نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: مشكل در ISA 2006

نام حقيقي: Paulo Coelho

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مشكل در ISA 2006

سلام ، من يه مشكل با ISA 2006 دارم ، اون هم اينه كه وقتي زمان يه Rule تموم ميشه ، كساني كه اينترنتشون رو با اون Rule ميگيرند ديگه نمي تونن صفحه جديدي باز كنند ، اما اگه قبل از تموم شدن Rule يه چيزي واسه Download گذاشته باشند ، اون دانلود قطع نميشه و همونجوري ادامه پيدا مي كنه.

تنها راهي كه فعلا تونستم جلوي اين قضيه رو (هر چند به طور موقت) بگيرم (كه البته خيلي هم احمقانه و مسخره است) Restart كردن ISA بلافاصله بعد از تموم شدن مدت زمان Rule هست.
    كسي مي تونه كمكي كنه؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Alireza Khosravi

عضو عادی شناسه تصویری irarkh
    نوشته
    753
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    21
    ISA یک Accounting Server نیست پس نمی تونه مدیریتی روی Session ها داشته باشه . راه حل منطقی استفاده از یک Accounting در کنار ISA است . البته با شرایط شما نیازی به Restart کردن ISA نیست ! کافیه از قسمت Monitoring و بعد Session ، Sessions مربوطه رو ببندید.

نام حقيقي: Paulo Coelho

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    ممنون از راهنماييتون ، اما من قبلا تو ISA 2004 اين مشكل رو نداشتم ، ولي تو ISA 2006 اين مسئله وجود داره.
    راه حل استفاده از Accounting هم درسته كه شدني هست اما نه تنها منطقي نيست ، بلكه مشكلات خاص خودش رو داره . واسه همين ميخوام بدونم كه آيا كساني كه با 2006 كار ميكنند هم همين مشكل رو دارند يا نه؟

(يه مثال از مشكلم مي زنم ، شايد بهتر متوجه منظورم بشين . من با توجه به Policy هاي شركت اينترنت رو به صورت Secure NAT به كاربرام مي رسونم ، يعني كاربرها آدرس ISA رو به صورت Default Gateway دريافت مي كنند و زماني كه Rule ها اجازه دسترسي بدن ، مي تونن به اينترنت دسترسي داشته باشن. حالا وقتي زمان يه Rule تموم ميشه ، كاربرها ديگه نميتونن صفحه جديدي باز كنند ، يعني صفحه ISA DENY ERROR رو ميگيرن (تو Browser هاشون)، اما اگه مثلا به E-Mule يه چيزي براي دانلود گذاشته باشند ، اين دانلود قطع نميشه . منم واسه همين مجبورم كه ISA رو Reset كنم. )

كسي راه حل ديگه اي به ذهنش نميآد؟

نام حقيقي: Alireza Khosravi

عضو عادی شناسه تصویری irarkh
    نوشته
    753
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    21
    امکان نداره چنین چیزی در ISA2004 وجود نداشته باشه . دوست عزیز در ISA.org هم که مطرح کنید همین پاسخ رو خواهید گرفت. یعنی Session باز تا دستی و یا از طرف User مربوطه بسته نشود ISA و حتی AD هم قادر به بستن اون نیستند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع