نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
سپاس ها 5سپاس
  • 1 توسط mizogomo
  • 1 توسط greatcyrus
  • 1 توسط greatcyrus
  • 1 توسط azadfalah
  • 1 توسط gallaxy67

موضوع: کاهش ping time در میکروتیک

نام حقيقي: arta

خواننده شناسه تصویری arta491
    نوشته
    56
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    31

کاهش ping time در میکروتیک

سلام

اینترنت رو با وایرلس روی روتر میکروتیک دریافت کردیم و بعد به وسیله وایرلس دوباره انتقال دادیم یه 30 کیلومتر ان طرف تر و اونجا یه روتر 493 گذاشتیم و به یه سمت دیگه دوباره اینترنت با وایرلس دادیم و یه سمت با کابل

حالا من چیکار کنم پینگ تایم قسمت دومم بیاد پایین

لینک کاملاً استیبل و سالم هست و پهنای باند قابل قبولی داره
    و همچنین هر دو روتر پینگ تایمشون خوبه ولی پینگ 8.8.8.8 گاهاً تایم اوت میده و چند میلی ثانیه از سمت من بالاتره زمانش و پکت لاس زیاید دارم

البته اونجایی که اینترنتازش گرفتم یه چیزی گفت که به کتم نرفت میگه چون دو تا هوب رد میشه میرسه بهت رو هر هوب 60 میلی ثانیه میره رو پینگ تایم ولی با این وجود دیگه باعث تایم اوت که نمیشه ؟؟؟؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: نینجا (سرباز متخصص)

عضو عادی شناسه تصویری mizogomo
    نوشته
    467
    سپاسگزاری شده
    240
    سپاسگزاری کرده
    33
    نقل قول نوشته اصلی توسط arta491 نمایش پست ها
    سلام

اینترنت رو با وایرلس روی روتر میکروتیک دریافت کردیم و بعد به وسیله وایرلس دوباره انتقال دادیم یه 30 کیلومتر ان طرف تر و اونجا یه روتر 493 گذاشتیم و به یه سمت دیگه دوباره اینترنت با وایرلس دادیم و یه سمت با کابل

حالا من چیکار کنم پینگ تایم قسمت دومم بیاد پایین

لینک کاملاً استیبل و سالم هست و پهنای باند قابل قبولی داره
    و همچنین هر دو روتر پینگ تایمشون خوبه ولی پینگ 8.8.8.8 گاهاً تایم اوت میده و چند میلی ثانیه از سمت من بالاتره زمانش و پکت لاس زیاید دارم

البته اونجایی که اینترنتازش گرفتم یه چیزی گفت که به کتم نرفت میگه چون دو تا هوب رد میشه میرسه بهت رو هر هوب 60 میلی ثانیه میره رو پینگ تایم ولی با این وجود دیگه باعث تایم اوت که نمیشه ؟؟؟؟
    سلام

دوست من يك جمله بگم. time out هميشه در 8.8.8.8 وجود داره :-) در ايران

arta491 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    56
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    31
    نقل قول نوشته اصلی توسط mizogomo نمایش پست ها
    سلام

دوست من يك جمله بگم. time out هميشه در 8.8.8.8 وجود داره :-) در ايران

وجود داره ولی وقتی از کسی که دارم اینترنت میگیرم میگه من تو مثلاً 100 تا پینگ 2 تا تایم اوت دارم ولی من تو 100 تا 33% لاس دارم اینو چیکار کنم

و حالا ببین اون طرف تر که داره از وایرلس استفاده میکنه چی میشه

نام حقيقي: Saeed

عضو عادی شناسه تصویری greatcyrus
    نوشته
    2,662
    سپاسگزاری شده
    933
    سپاسگزاری کرده
    1248
    نوشته های وبلاگ
    3
    منطقی نیست ... ! از provider پیگیری کن یه جای کارشون ایراد داره ...

نوشته
    56
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    31
    نقل قول نوشته اصلی توسط greatcyrus نمایش پست ها
    منطقی نیست ... ! از provider پیگیری کن یه جای کارشون ایراد داره ...

اصلاٌ یه وضعی شده کم مونده یه روتر بردارم برم شرکتی که ازش میگیرم سر پورتش تست بگیرم

نام حقيقي: Saeed

عضو عادی شناسه تصویری greatcyrus
    نوشته
    2,662
    سپاسگزاری شده
    933
    سپاسگزاری کرده
    1248
    نوشته های وبلاگ
    3
    یه بار اینترنت قطع شده بود به isp زنگیدم بعد 2ساعت تلفنی صحبت کردن فهمیدم روتهاشون ایراد پیدا کرده !! روت ما از تو روترشوت پاک شده بود! بهش گفتم چیکار کنه بعدش درستش کرد. همچی چیزایی ما دیدیدم داداش ! اصن یه وضی ..............!!

نوشته
    56
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    31
    نقل قول نوشته اصلی توسط greatcyrus نمایش پست ها
    یه بار اینترنت قطع شده بود به isp زنگیدم بعد 2ساعت تلفنی صحبت کردن فهمیدم روتهاشون ایراد پیدا کرده !! روت ما از تو روترشوت پاک شده بود! بهش گفتم چیکار کنه بعدش درستش کرد. همچی چیزایی ما دیدیدم داداش ! اصن یه وضی ..............!!

ای امان از دست خیلیاااااااا ... والا ما که زنگ میزنیم هزارتا دلیل و برهان خلف میارن که نمیدونم خط فلان مسیر قطع شده کوسه خورده فقط مونده بگن خط استوا قطع شده به خاطر عبور خط نصف النهار مبدا

نام حقيقي: √√√√√

عضو عادی
    نوشته
    325
    سپاسگزاری شده
    119
    سپاسگزاری کرده
    174
    با سلام اطلاعات من در حد بالایی نیست ولی بنظرم وقتی شما در سمت خودت تایم اوت کم تری داری ولی در سمت روتر 30 کیلومتری تایم اوتت بیشتره در نتیجه پینگ بین این دوتا روتر هم با تایم اوت مواجه دروسته ؟ یعنی اگر این دوتا روتر رو از هر سمت پینگ کنی تایم اوت داره ولی تایم اوتش به چشم نمیاد
    چون تایم کمی داره در حد 10 میلی ثانیه یا 15 در نتیجه 100 تا پینگ خیلی سریع تر بین این دو تا روتر انجام میشه تا آی پی 8.8.8.8 که تایمش 250 این حدوده

خوب بنظر من شما میتونی سیگنال رو قوی تر کنی اگر سیگنالتون قوی هست باید فرکانس رو عوض کنید ببینید تو فرکانس های دیگه هم همین مشکل وجود داره چون وقتی نویز رو ی فرکانس باشه وقتی امواج میرسه به روتر . اگر نتونه داده هارو تشخیص بده فیلتر میکنه و تایم اوت میده

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    سلام
    دوست عزیز شما یه نکته رو دقت نمیکنی ، وقتی 30 کیلومتر به مسیرت اضافه کردی و اینترنت رو 30 کیلومتر اونورتر داری میگیری کاملا منطقی هست که تایم بالاتری داشته باشی.
    از تهران تا قم فرض کن 80 کیلومتره ، از قم به یزد هم 80 کیلومتر ، با این اوصاف کسی که از تهران بره یزد 160 کیلومتر تو راه خواهد بود. این از این بحث.
    دوم اینکه شما وقتی تعداد مسیرهات زیاد بشه تو شبکه قطعا تعداد تجهیزات هم زیاد میشه و منطقا تعداد ارورها و خطاها افزایش پیدا میکنه و همین باعث میشه تایم اوت بشی. درست مثل ماشین ها که تصادف میکنن و ...
    اما با همه این تفاسیر مشکل شما بیشتر مربوط به تنظیمات هست ، بهترین کاری که میکنی برو روی کانال های مختلف ، از دستور pathping برای اینکه پیدا کنی کدوم قسمت از مسیرت تایم اوت بیشتری ایجاد میکنه استفاده کن.

نوشته
    56
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    31
    خوب من پینگ بین روتر ها و بند ویت اونارو داشتم خوب بود البته ماکزیموم تایمم در نظر گرفته بودم که به پینگم اضافی بشه بهر حال بد بختی هست دیگه

البته مشکلم با مکاتبات رسمی نه تلفنی حل شد

کلمات کلیدی در جستجوها:

پایین آوردن ping time

علت تایم اوت زیاد اینترنت در میکروتیک

کم کردن ping time

خطا تایم اوت میکروتیکخطای تایم اوت در وایرلستست پینگ در میکروتیککاهش time out در وایرلسکم کردن تایم اوت پینگنرم افزار کاهش تایم اوت اینترنتچيكار كنم تا پينگ نرم بياد پايينروش پایین آوردن زمان ping time در شبکه و میکروتیکپایین آوردن پینگ در میکروتیکping time 8.8.8.8 اینترنتکاهش ping در میکروتیککاهش پینگ تایم در میکروتیکنرم افزار کم کردن time out اینترنتتايم ميكروتيكکم کردن ping روی اینترنتپکت لاسپاییین آوردن ping وایرلسکاهش تایم اوتپایین آوردن تایم اوت کاهش ping timeپایین آوردن ping time در میکروتیکtime ping در میکروتیک

برچسب برای این موضوع