نمایش نتایج: از شماره 1 تا 12 از مجموع 12

موضوع: نحوه اتصال TENORE Af به ماکروسافت لینک(LYNC) و در یافت INCAMING CALL رو کسی میدونه؟

نام حقيقي: a

عضو عادی
    نوشته
    98
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    25

نحوه اتصال TENORE Af به ماکروسافت لینک(LYNC) و در یافت INCAMING CALL رو کسی میدونه؟

نحوه اتصال TENORE Af به ماکروسافت لینک(LYNC) و در یافت INCAMING CALL رو کسی میدونه؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ایمان قربانعلی

خواننده شناسه تصویری Iman.gh
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    305
    سپاسگزاری کرده
    177
    سلام

1 کانفیگ sip کنید باید جواب بده ( من با lync کار نکردم)

تا اونجا که می دونم lync ترانک sip رو ساپورت میکنه.

عضو عادی
    نوشته
    98
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    25
    من lync را config کردم tenor هم بصورت sip tcp تنظیم شده در log مربوط به تنور هم نشون میده که ارتباط به آدرس lync منتقل شده است اما هیچ اتفاقی در لینک نمی افتد.

نام حقيقي: محمد رواقی

عضو عادی شناسه تصویری SISYPHUS
    نوشته
    197
    سپاسگزاری شده
    176
    سپاسگزاری کرده
    22
    نوشته های وبلاگ
    6

Net Gateway Call Rounting to Lync 2010

سلام
    دوست عزیز،با استفاده از Gateway های Net که جزء دستگاه های سازگار با Lync 2010 است (SIP Over TCP ) شما میتوانید به دو صورت تماس های ورودی از خطوط شهری یا هر منبع تلفنی دیگر رو به سیستم Enterprise Voice محصول Lync 2010 ارتباط دهید :
    1-One Stage Dialing
    2-Two Stage Dialing
    در حالت اول سیستمIVR روی Lync تعریف می شود و در حالت دوم سیستم IVR روی Gateway ایجاد میشود.این انتخاب بسته به نیازهای سازمان تعریف میشود.در هر صورت که انجام دهید،مساله مهم این است که شماره تماس گرفته شده در سیستم Lync 2010 موجود باشد.تعریف داخلی ها باید بر اساس استاندارد E.164 باشد تا بتوان از قابلیت های Lync به صورت صحیح استفاده کرد.معمولا از خطوط شهری E1 که به صورت 5-8 ارائه میگردد استفاده میشود تا بتوان از شماره تلفن 4 یا 5 به بعد داخلی ها را تعریف کرد(برای مثال [88884000 (21) 98+] یا 88883000 (21) 98+] ) گرچه از خطوط معمولی شهری نیز میتوان استفاده کرد.پس از انجام تنظیمات مورد نیاز داخلی ها باید Gateway خود را به عنوان یک PSTN Gateway در Lync 2010 تعریف کنید و مسیر تماس های شهری یا تماس های دیگر را به این Gateway ارسال کنید.
    لطفا در مورد سیستم پیاده سازی شده و داخلی های تعریف شده برای کاربران بیشتر توضیح دهید تا بتوانم بهتر کمک کنم.

عضو عادی
    نوشته
    98
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    25
    با تشکر از پاسخ شما
    من از یک تنور af400 که چهار عدد پرت fxo دارد استفاده می کنم...تماس های خروجی از lync به تنور ارسال می شوند و ارتباط بدون هیچ مشکلی برقرار میشود اما در تماس های ورودی با اینکه در routing table تعریم کردم که ورودی circuit به useragent ارسال شود تماس ها به lync منتقل نمی شوند ..

نوشته
    197
    سپاسگزاری شده
    176
    سپاسگزاری کرده
    22
    نوشته های وبلاگ
    6
    سلام
    لطفا نوع تعریف داخلی ها رو شرح بدهید و اینکه Dial Plan به چه صورتی هست.نوع خط شهری رو هم مشخص کنید.

عضو عادی
    نوشته
    98
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    25
    تنور از نوع fxo است و برایش داخلی تعریف نشده اما در lync برای هر نام کاربری در قسمت tel یک شماره تعیین شده که از 7001 تا 7010 میباشد.
    از lync براحتی میتوان به بیرون از طریق tenorتماس شهری داشت اما برعکس آن کار نمی کند...فکر میکنم در رجیستر شدن تنور درlync مشکلی باشه

نوشته
    197
    سپاسگزاری شده
    176
    سپاسگزاری کرده
    22
    نوشته های وبلاگ
    6
    سلام
    شما در قسمت Tel برای هر کاربر اعداد 7xxx رو وارد کردی؟ این اعداد استاندارد E.164 نیستند و میتوانند قسمتی از مشکل شما باشند.همچنین با توضیحاتی که داده شده حدس من تعریف Dial Plan است که مشکل دارد.

عضو عادی
    نوشته
    98
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    25
    با تشکر از پاسخ شما
    پیشنهاد شما چه نوعی از dila plan هست اگر امکان دارد با مثال بفرمایید....

نوشته
    197
    سپاسگزاری شده
    176
    سپاسگزاری کرده
    22
    نوشته های وبلاگ
    6
    سلام
    خیلی خلاصه عرض کنم،شماره تماس ورودی به Lync باید در Dial plan موجود باشد در غیر اینصورت Drop شده یا پاسخ داده نمیشود.داخلی های شما 4 رقمی است و شماره تلفن ورودی 8 رقمی.بهتر است برای این کار یک Dial Plan تعریف کنید که 8 شماره تلفن را در بر داشته باشد و پاسخ دهد،این پاسخ میتواند یک داخلی یا یک سیستم RGS باشد.

عضو عادی
    نوشته
    98
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    25
    اصولا" برای رجیستر شدن تنور در lync چه نیازمندیهایی وجود دارد .امکان دارد مراحل این کار را توضیح دهید

نوشته
    197
    سپاسگزاری شده
    176
    سپاسگزاری کرده
    22
    نوشته های وبلاگ
    6
    سلام
    کمی دیر هست برای جواب دادن اما میگم که دیگران هم بتوانن استفاده کنند.در نرم افزار Tenor configuration manager یک مد انجام تنظیمات هست که مخصوص انجام تنظیمات Gateway های Tenor برای استفاده با Lync از اون استفاده میشه.الان کد دسترسیش یادم نیست .اما با کمی Googling میتونید این مورد رو انجام بدید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

تنظیمات lync

lync تنظیمات

ماکروسافت لینک

غیر فعال کردن lync

lync enterprise voice

نحوه استفاده از lync

نحوه تنظیم lync

نحوه تنظیمات lync

نحوه غیر فعال کردن lync

اموزش فعال کردن lync

چگونه با lync lync تنظيماتlync نحوه استفاده در وبlync روش استفادهکانفیگ LYNC برای تماس شهریفعال کردن LYncآموزش تنظیمات lync 2010نحوی استفاده از lyncاتصال lync به voipنحوه استفاده از lync ماکروسافتfxo چگونه کار میکنهآموزش لینک lync 2010اتصال به lyncنحوه اتصال به lyncکدهای اتصالات af

برچسب برای این موضوع