صفحه 21 از 51 اولیناولین ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 31 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 315 از مجموع 761

موضوع: CacheXpress

عضو غیر فعال شناسه تصویری secure
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزيز با توجه به اينكه شما چند ساله با اين نرم افزار جالب كار ميكنيد من يه مشكل اساسي باهاش دارم اين گزارش رو مشاهده بفرمايين لطفا
    Overview Report
    Cache Statistics
    Avg HTTP requests/second: 5
    Avg Response Time Hits/Misses (ms): 489 / 1251
    HTTP Requests: 513436
    HTTP Hits: 196751
    Total Clients: 91
    Requests In Progress: 55
    Objects in cache: 111904
    Uptime: 1 d, 4 h, 36 m, 53 s
    Memory Usage: 15 MB
    CPU Usage: 0%

خب چون از شما خبري نشد بذاريد من چيزهايي رو كه ميبينم بنويسم. سطر اول تعداد درخواستهاي رسيده به كش در هر ثانيه است كه تا حدي به ترافيك كاربران شما بستگي دارد. مهمترين چيزي كه به چشم ميخوره اينه كه مقدار حافظه اختصاص يافته يا استفاده شده به نسبت مدت زمان فعال بودن سيستم خيلي كم است. اين دو دليل عمده ميتونه داشته باشه. 1- مقدار رم سيستم كم باشد. 2- تعداد application فعال كه مقيم در حافظه هستند زياد باشد. هر دوي اين عوامل سبب ميشود كه سيستم حافظه كمتري را به كش اختصاص دهد. باز هم ميگم تا حجم شبكه شما رو ندونم قطعا نميشه چيزي گفت ولي بعنوان مثال براي شبكه اي كه متوسط درخواستها بيش از 3ثا در ثانيه است ميشه گفت يا ترافيك بالاست يا سيستم مقابل كند عمل ميكند. براي حالت اول انتظار ميرود كه با uptime حدودا يكروز ميزان مصرف حافظه به بيش از 30 مگابايت برسد. اينكه ميگيد هر وقت در سطر سوم عدد سمت چپ بيشتر شد كش ميخوابه هم حكايت از اين داره كه كش نميتونه هدايت كنه و خودش پاسخ ميده و متوسط زمان پاسخ هم خيلي بالاست.
    در ضمن من اند كش نيستم فقط باهاش كار كردم. يعني يه كم تجربه

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    ديدم در مورد NAT بحث ميکنيد . . .
    Winroute خيلی نرم افزار قوی ای است ولی روی بهينه سازی اش خيلی کار نشده . . . اينه که بعضی وقت ها خيلی بد دچار مشکل ميشه . . .
    من NAT رو روی Router بهتر از همه سيستم ها ميدونستم . . .
    تا اينکه با Linux اين کار رو کردم. NAT تحت Linux با يک تنظيم خاص که UPNP رو هم پشتيبانی ميکنه . . .
    تا بحال NAT ای تميز تر از اين پيدا نکردم . . .

در مورد مشکل آقای ITKamran بايد بطور کامل با وضعيت اون Cache آشنا باشيم تا بتونيم براش نسخه بپيچيم. ولی اين نکته رو هم نبايد فراموش کرد که يکی از مشکلات CacheXpress، ضعف در مديريت حافظه سيستم است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon12 نوع سيستم و گزارش سيستم

نقل قول نوشته اصلی توسط secure
    دوست عزيز با توجه به اينكه شما چند ساله با اين نرم افزار جالب كار ميكنيد من يه مشكل اساسي باهاش دارم اين گزارش رو مشاهده بفرمايين لطفا
    Overview Report
    Cache Statistics
    Avg HTTP requests/second: 5
    Avg Response Time Hits/Misses (ms): 489 / 1251
    HTTP Requests: 513436
    HTTP Hits: 196751
    Total Clients: 91
    Requests In Progress: 55
    Objects in cache: 111904
    Uptime: 1 d, 4 h, 36 m, 53 s
    Memory Usage: 15 MB

خب چون از شما خبري نشد بذاريد من چيزهايي رو كه ميبينم بنويسم. سطر اول تعداد درخواستهاي رسيده به كش در هر ثانيه است كه تا حدي به ترافيك كاربران شما بستگي دارد. مهمترين چيزي كه به چشم ميخوره اينه كه مقدار حافظه اختصاص يافته يا استفاده شده به نسبت مدت زمان فعال بودن سيستم خيلي كم است. اين دو دليل عمده ميتونه داشته باشه. 1- مقدار رم سيستم كم باشد. 2- تعداد application فعال كه مقيم در حافظه هستند زياد باشد. هر دوي اين عوامل سبب ميشود كه سيستم حافظه كمتري را به كش اختصاص دهد. باز هم ميگم تا حجم شبكه شما رو ندونم قطعا نميشه چيزي گفت ولي بعنوان مثال براي شبكه اي كه متوسط درخواستها بيش از 3ثا در ثانيه است ميشه گفت يا ترافيك بالاست يا سيستم مقابل كند عمل ميكند. براي حالت اول انتظار ميرود كه با uptime حدودا يكروز ميزان مصرف حافظه به بيش از 30 مگابايت برسد. اينكه ميگيد هر وقت در سطر سوم عدد سمت چپ بيشتر شد كش ميخوابه هم حكايت از اين داره كه كش نميتونه هدايت كنه و خودش پاسخ ميده و متوسط زمان پاسخ هم خيلي بالاست.
    در ضمن من اند كش نيستم فقط باهاش كار كردم. يعني يه كم تجربه
    ================================================== ===========

مدل و نوع سرور من:
    P4 2/8 fullcache
    1GBRAM
    كارت اسكازي Ultra 160m

اينم گزارشش:
    Cache Statistics
    Avg HTTP requests/second: 12
    Avg Response Time Hits/Misses (ms): 6 / 957
    HTTP Requests: 356364
    HTTP Hits: 137929
    Total Clients: 93
    Requests In Progress: 59
    Objects in cache: 94122
    Uptime: 1 d, 5 h, 59 m, 19 s
    Memory Usage: 14 MB حالا ميبينيد كه هنوز هم همون 14 مگابايت حافظه استفاده مي كنه

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    شما چقدر حجم بعنوان CacheSize تعيين کردی؟

نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    Avg HTTP requests/second: 12
    Avg Response Time Hits/Misses (ms): 6 / 957
    HTTP Requests: 356364
    HTTP Hits: 137929
    Total Clients: 93
    Requests In Progress: 59
    Objects in cache: 94122
    Uptime: 1 d, 5 h, 59 m, 19 s
    Memory Usage: 14 MB

دوست عزيز
    گزارش نشان ميدهد كه كش سرور شما بخوبي سرويس ميدهد و تنها مورد كمي حافظه است كه باعث ميشود با افزايش نياز كش به حافظه بيشتر كش به درخواستها پاسخ ندهد.
    بنظر من تنها موردي كه شما داريد اينه كه سرور شما نميتونه حافظه بيشتري رو به كش اختصاص بده كه ميتونه بدليل زياد بودن application ها و سرويسهاي فعال در سرور باشد كه در اينصورت شما بايد حين گزارش گيري از وضعيت سرور با استفاده بيش از حد حافظه برخورد كنيد. اگر چنين موردي نبود پس سرور شما نميتواند اختصاص حافظه رو درست انجام دهد كه ميتواند از match نبودن سخت افزار باشد. بهرحال در اينصورت بايد اختصاص حافظه رو در سرور بطور دستي انجام دهيد.

نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    در مورد cache size
    بنظر من شما ميتوانيد اتدازه كش رو تا 10GB انتخاب كنيد بدون اينكه كوچكترين مشكلي در مورد جستجو در كش پيش بياد.

نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    در مورد cache size
    بنظر من شما ميتوانيد اتدازه كش رو تا 15GB انتخاب كنيد بدون اينكه كوچكترين مشكلي در مورد جستجو در كش پيش بياد.

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    نقل قول نوشته اصلی توسط secure
    در مورد cache size
    بنظر من شما ميتوانيد اتدازه كش رو تا 10GB انتخاب كنيد بدون اينكه كوچكترين مشكلي در مورد جستجو در كش پيش بياد.
    اتفاقا در اين مورد من مخالفم. سرعت كش با اندازه بانكش رابطه عكس داره مثل اينه كه شما دنبال يه سوزن تو انبار 150 متري بگردي يا تو يه اتاق 10 متري.

نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryagohar
    اتفاقا در اين مورد من مخالفم. سرعت كش با اندازه بانكش رابطه عكس داره مثل اينه كه شما دنبال يه سوزن تو انبار 150 متري بگردي يا تو يه اتاق 10 متري.
    آقاي آرياگوهر همونطور كه همه ميدونن هم كش سايز بالا و هم پايين مسائل مربوط به خودش رو داره كه ديگه من نميخوام وزن زيادي روش بذارم. ولي محاسبات نشون ميده كه اندازه بهينه براي كش در يك سرور pc كه مصرف cpu پايين داشته باشه و بتونه 20MB حافظه براي عمليات جستجو اختصاص بده بين 6 تا 8 GB است. براي سيستمي كه دوستمون مضخصاتشو نوشته بودند (بازم تاكيد ميكنم صرف نظر از مشكل اختصاص حافظه) انتخاب كش بين 10 تا 15 GB ممكن هست.

اما در مورد cachexpress lt 2.1.5 كه من از آقايون درخواست كردم و آقاي كوروش آدرس ايميل خواستند كه بفرستند.
    با توجه به اينكه در اينترنت پيدا نميشه و ايشون هم عليرغم دريافت ايميل از بنده اقدامي ننمودند فرض بسيار محتمل بر اينه كه ايشون هم ندارند. با اين فرض خواهشن با توجه به اين كه ما هيچكدوم همديگه رو نميشناسيم و علاقه اي هم به شناختن نداريم پس سعي نكنيم با برخي اظهارات خودمون رو ارجح نشون بديم.

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    آقای Secure عزيز،
    اينجا هيچ کس سعی در ارجح نشون دادن خودش نداره. مطمئن هستم که چند وقت ديگه که بيشتر با جو اينجا آشنا بشی خودت اين حرفت رو رد ميکنی. جو اينجا يه جو دوستانه است. همه ما که اينجا مينويسيم با همديگه دوست هم هستيم و از مصاحبت با هم لذت ميبريم که اگر اين جو دوستانه نبود هيچکس اينجا حضور نداشت.
    در مورد اون نسخه CacheXpress، من شرمنده ام که هنوز نتونستم برای شما ارسال کنم. حقيقت امر اينه که من برای کارهام Priority قائل هستم. اگر برای شبکه تون نياز به 2.0.14 داشتيد، چون ميدونم کار شوخی بردار نيست، هر طور که شده ارسال ميکردم. (همونطور که درخواستهای ديگر دوستان رو در اين مورد پاسخ دادم.) ولی وقتی بحث بر سر تست است، سعی ميکنم ابتدا کارهای ضروری رو انجام بدم و بعد تو بانک CD هام در بين حدود 50 CD که تو هر کدومش N تا برنامه هست بدنبال برنامه مورد نظر شما بگردم.
    و باز هم شرمنده ام که هنوز فرصت نکردم که اين کار رو انجام بدم.

در مورد محاسبات مربوط به Cache-Size يکبار يک مطلب با امضای دوست خوبم آقای کيايی فر نوشتم.
    اگر به اسم ايشون جستجو کنيد پيداش ميکنيد.
    با توجه به اين فرمولهای از پيش تعريف شده و با توجه به سرعت اينترنت در مملکت ما معمولا فرمولهايی توسط خود افراد مورد استفاده قرار ميگيره که بر اساس تجربه به دست اومده . . .

من از اين دوست خوبمون تعداد خطوط و پهنای باند موجودشون رو سوال کردم و هنوز پاسخی دريافت نکردم.

با توجه به گزارشی که اين دوستمون نوشتند معلومه که تعداد کاربرانشون بيشتر از 90 تا است. (باز هم همزمانی اونها رو نميدونيم . . .)

اگر پهنای باند ايشون رو 512 حدس بزنيم، به نظر ميرسه 4 GB حجم برای ايشون کافی باشه.
    مگر اينکه از سيستم قوی تری استفاده کنند که بتونه پاسخگو باشه .

کلا در اندازه های بزرگ توصيه نميکنم از CacheXpress استفاده بشه. چون خيلی تميز کار نميکنه.

در بين نوشته هاتون که داشتم ميخوندم يه سوال برام پيش اومد. نوشته بودين ميشه مشکل مديريت حافظه رو با تخصيص دستی حافظه به Cache برطرف کرد.
    تا اونجاييکه ميدونم در CacheXpress اين کار مقدور نيست. (در Squid براحتی ممکنه)
    ميشه توضيح بدين چطوری ميشه اين کار رو کرد؟

نام حقيقي: Saman Nasrolahi

عضو عادی شناسه تصویری saman_nn2000
    نوشته
    574
    سپاسگزاری شده
    101
    سپاسگزاری کرده
    28

Icon8 یک مشکل جدید با cache express

با عرض سلام و خسته نباشید حضور اساتید عزیز:
    دوستان قبل از هر چیزی لازم می دونم از تک به تک شما عزیزان به خاطر فراهم آوردن چنین محیط پر محبت و پر محتوایی تشکر کنم...
    و همچنین بدین طریق از دوست شفیقم آقا سجاد(ssa1357) ؛هم به خاطر تمام زحماتی که به خاطر بنده متحمل شده اند نهایت تشکر و قدر دانی را دارم ...
    ...و اما اون مشکلی که عرض کردم:
    بعد از نصب و کرک و کارهای مربوط به ترانسپارنت و هدایت ترافیک به cache 2.0.14( چه به صورت wccp با ver های مختلف و چه بصورت ip route و چه به صورت توام...)که هر کدوم از این حالت ها با توجه به راهنمایی های شما عزیزان بررسی شد...اما متاسفانه تنها user های lan می توانند از cache استفاده کنندو درخواست های انها را می توان مونیتور کردو سایرuser های شبکه نمی توانن هیچ صفحه ای باز نمایند!!!!! (با اینکه هم ip lan و هم ip dialup اجازه استفاده http access را دارد)؟؟؟؟؟
    و از این عجیب تر اینکه در قسمت log reaport و date کش تاریخ یک روز جلوتر از تاریخ سیستم می باشد:
    Summary of cache activity
    Detailed breakdown of cache activity Date
    05-05-2004
    05-06-2004
    05-07-2004
    05-08-2004
    05-09-2004

همانطور که مشاهده می فرمایید تاریخ فردا را هم نمایش می دهد!!!!!!
    حتیwindows رو هم عوض کردم اما افاقه ای نکرد....
    مشخصات سیستم هم: cpu celeron 2Ghz و ram:2*256mb(kingston)k;hdd : 80 s-ata و روتر هم سیسکو 2610
    خواهشمندم در این زمینه راهنمایی بفرمایید و یا اینکه چاره کار و در چی می بینید...
    باز هم از توجه شما متشکرم.

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    سلام،
    از ابراز لطفت ممنون.
    شما از WCCP استفاده ميکنی يا Route ميکنی به Cache ؟
    متن Access-List ای که برای Route کردن استفاده ميکنی رو بنويس.

نام حقيقي: Saman Nasrolahi

عضو عادی شناسه تصویری saman_nn2000
    نوشته
    574
    سپاسگزاری شده
    101
    سپاسگزاری کرده
    28
    آقاي حكيمي عزيز(استاد كوروش) باز هم ممنون از التفات شما:
    به عرضتون برسونم كه من هر دو صورت رو آزمايش كردم!( چه جدا جدا و چه هر دو با هم)
    ..accsess-list هم مطابق گفته خود cache express مي زارم يعني:
    access-list 110 deny tcp any any neq www
    access-list 110 deny tcp host {ip valid cache server
    access-list 110 permit tcp any any
    و در آخر هم:
    route-map cache permit 110
    ip next-hop{ ip valid cache server
    و int ethernet را هم به صورت ذيل مقيد كردم:
    ip route-cache same-interface
    ip route-cache policy
    ip policy route-map cache
    , و در حالت wccp, هم در حالت پيكر بندي عمومي روتر:
    ip wccp ver 1 or 2
    ip wccp web-cache
    و در پايان عبور دادن ترافيك از cache با مقيد كردن int serial:
    ip wccp web-cache redirect out
    اميدوارم كه چيزي و از قلم نيانداخته باشم...
    البته همونطور كه عرض كردم نهايت دقت را در به كار گيري تجربه هاي شما بزرگواران داشته ام...

نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    access-list 110 deny tcp any any neq www
    access-list 110 deny tcp host {ip valid cache server
    access-list 110 permit tcp any any
    و در آخر هم:
    route-map cache permit 110
    ip next-hop{ ip valid cache server
    و int ethernet را هم به صورت ذيل مقيد كردم:
    ip route-cache same-interface
    ip route-cache policy
    ip policy route-map cache
    , و در حالت wccp, هم در حالت پيكر بندي عمومي روتر:
    ip wccp ver 1 or 2
    ip wccp web-cache
    و در پايان عبور دادن ترافيك از cache با مقيد كردن int serial:
    ip wccp web-cache redirect out

با سلام و اجازه دوستان
    ببخشيد كه سوال نپرسيده جواب ميدم.
    دوست عزيز استفاده همزمان از route-map و wccp گاها مشكلاتي را پيش مياورد كه سر فرصت بحث ميكنيم. واما با اجازه من در مورد هر دو قسمت عرض كنم. 1- route-map اولا من نديدم كه شما اينترفيس async رو map كرده باشيد. اگه اينطوره در اينترفيس مذكور دستور ip policy route-map cache لازمه تا كاربران dial-up به كش سرور هدايت شوند. ثانيا هرچند كه دستورات هدايت route-map موثر هست در صورت عدم اطمينان به access-list هايتان شايد بهتر باشد كه كمي روي ip آدرسها تاكيد داشته باشيد. بصورت زير
    route-map cache permit 11
    match ip address 110
    set ip next-hop "cache ip address"
    فكر ميكنم غير از دستور نوشته شده براي async نيازي به دستور ديگر در اينترفيس ethernet نداريد.
    2- wccp
    اينجا هم براي استفاده از access-list يك دستور را از قلم انداخته ايد. يعني پس از تعريف ورژن و نوع wccp دستور زير لازم است.
    ip wccp web-cache redirect-list 110

آقاي كوروش عزيز
    از اظهار محبت و لطف شما و نيز توضيحات شما در مورد cache size بسيار ممنونم. همونطور كه اشاره كرده بودم در cachexpress مديريت حافظه وجود ندارد و بهمين خاطر من گفته بودم كه اختصاص حافظه رو بصورت دستي انجام دهند. بعدا در مورد cache size صحبت ميكنيم.

عضو غیر فعال
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon12 مجددا

دوست عزيز:

سروري كه من براي كش در نظر گرفتن مشخصاتش به اين صورته:
    P4 2/8
    1GB Ram
    H.d.d 36 scsi
    scsi card adaptec 3960d ultra160/m
    خلاصه فكر نمي كنم اين سرور توانش پايين باشه اما نمي دونم چرا اين كش اكسپرس از رم استفاده نمي كنه! 15 خيلي زياد 20 مگابايت رو استفاده مي كنه
    خوب كش مي كنه اما چيزي كه هست با كوچكترين اتفاق هر چي كش كرده مي پره و اين كه احساس مي كنم تاخير داره تو ارسال صفحات وب

چطور ميشه كاري كرد كه بيشتر از رم استفاده كنه؟

صفحه 21 از 51 اولیناولین ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 31 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

CacheXpress

behzad.safamanesh@gmail.com

داهنمای سکوید

نتايج كشينگ در اسكوئيد در webmin

کاهش حجم فایلهای تصویریmrt

- شرح خطا : شماره421 : IP نامعتبر است

لیستhttp proxy server list

افزودنی هاproxy list

CacheXpressدانلود نرم افزار تحت ویندوز

cachexpress 3 0 14 zip

cachexpress stable

CacheXpress kerio

ارور This page has been blocked by Kerio Control! برای چیه ؟

مقایسه نرم افزار مانیتورینگ بینا با prtg

behzad safamanesh

behzadsafamanesh@gmail.com

this page has been blocked by kerio control مشکل

natست کردن

دانلود برنامه cachexpress

www.kerio.pinarnet.comlogin

ويندوز ويست ادمين2

hessamsh

http://forum.persiannetworks.com/f79/t4745.html

OpenVPN 2.0.7

CacheXpress bandweight

برچسب برای این موضوع

2 کارت شبکه, 2003, 60%, access, access-list, active, add, application, archive, attach, authenticate, authentication, automatic, backup, cach, cache isa, cachexpress, configuration, control, cpu, cpu usage, crack, date, default gateway, delete, denied, destination, dhcp server, dial-up, disable, dns cache, dns server, download, email, enable, event viewer, fail, failover, failure, fedora, filter, forum, ftp server, gateway, google, group-async, hardware, host, html, http, https, hub, icmp, invalid ip, ip address, ip base, ip invalid, ip valid, ise, kerio winroute, lan, leased line, license, local, local area connection, login, man, memory, mirror, monitoring, my computer, network connections, offline, page, patch, php, ping, policy, port 80, pos, prtg, radius, raid, raid 5, ram, ras, record, recovery, redirect, refresh, remo, report, reset, restart, round robin, route, routing, routing and remote access, rpm, rule, run, secure, send, services, share کردن, shutdown, smtp, software, sql, sql server, start, static, stop, switch, target, tenor, time, tracert, traffic, update, upload, upnp, user, username, فايروال, قدم به قدم, كمك, كارت شبكه, لینوکس, مقایسه, مهم, موازی, مودم, ماژول, مجازی, محتوا, محدود کردن, مدير, مساوی, مشكل, نام کاربری, نتورک, نرم افزار, نصب برنامه, نصب شده, هارد, هستش, ويندوز سرور, وی پی ان, ویندوز, وب سایت, وبلاگ, ورود, یوزر, کلاینت, کلاینتها, کمک, کنترل, کندی, کافی نت, کامپیوتر, کانفیگ, کانکشن, کابل, کابل شبکه, کار, کارها, کاربر, کاربران, کارت شبکه, کرک, کردن, کش سرور, گوگل, گیت وی, گزارش, پورت, پيشنهاد, پیشنهاد, پروژه, پراکسی, پرشین, پشتیبانی, valid ip, virtual, voice, vpn, vpn server, wan, web, web caching, web filter, webbase, windows, windows server, windows update, windows xp, آموزش, آی پی, انتقال, انجمن, اولین, اينترنت ماهواره اي, ایمیل, ایران, اتصال, ارور, ارتقا, استاندارد, استاد, اشتراك, اشتراک, اشغال, اطلاعات, بلاک, بهترین, بک آپ, بالای, بازار, برنامه, برای, برد, بررسی, تفاوت, تماس, تنور, تنظیمات, تهران, تانل, تبدیل, تجهیزات, تجربه, تحقیق, تحت وب, ترافیک, تست, تعویض, تغییر, حجمی, حداقل, حذف, خودش, خرید, خطا, دو کارت شبکه, دانلود, درایور, درخواست, دستور, دسترسي, روی, روتر, روزانه, روش, ريست, راهنمایی, راهی, زمانی, سیستم, سایت, ساعتی, ست کردن, سخت افزار, سرور, سرور 2003, سرعت, شما, شبكه محلي, شبکه مجازی, صفحه

نمایش برچسب ها