصورت دستي تاريخ و ساعت دستگاه رو تغيير بديم ميشه فهميد كه بعد از يكماه از كار ميفته چون من اين كار رو كردم و از كار افتاد و بصورت نرمال هم كه از كار افتاد.

من يه سوالي داشتم و قبلا هم پرسيدم كه كسي جواب نداد. من NAT رو انجام دادم و IP سرورهام هم Invalid هستش و تو كش سرور ِAll رو Deny كردم و تو روتر هم پورتها رو بستم و Kerio رو هم نصب كردم(از اين جهت گفتم كه كارهاي اوليه امنيتي رو انجام دادم) ولي تو Log كش در قسمت كاربراني كه رو خط اومدن بجاي IP اونها يكسري اعداد هست كه نشون ميده به سرور كانكت كردن و ...
    تو KERIO هم قابل مشاهدست و با نام q1m8u8 نشون ميده. دقيقا نميدونم اينا چي هستن ولي فكر ميكنم مربوط به WebJet باشن كه كاربران استفاده ميكنن. در اين مورد نظر شما چيه.؟

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    log روز جاری رو نگاه کن ببين توی اين Log هم اين اعداد نشون داده ميشه؟

صفحه 14 از 51 اولیناولین ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

CacheXpress

behzad.safamanesh@gmail.com

داهنمای سکوید

نتايج كشينگ در اسكوئيد در webmin

کاهش حجم فایلهای تصویریmrt

- شرح خطا : شماره421 : IP نامعتبر است

لیستhttp proxy server list

افزودنی هاproxy list

CacheXpressدانلود نرم افزار تحت ویندوز

cachexpress 3 0 14 zip

cachexpress stable

CacheXpress kerio

ارور This page has been blocked by Kerio Control! برای چیه ؟

مقایسه نرم افزار مانیتورینگ بینا با prtg

behzad safamanesh

behzadsafamanesh@gmail.com

this page has been blocked by kerio control مشکل

natست کردن

دانلود برنامه cachexpress

www.kerio.pinarnet.comlogin

ويندوز ويست ادمين2

hessamsh

http://forum.persiannetworks.com/f79/t4745.html

OpenVPN 2.0.7

CacheXpress bandweight

برچسب برای این موضوع

2 کارت شبکه, 2003, 60%, access, access-list, active, add, application, archive, attach, authenticate, authentication, automatic, backup, cach, cache isa, cachexpress, configuration, control, cpu, cpu usage, crack, date, default gateway, delete, denied, destination, dhcp server, dial-up, disable, dns cache, dns server, download, email, enable, event viewer, fail, failover, failure, fedora, filter, forum, ftp server, gateway, google, group-async, hardware, host, html, http, https, hub, icmp, invalid ip, ip address, ip base, ip invalid, ip valid, ise, kerio winroute, lan, leased line, license, local, local area connection, login, man, memory, mirror, monitoring, my computer, network connections, offline, page, patch, php, ping, policy, port 80, pos, prtg, radius, raid, raid 5, ram, ras, record, recovery, redirect, refresh, remo, report, reset, restart, round robin, route, routing, routing and remote access, rpm, rule, run, secure, send, services, share کردن, shutdown, smtp, software, sql, sql server, start, static, stop, switch, target, tenor, time, tracert, traffic, update, upload, upnp, user, username, فايروال, قدم به قدم, كمك, كارت شبكه, لینوکس, مقایسه, مهم, موازی, مودم, ماژول, مجازی, محتوا, محدود کردن, مدير, مساوی, مشكل, نام کاربری, نتورک, نرم افزار, نصب برنامه, نصب شده, هارد, هستش, ويندوز سرور, وی پی ان, ویندوز, وب سایت, وبلاگ, ورود, یوزر, کلاینت, کلاینتها, کمک, کنترل, کندی, کافی نت, کامپیوتر, کانفیگ, کانکشن, کابل, کابل شبکه, کار, کارها, کاربر, کاربران, کارت شبکه, کرک, کردن, کش سرور, گوگل, گیت وی, گزارش, پورت, پيشنهاد, پیشنهاد, پروژه, پراکسی, پرشین, پشتیبانی, valid ip, virtual, voice, vpn, vpn server, wan, web, web caching, web filter, webbase, windows, windows server, windows update, windows xp, آموزش, آی پی, انتقال, انجمن, اولین, اينترنت ماهواره اي, ایمیل, ایران, اتصال, ارور, ارتقا, استاندارد, استاد, اشتراك, اشتراک, اشغال, اطلاعات, بلاک, بهترین, بک آپ, بالای, بازار, برنامه, برای, برد, بررسی, تفاوت, تماس, تنور, تنظیمات, تهران, تانل, تبدیل, تجهیزات, تجربه, تحقیق, تحت وب, ترافیک, تست, تعویض, تغییر, حجمی, حداقل, حذف, خودش, خرید, خطا, دو کارت شبکه, دانلود, درایور, درخواست, دستور, دسترسي, روی, روتر, روزانه, روش, ريست, راهنمایی, راهی, زمانی, سیستم, سایت, ساعتی, ست کردن, سخت افزار, سرور, سرور 2003, سرعت, شما, شبكه محلي, شبکه مجازی, صفحه

نمایش برچسب ها