صفحه 7 از 9 اولیناولین ... 3 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 105 از مجموع 124

موضوع: گام به گام در راه اندازی یک سانترال تحت IP Phone

نام حقيقي: محمد حسن حسنی

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام رفقا

من2 Elastix رو نصب کردم و بدون هیچ مشکلی تونستم داخل پنل آن بشوم
    دو تا Accound sip هم تعریف کردم و eysbeam رو نصب کردم و اکانت را نیز در آن تعریف کردم
    هر کاری میکنم متصل به سرور شوم پیغام registration error : 404 - not found دریافت میکنم
    تمامی ملاحظات ایجاد Extenstion را هم چندین بار چک کردم ولی نتوانستم مشکل رو برطرف کنم

radar سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: مجتبی

عضو غیر فعال
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    4
    سلام
    من چطور می توانم از کارتی 4 پورتی که به سیستم متصل کرده ام و دو خط بر روی آن قراردادم استفاده کنم
    یعنی بتوانم زمانی که خط اصلی(خط یک) مشغول بود از خط 2 بتونم استفاده کنم
    در حال حاضر اگر خط یک مشغول باشه من نمی توانم از خط 2 استفاده کنم

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    Getting a registration error 404 with x-lite

by hraa on Tue Oct 28, 2008 11:31 pm
    Hello all. i just installed the x-lite on my computer and getting an 'registration error 404' on the screen. Does any one knows what this means?

hraa Posts: 11Joined: Tue Oct 28, 2008 11:30 pm Top

Re: Getting a registration error 404 with x-lite

by nathanyy on Tue Oct 28, 2008 11:34 pm
    If you are getting a 404 error it probably means that the username or telephone number that you entered into x-lite is wrong. 404 basically means that the voip provider cannot find the username or telephone number you have provided to them in the x-lite setup screen. Try verifying it and re-enter then see if this error goes away. Hope that helps.

nathanyy Posts: 1Joined: Tue Oct 28, 2008 11:32 pm Top

Re: Getting a registration error 404 with x-lite

by hraa on Tue Oct 28, 2008 11:35 pm
    Yes, that worked thanks.

Zahmatkesh و radar سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو غیر فعال
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    4
    احتیاج به راهنمایی
    سلام
    من چطور می توانم از کارتی 4 پورتی که به سیستم متصل کرده ام و دو خط بر روی آن قراردادم استفاده کنم
    یعنی بتوانم زمانی که خط اصلی(خط یک) مشغول بود از خط 2 بتونم استفاده کنم
    در حال حاضر اگر خط یک مشغول باشه من نمی توانم از خط 2 استفاده کنم

نام حقيقي: Hassan Saleh

عضو ویژه شناسه تصویری mhsaleh
    نوشته
    979
    سپاسگزاری شده
    1219
    سپاسگزاری کرده
    0

Line Hunting

به قابلیتی که سیستم خط مشغول را تشخیص دهد و تماس را از آن برقرار نماید هانتینگ می گویند.
    برای اینکار در یک سرور استریسک شما می توانید پورت های دلخواه خود را عضو یک گروه نمایید و یا اینکه تک تک در صورتی که به هردلیلی تماس از یک خط انجام نشد از پورت دیگر استفاده نماید.
    در صورتی که مشخصات بیشتری از سیستم خود به من بدهید بهتر می توانم راهنمایی کنم.

SADEGH65، mgholami، Gitex و 4 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: hasan

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوست عزیز
    در فایل chan_dahdi.conf اینها را اضافه کن
    busydetect=yes
    busycount=4

نام حقيقي: mojtaba shayegh

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    5
    سلام
    من برای تست elastix 2 را روی vmware نصب کردم و روی دوتا سیستم هم soft phone نصب کردم این سافت فون ها می تونن باهم تماس بگیرند و لی صدا رد و بدل نمی شد در صورتیکه نشانگرهای صدا در سافت فن ها هنگام صحبت حرکت می کنند ولی هیچ صدائی به گوش نمی رسد
    لطفا منو راهنمایی کنید

نام حقيقي: احمد

عضو عادی شناسه تصویری Gitex
    نوشته
    550
    سپاسگزاری شده
    329
    سپاسگزاری کرده
    122
    پورت 5060 باز هست ؟

نام حقيقي: امید مهاجرانی

عضو عادی
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    725
    سپاسگزاری کرده
    79
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhsaleh نمایش پست ها
    به قابلیتی که سیستم خط مشغول را تشخیص دهد و تماس را از آن برقرار نماید هانتینگ می گویند.
    برای اینکار در یک سرور استریسک شما می توانید پورت های دلخواه خود را عضو یک گروه نمایید و یا اینکه تک تک در صورتی که به هردلیلی تماس از یک خط انجام نشد از پورت دیگر استفاده نماید.
    در صورتی که مشخصات بیشتری از سیستم خود به من بدهید بهتر می توانم راهنمایی کنم.
    فقط باید این نکته را در نظر داشت که Line Hunting در استریسک بر روی پورت های ورودی از خطوط شهری قابل اعمال نیست . به عنوان مثال اگر شماره اول شما 123456 باشد و قبلا مشتری با این شماره تماس گرفته باشد و در نتیجه اشغال باشد این امکان که مشتری دومی با همین شماره 123456 تماس بگیرد و به سمت شماره دوم شرکت مثلا 345678 مسیر دهی شود تا اشغال نخورد نه در استریسک بلکه در هیچ سیستم تلفنی دیگری امکان پذیر نیست و این عمل مسیریابی در یک مرحله قبل یعنی مخابرات صورت گیرد . زیرا در غیر اینصورت تماس به کانال مخابراتی ارسال میشود که از قبل اشغال بوده و اصلا به کارت تلفنی یا voipgateway مورد نظر نمی رسد .

SADEGH65 و Zahmatkesh سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Ali Reza Eskandarpour

خواننده
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4
    سلام بر دوستان و اساتید
    من یه سوال داشتم که روی دستگاهی که الاستیکس نصب میشه از قبل باید سیستم عامل نصب بشه یا نه و اگر باید حتما نصب باشه چه سیستم عاملهایی میشه نصب کرد؟ و یه خواهش هم داشتم که آموزش تنظیم ستینگ مثلا SIP را روی گوشیهای موبایل مثلا نوکیا N97 را توضیح بدهید. از توضیحات خوبتون هم تشکر میکنم عالی بود.

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    دوستان لطف کنند سوالات را در تاپیک های جداگانه سوال نمایند تا در صورت جستجو در سایت راحت تر بشود به نتیجه رسید.

Zahmatkesh سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: sasanifar

خواننده
    نوشته
    291
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    149
    البته این نکته را هم مد نظر داشته باشید که Asterisk با Vmware مشکل دارد

نام حقيقي: mohsen

عضو عادی
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

تغییر mode کاری الستیکس

من الستیسک رو به همراه چند softphone نصب کردم . مشکل خاصی تو کار نداشت فقط فکر میکنم این الستیسک فقط رو مد proxy کار می کنه . یعنی بعد از برقراری تماس هم ترافیک صوتی بین دو endpoint مستقیما تبادل نمی شه و به سرور الستیسک می رسه . چون سرور قوی نداریم فکر کنم اگه بخوام این سیستم رو با تعداد زیاد تلفن راه اندازی کنم به مشکل بخورم . می خواستم خواهش کنم اگه کسی می دونه چطور می شه الستیسک رو رو مد redirect قرار داد کمکم کنه . ( یعنی پس از برقراری تماس و اتمام کار sip بسته های rtp به الستیسک نرسه )
    با تشکر

عضو غیر فعال
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    4
    با سلام
    من یک IVR راه اندازی کرده ام ولی صدای اپراتوری که برر روی دستگاه قرار داده ام خیلی ضعیف میباشد
    لطفاً راهنمایی کنید چگونه می توانم صدای اپراتور را افزایش دهم

نام حقيقي: امید مهاجرانی

عضو عادی
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    725
    سپاسگزاری کرده
    79
    اگر از کیفیت فایل های صوتی مطمئن هستید و در شبکه داخلی با کم بودن صدا مشکل ندارید و این مشکل فقط در خطوط PSTN شما بروز می کنه راه حل شما می تونه بالا بردن Gain گیتوی شما باشه ...
    موفق باشید

Zahmatkesh سپاسگزاری کرده است.

صفحه 7 از 9 اولیناولین ... 3 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

دانلود elastix

دانلود الستیکس

آموزش راه اندازی سانترال

bria 3 دانلود

http://forum.persiannetworks.com/f99/t38242.html

راه اندازی ip phone

راه اندازی الستیکس

نحوه راه اندازی تلفن سانترالراه اندازی سانترالhttp://forum.persiannetworks.com/f99/t38242-6.htmlhttp://forum.persiannetworks.com/f99/t38242-5.htmlدانلود bria3دانلود bria 3ip phoneنصب ip phoneآموزش سانترالآموزش eyebeameyebeamسانترالراه اندازی ip pbxelastix دانلودسافت فونelastix راه اندازیراه اندازی softphonehttp://forum.persiannetworks.com/f99/t38242-7.html

برچسب برای این موضوع

200 هزار تومان, 2008, 2010, 403 error, 404, 404 error, additional, adhoc, adsl, api, authentication, call, cisco, conference, configuration, device, ebook, elastix, enable, endpoint, extension, eyebeam, file sharing, forum, freepbx, fxo, gui, hardware, headset, hibernate, high, html, image, img, inbound route, intel, ip pbx, ip phone, lan, list, loadbalancing, mail, mysql, patch, pdf, persian, php, pos, pst, qos, queue, record, redirect, route, sangoma, shared, sid, sip, sip trunk, target, telephone, tenor, test, timeout, trunk, unified communications, user, username, فایل, فارسی, فروش, قیمت, لینوکس, لپ تاپ, لاگین, موبایل, ماژول, متغیر, مجازی, مخابرات, مدیریت, مرکز تماس, مسیریابی, مشکل, چک لیست, نتورک, نرم افزار, نصب, نصب شده, هدست, هزینه, هستش, ویندوز, یوزر, یک طرفه, کمک, کنفرانس, کنترل, کند, کیفیت, کامند, کانفیگ, کابل, کار, کارت شبکه, کردن, گیت وی, گزارش, پورت, پینگ, پیشنهاد, پاناسونیک, پروکسی, پروتکل, پرشین, پشتیبانی, view, vmware, vmware workstation, voice, voip, web, xmpp, آموزشی, آی پی ولید, افزایش, الاستیکس, الستیکس, انگلیسی, انتقال, ایران, اپراتور, اتوماتیک, اجرای, ارور, استاد, استریسک, اشغال, اطلاعات, بکاپ, بالای, بازار, برنامه, برنامه نویسی, بررسی, تفاوت, تلفنی, تماس, تنظیمات, تبدیل, تجهیزات, تحت وب, ترافیک, ترانک, تست, حداقل, حذف, خودکار, خودش, خرید, دانلود, درخواست, دستور, دسترسي, روش, راهنمایی, رایگان, زمانی, سناریو, سخت افزار, سرور, شبیه سازی, شبکه

نمایش برچسب ها