نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: فیکس ping بالا و رفع request time out

نام حقيقي: mahdi khademian

تازه وارد شناسه تصویری Akumu
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

فیکس ping بالا و رفع request time out

باسلام خدمت دوستان عزیز
    من دنبال برنامه برای گیم نت هستم تا ping اینترنتم را به پائین ترین حد ممکن و بدن request time out در بیاورد
    قبلآ vpn سروری مخصوص این کار دیدم که همین کارو انجام می داد.
    بهترین برنامه اکانتینگ برای راه اندازی چنین سروری چیست ؟ و اگر نیاز به برنامه دیگری دارد لطفآ همراه با لینک معتبر در اختیار بنده قرار بدین
    vps سروری که من دارم
    1- vps win server 2003 enter.
    2- ram 1g
    3- x1 cpu
    4- hard 25g
    5- port 100m

قابل توجه دوستان : این سرور vpn هیچ گونه قابلیت فیلترینگ نخواهد داشت و فقط برای فیکس کردن ping و request time out در بازی های آنلاین استفاده خواهد شد

با تشکر از دوستان عزیز

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط Akumu : 2013-08-18 در ساعت 03:12 AM

نام حقيقي: محمد رواقی

عضو عادی شناسه تصویری SISYPHUS
    نوشته
    197
    سپاسگزاری شده
    176
    سپاسگزاری کرده
    22
    نوشته های وبلاگ
    6
    سلام . اولین و بهترین راه برای این منظور سرویس گرفتن از یکی از ISP های متاسب برای ایت مورد است.برخی از ISP ها به فرض Ping Time خیلی خوبی نسبت به سرورهای بازی WOW دارند .باید کمی بین دوستان و همکارانت بگردی و ببینی کدوم برات مناسب تر هست . نکته بعدی استفاده از سرویس های آنلاین با همین هدف هست تا ببینی در کدوم یک از کشور ها Ping Time کمتری داری .بعضی از بهترین سرویس ها : Lowerping - Lower D3 Ping : Wow Lag Fix : How to Decrease Ping : Reduce Wow Latency : World of Warcraft Latency Fix : Lower My Ping : Lower Your Ping : Reduce Lag in Wow
    Reduce the Lag - Lower your WOW, Aion, Tibia and Tera Ping Permanently همچنین بازی های آنلاین از پروتوکل TCP برای ارسال و دریافت داده استفاده میکنند که این نرم افزار با افزایش سرعت ارسال بسته های TCP Aknowledge میزان Latency رو به طرز بسیار دلچسبی کاهش میده. من WOW بازی میکنم ، کاراکتر Druid ....LF 2v2 Arena Partner

نام حقيقي: mahdi khademian

تازه وارد شناسه تصویری Akumu
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    محمد جان مرسی از توضیحاتی که دادی اما من می خوام سرور وی پی ان که گفتم ران کنم
    در ضمن اینجا بیشتر گیم ها را آنلاین بازی می کنند و این مشکل باعث شده بیشتر مشتریان من دیگه گیم نت نیان و من خیلی تحت فشار هستم
    راستی از این برنامه استفاده کردم جواب گو نبود و حتی برنامه pingzaper نصب کردم و باز هم نشد ممنون می شم کسی از دوستان بتونه بنده را راهنمائی کنند
    شرمنده برای غلط های املاء که دارم D:

کلمات کلیدی در جستجوها:

فیکس کردن time out

فیکس کردن نت

فیکس کردن پینگ

نرم افزار ثابت کردن پینگ

فیکس کردن ping

نحوه کاهش ping time

رفع time out

time out شدن ping در vpn

روش های کاهش پینگrequest timed out ping مشکلfix کردن pingeنرم افزار گرفتن ping time switchحل مشکل request time out در انلاین بازی کردنrequest time outروش های کاهش پینگ در بازی wowروشی برای کاهش ping timeکم کردن request timeoutپایین آوردن timeoutرفع tim out pingفیکس کردن پینگ در وارکرفتراه ثابت كردن پینگروشي براي fix كردن pingراه های پایین آوردن latency بازی انلاینبالا بودن time out در TCPروش پایین آوردن زمان ping time

برچسب برای این موضوع