صفحه 3 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 از مجموع 56

موضوع: دفتر فروش و خدمات گارانتي سنائو در ايران - تهران

نام حقيقي: Mah.joneidi

عضو غیر فعال شناسه تصویری mah.joneidi
    نوشته
    316
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    1
    عرض ادب خدمت سروران گرامي، آقايان خسروي و آريا;
    آيا بهتر نيست بجاي درج اينگونه مطالب جنجالي و بحث هاي بيهوده که ثمره اي جز به چالش انداختن منافع هر دوي شما ندارد، هريک به ارائه مطالبي بپردازيد که حاوي معرفي محصولات، خدمات، امکانات و ... شما باشند؟
    رقابت - چه سالم و چه نا سالم- به هر حال به نفع مشتري است، نه توزيع کننده!
    آيا بهتر نيست بجاي اسائه ادب ، به ايجاد مزيت هاي رقابتي و معرفي آنها به مشتريان بپردازيد؟
    آيا بهتر نيست، بجاي رقابت هاي اينچنيني ، با ايجاد جو سالم و دوستانه و رفتارهاي مناسب سعي در جذب مشتري نماييد؟

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    چرا مطمئنا بهتره
    اما شروع بحث از کلمه انحصاری شروع شد که غیر واقعی بود
    ما هم در کل حرف بدی نزدیم

گفتیم اگر گارنتی هست پس چرا ما 2 ساله گیرشیم
    اگر باز هم شما گارانتی سنائو هستین پس چرا دفتر ایرانتون دستگاه های سنائوشون رو می فرستن شرکت ما واسه گارانتی ؟

سوالها واضحه دیگه

عضو غیر فعال شناسه تصویری Cisco Plus
    نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط kima
    چرا مطمئنا بهتره
    اما شروع بحث از کلمه انحصاری شروع شد که غیر واقعی بود
    ما هم در کل حرف بدی نزدیم

گفتیم اگر گارنتی هست پس چرا ما 2 ساله گیرشیم
    اگر باز هم شما گارانتی سنائو هستین پس چرا دفتر ایرانتون دستگاه های سنائوشون رو می فرستن شرکت ما واسه گارانتی ؟

سوالها واضحه دیگه
    آقاي محترم

دست برداريد از اين بازي بچه گانه

حالا شما و من خوب ميدانيم كه گفته شما صحت ندارد و هرگز از كالاهاي متعلق به اينجانب جهت گارانتي براي شما ارسال نگرديده است.

آيا از اجناس متعلق به آلفاتكنولوژي براي گارانتي نزد شما آمده است ؟
    آيا در 4 سال اخير شما براي من سنائو نفروختيد؟ حتي يكعدد ؟
    آيا تا كنون جز احترام چيز ديگري بر روابط هكمفرما بوذه است ؟

آيا شما كالايي را كه آقاي ربيعي دوست هر دوي ما در زمان شهريورماه از شما گرفته و بعلت خرابي مرجوع كرده و پس از 5 ماه كالاي ايشان گارانتي نشده را كتمان ميكنيد ؟ و ميگوييد يك هفته ؟ فقط بخاطر اينكه جو را مسموم كرده و ديگزان را از موضوع اصلي منحرف كنيد!!!

آقاي خسروي آيا شما نبوديد كه كالاهاي دست دوم سنائو را كه در Gitex سال 2005 استفاده شده بود (مدل BG2+) به اسم نو و كارنكرده (البته پس از تميز كردن) در همين فروم فروختيد ؟؟؟؟؟؟
    اگر اينها را تكذيب كنيد من مدارك مستدل خود سنائو را كه انها (BG2+) را به چه قيمتي و در چه تاريخي خربديد را در فروم قرار خواهم داد بعد ببينيد اين بازي بچگانه و پا تو كفش مردم كردن مزه اي جز خراب كردن خودتان ندارد.

جهت ياد آوري لينك آن به شرح زير :
    حراج فوق العاده دستگاه های آوت دور Senao

بقول معروف كج بشينيد و راست بگيد!

تك تك اين سؤوالها پاسخ راست و واضح و واقعي نياز دارند !!!

ویرایش توسط Cisco Plus : 2007-02-25 در ساعت 10:20 AM

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط Cisco Plus
    آقاي محترم

دست برداريد از اين بازي بچه گانه

حالا شما و من خوب ميدانيم كه گفته شما صحت ندارد و هرگز از كالاهاي متعلق به اينجانب جهت گارانتي براي شما ارسال نگرديده است.

آيا از اجناس متعلق به آلفاتكنولوژي براي گارانتي نزد شما آمده است ؟
    آيا در 4 سال اخير شما براي من سنائو نفروختيد؟ حتي يكعدد ؟
    آيا تا كنون جز احترام چيز ديگري بر روابط هكمفرما بوذه است ؟
    آيا شما كالايي را كه آقاي ربيعي دوست هر دوي ما در زمان شهريورماه از شما گرفته و بعلت خرابي مرجوع كرده و پس از 5 ماه كالاي ايشان گارانتي نشده را كتمان ميكنيد ؟ و ميگوييد يك هفته ؟ فقط بخاطر اينكه جو را مسموم كرده و ديگزان را از موضوع اصلي منحرف كنيد!!!
    [SIZE=4]آقاي خسروي آيا شما نبوديد كه كالاهاي دست دوم سنائو را كه در Gitex سال 2005 استفاده شده بود (مدل BG2+) به اسم نو و كارنكرده (البته پس از تميز كردن) در همين فروم فروختيد ؟؟؟؟؟؟
    اگر اينها را تكذيب كنيد من مدارك مستدل خود سنائو را كه انها (BG2+) را به چه قيمتي و در چه تاريخي خربديد را در فروم قرار خواهم داد بعد ببينيد اين بازي بچگانه و پا تو كفش مردم كردن مزه اي جز خراب كردن خودتان ندارد.
    جهت ياد آوري لينك آن به شرح زير :
    حراج فوق العاده دستگاه های آوت دور Senao
    بقول معروف كج بشينيد و راست بگيد!
    تك تك اين سؤوالها پاسخ راست و واضح و واقعي نياز دارند !!!
    جواب های شما واضحه
    زمانی که من داخل ماشین شما دبی نشسته بودم نگفتم به شما دستگاه های خریداری شده مشکل داشتن همگی مرجوع شدن به دبی و الان دستگاه ها نو برگردانده شده جای آنها ؟
    امیدوارم فراموش نکرده باشید این رو
    سوالی دارید یا مشکلی ؟ تماس بگیرید با عسیم و بپرسید ازش تمامی بی جی 2 هایی که تعویض کردی برای شیراز آنلاین نو بودن یا کارکرده ؟

اجناسی که برای گارانتی به شرکت ما ارسال شدن آدرس نمایندگی ایران شرکت شما رو داره و واسه پیگیری اون هم از شماره هایی که شما داخل امضاتون نوشتین تماس گرفته میشه و پس از تعویض هم باید به دفتر نمیندگی شما داخل تهران ارسال شه
    جای انکاری نداره
    اگر واقعا نفرستادین تا من هم تعویضی نکنم ؟
    داخل خود تاپیک هم گفته شده به آقای ربیعی شریک محترم شما حتی دیشب هم تلفنی بهشون اعلام کردم این مسئله شو
    حساب های شهریور ماه رو تسویه کنن بعد از 6 ماه بد حسابی
    روزی که حساب ها تسویه شد فردای اون روز دستگاه هاشون رو که برای گارانتی به شرکت ما ارسال کردن تحویل خواهند گرفت
    چیزی که از روز اول بهشون اعلام شد که تا زمانی که تسویه کامل نکنند هیچ گونه گارانتی براشون انجام نخواهد شد
    امیدوارم فراموش هم نکرده باشن قرار بود نسویه حسابشون یک ماهه انجام شه

ضمنا منتظر مدارکی هستم ازتون که نشون بدین دستگاه هایی که پس از تعویض واسه من ارسال شد و فروخته شد داخل همین فروم دسته دوم بودم

منتظرم

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    جالب اینه که شما هیچ جوابی ندارید به من بدین که چرا گارانتی تجهیزاتی که ازتون خریداری شده 2-3 ساله بی جواب مونده
    در حالی که پول همگی رو نقد می گرفتین و هفته پیش هم در موردش صحبت شد و خودتون هم گفتین که به خاطر دارید

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    ضمنا شما که نمایندگی ایران سنائو هستین دیگه باید تفاوت بین دستگاه ایندور و آوت دور رو تشخیص بدین
    بپرسید از نمایندگی ایرانتون که دستگاه 3220 ایندورشون رو کی واسه ما ارسال کردن
    5 ماه پیش ؟ یا یک هفته پیش ؟

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    بابا ول کنید اگر راست می گید راست عمل کنید با بگیر و ببند حل نمی شه.
    آقای خسروی من 2-3 ماه پیش برای همین کلمه انحصاری با شما حرف نزدم و شما جنجالش کردید حالا یکی آمده انحصار رو به کار برده شما اینجوری می کنید یعنی اینقدر انحصار طلبید؟؟؟

نام حقيقي: Mah.joneidi

عضو غیر فعال شناسه تصویری mah.joneidi
    نوشته
    316
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    1
    اين بحث به هيچ کجا نمي رسه، آقاي خسروي مشکل شما کلمه انحصاري هست؟
    خوب شما هم اگه واقعا نماينده هستيد بدين آدرستون و روي سايت سنائو بنويسند، روي عمل مانور بديد نه روي حرف!!!

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    دوستان کوتاه بیاین لطفا. من از هردوی شما بزرگواران خرید داشتم و کاملا هم راضی بودم.(البته آقای خسروی از دست ما یه خورده ناراحتن. از همین جا ازشون عذر خواهی میکنم)
    روابط کاری و مشکلات کوچیک پیش اومده در کار چیزی نیست که بیاین به خاطر اون خودتون رو تو انجمن خراب کنید. به خدا این کار برای هر دوی شما بزرگواران ضرر داره و اعتماد مشتری رو از شما سلب میکنه.
    فکرشو بکنید کسی که تاره تو انجمن وارد شده و میخواد تجهیزاتی تهیه بکنه وقتی به این پست بر میخوره چه فکری میکنه؟!!
    کاری نداشته باشید که چه کسی اول بحث رو شروع کرد.
    فقط به این قائله خاتمه بدین.
    دنیای شبکه تو کشورمون حالا حالا ها باید گسترش پیدا بکنه و عرضه کنندگان این خدمات هم باید به بهترین شکل ممکن خدمات ارائه کنن.
    پس یه خورده گذشت میتونه جایگاه بهتری رو برای شما در این عرصه باز کنه
    با آرزوی سلامتی و بهروزی

نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    47
    خوبه
    معني جديد كلمات را متوجه شديم
    از اين به بعد هر كي آدرس ما رو رو بسته اي ببيند يعني ما ازش جنس خريديم.

اونجا هم دفتر خودم هست محض اطلاعتون.

ما كه كالايي كه متعلق به خودمان را نه اينكه نفرستاديم هرگز هم اجازه نخواهم داد خدمت حضرتعالي بفرستند پس اگر كالاي آلفا براي شما آمد مجاني مال خودتون نگه داريد.
    اما اگر خورده حسابهاي شخصيتون با دوستان را ميخواهيد جهت عوض كردن مسير سالم تبليغ در فروم اعلام كنيد خود نشانه قدرت شماست.

مجددا عرض كنم اين بحثها جز اتلاف وقت و خراب كردن خودتان نتيجه ديگري ندارد.

ضمنا آيا ميخواهيد بگوييد bg2+ كه قيمت آن 570 دولار است را شما بخاطر رفاقت با سنورا 190 دولار خريديد و هزينه كرديد و مجددا بعد از هزينه هاي گوناگون قاچاق آنها 190 هزار تومان فروختيد ؟؟ بعد بگيد بخاطر خالي كردن انبار

اگر اينها نو بودند چرا سنورا به من هم پيشنهاد فروش 150 دولاري داد ؟ من بخاطر وجدان كاري آنها را نخريدم چون ما جو فروش گند نما نيستيم.

در پايان مشتريان تصميم ميگيرند لذا بهتر است سوابق كاريمان توسط مشتريان عزيز از شركتهاي معروف سنائو فروش استعلام شود آنوقت است كه حقيقت روشن مي شود.

ویرایش توسط Cisco Plus : 2007-02-25 در ساعت 11:37 AM

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    به نظر من بهتره ادامه این بحث بین آقای آریا و آقای خسروی باشه به صورت private. آخه هر دو همشهری و دوست و همکار هستند بین هر دو دوستی هم این مسائل پیش میاد. اینجوری فقط یه عده آدم سو استفاده جو این وسط سود میبرن.

نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    47

Icon1

نقل قول نوشته اصلی توسط milad22
    دوستان کوتاه بیاین لطفا. من از هردوی شما بزرگواران خرید داشتم و کاملا هم راضی بودم.(البته آقای خسروی از دست ما یه خورده ناراحتن. از همین جا ازشون عذر خواهی میکنم)
    روابط کاری و مشکلات کوچیک پیش اومده در کار چیزی نیست که بیاین به خاطر اون خودتون رو تو انجمن خراب کنید. به خدا این کار برای هر دوی شما بزرگواران ضرر داره و اعتماد مشتری رو از شما سلب میکنه.
    فکرشو بکنید کسی که تاره تو انجمن وارد شده و میخواد تجهیزاتی تهیه بکنه وقتی به این پست بر میخوره چه فکری میکنه؟!!
    کاری نداشته باشید که چه کسی اول بحث رو شروع کرد.
    فقط به این قائله خاتمه بدین.
    دنیای شبکه تو کشورمون حالا حالا ها باید گسترش پیدا بکنه و عرضه کنندگان این خدمات هم باید به بهترین شکل ممکن خدمات ارائه کنن.
    پس یه خورده گذشت میتونه جایگاه بهتری رو برای شما در این عرصه باز کنه
    با آرزوی سلامتی و بهروزی
    با سلام و تشكر از شما دوست گرامي

شما بهتر ميدانيد كه اين تاپيك فقط جهت دوستان بسيار عزيز و اعضاي فروم آنهم جهت اطلاع رساني سالم ايجاد گرديد تا هر كس تجهيزات خرابي دارد جهت تعمير به دفتر نمايندگي سنائو در تهران ارسال كند.

ظاهرا آقاي خسروي علاوه بر اينكه از اين تبليغ خوشحال نشدند با انحصار طلبي سعي در تغيير مسير سالم جو اين تاپيك دارند.

لازم به ذكر است كه هر شخص حق دارد و بايد از آبرو و اعتبارش دفاع كند.

با احترام مجدد به كليه اعضاء

ویرایش توسط Cisco Plus : 2007-02-25 در ساعت 11:28 AM

نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    47

Icon1

نقل قول نوشته اصلی توسط webgard3
    به نظر من بهتره ادامه این بحث بین آقای آریا و آقای خسروی باشه به صورت private. آخه هر دو همشهری و دوست و همکار هستند بین هر دو دوستی هم این مسائل پیش میاد. اینجوری فقط یه عده آدم سو استفاده جو این وسط سود میبرن.

با سلام و تشكر مجدد از شما جناب مهندس قرغي عزيز دوست گرامي

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط mah.joneidi
    اين بحث به هيچ کجا نمي رسه، آقاي خسروي مشکل شما کلمه انحصاري هست؟
    خوب شما هم اگه واقعا نماينده هستيد بدين آدرستون و روي سايت سنائو بنويسند، روي عمل مانور بديد نه روي حرف!!!
    عزیزم زیاد سخت نگیرید
    ظرف همین یکی دو روز آینده انشالا
    اگر مشکلتون اینه که اینم گفتم براتون بزارن داخل وب سایت

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط Cisco Plus
    خوبه
    معني جديد كلمات را متوجه شديم
    از اين به بعد هر كي آدرس ما رو رو بسته اي ببيند يعني ما ازش جنس خريديم.

اونجا هم دفتر خودم هست محض اطلاعتون.

ما كه كالايي كه متعلق به خودمان را نه اينكه نفرستاديم هرگز هم اجازه نخواهم داد خدمت حضرتعالي بفرستند پس اگر كالاي آلفا براي شما آمد مجاني مال خودتون نگه داريد.
    اما اگر خورده حسابهاي شخصيتون با دوستان را ميخواهيد جهت عوض كردن مسير سالم تبليغ در فروم اعلام كنيد خود نشانه قدرت شماست.

مجددا عرض كنم اين بحثها جز اتلاف وقت و خراب كردن خودتان نتيجه ديگري ندارد.
    ضمنا آيا ميخواهيد بگوييد bg2+ كه قيمت آن 570 دولار است را شما بخاطر رفاقت با سنورا 190 دولار خريديد و هزينه كرديد و مجددا بعد از هزينه هاي گوناگون قاچاق آنها 190 هزار تومان فروختيد ؟؟ بعد بگيد بخاطر خالي كردن انبار
    اگر اينها نو بودند چرا سنورا به من هم پيشنهاد فروش 150 دولاري داد ؟ من بخاطر وجدان كاري آنها را نخريدم چو ما جو فروش گند نما نيستيم.
    در پايان مشتريان تصميم ميگيرند لذا بهتر است سوابق كاريمان توسط مشتريان عزيز از شركتهاي معروف سنائو فروش استعلام شود آنوقت است كه حقيقت روشن مي شود

همین کالاهای خراب و تقلبی بود که شما انقدر تقلا کردین واسه خریدن هموشون با هم از من ؟
    میدونید که به شما 150$ ندادن و ناراحتی خودتون رو بارها و به طرف مختلف هم اعلام کردن از بابت اینکه من خریدم این دستگاه ها رو و چیزی دست شما رو نگرفت

یادتون رفته هفته پیش پیشنهاد دادین همه رو یک جا از من بخرید خودتون؟
    به خاطر مشکل دار بودنشون بود نه ؟
    ؟

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

نماندگی رسمی سنائو

نمایندگی سنائو

نمایندگی سنائو تهران site:forum.persiannetworks.com

برچسب برای این موضوع