صفحه 12 از 18 اولیناولین ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 166 تا 180 از مجموع 265

موضوع: راهنمايي براي راه ا ندازي يك ISP

خواننده
    نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    کورش خان میشه ذرارتبا ط با ras servise بیشتر توضیح بدهید set کردن برروی ویندوز 2003

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام

شما احتياج به وسايل و تجهيزات زير داريد .

1 - مكان خوب براي كافي نت چون isp به تنهايي جوابگوي مالي شما نمي باشد .
    2 - سيتم سرور خوب با سرعت خيلي بالا ترجيحا intel و هارد بالا
    3 - سيتمcach
    4 - وديعه مخابرات
    5 - roter سيسكو
    6 - telabs
    7 - هاب سويچ خوب
    8 - يه رك مناسب
    9 - سيم و . . .
    10 - مقدار زيادي پول

عضو غیر فعال
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام
    من در شهري كوچك زندگي مي كنم با جمعيتي حدو 180-200 هزار نفر
    اين شهر بصورت يك دايره است كه شعاع آن بيش از 3 كيلومتر نمي شود
    در اين شهر دو ISP كار مي كنند كه DialUp مي دهند كه قديمي تره سرويس قابل قبولي مي ده
    يكي هم هست كه به نمايندگي فن آوا داره ADSL مي ده
    در ضمن اين شهر گذشته از اين كه استقبال اينترنت در اون زياد هست (چون به غير از آماري كه دارم با داشتن 50 كافي نت در سراسر شهر بازهم سيستم خالي به زور پيدا ميشه توي اين كافي نت ها) يكي از بزرگترين مراكز دانشگاهي است كه انواع دانشگاه ها اعم از دولتي و آزاد رو در بر گرفته كه فقط دانشگاه آزاد اون 12000 تا دانشجو داره
    مي خواستم توي اين شهر يك ISP افتتاح كنم و جدا از اينكه سرويس خوبي بدم مي خوام نوآوري كنم و پوز بقيه رقبا رو بزنم
    سود آوري زياد برام مهم نيست چون عاشقانه شبكه رو دوست دارم فقط خرج خودش و برگردوندن سرمايه اوليه به مرور برام كافيه
    فقط مي خوام نوآوري توش باشه
    IPWireless رو چك كردم خوب بود
    ADSL هم به نمايندگي از كس ديگه بد نيست
    كاري كه من مي خوام بكنم اينه كه همون اينترنت كم سرعت رو روي چيزي مثل وايرلس به يوزر بدم
    مثلا همين 64k كه ADSL اوليه اين سرعت رو ميده و 30 هزار تومن در ماه ميگيره منم مي خوام همين سرعت رو بدم حالا با هيمن قيمت ويا كمتر
    اگه بشه از بقيه سرعت براي كاراي ديگه مشتري جمع كن استفاده كنم
    اگه كسي باشه كه يه مشاوره خوب با من بكنه خيلي ممنون ميشم
    اگر هم كسي هست كه بتونه همه چيز رو پياده سازي كنه و راه اندازي بسم الله
    خودم هم در مورد مديريت شبكه مار كردم و از تجهيزات زياد نمي دونم (فقط MCSE گذروندم)

مي خوام راهنماييم كنيد چطور اين كار رو شروع كنم و براي اين كار چقدر سرمايه نياز دارم
    در مورد اون نوآوري هم راهنماييم كنيد كدوم بهتره
    ممنون و شپاسگذار

it_ict سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال شناسه تصویری ahoa
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوست عزیز
    من دارم در جزیره خارک برای شرکت نفت یک کارهایی می کنم
    شرکت دارم اگه خواستی می تونی با هم صحبت کنیم

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری AzzA
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    5

ISP E1 بدون روتر AS5300

آیا میشه یک ISP E1 بدون روتر AS5300 راه اندازی کرد.؟

من تو سایت Patton دیدم که RAS Server E1 تبلیغ کرده ، با این تفاسیر باید یشه.

لطفا راهنمایی کنید

خواننده شناسه تصویری id_tamom_shod
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

به من بیچاره کمک برسونید

سلام من تا اینجا هم چیز رو متوجه شدم. مثل اینکه هر ای اس پی سه بخش داره 1)ارتباط ای اس پی با اینترنت 2)سرور های موجود در ای اس پی 3)ارتباط کاربر با ای اس پی الان من می خوام به کمک برادرم یه ای اس پی بزنم خوب برای گزینه اول که از خط لیز لاین استفاده می کنمبرای گزینه سوم هم از خطوط E1حالا من سوالاتم اینجا پیش میاد اولین سوال اینکه اگر من 32یوزر را همزمان در بد ترین حالت بخوام با سرعت 56k تامین کنم باید از چه سرعت وپهنای باندی باید استفاده کنم؟ (برای خط لیز)دومین سوال اینکه آیا خطوط E1 سرعت ویا پهنای متفاوت دارند یا اینکه سرعت ای اس پی که از لیز لاین استفاده می کنه فقط بستگی به خط لیزش داره؟

نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام من تا اینجا هم چیز رو متوجه شدم. مثل اینکه هر ای اس پی سه بخش داره 1)ارتباط ای اس پی با اینترنت 2)سرور های موجود در ای اس پی 3)ارتباط کاربر با ای اس پی الان من می خوام به کمک برادرم یه ای اس پی بزنم خوب برای گزینه اول که از خط لیز لاین استفاده می کنمبرای گزینه سوم هم از خطوط E1حالا من سوالاتم اینجا پیش میاد اولین سوال اینکه اگر من 32یوزر را همزمان در بد ترین حالت بخوام با سرعت 56k تامین کنم باید از چه سرعت وپهنای باندی باید استفاده کنم؟ (برای خط لیز)دومین سوال اینکه آیا خطوط E1 سرعت ویا پهنای متفاوت دارند یا اینکه سرعت ای اس پی که از لیز لاین استفاده می کنه فقط بستگی به خط لیزش داره؟

نام حقيقي: محمد بازویی

خواننده شناسه تصویری power
    نوشته
    460
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    123
    واقعا عالی بود . ممنون .

نام حقيقي: محمد بازویی

خواننده شناسه تصویری power
    نوشته
    460
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    123
    می شه از شما خواهش کنم من راهنمایی کنید .
    http://forum.persiannetworks.com/sho...671#post144671

نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام
    من تازه تو این انجمن عضو شدم ولی مثل اینکه این انجمن عمرش تموم شده همه مطالباش مال 3سال پیشه وکسی هم به سوالات جدید جواب نمیده

نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    راستی سوال قبلیم رو دوباره می پرسم
    هر ای اس پی سه بخش داره 1)ارتباط ای اس پی با اینترنت 2)سرور های موجود در ای اس پی 3)ارتباط کاربر با ای اس پی الان من می خوام به کمک برادرم یه ای اس پی بزنم خوب برای گزینه اول که از خط لیز لاین استفاده می کنمبرای گزینه سوم هم از خطوط E1حالا من سوالاتم اینجا پیش میاد اولین سوال اینکه اگر من 32یوزر را همزمان در بد ترین حالت بخوام با سرعت 56k تامین کنم باید از چه سرعت وپهنای باندی باید استفاده کنم؟ (برای خط لیز)دومین سوال اینکه آیا خطوط E1 سرعت ویا پهنای متفاوت دارند یا اینکه سرعت ای اس پی که از لیز لاین استفاده می کنه فقط بستگی به خط لیزش داره؟

نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    راستی الان از چه روتری(منظورم مدل روتره)بیشتر استفاده میشه؟

عضو غیر فعال شناسه تصویری exploit
    نوشته
    213
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط id_tamom_shod
    راستی سوال قبلیم رو دوباره می پرسم
    هر ای اس پی سه بخش داره 1)ارتباط ای اس پی با اینترنت 2)سرور های موجود در ای اس پی 3)ارتباط کاربر با ای اس پی الان من می خوام به کمک برادرم یه ای اس پی بزنم خوب برای گزینه اول که از خط لیز لاین استفاده می کنمبرای گزینه سوم هم از خطوط E1حالا من سوالاتم اینجا پیش میاد اولین سوال اینکه اگر من 32یوزر را همزمان در بد ترین حالت بخوام با سرعت 56k تامین کنم باید از چه سرعت وپهنای باندی باید استفاده کنم؟ (برای خط لیز)دومین سوال اینکه آیا خطوط E1 سرعت ویا پهنای متفاوت دارند یا اینکه سرعت ای اس پی که از لیز لاین استفاده می کنه فقط بستگی به خط لیزش داره؟
    کسی این کار رو نمیکنه چون به صرفه نیست
    به ازای هر e1 بهترین حالت 128 و یک کش سرور هستش

نوشته
    213
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط id_tamom_shod
    راستی الان از چه روتری(منظورم مدل روتره)بیشتر استفاده میشه؟

بسته بی نیاز داره مردم که پول اضافی ندارند!!

نوشته
    213
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط AzzA
    آیا میشه یک ISP E1 بدون روتر AS5300 راه اندازی کرد.؟

من تو سایت Patton دیدم که RAS Server E1 تبلیغ کرده ، با این تفاسیر باید یشه.

لطفا راهنمایی کنید
    اگه بشه e1 رو به rras سرور ماکروسافت وصل کرد تمومه

صفحه 12 از 18 اولیناولین ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه ندازی ISP

http://forum.persiannetworks.com/f25/t1205-13.html

ispچیه؟

http://forum.persiannetworks.com/f25/t1205-14.html

http://forum.persiannetworks.com/f25/t1205-15.html

هزينه ا ندازي يك isp چقدر سرمایه؟ ispdaneshvar 78@yahoo.comتمام سخت افزارها و نرم افزارهایی که برای راه اندازی یک ISP لازم استdaneshvar78@yahoo.comراه اندازی isp wimaxاتصال به اینترنت با استفاده از مودم تلبس و روتر سیسکو از کجا بگیریم ispسرويس سيسکو @yahoo.comبرآورد هزینه راه اندازی یک ISPاینترنت دیدکیت کارهای یک ISPتوضیحاتی ispراه اندازی ای اس پی و ای دی اس ال در مخابرات چه هزینه ای دارهتجهيزات لازم براي راه اندازي يك ispازکجا ای پی ولید بگیریمراه اجگونه مودمهای دیدکیت را به ال مودم تبدیل کنیمکانفیگ ارسال و دریافت دیتا جداگانه از راه مختلف در اینترنت ماهواره ای برای انلاینwimax traning

برچسب برای این موضوع

2003, 2010, 2600, 404, access, acounting, administrator, adsl, asus, authentication, backup, cachexpress, cpu, default gateway, device, dns server, download, drop, dslam, e-commerce, email, forum, gateway, group-async, http, https, img, intel, ip address, ip base, ip valid, isp, leased line, license, local, mcse, pat, patton, php, policy, port, pos, profile, pst, radius, ram, ras, receive, remo, restart, roter, route, send, shared, sms, span, target, tellabs, update, user, فروش, قیمت, كمك, لینوکس, مقایسه, مهم, موبایل, مودم, مالیات, ماهیانه, ماژول, مجوز, مجوز isp, محتوا, مخابرات, مدير, مديريت شبكه, مدیریت, مدارک, مشكل, مشاوره, نقشه, نمایندگی, نوسان, نگهداری, نامحدود, نرم افزار, نصب و راه اندازی, هوشمند, هارد, هاست, هزینه, هستش, ويندوز سرور, ویندوز, وايرلس, وایرلس, وب سایت, ورود, یوزر, کلاینت, کمک, کنترل, کیفیت, کامپیوتر, کانفیگ, کانفیگ روتر, کانکشن, کابل, کابل شبکه, کار, کارها, کارآموزی, کاربر, کاربران, کتاب, کرک, کردن, کسب درآمد, کش سرور, گوگل, گزارش, پهنای باند, پورت, پيشنهاد, پیشنهاد, پاور, پروتکل, پشتیبانی, valid ip, view, vpn, web, wimax, windows, آموزش, آموزشی, آنتن, افت, افزایش, انتقال, انجمن, اولین, اينترنت ماهواره اي, ایمیل, اینترنت, اینترنت adsl, اینترنت ماهواره ای, اینترنت هوشمند, ایران, اتصال, ارتقا, استان, استاد, اشتراك, اشتراک, اصفهان, اطلاعات, بهترین, بیسیم, بالای, بازار, بازارچه, برنامه, برای, برد, بررسی, تلفنی, تماس, تهران, تبلیغ, تبدیل, تجهیزات, تجهیزات شبکه, تجربه, تحقیق, تحت وب, تخفیف, ترافیک, تست, تعویض, تغییر, ثبت نام, حجمی, حداقل, حذف, خودش, خريد, خرید, دومين, دومین, درآمد, درامد, درخواست, روی, روتر, روتر سیسکو, روزانه, روش, راهنمایی, راهی, رایگان, زمانی, سیاست, سیستم, سایت, ساعتی, سخت افزار, سرور, سریال, سرعت, سرعت بالا, شما, شبکه, صندلی

نمایش برچسب ها