صفحه 2 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 56

موضوع: دفتر فروش و خدمات گارانتي سنائو در ايران - تهران

نام حقيقي: Mah.joneidi

عضو غیر فعال شناسه تصویری mah.joneidi
    نوشته
    316
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    1
    به نظرم يکم داره تند روي ميشه اينجا،
    http://www.senao-me.com/news_details.asp?NewsId=10
    روي سايت سنائو تنها مرکز ايراني که معرفي شده، دفتر فروش آلفا تکنولوژي هست و با توجه به پست هاي بالا که گفته شده- هرکس تجهيزات خراب سنائو يي داره که بيشتر از يک سال از خريد آنها از سنائو دبي نميگذره- بياره براي گارانتي، فکر ميکنم ميشه اينطور نتيجه گيري کرد که ايشون نماينده رسمي سنائو در ايران هستند.
    البته به شرطي که موارد فوق در واقعيت هم اجرا بشه .

در ضمن آقاي خسروي اين لحن برخورد ( بسيج کردن و اينجور چيزا) در شان شما نيست
    ( البته اگر حمل بر جسارت نميشه)!

ویرایش توسط mah.joneidi : 2007-02-24 در ساعت 06:42 PM

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    سلام یه روز ما رفتیم اون دانشگاه خراب شده اینجا چه خبره!!!!
    1-دوستان ما همه جمع شدیم اینجا که با هم دعوا کنیم پس با افتخار ادامه بدیم تا پیروزی کامل بر دشمن فرضی و غیر فرضی!!
    2-در راستای این امر بسیار مبارک ما هم می آییم اما نه به طرفداری از طرفین(من فقط حرف خودم رو می زنم و بس)
    3-نمایندگی یه شرکت به همین کشکی نیست و ما هم به هیچ کشکی آنرا قبول نمی نماییم!
    در همین راستا اون برگه چاپ شده و مهر خورده(مهر فاکتور)جناب خسروی تا همین زمان مدرکی دال بر نماینده بودن نیست اگر خواستید هم مهرش هست هم کارگر فروشگاه آشناست 100 تا جرینگ می گیره مهرش رو سیبیل شاه هم می زنه در اون یکی از راستا آقای آریا که شرکت آلفا رو دارند اسمشون فقط توی سایت آمده که این سند محکمه پسندی نیست پس هر دو تاتون اگر می خواهید از سازمان کل نماینده پذیری شرکت ملی نماینده داران ایران گواهی بگیرین فکر نمایندگی بدرد بخور باشید.
    4-ادعای آقای آریا خیلی خوب و خوشگل هست و به نظر من به نفع مشتری سنوا هست و نباید جار و جنجال درست کرد و آقای خسروی هم باید خوشحال باشند که وقتی همچین سرویسی رو می تونند به مشتری های خودشون بدند دیگه دعوا هم نکنند.یک چیز دیگه هم اینکه اون لیست بلند بالا رو محدود کنید وقتی جنسی رو اصلاً موجود ندارید و نخواهید کرد.
    5- من مشتری هر دوتان بودم اما فکر می کنم و به من ثابت شده که روی حرف آریا بیشتر می شه حساب کرد تا روی حرف شما حداقل توی این 3 سال اینجور دستگیر من یکی شده.
    6-دعوا چیز خوبی هست اگر توش حلوا پخش کنند پس شما رقابت کنید تا مشتری ها سود بهتری ببرند اما اما اما
    شرکتی سود بیشتری رو خواهد داشت که صداقت سرلوحه کارش باشه و مردم رو...فرض نکنند.
    کیما 2-3 ماه پیش وقتی اون برگه الکی رو گذاشت(ولی اولترش یک برگه الکی تر دیگه ای رو برای من فرستاده بود)فکر یک همچین روزی رو می کردم بهشون گفتم ولی ایشون روز به روز با من بیشتر لج کرد و میخواست من رو ضایع کنه .
    7- این استکبار هر چی بگی ازش بر میاد مواضب باشید تا لحافتون رو باد نبره ولی فعلاً از این امتیازی که شرکت آلفا میده به نحو احسن سوء استفاده کنید گارانتی مفتی رو عشق است خودم 2-3 تا دارم می فرستم فردا بره

نام حقيقي: Mah.joneidi

عضو غیر فعال شناسه تصویری mah.joneidi
    نوشته
    316
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط kima
    شما که وضعیتتون کاملا مشخصه
    اما نگرانی شما از بابت وب سایت هست ؟
    اصلا نگران نباشید
    ظرف چند روزه آینده یک شرکت دیگه هم معرفی میشه داخلش به عنوان نمایندگی فروش ایران
    دوست دارم بدونم اون موقع یه توجیحی دارید که انجام بدین

ضمنا تمامی چیزهایی که داخل لیست قیمت ما هست موجوده بجز اونها که جلو قیمتش 0 گذاشته شده
    http://www.Senao.Co.Ir/price.pdf
    از لحاظ قیمت هم که قیمت ها به راحتی قابل مقایسه هست و واسه گارانتی هم فکر نکنم باشه کسی که تا به امروز با ما مشکل داشته
    حداقلش اینه که ما انقدر قدرت داشتیم که اومدین لیست قیمت زدیم و قیمت ها رو شفاف بیان می کنیم
    نه اینکه بیایم با کلی منت 3220 را غالب کنیم 290 تومان
    ضمنا در مورد بسیج کردن نیرو هم موضوع اینه که جناب آقای آریا دست به کار شدن به این رو اون پی ام دادن و مسج زدن که آقای بیاین داخل تاپیک پست بدین فلانی رو بکوبید
    این گارانتی هم که شما دارید باهاش عشق می کنید ما 2-3 سال پیش چند تا دی وی بی از آقای آریا که هم دوستمون هستن و هم همشهریمون و هم همکارمون گرفتیم و دی وی بی نو مشکل داشت پس دادیم و هنوز که هنوزه چیزی دستمون و نگرفته و از جیب دی وی بی دادیم به مشتری
    بعد هم اگر گارانتی گارانتی هست پس چرا نمایندگی تهران آقای آریا دستگاه های 3220 ایندور مشکل دارشون رو هفته پیش فرستادن شرکت ما واسه گارانتی
    """ضمنا در مورد بسیج کردن نیرو هم موضوع اینه که جناب آقای آریا دست به کار شدن به این رو اون پی ام دادن و مسج زدن که آقای بیاین داخل تاپیک پست بدین فلانی رو بکوبید"""
    براي جمله اي که در مورد ما گفتيد، دليل هم داريد؟
    فکر ميکنم ماجراي سنائو ادب رو مخفي کرده، درسته؟؟؟
    قدري بيشتر تامل کنيد، دوست عزيز....

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    اصلا نگران نباشید
    ظرف چند روزه آینده یک شرکت دیگه هم معرفی میشه داخلش به عنوان نمایندگی فروش ایران

ضمنا تمامی چیزهایی که داخل لیست قیمت ما هست موجوده بجز اونها که جلو قیمتش 0 گذاشته شده
    از لحاظ قیمت هم که قیمت ها به راحتی قابل مقایسه هست و واسه گارانتی هم فکر نکنم باشه کسی که تا به امروز با ما مشکل داشته
    حداقلش اینه که ما انقدر قدرت داشتیم که اومدین لیست قیمت زدیم و قیمت ها رو شفاف بیان می کنیم
    ضمنا در مورد بسیج کردن نیرو هم موضوع اینه که جناب آقای آریا دست به کار شدن به این رو اون پی ام دادن و مسج زدن که آقای بیاین داخل تاپیک پست بدین فلانی رو بکوبید
    این گارانتی هم که شما دارید باهاش عشق می کنید ما 2-3 سال پیش چند تا دی وی بی از آقای آریا که هم دوستمون هستن و هم همشهریمون و هم همکارمون گرفتیم و دی وی بی نو مشکل داشت پس دادیم و هنوز که هنوزه چیزی دستمون و نگرفته و از جیب دی وی بی دادیم به مشتری
    بعد هم اگر گارانتی گارانتی هست پس چرا نمایندگی تهران آقای آریا دستگاه های 3220 ایندور مشکل دارشون رو هفته پیش فرستادن شرکت ما واسه گارانتی ؟

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    حالا آقای خسروی که ادعا میکنن اسمشون توی سایت میزنن. اگه تا چند روز دیگه اسمشون توی سایت رفت معلومه ایشونم نمایندگی دارن.

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    دوستان عزیز
    بجای کل زدن قیمت اعلام کنید تا ببینیم کی ارزون تر میده

من که اگه بخوام خرید کنم از اونی میخرم که ارزون تر میده و بی تعارف اکه مدیر عامل سنائو هم جنسی را هزار تومن گرونتر بده حاضرم از نماینده غیر انحصاری وغیر رسمی بخرم . چون اینجور دستگاه ها کارکردش مشخصه و گارانتیش هم به هزار ویک دلیل اجرا نمیکنند و یا اونقدر بابت هزینه ارسال میگیرند که فرقی با فروش اسقاط و خرید نو نداره

بدون گارانتی قیمت اعلام کنید لطفا

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    البته ظرف امروز فردا یک آپدیت جدید هم داره
    که خبرش اعلام میشه

ضمنا ما گارانتی تعویض داریم روی کلیه دستگاه ها
    تنها هزینه ای هم که شاملتون میشه هزینه ارسال تجهیزات از شیراز به محل سکونتتون هست
    وگرنه هزینه رفت و آمد دبی با ما هست و شما اصلا متوجه نمیشید
    چون دستگاه که بیاد شیراز ما جایگزینش رو سریعا ارسال می کنیم واسه مصرف کننده که لینکشون قطع نمونه

عضو غیر فعال شناسه تصویری Cisco Plus
    نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    47
    اصلا نگران نباشید

بعد هم اگر گارانتی گارانتی هست پس چرا نمایندگی تهران آقای آریا دستگاه های 3220 ایندور مشکل دارشون رو هفته پیش فرستادن شرکت ما واسه گارانتی ؟

آقاي خسروي

ظاهرا شما نمي خواهيد دست از حرف بي اساس برداريد! اين چيز ها مشكلي را بر طرف نميكند.

من كه آريا هستم ميخواهم بدونم كي براي شما 3220 دفتر من را ارسال كرده ؟

آقاي محترم حداقل آزاد مرد باشيد و حقيقت را بگيد!! يك نمايندگي و اعلام گارانتي از طرف شركت من اينقدر براي شما گرون تموم شده كه دست به هر كاري ميزنيد و با گفتن دروغ و افترا جو سالم اين فروم را مسموم ميكنيد؟؟

آيا من هم پا برهنه وسط همه تاپيك هاي شما آمدم ؟؟؟؟؟؟

شما براي خودت احترام قايل باش و حداقل به كسي كه 3 سال پيش يك عدد 3054 سنائو را براي اولين بار به شما داد تا در كنار كارتهاي دي وي بي روش كار كنيد بيشتر احترام بگزاريد.

در ضمن اگر دي وي بي كه ادعا داريد دست من هست و من در خاطرم نيست آيا جاي عنوان كردن آن در اين تاپيك هست ؟ يا مستقيما تماس تلفني ؟

تا آنجا كه خاطر دارم كارتهايي را كه از من آن زمان 56 مي خريديد دونه اي 30 تومان روش سود ميكرديد كه نوش جونتون پس بياييد حق نمك رو نگه داريد.

بياييد با احترام كامل به حقوق ديگران هر يك به كار خود مشغول باشيم و بگذاريم مشتريان در رابطه با خدمات در عمل تصميم بگيرند.

والسلام علي من التبع الهدي

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85

شما خودتون خوب در جریان هستین آقای عزیز
    جناب آقای ربیعی
    همکار رو نماینده محترم شما داخل تهران
    میشناسینشون که
    هفته گذشته یک 3220 ایندور برای من ارسال کردن و داخل تاپیک ما هم پیگیری وضعیت گارانتی اون رو کردن
    امشب هم که باهاشون صحبت کردم گفتم تسویه کنید تا یک دستگاه سالم براتون بر گردونیم
    اگر هم حسابشون رو تسویه کنن میبینید که جایگزین تجهیزاتشون ارسال میشه براشون
    مشکلی دارید ؟ بپرسید ازشون
    ضمنا این دومین دستگاهی از مجموعه سنائو هست که از طرف دفتر نمایندگی تهران شما واسه ما ارسال میشه واسه گارانتی
    بازم میخواین انکار کنید ؟
    بس کنید دیگه
    ضمنا من هفته پیش در مورد دی وی بی با شخص شما صحبت نکردم ؟
    دقیقا هقته پیش بود
    نمیخواین بگین فراموش کردین که

ویرایش توسط kima : 2007-02-24 در ساعت 10:56 PM

نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    اصلاً خوب نیست فکر کنم کیما امروز اصلاً از فروم بیرون نرفته برای این بحث .برو عزیز من برو استراحت کن ول کن نباید شروع می کردی البته خیلی دوست داری نماینده انحصاری باشی قبلاً با هم خیلی حرف زدیم شما من رو متهم به ... کردی
    یادتون باشه روزی رسون خداست و هیچ کس نمی تونه روزی کسی رو تصاحب کنه پس کارتون برای خدا باشه نه برای کل کل و دعوا و بزن بهادری
    اگر خیلی شلوغ کنید دوتایی رو می فرستم برید با شهرام جون(جزایری سابق)نمایندگی کل امور وایرلس داران و چیپ سازان کروز رو می گیریم برای دارقوزآّباد علیا تا چشم هر چی آدم در بیاد
    حرص نخورید فقط حرف بزنید با ادب و متانت

عضو عادی
    نوشته
    133
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    1
    ای بابا من نمی فهمهم که این آقای خسروی بازار مکاره راه انداخته
    آخه آقا این چه وعضشه .خوب شد که این وب سایت برای امثالی مثل شماها که همش به فکر پول هستن راه افتاده.
    واقعا من منی فهمم دیگر دوستان که با این آقا بحث می کنن اصلا ارزشش رو داره که برای این آقا وقتشون رو تلف میکنن.
    این آقا فقط از روزی که ما دیدم این forum راه افتاده همش به فکر مطرح کردن خودش بوده و همش منم منم میکنه.
    یعنی که چی آقا ؟ بازر مکاره راه انداختی واقعا؟ جمش کن با این طرز صحبت کردنتون.شما اگر سواد این کار رو داشتین اول می دونستین چطوری باید توی این forum صحبت کنید.
    شما جز اینکه با همه دعوا دارین آیا هدف دیگری هم دارین؟
    بلاخره هر کسی میتونه نظری رو بده شما چکاره هستین که می خواهین نظر دیگران رو عوض کنید؟

نام حقيقي: Hooman

عضو عادی شناسه تصویری hmn566
    نوشته
    639
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    33
    نقل قول نوشته اصلی توسط llsaeidll
    دوستان عزیز
    بجای کل زدن قیمت اعلام کنید تا ببینیم کی ارزون تر میده

من که اگه بخوام خرید کنم از اونی میخرم که ارزون تر میده و بی تعارف اکه مدیر عامل سنائو هم جنسی را هزار تومن گرونتر بده حاضرم از نماینده غیر انحصاری وغیر رسمی بخرم . چون اینجور دستگاه ها کارکردش مشخصه و گارانتیش هم به هزار ویک دلیل اجرا نمیکنند و یا اونقدر بابت هزینه ارسال میگیرند که فرقی با فروش اسقاط و خرید نو نداره

بدون گارانتی قیمت اعلام کنید لطفا
    با سلام و عرض ادب.
    با فرمایش شما موافق نیستم چون درسته که اکثر شرکتها در مورد گارانتی هزار بامبول در میارن و بهانه.ولی خوب هستند افرادی که واقعا برای گارانتی اشون ارزش فائل هستند.
    دو جا بوده که واقغا من در مورد گارانتی اذیت نکردن و بلافاصله وبدون چونه عوض کردن.یکی همین آلفا و یکی هم نمایندگی مایکرونت.
    شما نمیتونی بگی بی ارزش هست چون جنست خراب شه و مجبور بشی از جیب بدی اونوقت میگی هزار تومن که چه عرض کنم کاش ده هزار تومن بیشتر میدادم.

ویرایش توسط hmn566 : 2007-02-25 در ساعت 01:15 AM

نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    کاملاً صحیح می فرمایید به قول معروف :فقط گارانتی است که می ماند!
    هما 22 ادب و متانت رو با خودت بیار سر فروم با هم باشیم .دوستانه

نام حقيقي: Hooman

عضو عادی شناسه تصویری hmn566
    نوشته
    639
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    33
    خوب فکر میکنم به حد کافی در این باره مطلب نوشته شد.

ببین آقای kima در تاپیک یک نفر که در حال تبلیغ است بر علیه او مطلب نوشتی و چه شری به پا شد !!!
    cisco.plus شما هم پاسخ لازم را دادید لطفا کوتاه بیائید.
    پیشنهاد من این است که هر دو طرف به اندازه کافی از مزایای شرکتهای خود و دلایل اینکه نمایندگی دارن یا خیر توضیح دادن. یک سری مسائل هم که به بعد موکول شد و اخبار بعدی که در سایت ثبت شود یا خیر و نحوه گارانتی و ادعاهائی که دو طرف برای گارانتی کرده اند.
    پس هر کس مطالب را بخواند خود میتواند قضاوت کند و نتیجه گیری کند و البته بچه های فروم اکثرا با دو طرف کار کرده اند و میتوانند شرکت مورد نظر خود را انتخاب کنند.
    اشخاص دیگر هم با پرس و جو از دیگر دوستان میتوانند شرکت بهتر را انتخاب کنند.
    بهتر است منبعد هر کس تبلیغات خود را بدون اینکه در مطالب و تاپیکهای همدیگر و یا بر علیه یکدیگر مطلبی بنویسند به تبلیغات خود پرداخته و با ارائه قیمتهای مناسبتر، گارانتی و خدمات پس از فروش صحت ادعاهای خود را ثابت کنند.
    در غیر این صورت این تاپیک شامل 50 صفحه میشود که همه اش تحریکات و درگیری های لفظی میشود و نه فروشنده و نه دوستان دیگر از این مطالب سودی نخواهند برد.
    این فروم برای اطلاع رسانی و کمک به همدیگر و تبلیغات سالم برای فروشندگان طراحی شده است.
    در اینجا به عنوان یک کاربر سایت که برای همگی دوستان و رقابت سالم احترام قائل هستم از دو طرف خواهش میکنم که دست از منازعه برداشته و دیگر در تاپیکهای همدیگر مطلبی ننویسند و همین جا قائله ختم شود.
    با تشکر از دوستان.

ویرایش توسط hmn566 : 2007-02-25 در ساعت 01:15 AM

عضو غیر فعال شناسه تصویری Cisco Plus
    نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    47

Icon1

از حسن نظر شما بسيار سپاسگزارم.

ظاهرا آقاي خسروي (kima) دوست دارند در همه تاپيكها موضع انفعالي بگيرند. ما كه در آغاز صحبت از گارانتي و سرويس رايگان خود كرديم اما ايشان شروع كردند به توسل به افترا و توهين و مسموم كردن جو.

از كليه اعضاء صميمانه عذر خواهي ميگردد كه بعضا واژه هاي تند بكار رفته شد اما كلاه خود را قاضي كنيد و پس از بررسي كامل مطالب متوجه حقيقت گرديد.

ضمنا منابع درآمدي اين شركت عمدتا تجهيزات سيسكو و سولكتك واي مكس و تجهيزات فيبر نوري است و نيازي به چندرغاز فروش سنائو كه بعضي ها با آن امرار معاش مي كنند نداريم.

با احترام فراوان

ویرایش توسط Cisco Plus : 2007-02-25 در ساعت 11:35 AM

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

نماندگی رسمی سنائو

نمایندگی سنائو

نمایندگی سنائو تهران site:forum.persiannetworks.com

برچسب برای این موضوع