صفحه 5 از 8 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 75 از مجموع 106

موضوع: بی نظمی و ضعف های بی سابقه در انجمن

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    عزیز دل. مشکل شما با کیه؟ از دست کدوم یکی ناراحتی. رک و راست بگو مشکل کجاست.

meysam22us سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد

عضو عادی شناسه تصویری brellian
    نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    ممكنه از اين تمام بخشي رو براي ما هم عنوان كنيد ؟ ادرس رو بنويسيد كفايت ميكنه.
    مبهم است .

شما فقط گیر دادین به بازارچه ، یک سر به همه قسمت ها بزنید
    نه با تاپیکهای تکراری برخورد میشه
    نه با کسانی که حرمت رعایت نمیکنند برخورد میشه
    نه با تاپیکهای بی ربط به هر بخش برخورد میشه

البته برخورد میشه اما نه در شاءن انجمن

باز هم جواب میدانم چیست : باید دستمزد پرداخت شود و وظایف تفهیم شود

شما هی میگی آدرس ، آدرس ، چه مشکلی حل میشه ؟

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    خدمت دوستان گرامی عرض کنم این که در این مبحث به بازارچه پرداخته شده، به این معنی نیست که وزن بازارچه بیشتر است و قرار است انجمن تخصصی شبکه به انجمن تخصصی بازارچه تبدیل شود!

حتما باید به دیگر بخش های انجمن نیز پرداخته شود و راه های مختلف برای بهبود وضعیت بررسی شود.

من هم همانند Brellian از مدیران بخش های مختلف و همچنین دوستانی که سابقه حضور بیشتری در انجمن دارند، گله دارم که چرا در مباحث فعالانه شرکت نمی کنند.

@ Wazet
    جناب نصیری، اینها راه حل های مختلف هستند که مورد بررسی قرار می گیرند. تبادل نظر و بررسی نظرات و پیشنهادات به این معنی نیست که همه این کارها قرار است انجام شوند، بلکه راه کار هایی که منطقی باشند و به اهداف انجمن کمک کنند در دستور کار قرار می گیرند.
    اگر نوشته ها را مرور کرده باشید، دیده اید که اولین پیشنهاد جناب vbigdeli این بود که کسانی که قصد فعالیت در بازارچه دارند، برای مجاز بودن به این کار هزینه ای پرداخت کنند. این ایده جالبی است که همه کسانی که در بازارچه فعالیت می کنند در هزینه مدیریت آن سهیم باشند. این کار به نظر من حسن هایی دارد:
    - این که هرکس از راه رسید نمی تواند به صورت گذری یک مطلبی بنویسد و برود!
    - این که چون حاضرین هزینه ای پرداخت کرده اند، خودشان هم با دقت بیشتری رفتار می کنند و کنترل های خودجوش بیشتر می شود.
    - هزینه نگهداری و برقراری بخش بازارچه به نسبت مساوی بین همه کسانی که از آن استفاده می کنند تقسیم می شود.

من که از همه دوستانی که تا کنون در این بحث شرکت کرده اند سپاسگذاری می کنم و امیدوارم دیگران هم حضور فعال تری داشته باشند. نمونه این همفکری همین پیشنهاد مثبت بود که پیشتر به ذهن ما نرسیده بود. امیدوارم همفکری ادامه یابد و پیشنهادات بیشتری دریافت کنیم.

brellian و vbigdeli سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    جناب برلیان، شما دارید دم از آشفتگی میزنید و شور این رو میزنید که فرومی به این بزرگی و کاملی، چرا اینقدر خراب و به هم ریخته و بطور کلی، آشفته بازار شده،
    خوب، لطف کنید آدرسی از همین آشفتگی ها و به هم ریختگی ها رو بفرمایید، تا همه ببینیم و از این همه آشفتگی که فقط به چشم شما آمده مطلع شویم ؛
    نمیدونم هنوز هم مبهم هست یا خیر؛

خیر، کسی به بازارچه گیر نداده، با بهبود وضعیت مربوط به بازارچه، به خودی خود سایر بخش ها وضعیت بهتری به خود خواهند گرفت . این رو مطمئن باشید؛ دلیل واضح اون هم زمانی هست که با وجود اینکه جناب حکیمی خودشون به فروم رسیدگی میکردن، چند مدیر برای بخش های مختلف در نظر گرفته شد، هنوز هم که هنوزه جناب حکیمی به پست هایی رسیدگی میکنند که رسیدگی به اون ا حدودی از وظایف یکی از مدیران است.

راجع به تاپیک های تکراری، فکر میکنم زبان آقای حکیمی الآن حدود 20 سانت مو داشته باشه از بس گفتند و نوشتند :

14) لطفا در صورت مشاهده هرگونه حرکت خلاف چهارچوب، از هرگونه برخورد شخصی با فرد خاطی بپرهیزید و صرفا مدیران و مسئولان انجمن را مطلع سازید و اقدامات بعدی را به آنها بسپارید. برای گزارش کردن یک نوشته نادرست کافی است در مقابل نوشته مورد نظر، زیر مشخصات نویسنده، روی علامت کلیک کنید و موضوع را به اطلاع مسئولین سایت برسانید.

پی نوشت : بند چهاردهم قوانین انجمن های شبکه پارسی
    همچنین است در رابطه با تاپیک های بی ربط، افرادی که حرمت نگه نمیدارند، و برخورد هایی که نا متناسب بوده است .

اما راجع به دستمزد؛
    خیر قربان، چندان الزامی به پرداخت دستمزد نیست، همانطور که تاکنون بوده اند و انشاء الله خواهند بود؛ دوستان و عزیزانی که بدون هیچ چشمداشتی گرانترین دانش فنی و کارآمد خود را در اختیار سایرین قرار داده اند، هستند دوستانی که اگر چنین مسئولیتی به آنها واگذار شود، از پس آن به راحتی بر خواهند آمد.
    اما با این موضوع مخالف هم نیستم،
    جناب حکیمی هم فرمودند، با پرداخت هزینه، این لطف، تبدیل به یک وظیفه خواهد شد، پس انتظار خواهیم داشت شخص مدیر، به وضعیت رسیدگی کند.

راجع به آدرس هم که مفصلا صحبت شد .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

عضو غیر فعال
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط webgard3 نمایش پست ها
    دوست عزیز امتیاز دهی یه کار بیخود هست.

همه دیدن برای فروش یه جنس n تا یوزر ساخته میشه و نظر میدن به عناوین مختلف.
    بعضی مواقع بچه ها خلاقیت هم به خرج میدن میان نظر سنجی هم راه میندازن.
    حالا یوزر ساختن امتیاز دادن که کاری نداره.
    همه این پیشنهادهاتون وقتی جواب میده که یه سایت جدا برای این تهیه بشه. به نظرم نباید به شکل فعلی انجمن آسیبی برسونه.
    من که فکر میکنم نهایت کار درست کردن یه یوزر premium باشه. که حالا میشه برای فعالان انجمن هم یه پوینت مجانی در نظر گرفته بشه به صورت دستی یا مثلا هر 200 تا پست 1 پوینت بده اتوماتیک.
    ببین عزیز من برگشتی به قرون وسطا...بابا آدم میشناسم که روزی 2 3 هزار دلار داره تو namepros یا digitalpoint معامله می کنه...الان سیستم امتیاز دهی ebay و پی پال هم همینه...خوب اگه یوزری بیاد معامله الکی ثبت کنه،شما وقتی که در پروفایل طرف نگاه می کنی،itrader rating همونی که در مورد اون یوزر نظر داده را میتونی ببینی،اگه مثلا من 10 تا معامله داشتم که همش با کاربرانی با itrader صفر بود،شک نمی کنی؟ نمیگی چرا ی آدم حسابی ازش خرید نکرده؟

ضمنا اکثر مدیر فروم ها بعد از ثبت هر معامله نظارت می کنن و به همین کشکیا نیست که....

یکی از دوستام تو دیجیتال پوینت بخاطر اینکه سه تا معامله پشت سر هم با کاربران تازه وارد داشت،یک سال به رحمت ایزدی پیوست و بعضی از فروشندگان از کاربران تازه وارد می خوان که امتیاز ندن!! و فقط فروشنده به کاربر تازه وارد امتیاز میده...

بهتره یک مدت این سیستم را راه اندازی کنید تا بیشتر اشنا بشید،ضعف هاش اونقدر کمه که اصلان به چشم نمیاد....اگر هم خیلی تاکید دارید،مبلغی بیعانه از فروشنده درخواست کنید که ممکنه از نظر بعضی ها نامعقول باشه.

چاکر اساتید.

عضو غیر فعال
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط brellian نمایش پست ها
    مبهم است .

شما فقط گیر دادین به بازارچه ، یک سر به همه قسمت ها بزنید
    نه با تاپیکهای تکراری برخورد میشه
    نه با کسانی که حرمت رعایت نمیکنند برخورد میشه
    نه با تاپیکهای بی ربط به هر بخش برخورد میشه

البته برخورد میشه اما نه در شاءن انجمن

باز هم جواب میدانم چیست : باید دستمزد پرداخت شود و وظایف تفهیم شود

شما هی میگی آدرس ، آدرس ، چه مشکلی حل میشه ؟
    ببین عزیز تو ایران همه چی هست،ولی فرهنگش نیست ...پس غد بازی و ادعا کردن یک مسئله عمومی هستش...باید با این مسائل کنار بیایید...تا یک کاری رو تجربه نکنی و چوبش رو نخوری،کسی راه درست رو بهت نمیگه!(اینطوری بزرگ شدم و خودم دسته خودم رو گرفتم)

من الان خودم در این فروم یک بار اضافه هستم بر دوش دوستانی که تخصص شبکه دارن و البته جز اشنا شدن با بعضی از دوستان،یک بار هم جواب سوالات فن ایم را نگرفتم! و ناراحت هم نیستم...شما هم بیخیالی طی کن و با طبیعت بساز..

البته این فروم از بهترین فروم های تخصصی هستش و کسی به دل نگیره
    اینکه خیال کنی مدیران دینی دارن به کاربران،در اشتباهی..اگه پایه هستی،خودت بشین تاپیک های بدردبخور(هر بخش) را پیدا کن و در یک تاپیک(برای هر بخش) اعلام کن،اگه اون مدیر استیکی نکرد تاپیکت رو،اون وقت اعتراض کن....

ویرایش توسط vbigdeli : 2008-06-12 در ساعت 07:04 AM

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط vbigdeli نمایش پست ها
    ببین عزیز من برگشتی به قرون وسطا...بابا آدم میشناسم که روزی 2 3 هزار دلار داره تو namepros یا digitalpoint معامله می کنه...الان سیستم امتیاز دهی ebay و پی پال هم همینه...خوب اگه یوزری بیاد معامله الکی ثبت کنه،شما وقتی که در پروفایل طرف نگاه می کنی،itrader rating همونی که در مورد اون یوزر نظر داده را میتونی ببینی،اگه مثلا من 10 تا معامله داشتم که همش با کاربرانی با itrader صفر بود،شک نمی کنی؟ نمیگی چرا ی آدم حسابی ازش خرید نکرده؟

ضمنا اکثر مدیر فروم ها بعد از ثبت هر معامله نظارت می کنن و به همین کشکیا نیست که....

یکی از دوستام تو دیجیتال پوینت بخاطر اینکه سه تا معامله پشت سر هم با کاربران تازه وارد داشت،یک سال به رحمت ایزدی پیوست و بعضی از فروشندگان از کاربران تازه وارد می خوان که امتیاز ندن!! و فقط فروشنده به کاربر تازه وارد امتیاز میده...

بهتره یک مدت این سیستم را راه اندازی کنید تا بیشتر اشنا بشید،ضعف هاش اونقدر کمه که اصلان به چشم نمیاد....اگر هم خیلی تاکید دارید،مبلغی بیعانه از فروشنده درخواست کنید که ممکنه از نظر بعضی ها نامعقول باشه.

چاکر اساتید.

عجب... معنی قرون وسطایی رو هم نمیدونستیم که به حمدلله و به لطف دوستان متوجه شدیم،،،
    خوب جناب بیگدلی، به نظر شما باید چند ماه وقت صرف مشکلات بوجود اومده بوسیله این راهکار شما باشیم !؟ چند صفحه آموزش باید بنویسیم که آقا میخوای به قسمت بازارچه ی تخصصی وارد بشیب باید چکار کنی !؟
    ضمن اینکه خودتون فرموده بودین :
    1-مدیر چه گناهی داره که بخواد مطالبی که علاقه نداره بخونه؟
    و حالا فرمایش دادین :

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

عضو غیر فعال
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    14
    آقای راستی،یکی از کاربران گفتن که تاپیک ها قبل از ایجاد شدن،توسط مدیران تایید بشن،ولی من الان میگم که معاملات "مشکوک" توسط مدیر پیگیری بشه ....شما تا موقعی که این سیستم راه نیوفته،همش می خواهید سوال و جواب کنید و اصلان به عمل علاقه ای ندارید،اینجا بانک یا موسسه مالی نیست که اینقدر محافظه کار باشیم..اینجا فرومه.

نمیدونم نظر دادن بعد از یک معامله انقدر مشکله که چند صفحه توضیح میخواد؟ اگه پست فنی بود،کاربر تشکر می کنه،اگه جنسی برای فروش بود و کاربر به دستش رسید،یک امتیاز مثبت میده..

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    من فکر می کنم بهتر است اجازه بدهیم این بحث از حالت تبادل نظر مثبت به جر و بحث منفی تبدیل نشود.

ببینید آقای vbigdeli پیشنهاداتی داد، یکی مقبول بود و مورد پسند، یکی هم با شک و شبهه همراه بود. دوستان هم نظراتشان را دادند. باید با آرامش نظر یکدیگر را بپذیریم.

آقای بیگدلی، شما از الفاظی استفاده می کنید که باعث تنش و دلخوری می شود. گیر بودن، بهانه تراشی کردن، سخت گرفتن، بازگشت به قرون وسطا و ...

شاید به نظر شما اینجا بانک یا موسسه مالی نیست، ولی ارزش و حساسیت این انجمن برای شخص من از بانک و موسسه مالی کمتر نیست. در تمام این چند سال هم همیشه با حساسیت زیاد این انجمن اداره شده است. این پرسشها هم برای این بود که شناخت بیشتر پیدا کنیم تا ببینیم این پیشنهاد می تواند مناسب باشد یا نه.

پیشنهاد می کنم بدون بغض و جبهه گیری تبادل نظر کنیم تا بتوانیم به نتیجه مثبت برسیم.

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    جناب حکیمی این طلسم به دست شما خواهد شکست به نظر بنده شما با اختیار خودت یا با رای گیری فعلا مدیر یا مدیران بازارچه رو معرفی بکنید و بازارچه رو با تایید پست از طرف این مدیر یا مدیران راه بیاندازید در خلال این کار هم برنامه های دیگری که دوستان پیشنهاد دادند رو بر روش کار کنید با دوستان.چون بازارچه آن چنان بزرگ و پیچیده نیست که بخواییم یک برنامه سنگین روش پیاده کنیم.تازه مگر چند تا فروشنده پایه که کارش فروش هست اینجا داریم انگشت شمار هستند و تازه اگر بخوایید هزینه ای هم برای تاپیک زدن در بازارچه گرفته بشه کسانی مثل اقایان راستی ، غرقی ، پورهاشمی و بنده و دیگر دوستان که هر از گاهی کالایی یا خدماتی رو قصد خرید و فروش دارند باید هزینه بدهند؟ پس این همه تلاش و مطالبی که در این انجمن میزنند به کجا میره خوب به نظر بنده این می تونه حق این اعضا باشه که رایگان در بازارچه برای خرید یا فروش کالا یا خدمات مورد نظر اقدام کنند.یا اینکه چون می خواهند در بازارچه تاپیک بزنند به عنوان فروشنده یا خریدار بهشون نگاه میشه و باید هزینه بدهند؟به نظر بنده اینطوری زیاد جالب نخواهد شد و همان بهتر که بازارچه خاموش بماند.بنده نیز هر از گاهی اگر تاپیک خرید و فروش داشتم در persian admins میزنم.

ویرایش توسط wazet : 2008-06-12 در ساعت 04:32 PM

نام حقيقي: محمد

عضو عادی شناسه تصویری brellian
    نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    نقل قول نوشته اصلی توسط wazet نمایش پست ها
    جناب حکیمی این طلسم به دست شما خواهد شکست به نظر بنده شما با اختیار خودت یا با رای گیری فعلا مدیر یا مدیران بازارچه رو معرفی بکنید و بازارچه رو با تایید پست از طرف این مدیر یا مدیران راه بیاندازید در خلال این کار هم برنامه های دیگری که دوستان پیشنهاد دادند رو بر روش کار کنید با دوستان.چون بازارچه آن چنان بزرگ و پیچیده نیست که بخواییم یک برنامه سنگین روش پیاده کنیم.تازه مگر چند تا فروشنده پایه که کارش فروش هست اینجا داریم انگشت شمار هستند و تازه اگر بخوایید هزینه ای هم برای تاپیک زدن در بازارچه گرفته بشه کسانی مثل اقایان راستی ، غرقی ، پورهاشمی و بنده و دیگر دوستان که هر از گاهی کالایی یا خدماتی رو قصد خرید و فروش دارند باید هزینه بدهند؟ پس این همه تلاش و مطالبی که در این انجمن میزنند به کجا میره خوب به نظر بنده این می تونه حق این اعضا باشه که رایگان در بازارچه برای خرید یا فروش کالا یا خدمات مورد نظر اقدام کنند.یا اینکه چون می خواهند در بازارچه تاپیک بزنند به عنوان فروشنده یا خریدار بهشون نگاه میشه و باید هزینه بدهند؟به نظر بنده اینطوری زیاد جالب نخواهد شد و همان بهتر که بازارچه خاموش بماند.بنده نیز هر از گاهی اگر تاپیک خرید و فروش داشتم در persian admins میزنم.
    عزیز ،
    اولشو بسیار زیبا گفتی و میخواستم تایید کنم و تشکر
    ولی وقتی تا آخر خوندم دیدم به بیراهه کشیده شد .

اینکه حضرتعالی و دیگر دوستان استاد ماهستید شکی نیست ولی اگر قرار به کمکی هم باشد به انجمن از نظر مالی وظیفه شما و من قدیمی تر و فعالتر است تا اینکه دیگران تشویق شود .

خواهشمندم در این انجمن دور رانت و رانتخواری را خط بکشید

اما با چند خط اول مطلبت موافقم ، و بدینگونه آن چند خط را تایید میکنم چون نیمی از مطلب را قبول دارم از Thanks استفاده نکردم

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    والله بنده دنبال این نیستم که مطلبی که می نویسیم حتما ازش تشکر بشه.هر مطلبی که می نویسم بر اساس نظر و دید شخصی من هستش و یقینا هم میتونه درست باشه و هم ایراد داشته باشه.ولی بهرحال بازارچه یک زیر مجموعه ای هستش که در سطح پایین تری قرار داره از رسالت اصلی انجمن و بخش های دیگرش و بنده بخش جدیدی که به نام میکروتیک راه افتاد رو از نظر طبقاتی خیلی بالاتر از بازارچه می دونم.حالا نمی دونم که چرا بازارچه شده عزیز دل انجمن.و این همه بحث داره میشه راجع بهش که تا قبل از اینکه چند نفر یا یوزرهای گوناگون جو بازارچه رو خراب کنن بازارچه بیچاره داشت کارش رو انجام میداد سر و صدایی هم ازش در نمی یومد جز مواقعی که پست یا تاپیک نامربوط یا جنجالی زده میشد که مدیران محترم رسیدگی می کردن.
    و به نظر بنده کسانی که فروشنده هستند باید هزینه بپردازند نه کاربران فعالی که تعدادشون هم کم نیست و سالی یک بار بخوان تاپیک بزنن در بازارچه از اونا هم هزینه گرفته بشه.اصلا هم قضیه رانت خواری نیست شما جور دیگری متوجه شدی اگر بخواد همه چی هزینه بشه که دیگر در تاپیک ها کسی جوابی نمیده همه شماره میدن میگن اقا زنگ بزن یا ایمیل بزن تا جواب بدم به سوالت و هزینه بگیره.بنده نیز موافق گرفتن هزینه برای چرخاندن بازارچه هستم ولی از کسانی که کارشون فروشندگی هستش نه کسانی که در این انجمن شناخته شده هستند و کاربر معمولی هستند نه فروشنده.

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    بابا بیخیال من. من هیچ کارم. با هیچ گروه سیاسی هم تعامل ندارم. تاحالا هیچ جا هم نه اعتصاب کردم نه تظاهرات.
    الان بالای page نوشته Persian Networks پس هیچ کاری به هیچ سایت دیگه نداریم.

اما در مورد قرون دیجیتال
    ببین دوست عزیز, هدف از ایجاد این فروم چیز دیگه بوده. من به شخصه از هر نوع اسپم و تبلیغ متنفرم. تلوزیون هم به خاطر اینکه مجبورم نکنن یه رب یه بار تبلیغ ببینم 3 ساله نگاه نمیکنم. مطمئنا اگر توی این فروم یا هر جا دیگه که فعالیت دارم بوی پول و تبلیغ بپیچه من کمرنگ تر میشم. من مثالی از خیلی از بچه های فروم هستم. من حاظرم ماهیانه یه مبلغی پرداخت کنم اما به همین شکل فعلی فروم رو ببینم.
    ممکنه خیلی جاها از روی فروم یا سایتشون در آمد هنگفت داشته باشن ولی این دلیل نمیشه ما هم همون کارو انجام بدیم. ما اینجا جمع میشیم اطلاعاتمون رو به اشتراک بزاریم( حالا بگذریم که این sharing یه طرفست).
    اون پول برای یوزر premium هم به این دلیل خوبه که ثبت اونچنین یوزری یکم سخت میشه پس آقای X نمیتونه روزی 18 تا یوزر بسازه بیاد اسپم بزنه.

باز هم میگم. برای اونچنین کاری میشه یه سایت جدا راه اندازی بشه. بازارچه بخش خیلی خیلی خیلی کوچیک و بی ارزش اینجا بود. به حمد الله تبلیغ هست و فروشندگان بزرگ میتونن ازش استفاده کنن. فکر میکنم خیلی خوب هم جواب بده. من که یه جنسی در آینده نزدیک برای فروش خواهم داشت که حتما از این سیستم تبلیغ و سایتهای دیگه استفاده خواهم کرد. نتیجه رو هم میتونید از آقای یاوری بپرسید.
    متاسفانه خیلی از دوستانی که شور بازارچه رو میزنند حاظر نیستن هیچ هزینه ای پرداخت کنند.

aryagohar و kima سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    @ Wazet
    آقای نصیری
    شما اسم از Persian Admins آوردی که اگر بازارچه رایگان نباشد به آنجا مراجعه می کنی! اگر خواستی من هم دهها انجمن و فروشگاه دیگر هم به شما معرفی می کنم که می توانی برای خرید و فروش به آنها مراجعه کنی!

در این شکی نیست که انجمن می بایست از اعضاء فعال و مدیرانش که زحمت می کشند و لطف می کنند و وقت خود را در اختیار دیگران قرار می دهند سپاسگذاری و تقدیر کند. این تقدیر می تواند در قالب هدیه دادن امتیاز برای حضور در بازارچه باشد. (این امتیازها در آینده با راه اندازی سرویس های جدید شاید بتواند کاربردهای دیگری هم داشته باشد.)
    برای این موضوع هم می توان پارامترهای مختلفی را در نظر گرفت تا این امتیازها به صورت عادلانه در انجمن تقسیم شود.

ولی در این شکی نیست که بخش بازارچه بخشی تجاری است و چه فروشنده ها و چه خریدارها در آن فعالیتی اقتصادی دارند. فکر نمی کنم پرداخت هزینه فعالیت در بازارچه (که احتمالا ناچیز است) برای کسی که می خواهد به خرید و فروش بپردازد سخت و سنگین باشد! که اگر این طور باشد می توان Alternative های رایگان را به ایشان معرفی کرد.

آقای نصیری،
    راستش را بگویم؟ این نوشته شما برایم سنگین است.
    من در طی این سالها هم وقت بسیاری برای انجمن صرف کرده ام و هم هزینه مادی قابل توجهی برای آن انجام داده ام.
    از این بابت منتی بر هیچ کس نیست، چرا که به دلخواه خودم بوده است، سود آن را هم برده ام و خواهم برد. (که البته تا به امروز تنها سود معنوی و احساس لذت و رضایت مندی برایم دستاوردی نداشته است.)

مهم نیست. هر کس نظری دارد و نظر هر کس برای خودش قابل احترام.

در مورد نوشته آخرتان، نظر من هم این است که اهمیت بازارچه از تمام دیگر بخش های انجمن پایین تر است، ولی این بخش هم مخاطبین خودش را دارد. در این مدت که روی بازارچه متمرکز شده بودم، کاربران زیادی را دیدم که حتی یک نوشته هم در دیگر بخش های انجمن نداشتند و همه فعالیتشان صرفا در بازارچه خلاصه می شد.
    طبیعی است منی که سر و کاری با بازارچه ندارم به فکرش هم نیفتم، ولی هستند کسانی که این بخش برایشان ارزشمند است و به همین دلیل به دنبال روشن شدن زودتر وضعیت آن هستند. مطمئن هستم که تعداد کسانی که باعث ایجاد این بحث شدند بسیار بیش از آنهایی است که نظراتشان را در این چند صفحه دیدیم. ایشان احتمالا ترجیح دادند این تمایلشان علنی نباشد!

@ Webgard3
    آقای غرقی،

من هم دقیقا مانند شما فکر می کنم. به همین دلیل هم بوده است که در این چندین سال همیشه به درخواست های تبلیغ پاسخ منفی داده ام. حاضر بوده ام هزینه های انجمن را از جیب بدهم ولی آگهی به در و دیوارش نچسبانم. حالا هم که می بینید پای تبلیغات به انجمن باز شده، واقعا یک دغدغه بزرگ من این بوده که انجمن ما تبلیغاتی نشود، بلکه تبلیغات ظریف و آرام کنار دیگر مطالب قرار بگیرد تا آسیبی به انجمن وارد نشود.

امیدوارم با همفکری همه دوستان کاری کنیم که وضعیت انجمن بهتر از قبل شود.

aryagohar و brellian سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو غیر فعال
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh نمایش پست ها
    من فکر می کنم بهتر است اجازه بدهیم این بحث از حالت تبادل نظر مثبت به جر و بحث منفی تبدیل نشود.

ببینید آقای vbigdeli پیشنهاداتی داد، یکی مقبول بود و مورد پسند، یکی هم با شک و شبهه همراه بود. دوستان هم نظراتشان را دادند. باید با آرامش نظر یکدیگر را بپذیریم.

آقای بیگدلی، شما از الفاظی استفاده می کنید که باعث تنش و دلخوری می شود. گیر بودن، بهانه تراشی کردن، سخت گرفتن، بازگشت به قرون وسطا و ...

شاید به نظر شما اینجا بانک یا موسسه مالی نیست، ولی ارزش و حساسیت این انجمن برای شخص من از بانک و موسسه مالی کمتر نیست. در تمام این چند سال هم همیشه با حساسیت زیاد این انجمن اداره شده است. این پرسشها هم برای این بود که شناخت بیشتر پیدا کنیم تا ببینیم این پیشنهاد می تواند مناسب باشد یا نه.

پیشنهاد می کنم بدون بغض و جبهه گیری تبادل نظر کنیم تا بتوانیم به نتیجه مثبت برسیم.
    جناب آقای حکیمی حساسیت دیگه کافیه...
    اتفاقا منم تازه واردم و بخاطر شما دارم پست می زنم و فعالیتم تو این فروم جز سوال کردن چیز دیگه ای نیست.

چون این فروم خیلی یوزر نداره و بنظر میاد سیستم itrader اینجا جواب نده....
    حرفم رو پس نمی گیرم،ولی قبلا فقط ایده را مطرح کردم که ادامین تصمیم بگیرن.
    یک پیشنهاد دارم و اینکه اجازه بدید هر کاربر فقط روزی یک تاپیک در بازارچه بزنه
    پیشنهاد دیگر هم اینکه اجازه زدن تاپیک را به کاربرانی که مدت عضویتشون کمتر از 3 ماه هست یا زیر 30 تا پست دارن،ندید!

یا اینکه یک پولی هم همون ابتدا از فروشنده بگیرید که به نسبت کاربران اینجا براش از لحاظ اقتصادی بصرفه باشه.

انشالله که مشکل فرمتون فقط بازاچه باشه و اگه هر تاپیکی منحرف بشه و به نتیجه ای هم برسه،به دل نگیرید

صفحه 5 از 8 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

خرید و فروش در انجمن

رایگان یک ماهه

برچسب برای این موضوع