نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: قطع اینترنت 1 کلاینت خاص با ISA 2006

نام حقيقي: وحید

عضو غیر فعال
    نوشته
    38
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    12

قطع اینترنت 1 کلاینت خاص با ISA 2006

سلام،
    من 1 سرور با win2003 EE که یک ISA2006+SP1 روش نصبه با 25 کلاینت و چند سوال دارم
    1- چطوری اینترنت یک کلاینت مشخص رو با isa2006 قطع کنم؟ طوری که بتونه از شبکه داخلی استفاده کنه، ولی اینترنت نداشته باشه.
    البته باید بگم که اولین Rule من همه پروتکلها رو برای All User از Internal به External آزاد گذاشته.

2- در مسیر ISA2006>Monitoring>Dashboard>Connectivity Verifiers>Status موارد مربوط به AD، و DHCP، DNS . . با Not Configured مشخص شده اند، آیا باید تنظیمات خاصی روی آنها انجام بدم؟

3- کلی ازتون ممنونم.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: وحید

عضو غیر فعال
    نوشته
    38
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1355 نمایش پست ها
    سلام،
    من 1 سرور با win2003 EE که یک ISA2006+SP1 روش نصبه با 25 کلاینت و چند سوال دارم
    1- چطوری اینترنت یک کلاینت مشخص رو با isa2006 قطع کنم؟ طوری که بتونه از شبکه داخلی استفاده کنه، ولی اینترنت نداشته باشه.
    البته باید بگم که اولین Rule من همه پروتکلها رو برای All User از Internal به External آزاد گذاشته.

2- در مسیر ISA2006>Monitoring>Dashboard>Connectivity Verifiers>Status موارد مربوط به AD، و DHCP، DNS . . با Not Configured مشخص شده اند، آیا باید تنظیمات خاصی روی آنها انجام بدم؟

3- کلی ازتون ممنونم.
    راستی یادم رفت بگم رو همین سرور AD هم دارم.

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    با سلام
    در مورد سوال اول ، شما چند تا راه برای این کار دارید مثلا به جای اینکه یه رول از internal به external تعریف کنید که کل شبکه داخلیتون اینترنت بگیرن یه رول درست کنید و به جای internal کامپیوترهایی رو که باید اینترنت داشته باشند اضافه کنید . بقیه هم که هیچ . یا مثلا میتونید روی همون رولی که گفتید یه رول درست کنید و از کامپیوتر (های) مورد نظر که میخواهید اینترنت نداشته باشند ، به external یه رول Deny تعریف کنید . یادتون باشه این رول باید حتما بالای اون رولتون قرار بگیره .

اما سوال دوم ، نیازی به تنظیم خاصی ندارید .

vahid1355 سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

قطع اینترنت کلاینت

قطع شدن اینترنت در isa 2006

قطع اینترنت باisa

قطع شدن اينترنت روي كلاينت isa server

جلوگیری کلاینت به اینترنت

isa قطع اینترنت با

قطع کردن اینترنت کلاینتها از طریق isa

برچسب برای این موضوع