نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشکل نصب isa 2006

نام حقيقي: majid

خواننده
    نوشته
    92
    سپاسگزاری شده
    39
    سپاسگزاری کرده
    25

مشکل نصب isa 2006

سلام من وقتی می خوام isa 2006 را نصب کنم ارور میده برای installadam.exe وقتی هم می خوام adam رو نصب کنم از add/remove windows component نمی تونم active directory service (وجود نداره) و پیدا کنم ویندوزم هم سرور 2003 SP2
    یوزرم هم admin هستش
    هست مشکل از کجاست ؟
    چه جوری می تونم نصب کنم خیلی حیاتی هستش کمک کنید لطفا

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    سلام دوست عزیز
    سعی کنید اول جستجو کنید
    اینجا رو ببینید

نام حقيقي: majid

خواننده
    نوشته
    92
    سپاسگزاری شده
    39
    سپاسگزاری کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط al1p0ur نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    سعی کنید اول جستجو کنید
    اینجا رو ببینید
    جستجو کردن ولی این مشکل را پیدا نکردم
    من الان نمی تونم ADAM رو پیدا کنم که نصب کنم
    توی اون بحث گفته شده مشکل ولی بعدش همون کاربر گفته حل شده الان چه جوری باید بفهمم که مشکل رو از چه راهی حل کرده؟

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid_3ma نمایش پست ها
    جستجو کردن ولی این مشکل را پیدا نکردم
    من الان نمی تونم ADAM رو پیدا کنم که نصب کنم
    توی اون بحث گفته شده مشکل ولی بعدش همون کاربر گفته حل شده الان چه جوری باید بفهمم که مشکل رو از چه راهی حل کرده؟
    دوست عزیز صبور باشید و تا آخر ، اون لینک رو بخونید جوابتون رو پیدا میکنید

نام حقيقي: 1234

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272

کد:
    http://blogs.technet.com/isablog/archive/2007/03/27/isa-server-and-windows-server-2003-service-pack-2.aspx
    ISA Server and Windows Server 2003 Service Pack 2

Recently Microsoft released Service Pack (SP) 2 for Windows Server 2003 (http://www.microsoft.com/technet/windowsserver/sp2.mspx). We tested ISA Server with the Windows service pack quite extensively. Unfortunately we discovered after the release of the Windows service pack that there are several issues that have potential ill-effects on ISA Server. This blog summarizes the currently known issues, and suggestions on how to mitigate those issues.

1.If you run ISA Server 2004 Enterprise Edition with or without the ISA Server SP2, you must install ADAM SP1 on the ISA Server Configuration Storage Server prior to installing the Windows Server 2003 SP2. ADAM SP1 can be downloaded from http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=en.
    *****If you install Windows Server 2003 SP2 without first installing the ADAM SP1, ISA Server will not start after the installation, and you will have to uninstall Windows Server 2003 SP2*****. Further information is available in the Windows Server 2003 SP2 release notes, at http://technet2.microsoft.com/Window....mspx?mfr=true .

2.If you run ISA Server 2000, 2004 or 2006 Standard or Enterprise editions on a multi-core / multi-processor 32-bit computer, and the CPU is heavily utilized, you might experience performance degradation in certain deployment scenarios after installing Windows Server 2003 SP2. The issue stems from a change in interrupt handling introduced in SP2.
    To correct the issue you must download and run the Interrupt Affinity Tool (intfiltr) available in Windows Server 2003 resource kit (http://www.microsoft.com/downloads/d...DisplayLang=en).
    You can read about installation and usage of intfiltr.exe in How to Install and Use the Interrupt-Affinity Filter Tool.

3.If your network adaptors (NICs) support receive-side scaling (RSS), then in certain NAT scenarios ISA Server 2000, 2004 or 2006 Standard or Enterprise editions might not transfer packets from one NIC to the other after installation of Windows Server 2003 SP2.
    To correct the issue you must disable RSS support ­­- follow the instructions in http://support.microsoft.com/default...b;EN-US;927695.

Neta Amit
    Program manager
    ISA Server Sustained Engineering Team

mehdi.g سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال شناسه تصویری amir1348
    نوشته
    90
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    6
    برای اینکه تاپیک جدید ایجاد نکنم این پست رو زدم مشکل اساسی در نصب درگیرم کرده هیچ نسخه از ایزا رو نتونستم نصب کنم چندین بار ویندوز هم نصب کردم از r2به همراه sp2و.....حدس میزنم با قطعات مشکل داشته باشه روی چند کامپیوتر تست کردم مشکلی نیست ولی از این کامپیوتر جواب نگرفتم

1cpu amd phenom II x6 1090t
    ram 4g
    vga 9400

تصاویر خطا

شماره 2

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ویرایش توسط amir1348 : 2011-05-18 در ساعت 02:08 PM علت: قرار دادن لینک تصاویر

نام حقيقي: roya noori

خواننده شناسه تصویری katrin
    نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    16
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir1348 نمایش پست ها
    برای اینکه تاپیک جدید ایجاد نکنم این پست رو زدم مشکل اساسی در نصب درگیرم کرده هیچ نسخه از ایزا رو نتونستم نصب کنم چندین بار ویندوز هم نصب کردم از r2به همراه sp2و.....حدس میزنم با قطعات مشکل داشته باشه روی چند کامپیوتر تست کردم مشکلی نیست ولی از این کامپیوتر جواب نگرفتم

1cpu amd phenom II x6 1090t
    ram 4g
    vga 9400

تصاویر خطا

شماره 2

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

من چند وقت پیش همین مشکل را داشتم و همین error را می داد مشکل من از سورس ویندوز بود کلا مشکل داشت ، سورس ویندوزتون را عوض کنید ببنید حل میشه؟

نوشته
    90
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    6
    ممنون دوست عزیز در بالا هم نوشتم با چندین osتست شد متاسفانه جواب نمیده

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    Custom رو انتخاب کن
    قسمت Log رو نصب نکن
    همونجاست که گیر میکنه
    99 درصد

نوشته
    90
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhdganji نمایش پست ها
    Custom رو انتخاب کن
    قسمت Log رو نصب نکن
    همونجاست که گیر میکنه
    99 درصد
    ممنون گره به دست استاش باز میشه فقط میخوام چرای کار رو بدونم ؟من با همین osونسخهایزا2006روی چندین کامپیتر به راحتی جواب گرفتم ولی روی این نه !

کلمات کلیدی در جستجوها:

نصب isa 2006

اموزش نصب ایزا 2006

مشکل نصب ISA

نصب isa2006

خطا در نصب pack 2 آيزا

مشکل با نصب tmg 2010 enterpriseمشکلات نصب isa2006sp1 نصب isa 2006مشکل سرور isaاشکال در نصب isa 2006نحوه نصب ISA server 2006نصبisa server 2006 روی server 2003 32 bit SP2 برای آیزا 2006آموزش نصب آیزا سرور enterprise 2006مشکل در نصب isa server 2008مشکل در نصب isa server 2006مشکل در نصب آیزا 2010مشکل در نصب آیزا سرور 2006اشکال در نصب isaخطا در نصب tmg آموزش نصب isa server enter priseمشكل در نصب isaISA 2006 نصبمشکل در نصب isa و error windows installنصب ADAM

برچسب برای این موضوع