صفحه 29 از 51 اولیناولین ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 39 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 435 از مجموع 761

موضوع: CacheXpress

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    از هيچ جا قابل Download نيست . . .
    نسخه 2.1.11، يک سال و نيم پيش توسط Logisense برای Download گذاشته شد و بعد برداشته شد و از اون به بعد هيچکدام از نسخه های اين نرم افزار برای Download عمومی گذاشته نشده است.

عضو غیر فعال شناسه تصویری IranClassic
    نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

يك مشكل

بالاخره تونستيم كش اكسپرس رو نصب كنيم و خوب كار كرد اما بعد از يكي دو روز برخي از سايتها مثل گوگل و يا بدهي رو باز نميكرد و كم كم تعداد سايتهايي رو كه پشت كش باز مي شدند ولي بعد از كش اكسپرس قابل باز كردن نبود زيادتر ميشد. من مجبور شدم كش اكسپرس رو حذف كنم و دوباره نصب كنم !
    به نظر شما اين مشكل باز نشدن برخي از سايتها پس از كش شدن از چيه؟ ممكنه دوباره تكرار بشه؟

عضو عادی
    نوشته
    193
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    40
    يكي از دوستان كه اين برنامه را داره نميتونه يكجا بگذاره و لينك بده تا بقيه بگيرند؟
    وگرنه به آدرس ميل من يكي بفرسته تا خودم اينكار را انجام بدم و بگذارم توي يك سايت.

ممنون
    mavara@gmail.com

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    IranClassic جان، چه پيغام خطايی ميداد؟

bpco عزيز،
    من هم ميتونستم روی يک سايت قرار بدم که همه Download کنن. ولی اگر مطالب گذشته رو مرور ميکردی متوجه ميشدی که فقط از طريق ايميل برای همه دوستان ارسال ميکنم و از همه کسانی که ميخوان دريافت کنن خواهش کردم که نام و نام شبکه و سمت خودشون رو به mh@mhme.net ارسال کنند. دليل اين کار دو چيزه:
    1- ميتونم آمار استفاده از اين نرم افزار (حد اقل اون قسمتی اش که از اين کانال منتشر شده) رو داشته باشم.
    2- ميتونم اگر نسخه جديدی به دستم رسيد برای همه دوستان ارسال کنم.

و همچنين از همه دوستان خواهش کردم که اجازه بدن انتشار اين نرم افزار از همين راه انجام بشه و اگر کسی نياز داشت، به همين راه درخواستش رو مطرح کنه.

شما هم اگر مايل به استفاده از اين نرم افزار هستی، ميتونی نام، نام شبکه و سمت خودت رو به mh@mhme.net بفرستی تا برات ارسال کنم.

نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh
    IranClassic جان، چه پيغام خطايی ميداد؟

bpco عزيز،
    من هم ميتونستم روی يک سايت قرار بدم که همه Download کنن. ولی اگر مطالب گذشته رو مرور ميکردی متوجه ميشدی که فقط از طريق ايميل برای همه دوستان ارسال ميکنم و از همه کسانی که ميخوان دريافت کنن خواهش کردم که نام و نام شبکه و سمت خودشون رو به mh@mhme.net ارسال کنند. دليل اين کار دو چيزه:
    1- ميتونم آمار استفاده از اين نرم افزار (حد اقل اون قسمتی اش که از اين کانال منتشر شده) رو داشته باشم.
    2- ميتونم اگر نسخه جديدی به دستم رسيد برای همه دوستان ارسال کنم.

و همچنين از همه دوستان خواهش کردم که اجازه بدن انتشار اين نرم افزار از همين راه انجام بشه و اگر کسی نياز داشت، به همين راه درخواستش رو مطرح کنه.

شما هم اگر مايل به استفاده از اين نرم افزار هستی، ميتونی نام، نام شبکه و سمت خودت رو به mh@mhme.net بفرستی تا برات ارسال کنم.
    Koorosh جان!

پيغام خطايي نمي داد. فقط وقتي كه مي خواستي وارد سايت مورد نظر بشي آنقدر طول ميكشيد كه ديگه
    Timeout مي داد و در عمل ديگر اون سايت رو نمي شناخت.

در ضمن يك سوال قبلي ما هم بي جواب موند. و اون اينكه آيا كش ترانسپرنت سريعتره يا پروكسي دار؟
    با توجه به اينكه پروكسي دار مي تونه فايلهاي FTP رو هم كش كنه.
    اما آيا در مورد Http سرعتشون با هم برابره؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام به همگي
    من يه سوال دارم البته فكر كنم مسخره است
    توي يك شبكه كه مثلا 6 كاربر و 1 سرور هست. آيا بايد حتمآ دستگاه روتر داشته باشي كه بتوني از برنامه ي CacheXpress استفاده كني يا اينكه فقط همون Hub يا Switch كه داري كافيه؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوباره سلام
    يه سوال ديگه هم داشتم
    ايا براي اينكه بخوام VPN Server راه بياندازم بايد Internet Sharing فعال نباشه؟
    و همينطور براي كار كردن با برنامه ي CacheXpress بايد Internet Sharing رو حذف كنم؟
    ممنون

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    يه سوال مسخره ديگه از طرف من
    vpn چيه؟؟ همون nat يا شرينگ خودمونه؟؟؟

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    يکی يکی!
    Iran Classic
    در مورد مشکلی که داشتی نميدونم چرا؟!
    و اما از نظر سرعت تفاوتی بين Proxy يا Transparent نيست. البته از نظر تئوری Transparent شايد کمی کند تر باشه، ولی اين کندی اونقدر کمه که نامحسوسه . . .

Almas
    سلام، خوش اومدی
    نيازی به Router نداری. مطالب اين Thread رو از اول يه مرور بکن. نحوه کار کردن باهاش رو ياد ميگيری.
    برای اينکه بخوای VPN راه بندازی بايد ساختار شبکه ات تغيير کنه و بصورت دستی IP بدی و Routing رو تنظيم کنی.

nkm
    VPN يعنی Virtual Private Network
    در موردش کمی Search کنی کلی اطلاعات کسب ميکنی.
    به زبان ساده شايد بشه گفت يعنی يه کابل شبکه مجازی! که ميتونه دو تا سيستم رو تحت TCP/IP به هم متصل کنه.

نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    يکی يکی!
    Iran Classic
    در مورد مشکلی که داشتی نميدونم چرا؟!
    و اما از نظر سرعت تفاوتی بين Proxy يا Transparent نيست. البته از نظر تئوری Transparent شايد کمی کند تر باشه، ولی اين کندی اونقدر کمه که نامحسوسه . . .

Almas
    سلام، خوش اومدی
    نيازی به Router نداری. مطالب اين Thread رو از اول يه مرور بکن. نحوه کار کردن باهاش رو ياد ميگيری.
    برای اينکه بخوای VPN راه بندازی بايد ساختار شبکه ات تغيير کنه و بصورت دستی IP بدی و Routing رو تنظيم کنی.

nkm
    VPN يعنی Virtual Private Network
    در موردش کمی Search کنی کلی اطلاعات کسب ميکنی.
    به زبان ساده شايد بشه گفت يعنی يه کابل شبکه مجازی! که ميتونه دو تا سيستم رو تحت TCP/IP به هم متصل کنه.
    آيا اين درست نيست كه كش با پروكسي مي تونه علاوه بر Http ابجكتهاي ftp و غيره رو هم كش كنه ؟

MCP
    MCP آنلاین نیست.
    نام حقيقي: امیر

عضو غیر فعال شناسه تصویری MCP
    نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    2
    سلام

من ورژن 2.1.11 رو نصب دارم و همه چيش درست كار ميكنه!
    اما هر از چندگاهي! واسه خودش استاپ ميشه و همه چيزايي هم كه كش كرده ميپره

از اون موقع كه نصب شده تاحالا 3 بار اينجوري شده. ورژن قبليه اصلا اين مشكل رو نداشتم باهاش.

(اندازه كش من 3000 مگ تنظيم شده. گفتم شايد ربط داشته باشه)

Event Type: Error
    Event Source: Service Control Manager
    Event Category: None
    Event ID: 7031
    Date: 6/18/2004
    Time: 2:02:34 PM
    User: N/A
    Computer: P5DYJ6IO
    Description:
    The CacheXpress LT v2.1 Web Caching Service service terminated unexpectedly. It has done this 1 time(s). The following corrective action will be taken in 5000 milliseconds: Restart the service.

.

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    شما Driver اش رو هم عوض کردی و دوباره نصب کردی يا نه؟!
    من سه جا نصب کردم و تا بحال هيچ مشکلی نداشته . . .

نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    ببينم اينجا با پرشين تولز يكيه ؟

كورش جان:

منظورتون از نصب مجدد درايورش چيه ؟

چون مال منهم بعد از مدتي از كار مي اوفته= مي افتد

MCP
    MCP آنلاین نیست.
    نام حقيقي: امیر

عضو غیر فعال شناسه تصویری MCP
    نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    2

Icon9

ورژن قبلي رو Uninstall كردم و درايور هاش رو هم ورداشتم كاملا. بعد اينو نصب كردم همراه با درايورش. البته اينم بگم كه بعد از نصب ميزد كه ترانسپرنت درايور نصب نشده و 2-3 بار درايورش رو Uninstall , Install كرذم تا درست شد.

آخه فكر ميكنم اگه از درايور باشه بايد تو كاكردش هم تاثير بذاره. اما اين خيلي خوب كار ميكنه.
    در Event Viewer هم قبل و بعد از اين Error هيچ مشكلي وجود نداره..

عضو غیر فعال شناسه تصویری kiaeyfar
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط MCP
    سلام به همه
    من امير هستم و 24 سالمه ، تازه هم اينجا عضو شدم.
    ميخواستم بپرسم كه كسي ميدونه كه :
    1- ISA آيا مشكلش با ياهو حل شدنيه يا نه؟ من All Protocol رو هم باز كردم ولي باز هم صدا و تصوير قطع هست.
    2- من ميخوام كه كلاينت ها IP وليد داشته باشن ، چطور ميشه از ISA در اين حال استفاده كرد ؟ الان ISA از يه طرف وليد وصله به روتر و از طرف كلاينت هم اينوليده. كه داره كار ميكنه!
    3- من ميخوام كه همه وليد باشن ، cache هم بشن . بايد كي رو ببينم!!؟؟
    با سلام خدمت همه دوستان.
    از اينكه مي بينم دوستان و همكاران خوبم يعني آقا كورش و آقا سلمان با صبر و حوصله به سئوالات جواب مي دن خيلي خوشحالم. چون ادامه دادن به چنين كارهايي فقط از عهده آدمهاي باحوصله و مجردي(!) مثل آقا كورش برمياد. من و آقا كورش و آقا سلمان يه مدتي همكار بوديم. توي همون مدت كوتاه آقا كورش و سلمان خان نشون دادن كه در زمينه شبكه خيلي استعداد دارن و خيلي خوب پيشرفت كردن.
    من هم سعي مي كنم از اين به بعد اين Forum رو با دقت بخونم (البته اگه فرصت کنم).
    توی بعضی از نوشته های دوستان مطالب خیلی خوبی در مورد Cache Server ها نوشته شده و به یک منبع خوب برای علاقمندان تبدیل شده. من هم توی سایت فارستک مطالبی در مورد ISA نوشته ام. تعدادي از دوستان قسمتهايي از مطالب من رو توي اين Forum با ذكر منبع آوردن كه ازشون تشكر مي كنم. (خصوصا از آقا كورش). ولي فكر كنم يه سئوال كه خيلي جاها مطرح شده و جوابي براش پيدا نشده قضيه مشكلات Yahoo Messenger با ISA است. هیچ وقت یادم نمی ره که برای پیدا کردن راه حل این مشکل به مدت 2 ماه توی یکی از ICP های تهران روش کار کردیم و انواع و اقسام نرم افزارهای Monitoring رو نصب کردیم تا بالاخره Setting مورد نظر رو پیدا کردیم. آخه مشکل این بود توی هیچ سایتی توی اینترنت مطلبی در این مورد نوشته نشده بود. به هر حال نتیجه این تحقیق دو ماهه تقدیم به شما و دوستداران ISA:
    برای فعال کردن Voice و تصویر در Yahoo مراحل زیر رو قدم به قدم در ISA انجام بدید:
    solution for enable voice chat behind ISA server.

1) policy elements -> protocol definition -> new definition
    -> add
    I) tcp 5000 outbound
    II) tcp 5001 outbound
    III) tcp 5050 outbound
    IV) tcp 5050 inbound
    V) tcp 5100 inbound (for webcam)
    VI) udp 5000 sendReceive
    VII) udp 5055 sendReceive

2) after add all these rules to your ISA server
    go to Access policy -> protocol rules and then select from the
    right column . right click on it, go to properties -> protocol and
    select "All IP Traffic" then click OK

3) Finish

صفحه 29 از 51 اولیناولین ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 39 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

CacheXpress

behzad.safamanesh@gmail.com

داهنمای سکوید

نتايج كشينگ در اسكوئيد در webmin

کاهش حجم فایلهای تصویریmrt

- شرح خطا : شماره421 : IP نامعتبر است

لیستhttp proxy server list

افزودنی هاproxy list

CacheXpressدانلود نرم افزار تحت ویندوز

cachexpress 3 0 14 zip

cachexpress stable

CacheXpress kerio

ارور This page has been blocked by Kerio Control! برای چیه ؟

مقایسه نرم افزار مانیتورینگ بینا با prtg

behzad safamanesh

behzadsafamanesh@gmail.com

this page has been blocked by kerio control مشکل

natست کردن

دانلود برنامه cachexpress

www.kerio.pinarnet.comlogin

ويندوز ويست ادمين2

hessamsh

http://forum.persiannetworks.com/f79/t4745.html

OpenVPN 2.0.7

CacheXpress bandweight

برچسب برای این موضوع

2 کارت شبکه, 2003, 60%, access, access-list, active, add, application, archive, attach, authenticate, authentication, automatic, backup, cach, cache isa, cachexpress, configuration, control, cpu, cpu usage, crack, date, default gateway, delete, denied, destination, dhcp server, dial-up, disable, dns cache, dns server, download, email, enable, event viewer, fail, failover, failure, fedora, filter, forum, ftp server, gateway, google, group-async, hardware, host, html, http, https, hub, icmp, invalid ip, ip address, ip base, ip invalid, ip valid, ise, kerio winroute, lan, leased line, license, local, local area connection, login, man, memory, mirror, monitoring, my computer, network connections, offline, page, patch, php, ping, policy, port 80, pos, prtg, radius, raid, raid 5, ram, ras, record, recovery, redirect, refresh, remo, report, reset, restart, round robin, route, routing, routing and remote access, rpm, rule, run, secure, send, services, share کردن, shutdown, smtp, software, sql, sql server, start, static, stop, switch, target, tenor, time, tracert, traffic, update, upload, upnp, user, username, فايروال, قدم به قدم, كمك, كارت شبكه, لینوکس, مقایسه, مهم, موازی, مودم, ماژول, مجازی, محتوا, محدود کردن, مدير, مساوی, مشكل, نام کاربری, نتورک, نرم افزار, نصب برنامه, نصب شده, هارد, هستش, ويندوز سرور, وی پی ان, ویندوز, وب سایت, وبلاگ, ورود, یوزر, کلاینت, کلاینتها, کمک, کنترل, کندی, کافی نت, کامپیوتر, کانفیگ, کانکشن, کابل, کابل شبکه, کار, کارها, کاربر, کاربران, کارت شبکه, کرک, کردن, کش سرور, گوگل, گیت وی, گزارش, پورت, پيشنهاد, پیشنهاد, پروژه, پراکسی, پرشین, پشتیبانی, valid ip, virtual, voice, vpn, vpn server, wan, web, web caching, web filter, webbase, windows, windows server, windows update, windows xp, آموزش, آی پی, انتقال, انجمن, اولین, اينترنت ماهواره اي, ایمیل, ایران, اتصال, ارور, ارتقا, استاندارد, استاد, اشتراك, اشتراک, اشغال, اطلاعات, بلاک, بهترین, بک آپ, بالای, بازار, برنامه, برای, برد, بررسی, تفاوت, تماس, تنور, تنظیمات, تهران, تانل, تبدیل, تجهیزات, تجربه, تحقیق, تحت وب, ترافیک, تست, تعویض, تغییر, حجمی, حداقل, حذف, خودش, خرید, خطا, دو کارت شبکه, دانلود, درایور, درخواست, دستور, دسترسي, روی, روتر, روزانه, روش, ريست, راهنمایی, راهی, زمانی, سیستم, سایت, ساعتی, ست کردن, سخت افزار, سرور, سرور 2003, سرعت, شما, شبكه محلي, شبکه مجازی, صفحه

نمایش برچسب ها