صفحه 18 از 18 اولیناولین ... 8 14 15 16 17 18
نمایش نتایج: از شماره 256 تا 265 از مجموع 265

موضوع: راهنمايي براي راه ا ندازي يك ISP

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط RTA نمایش پست ها
    با سلام.پس اینطور.این که برای شهرستان نمی صرفه .
    بله، همینطور، این نه تنها برای شهرستان نمیصرفه، برای مراکز استان و حتی تهران هم نمیصرفه؛ همینطور !!!

3hsan سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    بله، همینطور، این نه تنها برای شهرستان نمیصرفه، برای مراکز استان و حتی تهران هم نمیصرفه؛ همینطور !!!
    آقای راستی از وضعیت وایمکس ایرانسل و سرویس دهیش تو شیراز بگید.خوب استقبال شده.ضربه ای به adsl وارد شده؟

RTA
    RTA آنلاین نیست.
    نام حقيقي: ali

عضو غیر فعال شناسه تصویری RTA
    نوشته
    29
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    15
    سلام.بنظر من واسه pap تهران میصرفه.چون استان یا شهری با حدود چند هزار کاربر رو یکجا صاحب میشه .ولی واسه شهرستان نمی صرفه چون وقتی همه از یک نفر data بگیرن دیگه رقابت تو شهرستانا پایین خواهد امد.چون اگر دو isp به یک قیمت از تهران data بگیرن و هر کودوم هم واسه جذب مشتری انقدر سرویس دهی رو خوب می کنند که آخرش منجر به ضرر بشه.سایر دوستان در این خصوص ندارند؟

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط sky_star2 نمایش پست ها
    آقای راستی از وضعیت وایمکس ایرانسل و سرویس دهیش تو شیراز بگید.خوب استقبال شده.ضربه ای به adsl وارد شده؟
    اطلاع ندارم، اما مطمئنا بی تاثیر نیست، اون زمان که با نرخ خداتومنی، روی موبایل های ایرانسل تو شهرستانا GPRS فعال شد، یکی از نزدیکان که اینترنت رایگان بهش میدادیم ! رفته بود 25،000 تومان شارژ ایرانسل کرده بود که بتونه با گوشیش اینترنت کار کنه !
    حالا راجع به WiMax هم کافیه طرز تفکر 10 نفر مثل ایشون باشه.

imsi سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    سلام.بنظر من واسه pap تهران میصرفه.چون استان یا شهری با حدود چند هزار کاربر رو یکجا صاحب میشه .ولی واسه شهرستان نمی صرفه چون وقتی همه از یک نفر data بگیرن دیگه رقابت تو شهرستانا پایین خواهد امد.چون اگر دو isp به یک قیمت از تهران data بگیرن و هر کودوم هم واسه جذب مشتری انقدر سرویس دهی رو خوب می کنند که آخرش منجر به ضرر بشه.سایر دوستان در این خصوص ندارند؟
    مشکل اینجاست که یک PAP در ایران زندگی نمیکند !
    11 شرکت هستند؛ همگی تشنه ارائه خدمات، تشنه ی جذب مشتری و دریافت پول !
    کافیه یه شهر فسقلی پیدا بشه که یکی از PAP ها اونجا ارائه خدمات رو شروع کرده؛ جاده که صافه، پول های بی زبون و مردم بی زبون تر و اینترنت ندیده تری هم اونجا حضور دارن، چه اشکالی داره 10 تا PAP باقیمونده + شرکت معظم مخابرات بریزن اونجا و در کمتر از چند ماه، سرویس دهی رو شروع کنن ؟
    همین فیروزآباد فارس، بعد از حدود یکسال، با کلی مشقت، مشترک ADSL رسید به حدود 60 کاربر،
    زمانی که این آمار اعلام شد، در کمتر از یکماه، 4تا شرکت دیگه از PAP های محترم تو مخابرات سبز شدن و مثه قارچ رشد کردن اومدن بالا !
    سرویسی که بعد از 3سال پادویی و دردسر و ... راه افتاد، برای سایرین در حدود 2 ماه راه اندازی شد...

داستان DialUP و ISP بماند...

اینه که میگیم اینترنت نمیصرفه !

imsi سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    دقیقآ اصل مطلب همینه

RTA
    RTA آنلاین نیست.

نوشته
    29
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    15
    با سلام .سیاست شما جهت مقابله چی هست ؟

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    با سلام .سیاست شما جهت مقابله چی هست ؟
    شفیق اگر مخابرات جلوی پیشرفت isp و pap ها رو نگیره عمرآ اگه بتونه یه ذره تو بازار جا باز کنه.و نیاز به طرح خاصی هم نیست چون isp ها میتونن باهم کنار بیان و باهم همکاری کنن.میدونی چجوری میگم.اینکه 2 سال ما میگشتیم میگفتند بستر برای انتقال پهنای باند تا شهرستان نیست ولی واسه dslam مخابرات معجزه شد تو یک هفته چنتا لینک 2 مگ انداختند.
    و دیگه اینکه چندین ماهه برای ارتقا پورت و یه مرکز مخابراتی جدید به علت نداشتن طرح و پاور نامه زدیم و شرکت pap هم اقدام کرده ولی عمدآ طولش میدن و تاییدیه رو نمیدن که زودتر مخابرات وارد بشه.و فردا صبحش نامه اومد مرکز مخابرات شهرستان که هرچه سریعتر جهت نصب تجهیزات شرکت pap .. اقدام فرمائید.به جانه خودم که باور کنی
    حالا توهین و یا بی احترامی به مخابرات و یا عزیزانه دیگه ای نشه.ولی بی عدالتی بیداد میکنه و تا زمانی که بازار it بدین صورت بخواد اداره بشه و با بی عدالتی و طرح های ضد پیشرفت شرکتهای قوی و خصوصی و چشم به سود کلان بستن چهار تا نفوذ گر عمرآ اگه این صنعت پیشرفت کنه.این خط و اینم نشون.بعد میگیم ما ایرانیا علم نداریم.ما کپی رایت رو رعایت نمیکنیم.علم it رو از دست غربیا زیراکس میکنیم وووو
    البته عذر میخوام ولی فکر کنم این پست رو بذارید تا خونده بشه بهتره تا اینکه بخواد ادیت بشه چون من چیزی رو جز حقیقت نگفتم.بلکه یه 4 تا همکار بدونن و آگاه بشن که از چه راه هایی دارن کاری رو که نباید بکنن و غیر قانونیه رو دارن انجام میدن.
    شاید حقیقت برای بعضی از دوستان مخابراتی و یا خود انجمن خوب نباشه ولی حق هم گرفتنیه هم گفتنی

ویرایش توسط 3hsan : 2010-07-11 در ساعت 01:35 AM

RTA
    RTA آنلاین نیست.

نوشته
    29
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    15
    با سلام.دوستان عزیز تا چند روز دیگه من هم به جرگه isp دارا میپیوندم و همکار خواهیم شد .تو رو خدا کمک کنید زمین نخورم و

نام حقيقي: رئوف دورشی

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    هزینه های ADSL به دو شکل خواهد بود،
    ذر صورتی که شما صرفا نماینده شرکت باشید، به ازای فروش پورسانت خود را دریافت میکنید .
    این پورسانت، در بهترین حالت بین 5% تا 15% خواهد بود . در نظر بگیرید اگر بطور میانگین روی 10% حساب کنید، هر کاربر اگر سرویسی انتخاب کند که 20،000 هزینه آن باشد، 2،000 پورسانت شماست؛ در صورتی که بتوانید تجهیزات مورد نیاز اعم از کابل شبکه، کارت شبکه، مودم ADSL و اسپلیتر را نیز خودتان ارائه کنید، حود 6% تا 10% نیز از این قطعات سود خواهید برد .

در حالت دوم، تجهیزات با شماست، پهنای باند را خودتان تامین میکنید، مسئولیت خطوط نیز با شماست، تنها بابت لایسنس شرکت PAP باید بصورت ماهانه هزینه پرداخت کنید . روال کار به این صورت است که به ازای هر 50 - 100 - 150 - 200 - 300 - 400 - 500 - 1000 - ... پورتی که فعال شده باشد (صرفنظر از اینکه شما مشترکی روی این تعداد پورت داشته باشید یا خیر ! ) باید هزینه پرداخت کنید. کارا امین به ازای هر پورت 2500 دریافت میکرد، این هزینه به ازای 100 پورت، برای یکی از مراکز که راه اندازی شده بود، 100*2500 تومان بود، به عبارت بهتر 250،000 هزینه اجاره پورت، به ازای 100 پورت، که مشترک روی آنها باشد یا نباشد ! اضاف بر این هزینه، باید برای پهنای باندی که به کاربر ADSL ارائه میکنید نیز هزینه در نظر بگیرید . مخابرات هم ! برای فضایی که در اختیار شما گذاشته و برقی که ابزار های شما مصرف میکنند هزینه دریافت میکند . این هزینه را هم چیزی در حدود 75،000 تومان در ماه در نظر بگیرید.
    تجهیزاتی که باید خریداری شوند تا عملا سرویس ADSL را بتوان ارائه نمود نیز !

خوب؛ جمع و ضرب کنید و پیدا کنید پوست پرتغال فروش را !

در خصوص مرجع و کتاب،
    یه مدت دیگه همه اینها قدیمی میشه، کاربرد نداره دیگه !؟ مگه خودتون نگفتین ؟
    سلام دوستان. من قصد دارم که توی یکی از مراکز استان ها ISP راه بندازم که سرویس های ADSL و IN ارائه بده. توی اینترنت در مورد این که چه تجهیزاتی لازم هست برای این کار زیاد گشتم. اما با کمال تعجب در همه فروم ها شاهد این هستم که هر زمان اسم ISP و تجهیزات مربوط به اون می شه در مورد DIAL UP بحث می شه.
    من به شدت نگران خرج و دخل ISP هستم به این دلیل که اگر بخوام شروع به کار کنم باید با وام شروع کنم. اما چون به این کار واقعا علاقه دارم سعی دارم ببینم می شه 1 جورایی جفت و جورش کرد یا نه.
    در حال حاضر چند تا سئوال دارم که اگر جواب بدید ممنون می شم:
    1- تجهیزات راه اندازی خدمات ADSL چی هست و هزینه اون چه مقدار می شه.

3- طبق تحقیقاتی که داشتم اطلاعاتی که تو پست تگ شده اومده مربوط به زمانی هست که ما بخوایم اسم اون شرکت رو یدک بکشیم. یعنی نمایندگی بشیم. درسته؟
    در صورتی که درسته اگر نخوایم نمایندگی بشیم و تنها پهنای باند رو از PAP ها بگیریم چی هزینه ها به چه صورته؟

از همکاریتون پیشاپیش تشکر می کنم

ویرایش توسط rdoorashi : 2011-02-27 در ساعت 07:37 AM

صفحه 18 از 18 اولیناولین ... 8 14 15 16 17 18

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه ندازی ISP

http://forum.persiannetworks.com/f25/t1205-13.html

ispچیه؟

http://forum.persiannetworks.com/f25/t1205-14.html

http://forum.persiannetworks.com/f25/t1205-15.html

هزينه ا ندازي يك isp چقدر سرمایه؟ ispdaneshvar 78@yahoo.comتمام سخت افزارها و نرم افزارهایی که برای راه اندازی یک ISP لازم استdaneshvar78@yahoo.comراه اندازی isp wimaxاتصال به اینترنت با استفاده از مودم تلبس و روتر سیسکو از کجا بگیریم ispسرويس سيسکو @yahoo.comبرآورد هزینه راه اندازی یک ISPاینترنت دیدکیت کارهای یک ISPتوضیحاتی ispراه اندازی ای اس پی و ای دی اس ال در مخابرات چه هزینه ای دارهتجهيزات لازم براي راه اندازي يك ispازکجا ای پی ولید بگیریمراه اجگونه مودمهای دیدکیت را به ال مودم تبدیل کنیمکانفیگ ارسال و دریافت دیتا جداگانه از راه مختلف در اینترنت ماهواره ای برای انلاینwimax traning

برچسب برای این موضوع

2003, 2010, 2600, 404, access, acounting, administrator, adsl, asus, authentication, backup, cachexpress, cpu, default gateway, device, dns server, download, drop, dslam, e-commerce, email, forum, gateway, group-async, http, https, img, intel, ip address, ip base, ip valid, isp, leased line, license, local, mcse, pat, patton, php, policy, port, pos, profile, pst, radius, ram, ras, receive, remo, restart, roter, route, send, shared, sms, span, target, tellabs, update, user, فروش, قیمت, كمك, لینوکس, مقایسه, مهم, موبایل, مودم, مالیات, ماهیانه, ماژول, مجوز, مجوز isp, محتوا, مخابرات, مدير, مديريت شبكه, مدیریت, مدارک, مشكل, مشاوره, نقشه, نمایندگی, نوسان, نگهداری, نامحدود, نرم افزار, نصب و راه اندازی, هوشمند, هارد, هاست, هزینه, هستش, ويندوز سرور, ویندوز, وايرلس, وایرلس, وب سایت, ورود, یوزر, کلاینت, کمک, کنترل, کیفیت, کامپیوتر, کانفیگ, کانفیگ روتر, کانکشن, کابل, کابل شبکه, کار, کارها, کارآموزی, کاربر, کاربران, کتاب, کرک, کردن, کسب درآمد, کش سرور, گوگل, گزارش, پهنای باند, پورت, پيشنهاد, پیشنهاد, پاور, پروتکل, پشتیبانی, valid ip, view, vpn, web, wimax, windows, آموزش, آموزشی, آنتن, افت, افزایش, انتقال, انجمن, اولین, اينترنت ماهواره اي, ایمیل, اینترنت, اینترنت adsl, اینترنت ماهواره ای, اینترنت هوشمند, ایران, اتصال, ارتقا, استان, استاد, اشتراك, اشتراک, اصفهان, اطلاعات, بهترین, بیسیم, بالای, بازار, بازارچه, برنامه, برای, برد, بررسی, تلفنی, تماس, تهران, تبلیغ, تبدیل, تجهیزات, تجهیزات شبکه, تجربه, تحقیق, تحت وب, تخفیف, ترافیک, تست, تعویض, تغییر, ثبت نام, حجمی, حداقل, حذف, خودش, خريد, خرید, دومين, دومین, درآمد, درامد, درخواست, روی, روتر, روتر سیسکو, روزانه, روش, راهنمایی, راهی, رایگان, زمانی, سیاست, سیستم, سایت, ساعتی, سخت افزار, سرور, سریال, سرعت, سرعت بالا, شما, شبکه, صندلی

نمایش برچسب ها