صفحه 19 از 51 اولیناولین ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 285 از مجموع 761

موضوع: CacheXpress

عضو غیر فعال
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon12 اندازه كش

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh
    در مورد اون نسخه که رضا گفت مشکل امنيتی داره.
    برای دريافت CacheXpress يه ايميل به من بزنيد به همراه نام شبکه و سمت خودتون. براتون ارسال ميکنم. لطفا Offline و . . . نذارين!
    ITCamran، شما مشخصات Cache ات رو مينويسی؟ Cache Size ات چقدره؟ . . .
    Sota، شما چرا مجبوری از ISA استفاده کنی؟!

======================

اندازه كش من 5000 مگ ...
    ضمنا از نظر سخت افزاري هارد اسكازي پرسرعت و پنتيوم 4 خلاصه بهترين سيستمي كه مي شده....

عضو غیر فعال شناسه تصویری secure
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام خدمت همه بروبچه ها من تازه عضو شدم و اولين باره كه از وبلاگ استفاده ميكنم
    نزديك به سه سال هست كه از cachexpress 2.0.14 دارم استفاده ميكنم و تقريبا هرجور بلايي سرش آوردم. مهمترين خاصيتي هم كه ازش ديدم peer configuration است البته نه براي استفاده از كش دوم. با اون ميتونيد از دو منبع اينترنتي استفاده كنيد.
    بهرحال
    من دنبال يه نسخه 2.1.5 lt ميگشتم كه باهاش ور برم حالا demo هم بود مهم نيست چون قصد ندارم عوضش كنم. اگه كسي لينكي يا خودشو سراغ داشت ممنون ميشم.
    مرسي

نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط sota
    آقا تا حالا کسی CacheXpress و ISA رو با هم روی یه سیستم نصب کرده؟ من به خاطر سرویس دیشمون ناچارم از ISA استفاده کنم ولی میخواستم از تواناییها و مونیتورینگ Cache Xpress استفاده کنم (یعنی cache ISA رو غیر فعال میکنم و CacheXpress رو با اون سری میکنم) اما سیستم بعد از چند ساعتی دیگه عملا کار نمیکنه ( ترانسپارنت هم نصب نکردم CacheXpress رو ) ، میخواستم ببینم ممکنه با هم تداخل داشته باشند؟
    کسی اینکار رو کرده؟

ممنون
    ميشه بگي چرا واسه سزويس ديش از isa استفاده ميكني؟

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    آقای Secure سلام،
    به جمع ما خوش اومدی
    2.1.5 رو دارم، يه ايميل بهم بزن، سر فرصت برات Forward ميکنم.

عضو غیر فعال شناسه تصویری sota
    نوشته
    64
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط secure
    ميشه بگي چرا واسه سزويس ديش از isa استفاده ميكني؟
    یکی از دلایلش اینه که سرویس پراکسی بیسه ، دوم اینه که میتونی با استفاده از Routing Rules اون میتونی هر سایتی خودت خواستی رو از روی دیش بیاری یا از هر مسیر دلخواه دیگه، از cache استفاده بکنی برای یک مسیر دلخواه یا نه و برای سرویس پراکسی بیس FailOver تعریف کنی. حالا مگه شما چی استفاده میکنین؟

نام حقيقي: محمد

عضو عادی شناسه تصویری brellian
    نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101

كمك

ببخشيد من يك سئوال كلي دارم .
    بالاخره براي 30 يوزر ايوان و 4 تا لن بهترين تنظيم توي قسمت :
    Bandwith
    cache
    چيه ....
    اگر بگين ممنون ميشم

نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط sota
    یکی از دلایلش اینه که سرویس پراکسی بیسه ، دوم اینه که میتونی با استفاده از Routing Rules اون میتونی هر سایتی خودت خواستی رو از روی دیش بیاری یا از هر مسیر دلخواه دیگه، از cache استفاده بکنی برای یک مسیر دلخواه یا نه و برای سرویس پراکسی بیس FailOver تعریف کنی. حالا مگه شما چی استفاده میکنین؟
    بهتره كه از 2تا cachexpress استفاده كني. به اينصورت روي اوني كه روي كامپيوتر ديش هيچي تنظيم نميكني و routing&remote access خود ويندوز رو فعال ميكني. روي cachexpress كه در واقع سرور كش هست در peer configuration آدرس اينوليد سرور ديش و پورت اونو تنظيم ميكني. اينجا هر نوع rule براي سايتها خواستي ميتوني ايجاد كني. چون سرويس پراكسي بيس داري ميتوني ترنسپرنت پراكسي رو در cachexpress سرور ديش تنظيم كني. من فكر ميكنم كه ruleهاي موجود cachexpress خيلي كاملتر از ISA هست.

نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط brellian
    ببخشيد من يك سئوال كلي دارم .
    بالاخره براي 30 يوزر ايوان و 4 تا لن بهترين تنظيم توي قسمت :
    Bandwith
    cache
    چيه ....
    اگر بگين ممنون ميشم
    من اگه جاي تو باشم محدوديتي روي خطوط E1 نميذارم و براي 4تا LAN پهناي باند 6تا 8 KByte/s ميدادم.

نام حقيقي: محمد

عضو عادی شناسه تصویری brellian
    نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    من اگه جاي تو باشم محدوديتي روي خطوط E1 نميذارم و براي 4تا LAN پهناي باند 6تا 8 KByte/s ميدادم.
    ميشه بيشتر توضيح بدين چجوري ميشه اين كارو كرد

نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط brellian
    ميشه بيشتر توضيح بدين چجوري ميشه اين كارو كرد
    در قسمت bandwidth اول با انتحاب يك نام يك مقدار بر حسب kbyte/s تعريف ميكني. بعدش هم در قسمت پايين (traffic rule) يك rule بترتيب زير تعريف ميكني.
    source ip address---->(رنج ip يا آدرس ip شبكه يا كامپيوتر مورد كنترل كه اينجا رنج lan خواهد بود)-----> assign to bandwidth pool------->انتخاب كردن نامي كه در قسمت اول انتخاب كرده بودي.

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    بهتره كه از 2تا cachexpress استفاده كني. به اينصورت روي اوني كه روي كامپيوتر ديش هيچي تنظيم نميكني و routing&remote access خود ويندوز رو فعال ميكني. روي cachexpress كه در واقع سرور كش هست . اينجا هر نوع rule براي سايتها خواستي ميتوني ايجاد كني. چون سرويس پراكسي بيس داري ميتوني ترنسپرنت پراكسي رو در cachexpress سرور ديش تنظيم كني. من فكر ميكنم كه ruleهاي موجود cachexpress خيلي كاملتر از ISA هست.
    مگه با يه سرور هم ميشه.

در peer configuration آدرس اينوليد سرور ديش و پورت اونو تنظيم ميكني

Invalid دوباره . آدرس پراكسي سرور با پورتش نه ايني كه شما نوشتي عزيزم.

نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryagohar
    مگه با يه سرور هم ميشه.

Invalid دوباره . آدرس پراكسي سرور با پورتش نه ايني كه شما نوشتي عزيزم.
    نه ديگه. سرور ديش (پراكسي) ip ديش داره و سرور كش ip مخابراتي. اينا واسه ارتباط peer بايد هركدوم يه ip اينوليد در يك زيرشبكه داشته باشند و از طريق اين ip هست كه با هم ارتباط دارند.

نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    نه ديگه. سرور ديش (پراكسي) ip ديش داره و سرور كش ip مخابراتي. اينا واسه ارتباط peer بايد هركدوم يه ip اينوليد در يك زيرشبكه داشته باشند و از طريق اين ip هست كه با هم ارتباط دارند.
    در زمينه IP من مخالفم . مفهوم proxyچيز ديگه اي هست. اصلا منظورتون رو از IP ديش تو يه سرويس Proxy base متوجه نميشم..ارتباط Peer بين 2 تا كش ( كلي تر پراكسي سرور) امكان پذيره در صورتي كه شما يه سرور بيشتر رو شبكه داخلي تون نداريد. شما از RRAS رو چطور Config مي كنيد (قسمت قبل) من تا اونجايي كه مي دونم براي اين سرويس نياز به 2 اينترفيس شبكه داريد. ما در اينجا يكي كارت DVB و يكي هم كارت شبكه محلي رو داريم . پس نيازي به INVALID IP احساس نيمشه اگه شما IPواقعي به اندازه كافي براي هر 2 تا سرور داشته باشيد.
    اگه ممكنه بحث رو باز كنيد و كامل توضيح بدين.

نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام آقاي آرياگوهر
    شما وقتي از سرويس proxy base هم كه استفاده ميكنيد آدرس هاي معتبر داريد. تنها كاري كه proxy در اين حالت انجام ميدهد اين است كه بسته هاي ip شما كه حاوي درخواستها يا پاسخ ها است تا رسيدن به مقصد واسط (proxy) fragmentation نخواهد داشت. من نظرات شما رو تا حدي قبول دارم. شايد عمده كاربرد icp و peer در ارتباط دو يا چند سرور كش باشد ولي اينجا صحبت از محدوديت هاي ايجاد شده است كه ما سعي داريم بنحوي از آن فرار كنيم. البته يك ديد كلي هم وجود دارد. شما زماني كه از مخابرات و ديش بصورت همزمان استفاده ميكنيد دو subnet كاملا مستقل داريد. باز دو وضعيت وجود دارد كه بايستي مستقل بررسي شوند. 1- ارتباط كاربران با شبكه. شما بايد بتوانيد بنحوي كاربران را روي ديش مسيردهي كنيد كه كاربر با تستهاي متعدد مثلا icmp نتواند مسير هدايت واقعي بسته ها را شناسايي كند. 2- هدايت درخواستهاي انجام شده از مسير ماهواره از مخابرات. اولا براي فرار از مسئله ip blocking مجبور هستيد از پراكسي يا vpn استفاده كنيد. بفرض كه اين مسئله وجود نداشت باز براي مسيردهي ipهاي معتبر ديش از طريق روتر مشكل داشتيد. چرا كه روتر شما در زيرشبكه مخابرات قرار داشت كه البته در برخي روترها ميتوان بر اين مسئله فائق آمد با اينحال باز مشكل قبل وجود داشت. پس ساده ترين راه حلي ميتوان سرويس دهي انجام داد كه هم مخابرات و هم كاربر مسير بسته هاي شما رو تعقيب نكند ارتباط peer بين دو سرور از sbunet هاي مختلف است كه اينكار بايد با ip غير معتبر انجام شود.

اگه بخواهيم از اين همه روده درازي نتيجه گيري كنيم نتيجه اين كه ip غير معتبر براي ارتباط كاربران شما از طريق كش با ديش لازم است نه براي هدايت بسته هاي ديش از طريق مخابرات.
    با تشكر

نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    در مورد استفاده از سرويس هاي proxy هيچ IP معتبري به شما تعلق نميگيره كه نگران مشكل Routing باشيد.
    بعدا مفصل توضيح مي دم.

صفحه 19 از 51 اولیناولین ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

CacheXpress

behzad.safamanesh@gmail.com

داهنمای سکوید

نتايج كشينگ در اسكوئيد در webmin

کاهش حجم فایلهای تصویریmrt

- شرح خطا : شماره421 : IP نامعتبر است

لیستhttp proxy server list

افزودنی هاproxy list

CacheXpressدانلود نرم افزار تحت ویندوز

cachexpress 3 0 14 zip

cachexpress stable

CacheXpress kerio

ارور This page has been blocked by Kerio Control! برای چیه ؟

مقایسه نرم افزار مانیتورینگ بینا با prtg

behzad safamanesh

behzadsafamanesh@gmail.com

this page has been blocked by kerio control مشکل

natست کردن

دانلود برنامه cachexpress

www.kerio.pinarnet.comlogin

ويندوز ويست ادمين2

hessamsh

http://forum.persiannetworks.com/f79/t4745.html

OpenVPN 2.0.7

CacheXpress bandweight

برچسب برای این موضوع

2 کارت شبکه, 2003, 60%, access, access-list, active, add, application, archive, attach, authenticate, authentication, automatic, backup, cach, cache isa, cachexpress, configuration, control, cpu, cpu usage, crack, date, default gateway, delete, denied, destination, dhcp server, dial-up, disable, dns cache, dns server, download, email, enable, event viewer, fail, failover, failure, fedora, filter, forum, ftp server, gateway, google, group-async, hardware, host, html, http, https, hub, icmp, invalid ip, ip address, ip base, ip invalid, ip valid, ise, kerio winroute, lan, leased line, license, local, local area connection, login, man, memory, mirror, monitoring, my computer, network connections, offline, page, patch, php, ping, policy, port 80, pos, prtg, radius, raid, raid 5, ram, ras, record, recovery, redirect, refresh, remo, report, reset, restart, round robin, route, routing, routing and remote access, rpm, rule, run, secure, send, services, share کردن, shutdown, smtp, software, sql, sql server, start, static, stop, switch, target, tenor, time, tracert, traffic, update, upload, upnp, user, username, فايروال, قدم به قدم, كمك, كارت شبكه, لینوکس, مقایسه, مهم, موازی, مودم, ماژول, مجازی, محتوا, محدود کردن, مدير, مساوی, مشكل, نام کاربری, نتورک, نرم افزار, نصب برنامه, نصب شده, هارد, هستش, ويندوز سرور, وی پی ان, ویندوز, وب سایت, وبلاگ, ورود, یوزر, کلاینت, کلاینتها, کمک, کنترل, کندی, کافی نت, کامپیوتر, کانفیگ, کانکشن, کابل, کابل شبکه, کار, کارها, کاربر, کاربران, کارت شبکه, کرک, کردن, کش سرور, گوگل, گیت وی, گزارش, پورت, پيشنهاد, پیشنهاد, پروژه, پراکسی, پرشین, پشتیبانی, valid ip, virtual, voice, vpn, vpn server, wan, web, web caching, web filter, webbase, windows, windows server, windows update, windows xp, آموزش, آی پی, انتقال, انجمن, اولین, اينترنت ماهواره اي, ایمیل, ایران, اتصال, ارور, ارتقا, استاندارد, استاد, اشتراك, اشتراک, اشغال, اطلاعات, بلاک, بهترین, بک آپ, بالای, بازار, برنامه, برای, برد, بررسی, تفاوت, تماس, تنور, تنظیمات, تهران, تانل, تبدیل, تجهیزات, تجربه, تحقیق, تحت وب, ترافیک, تست, تعویض, تغییر, حجمی, حداقل, حذف, خودش, خرید, خطا, دو کارت شبکه, دانلود, درایور, درخواست, دستور, دسترسي, روی, روتر, روزانه, روش, ريست, راهنمایی, راهی, زمانی, سیستم, سایت, ساعتی, ست کردن, سخت افزار, سرور, سرور 2003, سرعت, شما, شبكه محلي, شبکه مجازی, صفحه

نمایش برچسب ها