صفحه 26 از 51 اولیناولین ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 376 تا 390 از مجموع 761

موضوع: CacheXpress

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh
    در مورد تنور نانوايی! (Quintom Tenor) اگه ميخوای بحث کنی خواهش ميکنم يک Thread جداگانه باز کن و مطلب و سوالت رو مطرح کن.

و اما مشکل CacheXpress، رضا جان ميشه بيشتر توضيح بدی تحقيقات کارشناسان شما در چه زمينه ای بوده؟! چی رو بررسی کردين؟!
    بعيد ميدونم از DNS باشه. چون DNS رو هم Cache ميکنه و اين مشکل برای سايت هايی که ديده شده و DNS Record شون در Cache وجود داره هم پيش مياد!
    ولي من وقتي كه از يك DNS خوبتر استفاده مي كنم اين مشكلات حل رو ندارم. اين مشكل فقط براي 2-3 روز اول استفاده از كش وجود داره . تا موقعي كه DNS رو هم Cache كنه.

mrt
    mrt آنلاین نیست.

عضو غیر فعال شناسه تصویری mrt
    نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh
    روی همه FTP Server ها اين مشکل رو داری؟
    با ftp.microsoft.com تست کن.

و اما کلاسيک عزيز،
    خواهش!
    براش Cache-Size تعريف کردی؟
    در قسمت Report > Caxhe ، بالای صفحه تعداد Object ها و ظرفيتش صفره؟!
    در قسمت Report > Network کليه درخواستهايی که با رنگ سبز نمايش داده ميشوند به اين معنی است که از Cache داده ميشوند.
    سلام به همه دوستان
    آقا من cachexpress را نصب كردم ظاهرا هم چيز درست كار مي كنه ولي در قسمت Report > Network کليه درخواستها به رنگ قرمز نشون داده ميشه و سرعت هم خيلي پائينه
    لازمه بگم من توكافي نت از اون استفاده مي كنم الان همه سيستمها درخواستها شون براي كش مياد ولي رنگش قرمزه سرعت هم خيلي پائينه
    راهنمائي كنيد لطفاَ خواهش مي كنم

نام حقيقي: Sadjad Seyed-Ahmadian

عضو غیر فعال شناسه تصویری ssa1357
    نوشته
    306
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقا اگه قرمز مياد يعني كه تو http-access به اون رنج IP اجازه استفاده از كش رو ندادي و كش به درخواستهاي اونها جواب نميده. يكم كار كن. يكمم راهنماي موجود تو خودش رو مطالعه كن نشد بازم در خدمتيم.

mrt
    mrt آنلاین نیست.

نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط ssa1357
    آقا اگه قرمز مياد يعني كه تو http-access به اون رنج IP اجازه استفاده از كش رو ندادي و كش به درخواستهاي اونها جواب نميده. يكم كار كن. يكمم راهنماي موجود تو خودش رو مطالعه كن نشد بازم در خدمتيم.
    اقا من http-access را all-allow access دادم

MCP
    MCP آنلاین نیست.
    نام حقيقي: امیر

عضو غیر فعال شناسه تصویری MCP
    نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    2
    رنگ قرمز يعني اينكه داره مستقيما" از اينترنت مياره و سبز يعني از كش.
    اگه هم IP رو بسته باشي اصلا تو Network Report نشون نميده و در قسمت Http Access ميشه ديد كه چه تعداد Allow شده و چه تعداد Deny .

اگه تازه كش رو نصب كردي ، اين طبيعيه كه همه قرمز باشه.. براي تست شما از روي يه كامپيوتر يه سايت باز كن كه توش فلش بكار رفته باشه.. بعد كه كاملا فلش لود شد ، از رو يه كامپيوتر ديگه ،همون سايت رو برو و ببين كه با چه سرعتي مياد. اگه كش درست كار كنه ، ايكي ثانيه لود ميشه!

mrt
    mrt آنلاین نیست.

نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط MCP
    رنگ قرمز يعني اينكه داره مستقيما" از اينترنت مياره و سبز يعني از كش.
    اگه هم IP رو بسته باشي اصلا تو Network Report نشون نميده و در قسمت Http Access ميشه ديد كه چه تعداد Allow شده و چه تعداد Deny .

اگه تازه كش رو نصب كردي ، اين طبيعيه كه همه قرمز باشه.. براي تست شما از روي يه كامپيوتر يه سايت باز كن كه توش فلش بكار رفته باشه.. بعد كه كاملا فلش لود شد ، از رو يه كامپيوتر ديگه ،همون سايت رو برو و ببين كه با چه سرعتي مياد. اگه كش درست كار كنه ، ايكي ثانيه لود ميشه!
    آقا فايده نداره درخواستها به كش مي رسند ولي كش بجاي اينكه از خودش بده همه را اينترنت ميگيره رنگ همه درخواستها تو Network Report قرمز است.
    من كه ديگه نمي دونم مشكل از كجاست اگه كسي ميتونه كمك كنه لطفا

MCP
    MCP آنلاین نیست.

نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    2
    سايز كش رو تنظيم كردي ؟ پيش فرض خودش رو پاك كن ، دوباره Add كن مثلا 1000MB .
    wccp اشتباها" تيك نخورده باشه. درايور هاي اكسپرس كامل و درست نصب شدن؟
    روي ويندوز سرويس ديگري مثل RRAS اجرا نشده؟

عضو غیر فعال شناسه تصویری IranClassic
    نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مشكل مشابه

آقا من هم دقيقا مشكلي شبيه اين دوستمون دارم.

يعني كش اكسپرس كار ميكنه ولي هيچ چيز رو كش نميكنه و همه رودوباره از اينترنت ميگيره.

در ضمن اين دو موردي هم كه كورش خان گفتند (RRAS و سايز كش ) را چك كردم . از اينها نبود.

لطفا راهنمايي كنيد.

ممنون

mrt
    mrt آنلاین نیست.

نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط MCP
    سايز كش رو تنظيم كردي ؟ پيش فرض خودش رو پاك كن ، دوباره Add كن مثلا 1000MB .
    wccp اشتباها" تيك نخورده باشه. درايور هاي اكسپرس كامل و درست نصب شدن؟
    روي ويندوز سرويس ديگري مثل RRAS اجرا نشده؟
    سلام دوستان
    مشكل من حل نشد
    من ويندوزم xp است
    اگه منظورت از درايورها همون logisence است اون را هم نصب كردم رجيستري را هم تغيير دادم با برنامه خود cachexperss و wccp هم اشتباها تيك نخورده و سايز كش را هم تغيير دادم
    درحال حاضر object ها در حال زياد شدنه ولي كش بجاي اينكه از خودش بده همه درخواستها را از اينترنت ميده
    البته من يه peer تعريف كردم و ادرس همون كامپيوتري كه كش روش نصبه را اونجا دادم
    بعد يه رول تعريف كردم و دسترسي همه درخواستها را به اون peer اختصاص دادم
    نمي دونم كجاي كارم اشتباست
    اگه يكي لطف كنه مراحل را گام به گام بگه يا اينكه بگه مشكل من ممكنه از كجا باشه ممنون ميشم
    همه درخواستها تو قسمت network\report قرمزه يعني هيچي از درخواستها را كش نميده همه را از اينترنت ميگيره تو خودش ذخيره ميكنه چون تعداد object ها در حال بالا رفتنه ولي به بقيه كامپيوترها نميده.

n_f
    n_f آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقا من نمي دونم چرا اين كش اكسپرس بعد از 15 روز از كار مي افته؟؟؟؟؟؟؟؟
    من از ورژن 2.0.14 استفاده مي كنم

عضو غیر فعال شناسه تصویری hessamsh
    نوشته
    274
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط n_f
    آقا من نمي دونم چرا اين كش اكسپرس بعد از 15 روز از كار مي افته؟؟؟؟؟؟؟؟
    من از ورژن 2.0.14 استفاده مي كنم

بابا بي خيال .
    كرك را براي همچين وقتايي گذاشتن كه اين اتفاق نيفته .

mrt
    mrt آنلاین نیست.

نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrt
    سلام دوستان
    مشكل من حل نشد
    من ويندوزم xp است
    اگه منظورت از درايورها همون logisence است اون را هم نصب كردم رجيستري را هم تغيير دادم با برنامه خود cachexperss و wccp هم اشتباها تيك نخورده و سايز كش را هم تغيير دادم
    درحال حاضر object ها در حال زياد شدنه ولي كش بجاي اينكه از خودش بده همه درخواستها را از اينترنت ميده
    البته من يه peer تعريف كردم و ادرس همون كامپيوتري كه كش روش نصبه را اونجا دادم
    بعد يه رول تعريف كردم و دسترسي همه درخواستها را به اون peer اختصاص دادم
    نمي دونم كجاي كارم اشتباست
    اگه يكي لطف كنه مراحل را گام به گام بگه يا اينكه بگه مشكل من ممكنه از كجا باشه ممنون ميشم
    همه درخواستها تو قسمت network\report قرمزه يعني هيچي از درخواستها را كش نميده همه را از اينترنت ميگيره تو خودش ذخيره ميكنه چون تعداد object ها در حال بالا رفتنه ولي به بقيه كامپيوترها نميده.
    آقا تو را خدا يكي از اساتيد بگه مشكل من از كجاست

mrt
    mrt آنلاین نیست.

نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman_nn2000
    دوستان عزيز سلام:
    ..اميدوارم كه ايام به كامتان باشد...
    از محبت تك به تك شما نهايت سپاسگزاري را دارم ...سعي مي كنم cache را به صورت zip نشده براي همه دوستان بفرستم ...تا به اميد خدا مشكلي نداشته باشه و دوستان بتونن استفاده كنن....
    سروران عزيز (آقاي حكيمي و آقاي آريا گوهر )...باز هم از التفات شما متشكرم...اما همونطور كه گفتم به نظرم براي كسب تجربه و در راه هدفت بايد زحمت بكشي( مادي و معنوي)
    در مورد هزينه براي راه افتادن كار , حقيقتش جو فروم به صورتي بود كه من اصلا روم نشد كه مطرح كنم..(و ممنونم كه گفتنش رو با تذكر تون برام آسون كرديد)...پس با اجازه تون:
    _ دوستان عزيز لطفا اگر كسي مي تونه در اين زمينه من رو راهنمايي كنه و به صورتي مشكل رو حل كنه ...با من تماس بگيره ( هر هزينه اي هم كه لازم باشه به ديده منت تقبل مي نمايم).. email:saman_nn2000@yahoo.com
    آقا سامان سلام
    خواهش ميكنم اگه امكانش هست خودش را با كركش براي من هم بفرست
    دستت درد نكنه-الهي خير ببيني mrrtn58@yahoo.com

ویرایش توسط mrt : 2004-06-02 در ساعت 08:54 AM

MCP
    MCP آنلاین نیست.

نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrt
    آقا تو را خدا يكي بگه مشكل من از كجاست
    1- وينذوز رو دوباره نصب كن (اگه از ورژن هاي LT روش نصب كردي حتما اين كار لازمه )
    2- اكسپرس رو نصب كن با تمام درايورهاش
    3- restart!
    4- اندازه كش رو تنظيم كن
    5- Http access رو براي همه يا اونايي كه لازمه Allow كن
    6- تيك wccp رو بردار
    7- هيچ چيز ديگه رو دستكاري نكن تا از كش جواب بگيري، بعدن هر بلايي خواستي سرش بيار!
    8- Gateway يه كلاينت رو بذار كش اكسپرس و تست كن.

n_f
    n_f آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط hessamsh

بابا بي خيال .
    كرك را براي همچين وقتايي گذاشتن كه اين اتفاق نيفته .

بابا hessam جون دمت گرم ديگه!!!!

يعني واقعاً فكر ميكني كرك نمي كنم وبعد ميگم بعد از 15 روز از كار مي افته؟؟؟

من كركش كردم ولي بعد از 15 روز از كار مي افته!!!!!
    بعضي از بچه ها هم همين مشكل رو دارن.

فايل و كرك رو هم كوروش واسم فرستاده.

صفحه 26 از 51 اولیناولین ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

CacheXpress

behzad.safamanesh@gmail.com

داهنمای سکوید

نتايج كشينگ در اسكوئيد در webmin

کاهش حجم فایلهای تصویریmrt

- شرح خطا : شماره421 : IP نامعتبر است

لیستhttp proxy server list

افزودنی هاproxy list

CacheXpressدانلود نرم افزار تحت ویندوز

cachexpress 3 0 14 zip

cachexpress stable

CacheXpress kerio

ارور This page has been blocked by Kerio Control! برای چیه ؟

مقایسه نرم افزار مانیتورینگ بینا با prtg

behzad safamanesh

behzadsafamanesh@gmail.com

this page has been blocked by kerio control مشکل

natست کردن

دانلود برنامه cachexpress

www.kerio.pinarnet.comlogin

ويندوز ويست ادمين2

hessamsh

http://forum.persiannetworks.com/f79/t4745.html

OpenVPN 2.0.7

CacheXpress bandweight

برچسب برای این موضوع

2 کارت شبکه, 2003, 60%, access, access-list, active, add, application, archive, attach, authenticate, authentication, automatic, backup, cach, cache isa, cachexpress, configuration, control, cpu, cpu usage, crack, date, default gateway, delete, denied, destination, dhcp server, dial-up, disable, dns cache, dns server, download, email, enable, event viewer, fail, failover, failure, fedora, filter, forum, ftp server, gateway, google, group-async, hardware, host, html, http, https, hub, icmp, invalid ip, ip address, ip base, ip invalid, ip valid, ise, kerio winroute, lan, leased line, license, local, local area connection, login, man, memory, mirror, monitoring, my computer, network connections, offline, page, patch, php, ping, policy, port 80, pos, prtg, radius, raid, raid 5, ram, ras, record, recovery, redirect, refresh, remo, report, reset, restart, round robin, route, routing, routing and remote access, rpm, rule, run, secure, send, services, share کردن, shutdown, smtp, software, sql, sql server, start, static, stop, switch, target, tenor, time, tracert, traffic, update, upload, upnp, user, username, فايروال, قدم به قدم, كمك, كارت شبكه, لینوکس, مقایسه, مهم, موازی, مودم, ماژول, مجازی, محتوا, محدود کردن, مدير, مساوی, مشكل, نام کاربری, نتورک, نرم افزار, نصب برنامه, نصب شده, هارد, هستش, ويندوز سرور, وی پی ان, ویندوز, وب سایت, وبلاگ, ورود, یوزر, کلاینت, کلاینتها, کمک, کنترل, کندی, کافی نت, کامپیوتر, کانفیگ, کانکشن, کابل, کابل شبکه, کار, کارها, کاربر, کاربران, کارت شبکه, کرک, کردن, کش سرور, گوگل, گیت وی, گزارش, پورت, پيشنهاد, پیشنهاد, پروژه, پراکسی, پرشین, پشتیبانی, valid ip, virtual, voice, vpn, vpn server, wan, web, web caching, web filter, webbase, windows, windows server, windows update, windows xp, آموزش, آی پی, انتقال, انجمن, اولین, اينترنت ماهواره اي, ایمیل, ایران, اتصال, ارور, ارتقا, استاندارد, استاد, اشتراك, اشتراک, اشغال, اطلاعات, بلاک, بهترین, بک آپ, بالای, بازار, برنامه, برای, برد, بررسی, تفاوت, تماس, تنور, تنظیمات, تهران, تانل, تبدیل, تجهیزات, تجربه, تحقیق, تحت وب, ترافیک, تست, تعویض, تغییر, حجمی, حداقل, حذف, خودش, خرید, خطا, دو کارت شبکه, دانلود, درایور, درخواست, دستور, دسترسي, روی, روتر, روزانه, روش, ريست, راهنمایی, راهی, زمانی, سیستم, سایت, ساعتی, ست کردن, سخت افزار, سرور, سرور 2003, سرعت, شما, شبكه محلي, شبکه مجازی, صفحه

نمایش برچسب ها