صفحه 15 از 18 اولیناولین ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 225 از مجموع 265

موضوع: راهنمايي براي راه ا ندازي يك ISP

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    قیمت واقعی رو خیلی ساده میتونید بدست بیارید دوست خوب من؛
    یه تماس با یکی از شرکت های سرویس دهنده اینترنت (موسوم به PAP) بگیرید، تعرفه رو به شما اعلام میکنند . برای مثال در حال حاضر 1مگابیت پهنای باند رو میتونید با هزینه ای حدود 600،000 تومان دریافت کنید .
    بله، بازار قلق خودش رو داره و اگه این قلق دستت بیاد میتونی یه شبه ره صد ساله رو طی کنی، اما ! اینترنت و ISP چیزی نیست که بشه روش زیاد حساب کرد .

بزارید یه مثال بزنم :
    یه نفر تصمیم میگیره که یه سوپر مارکت یا هایپر مارکت بزنه . چی نیاز داره ؟ یه آدم بیکار که صبح تا شب و گاها شب تا صبح صندوق داری کنه و یه سری اعداد و ارقام رو با هم جمع بزنه و پول بگیره و سفارش بده، یه مغازه که بسته به وضعیت شخص بزرگ و کوچیک میشه . حدود 10 میلیون پول نقد که بتونه باهاش حدود 30 میلیون تومن جنس بیاره بریزه تو مغازه . خوب؛ یه هفته کار میکنید؛ یه سری جنسا فروش میره یه سری نه، اونایی که فروش رفته رو دو برابر از شرکت تهیه میکنید، اونایی که نه هم، شرکت میاد و مرجوع میکنه و نمونه های جدیدی میاره سر جاش.
    فرض کنید کار گرفت؛ چقدر سرمایه گذاشتید ؟ یه مغازه اجاره ای، حدود 10 یا 15 میلیون تومان هزینه .
    درآمد شما در ساده ترین شکل ممکن، چیزی در حدود شبانه روزی 500،000 خواهد بود .
    بعد از حدود 6ماه هم دیدین کار سود داره، میرین دنبال کارای مجوز و پروانه کسب و ... که سرجمع ده روز زمان میبره و حدود 500،000 هم هزینه .

حالا بیایم سر ISP؛
    پیش از هر چیزی باید یه شرکت ثبت کنید با سرمایه ای حداقل حدود 500،000 تومان . 35% این سرمایه بصورت پول نقد باید واریز بشه به حساب شرکت (یعنی 35 * 5،000) حق الثبت شرکت، آگهی روزنامه و ... حدود 50،000 هزینه داره . حدود 7% سرمایه اولیه (یعنی 7*5،000) مالیات بابت ثبت شرکت باید پرداخت کنید .
    نفرات مورد نیاز شرکت هم؛ در صورت مسئولیت محدود بودن حداقل 2نفر و در صورت سهامی خاص بودن حداقل 5 نفر خواهد بود .
    تا اینجا صرفا یه شرکت ثبت کردید .

حالا باید برین دنبال مجوز ها؛
    ارشاد مطلقا مجوز به شما نمیده، مگر اینکه : مدیر عامل و اعضای هیئت رئیسه مدارک الکترونیک، کامپیوتر یا رشته های مرتبط در مقاطع کارشناسی و بالاتر داشته باشند.
    مجوز ارشاد رو بعد از پرداخت هزینه های مربوطه که گرفتین، شرکت با موضوع ارائه خدمات اینترنت ثبت نهایی میشه !

حالا تشریف میبرید مخابرات، نامه میگیرید و میرید به سمت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی !
    اینجا تمامی مدارک قبلی که برای ثبت شرکت نیاز داشتید رو باید ارائه کنید : کپی تمامی صفخات شناسنامه اعضا شرکت، کارت های پایان خدمت، اسناد و اوراق شرکت و محل استقرار شرکت، اگهی های تاسیس و روزنامه، اساسنامه، ... که همگی باید ثبت برابر با اصل هم شده باشند .
    از این هفت خان رستم که عبور کنید،
    مجوز ISP رو گرفتین . حالا تشریف میبرید پیش یه مشاور، به شما میگه که برای شهری که هدف گرفتین، یا سرویس هایی که میخواین ارائه کنین، 10 میلیون سرمایه نیاز دارید یا 50 میلیون .
    بعد از صرف این هزینه و وقت و انرژی و کلی جنگ اعصاب با دوستان و افراد دیگه در ادارات مختلف ! سرویس دهی رو شروع میکنید .

طبیعی خواهد بود من به عنوان رقیب شما یا حداقل شخصی که پیش از شما در این وادی حضور داشتم؛ به محض احساس خطر از حضور شما، تعرفه هام رو کاهش بدم، کیفیتم رو افزایش بدم تا زمانی که شما رو به محدوده ی ورشکستگی نزدیک کنم .

در بهترین شرایط هم که در نظر بگیرید، شما میتونید با یه رقابت مسالمت آمیز، صرف هزینه ای حدود 25،000،000 تومان؛ ماهانه حدود 1،000،000 تا 2،500،000 فعالیت داشته باشید .
    این وضعیت، مشروط به این خواهد بود که سرویس دهی خوبی داشته باشید، روابط عمومی قدرتمندی ارائه کنید، تبلیغات موثری داشته باشید، برای حداقل 6ماه روی هیچ درآمدی حساب نکرده باشید !

من از اینکه یه ISP جدید ایجاد بشه، حتی کنار دست خودم، اصلا ناراحت نمیشم، چه بسا کاری بخواد انجام بده و من براش انجام بدم و هزینه ای عاید من بشه یا حداقل یه دوستی جدید داشته باشم؛ اما این صحبت ها به این دلیل میشه که بعدا من نوعی نگم فلانی تو که میدونستی، چرا چیزی به من نگفتی !؟

RTA سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

RTA
    RTA آنلاین نیست.
    نام حقيقي: ali

عضو غیر فعال شناسه تصویری RTA
    نوشته
    29
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    15
    تشکر بابت مطالبی که ذکر کردین .و مثال خوبی بود.تشکر.از شما و دوستان بخاطر اطلاع رسانی و کمکاشون تشکر می کنم.من 50درصد راه رفتم یعنی شرکت با مجوز isp . ولی بدون فعالیت .خوب.اگر pap تهران 6 تومن 1 گیگابایت رو حساب کنه که نمیشه.چون انجا مبلغی هم بابت هزینه هر پورت باید به مخابرات داده بشه (که نمی دونم چنده .از کجا میتونم این رو بپرسم؟).و تهش میمونه چی ؟ هیچی.اگر واقعا این حساب کتاب باشه که یک جاش درست نیست.اگر این جور باشه که شما فرمودی پس این ispها چرا دست از این کار بر نمیدارن؟از هر جای ضرر برگردی منفعت هست.25 میلیونی هم که آخر گفتین به احتساب هزینه ها و تبلیغات و سخت افزار مورد نیاز بود ؟این مطالب رو adsl بود .چه سخت افزاری برای adsl نیاز هست؟و آیا این سخت افزار رو خودم باید تهیه کنم یا papتهران میده؟راستی فاتحه dialup خونده شده یا میشه روش حساب باز کرد ؟شما تو شیراز فعالیت می کنید؟اگر امکانش هست به این سوالاتم پاسخ بدین. ممنون.(اگرم در تهران هستین بازم با قیمت ها آشنا هستین.لطفا راهنمایی کنید.)
    1.شما سرویس Adsl رو میدین؟
    2.چند از تهران میگیرین؟
    3.کدوم شرکت این سرویس رو به شما میده ؟
    4.سخت افزار مورد نیاز خودتون تهیه کردین یا تهران داده ؟
    5.هزینه که بابت اجاره پورت به مخابرات میدین چنده ؟
    6.سایر هزینه ها؟
    7.چند نفر مشغول بکار هستن در شرکت شما؟
    8.چند نفر مشترک و کاربر دارین ؟
    9.هر گیگ رو چند به فروش میرسونید؟
    10.چند واسه تبلیغات هزینه کردین ؟

دوست عزیزم ممنون میشم جواب این سوالا رو شفاف بدین چون اون موقع میتونم نصمیم به ادامه یا انصراف بگیرم.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    تشکر بابت مطالبی که ذکر کردین .و مثال خوبی بود.تشکر.از شما و دوستان بخاطر اطلاع رسانی و کمکاشون تشکر می کنم.من 50درصد راه رفتم یعنی شرکت با مجوز isp . ولی بدون فعالیت.
    خواهش دوست عزیز، وظیفه بوده.

خوب.اگر pap تهران 6 تومن 1 گیگابایت رو حساب کنه که نمیشه.چون انجا مبلغی هم بابت هزینه هر پورت باید به مخابرات داده بشه (که نمی دونم چنده .از کجا میتونم این رو بپرسم؟).و تهش میمونه چی ؟ هیچی.اگر واقعا این حساب کتاب باشه که یک جاش درست نیست.
    قرار نیست شما به همون قیمت خرید فروش داشته باشی، عرف به این صورته که تا حدود 15% قیمت فروش، بالاتر از قیمت خرید هست . به اضافه اینکه شما به ازای هر 64کیلو بیت پهنای باند، میتونی 8 تا مشتری 64کیلوبیت داشته باشی. توجه باید داشته باشید که این 8 مشتری، الزاما همزمان روی خط نخواهند بود . ضمن اینکه میشه با استفاده از روش هایی بخصوص، مصرف اونها رو در طول شبانه روز پراکنده کنی که در هیچ ساعتی ترافیک مشکل ساز نداشته باشی یا این ترافیک رو به حداقل برسونی، برای مثال ساعاتی رو رایگان بزاری (دانلودها متمرکز میشن روی این ساعات) یا ساعات خلوت رو تخفیف در نظر بگیری و امثال اون؛

اگر این جور باشه که شما فرمودی پس این ispها چرا دست از این کار بر نمیدارن؟از هر جای ضرر برگردی منفعت هست.
    برای مراکز سرویس دهنده ای که بیش از 5 و حتی 10 ساله سرویس دهی میکنند، تغییر تعرفه، قطعی دیتا، ظهور یه شرکت نوپا، نوسان بازار، بازشدن و بسته شدن دانشگاه و مدارس، تغییرات فصل و ... بحران به حساب نمیاد، من نوعی، اگه یه رقیب برام بوجود بیاد، شروع میکنم به لرزیدن، اما اون مرکزی که 10 ساله داره کار میکنه، مطمئنا میتونه فشار هایی قوی تر رو هم تحمل کنه . علاوه بر این، اونها جای خودشون رو تو بازار باز کردن، کمتر مشتری ای پیدا خواهد شد که حاضر باشه مرکز سرویس دهنده ای که حتی برای یک هفته ازش سرویس میگرفته و راضی بوده؛ بیاد و از یه سرویس دهنده نوپا خدمات بگیره .

25 میلیونی هم که آخر گفتین به احتساب هزینه ها و تبلیغات و سخت افزار مورد نیاز بود ؟این مطالب رو adsl بود .
    با این هزینه، میتونید یه ISP با سرویس های WL و DialUP راه اندازی کنید که تعدادی سیستم بصورت کلاینت هم در این هزینه در نظر گرفته شده . لوازم اداری و میز و صندلی و ... هم در همین هزینه برآورد شده اند .

چه سخت افزاری برای adsl نیاز هست؟و آیا این سخت افزار رو خودم باید تهیه کنم یا papتهران میده؟
    PAP الزاما تهرانی نیست ! :دی
    شما میتونید با هر کدوم از PAP ها که به هر دلیلی ! ازش خوشتون بیاد قرارداد ببندی . منتهی قبلش حتما وضعیت حداقل 5تا PAP رو خوب زیر و رو کن، با حداقل 10تا نماینده اونها صحبت کن . ببین واقعا چیزی که در گفتار دارند، در عمل هم دارند یا خیر ؟ بعد تصمیم بگیر که با کدوم یکی کار کنی.
    در خصوص تجهیزات،
    بعضی از PAP ها، علاقه ی خاصی دارند که : هم تجهیزات و هم پهنای باند رو خودشون تامین کنند . این خیلی خوبه، اما هر زمان، به هر دلیل اون PAP از رنگ یکی از لباسای شما یا یکی از همشهریاتون خوشش نیاد، این امکان وجود داره که PAP با شما خداحافظی کنه و با من یا یکی دیگه قرار داد ببنده . در اینصورت، شما هیچ حرفی نمیتونی بزنی، هرچند در صورتی که تجهیزات با شما هم باشه وضعیت خیلی متفاوت نیست، اما یه جورایی دست شما باز تر خواهد بود .
    تحهیزات زیادی مورد نیاز نیست، اونطور که دیدم، پایین تر هم همین پرسش رو داشتید، اونجا سعی میکنم مفصل تر توضیح بدم .

راستی فاتحه dialup خونده شده یا میشه روش حساب باز کرد ؟شما تو شیراز فعالیت می کنید؟اگر امکانش هست به این سوالاتم پاسخ بدین .اینجا یا واسم میل کنید.ممنون.(اگرم در تهران هستین بازم با قیمت ها آشنا هستین.لطفا راهنمایی کنید.)
    خیر، DialUP هنوز هم در خیلی از کشور های فوق العاده پیشرفته دنیا در حال استفاده هست . هنوز روتر ها و AccessServer های قدرتمندی تولید و عرضه میشوند که خواهان زیادی در سرتاسر دنیا دارند .
    بخاطر باید داشت همه افراد، اولا امکان استفاده از سرویس های قوی تر را ندارند، و دوما برای همه افراد، استفاده از سرویس هایی غیر از DIalUP توجیه اقتصادی ندارد . حتی اگر سرویس BroadBand رایگان باشد، باز هم هزینه های خرید تجهیزات، گاها سرسام آور خواهد بود .
    من خیر، در یکی از شهرستان های استان فارس، که چندان کوچک هم نیست، سرویس دهی دارم . البته خودم نه، پدرم. دوستان زیادی در شهرهای مختلف هم داریم که هم در فروم هستند و هم بیرون و در محیط فیزیکی، شما هر مدل اطلاعاتی که نیاز داشته باشید، براحتی و نه فقط از طریق من قابل استخراج خواهد بود . جرم نبوده که نیاز به پنهان کاری داشته باشد ! هرچند برخی دوست ندارند کسی سر از کارشان در یباورد ! :دی

1.شما سرویس Adsl رو میدین؟
    بله؛

2.چند از تهران میگیرین؟
    ما سرویسی از تهران نمیگیریم، پیش از این با یکی از PAP ها کار میکردیم، تجهیزات از ما بود و فقط هزینه License و مصروفات فضا و برق مخابرات پرداخت میشد. هزینه فضا و برق چیزی در حدود ماهیانه 80،000 و هزینه هم به ازای هر پورت 2500 بود .
    به دلیل مشغله کاری، در حال حاضر اطلاع از آخرین وضعیت ندارم، اما این اطلاعات، آخرین وضعیتی بودکه تا پایان سال گذشته متعهد به آن بودیم .

3.کدوم شرکت این سرویس رو به شما میده ؟
    منظورتون از این سرویس رو متوجه نشدم؛ سرویس ADSL ؟ یکی از PAP ها، سرویس اینترنت ؟ یکی از ISDPها !
    نام بردن از شرکتی بخصوص، بدلیل تبلیغات و تبدیل شدن بحث به موضوعی تجاری، خیلی پیشتر ممنوع شده است .

4.سخت افزار مورد نیاز خودتون تهیه کردین یا تهران داده ؟
    چرا اینقدر اسم این تهران رو میارید ؟
    مگه نمیدونین این شرهستانی ها (خصوصا خودم :دی) از شنیدن اسم این شهر ... !
    سخت افزار رو خودمون تهیه کردیم . دوتا DSLAM Corecess 48port که هر کدوم حدود 3 میلیون هزینه داشت . یه رک به قیمت حدود 300،000 یه سری تجهیزات شبکه و کابل و ترمینال که سرجمع حدود 300،000 هزینه داشتند .

5.هزینه که بابت اجاره پورت به مخابرات میدین چنده ؟
    مخابرات، صرفا آبونمان خودش رو دریافت میکنه، هزینه که ای قبلا 3180 تومان بود و در حال حاضر بدلایلی که عرض شد اطلاع از آخرین وضعیت آن ندارم .

6.سایر هزینه ها؟
    بالاتر عرض شد به حضور.

7.چند نفر مشغول بکار هستن در شرکت شما؟
    اینکه در یک شرکت چند نفر مشغول به کار باشند، بستگی به نفرات و مدل مدیریت شما دارد .
    در شرکت پدر من، فقط سه نفر؛ مدیر و منشی و یک نفر فنی. به حمدلله مشکلی نداشته و براحتی تمام امور بدرستی انجام میشود .
    شرکت هایی هم سراغ دارم که بیش از 10 نفر منشی !؟ سه نفر مدیر !!!؟ و حدود 5 نفر مدیر فنی و شبکه را بکار گرفته اند اما خرابی هایی وحشتناک دارند .

8.چند نفر مشترک و کاربر دارین ؟
    اطلاع از این آمار، فکر نمیکنم اولا : گرهی از کار شما باز کند، دوما : صحیح باشد، سوما : واقعا بیخبرم .
    اما شما میتوانید روی حدود 15،000 نفر حساب کنید . (در یک شهر با جمعیتی حدود 300،000 نفر)

9.هر گیگ رو چند به فروش میرسونید؟
    در گوگل جستجو کنید، هزینه هایی که شرکت های مختلف دریافت میکنند، تقریبا مشابه است .

10.چند واسه تبلیغات هزینه کردین ؟
    حقیقتا خیلی زیاد و خیلی کم . تراکت و دیوار نویسی و ... اصلا نداشتیم، اما پشت کارت ها و یکی دوتا روزنامه و گاهنامه چند مورد .

دوست عزیزم ممنون میشم جواب این سوالا رو شفاف بدین چون اون موقع میتونم نصمیم به ادامه یا انصراف بگیرم.
    نمیدونم شفاف بود یا نه، اما امیدوارم به نتیجه مورد نظرتون رسیده باشید .

برای یه کم شوخی و تفریح هم که شده، از سوال آخر این لطیفه به ذهنم رسید؛ امیدوارم صرفا برای لبخند و شاید برای خنده مصرف بشه :
    به یه بنده خدایی میگن جسم شفاف چیه ؟ میگه جسمی که نور ازش رد بشه، میگن خوب مثال بزن، میگه نردبوم !

موفق باشید .

mgholami، aliafzalan، mohammadi4 و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

RTA
    RTA آنلاین نیست.

نوشته
    29
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    15
    سلام.ممنون بابت جوابتون.خیلی شفاف بود مٍثل نردبوم.دوست عزیز این حساب کتاب من درس یا نه:100 کاربر * 2600 سود خالص از هر گیگ *5 گیگ 3 ماهه=1.300.000 واسه خطوط adsl . تا اونجا که من می دونستم pap فقط در ت... هستش.و برای شهرستان مجوز نمی دن.

RTA
    RTA آنلاین نیست.

نوشته
    29
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    15
    سپاس فراوان.توضیحات شما واقعا کامل هست.در مورد dıal up هم اگر امکانش هست در مورد هزینه ها و درآمد ها توضیح بدین .اصلان ببنسد این حساب کتاب من در چه حده.30 کاربر * 50 ساعت در روز * 300 تومن ساعتی اینترنت هوشمند = 450.000 ئر روز حالا در ماه داریم 13500.000 .درسته؟اگر نیست لطفا درستش رو یاد بدین.ممنون

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    این اعداد و ارقام که در هم ضرب میکنید از کجا میاد ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

RTA
    RTA آنلاین نیست.

نوشته
    29
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    15
    سلام.اعداد و ارقام رو به نسبت بازار و حداقل ها ذکر کردم.مثلا اگر 100 تا کاربر داشته باشم . 2600 سود خالص من از 10 هزار تومنی باشه که مجبورم هزینه مخابرات(اجاره پورت و سایر که حول و حوش 3000 هست یکم پایین یکم بالا)و از 7000 باقی مونده درصدی هم بعنوان پورسانت به من خواهد رسید که حدودا 2600 هست(که به نسبت pap متفاوت)و 4400 میره تو جیب pap ت.... خوب حالا با این اوصاف داریم :100 کاربر * 2600 سود خالص از هر گیگ *5 گیگ 3 ماهه=1.300.000 واسه خطوط adsl . تا اونجا که من می دونستم pap فقط در ت... هستش.و برای شهرستان مجوز نمی دن.و در مورد dial up هم که منظورم اینترنت هوشمند هست داریم مخابرات واسه1 دقیقه 5 تومن حساب میکنه با مشتری و از این 5 تومن 25%میره تو جسب مخابرات و 10% بعنوان ودیعه مخابرات نگه میداره که با این حساب میمونه 65% واسه ısp .حالا دقیقه که 5 تومن هست(5 تومن خالی یعنی بدون صفر)و بدون احتساب کسورات مخابرات ساعتی میشه 5*60=300 تومن . .درست.حالا داریم در مورد برآورد درامد ها :30 (کاربر آن لاین باشن) * 50 (ساعت در روز اشغالی خطوط باشه واسه 2 مگابایت و 8 خط e1 داشته باشیم ) *300( تومن ساعتی اینترنت هوشمند که بالا گفتم) = 450.000 ئر روز حالا در ماه داریم 13500.000 .درسته؟اگر نیست لطفا درستش رو یاد بدین.ممنون

RTA
    RTA آنلاین نیست.

نوشته
    29
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    15
    اگر بتونم هزینه ها و درآمد ها رو در بیارم بهتر می تونم تصمیم بگیرم . هزینه های dialup رو از مخابرات پرسیدم و اینجور بهم گفتن ولی هزینه adsl رو pap ت....گفته.حالا نمی دونم تا چه حد درست ضرب و تقسیم میکنم.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    سعی کنید با اعداد و ارقام بازی نکنید، مخصوصا این مدل اعداد که شما (مشخص نیست از کجا) اورده اید ! کافیست یک ضریب یک یا دو واحد کم وزیاد شود، همه چیز به هم ریخته خواهد شد .

RTA سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

RTA
    RTA آنلاین نیست.

نوشته
    29
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    15
    سلام.صبح بخیر .ممنون که جواب سوالام رو میدن.تشکر.پس از کجا قیمت ها رو در بیارم و بدونم به ضرر هست یا نه؟چطور سود و زیان رو محاسبه کنم؟

RTA
    RTA آنلاین نیست.

نوشته
    29
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    15
    باید یک شاخصی باشه که با بدست آوردن اون بدونم با X تعداد فروش ، چقدر سود میکنم.شما چطور سود و زیان این کار رو محاسبه میکنید ؟ بعیارت دیگر امکان سنجی این کار رو چطور محاسبه میکنند؟

RTA
    RTA آنلاین نیست.

نوشته
    29
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    15
    راستی گفتم که این عدد ها رو هم برای dialup از مخابرات و برای adsl از papتهران گرفتم

RTA
    RTA آنلاین نیست.

نوشته
    29
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    15
    دوست عزیز مشکل اصلی من این هستش که نمی تونم هزینه ها و درآمد ها رو بطور واقعی درش بیارم.می تونید در این مورد کمکم کنید ؟

RTA
    RTA آنلاین نیست.

نوشته
    29
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    15
    با سلام.دوست عزیز اگر این حساب کتاب بنده مشکل داره(که دلره) لطفا درستش رو یادم بدین.شما روی چی سود حساب میکنی و یا ضرر بودنش رو تشخیص میدین. یعنی از کجا سود و زیان و درآمد و هزینه رو مشخص کنیم ؟منتظرم.

RTA
    RTA آنلاین نیست.

نوشته
    29
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    15
    در ضمن یادم رفت بگم ، اینکه گفته میشه مخابرات می خواهد خودش وارد بازار بشه چه صیغه هست ؟آیا وارد شده ؟و یا وارد خواهد شد یا نه؟لطفا اگر اطلاعاتی در رابطه با سوالات بنده دارین راهنمایی کنید .ممنون.منتظرم.

صفحه 15 از 18 اولیناولین ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه ندازی ISP

http://forum.persiannetworks.com/f25/t1205-13.html

ispچیه؟

http://forum.persiannetworks.com/f25/t1205-14.html

http://forum.persiannetworks.com/f25/t1205-15.html

هزينه ا ندازي يك isp چقدر سرمایه؟ ispdaneshvar 78@yahoo.comتمام سخت افزارها و نرم افزارهایی که برای راه اندازی یک ISP لازم استdaneshvar78@yahoo.comراه اندازی isp wimaxاتصال به اینترنت با استفاده از مودم تلبس و روتر سیسکو از کجا بگیریم ispسرويس سيسکو @yahoo.comبرآورد هزینه راه اندازی یک ISPاینترنت دیدکیت کارهای یک ISPتوضیحاتی ispراه اندازی ای اس پی و ای دی اس ال در مخابرات چه هزینه ای دارهتجهيزات لازم براي راه اندازي يك ispازکجا ای پی ولید بگیریمراه اجگونه مودمهای دیدکیت را به ال مودم تبدیل کنیمکانفیگ ارسال و دریافت دیتا جداگانه از راه مختلف در اینترنت ماهواره ای برای انلاینwimax traning

برچسب برای این موضوع

2003, 2010, 2600, 404, access, acounting, administrator, adsl, asus, authentication, backup, cachexpress, cpu, default gateway, device, dns server, download, drop, dslam, e-commerce, email, forum, gateway, group-async, http, https, img, intel, ip address, ip base, ip valid, isp, leased line, license, local, mcse, pat, patton, php, policy, port, pos, profile, pst, radius, ram, ras, receive, remo, restart, roter, route, send, shared, sms, span, target, tellabs, update, user, فروش, قیمت, كمك, لینوکس, مقایسه, مهم, موبایل, مودم, مالیات, ماهیانه, ماژول, مجوز, مجوز isp, محتوا, مخابرات, مدير, مديريت شبكه, مدیریت, مدارک, مشكل, مشاوره, نقشه, نمایندگی, نوسان, نگهداری, نامحدود, نرم افزار, نصب و راه اندازی, هوشمند, هارد, هاست, هزینه, هستش, ويندوز سرور, ویندوز, وايرلس, وایرلس, وب سایت, ورود, یوزر, کلاینت, کمک, کنترل, کیفیت, کامپیوتر, کانفیگ, کانفیگ روتر, کانکشن, کابل, کابل شبکه, کار, کارها, کارآموزی, کاربر, کاربران, کتاب, کرک, کردن, کسب درآمد, کش سرور, گوگل, گزارش, پهنای باند, پورت, پيشنهاد, پیشنهاد, پاور, پروتکل, پشتیبانی, valid ip, view, vpn, web, wimax, windows, آموزش, آموزشی, آنتن, افت, افزایش, انتقال, انجمن, اولین, اينترنت ماهواره اي, ایمیل, اینترنت, اینترنت adsl, اینترنت ماهواره ای, اینترنت هوشمند, ایران, اتصال, ارتقا, استان, استاد, اشتراك, اشتراک, اصفهان, اطلاعات, بهترین, بیسیم, بالای, بازار, بازارچه, برنامه, برای, برد, بررسی, تلفنی, تماس, تهران, تبلیغ, تبدیل, تجهیزات, تجهیزات شبکه, تجربه, تحقیق, تحت وب, تخفیف, ترافیک, تست, تعویض, تغییر, ثبت نام, حجمی, حداقل, حذف, خودش, خريد, خرید, دومين, دومین, درآمد, درامد, درخواست, روی, روتر, روتر سیسکو, روزانه, روش, راهنمایی, راهی, رایگان, زمانی, سیاست, سیستم, سایت, ساعتی, سخت افزار, سرور, سریال, سرعت, سرعت بالا, شما, شبکه, صندلی

نمایش برچسب ها