نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 1سپاس

موضوع: ISA Server 2006

نام حقيقي: Amir

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

Icon13 ISA Server 2006

دورود به همه

من 2 سوال در مورد ISA Server 2006 دارم!

1-تفاوتهای اون با ISA Server 2004 , حتی اگه کم هستن؟ ( من با 2004 کار نکردم )

2- وقتی از ISA Server VPN به جای RRAS استفاده میکنم,سرعت دریافت روی clientها خیلی پایین میاد

*توضیح ( از ISA Cache استفاده نمیکم و ترافیک را با Cisco میفرستم روی Squid.همین ساختار با RRAS به خوبی داره کار میکنه ! )

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به شما

خوب البته باید بگم که ISA 2004 در مقابل ISA2006 تفاوت هایی دارد ولی به خاطر اینکه ISA 2004 مخصوصاً نگارش استاندارد این برنامه خیلی مرتب و دوستانه طراحی شده است بیشتر همکاران و دوستان از این نگارش استفاده می کنند .

در مورد ISA SERVER VPN باید بگم احتمالاً خوب پیکره بندی نشده که سرعت کم تر شده . ولی استفاده از RRAS باید بگم که تنظیمات کمتری دارد به خاطر همین مورد جا افتاده و یا اشتباه به سادگی مشخص می شود .

ولی در مورد توضیح شما من اصلاً متوجه نشدم جریان چیه . و کلاینت های شما از کدام نوع دریافت کننده هستند . اگر این موارد توضیح داده بشه بهتر میشه جواب داد .

با تشکر

ویرایش توسط meysam22us : 2007-05-28 در ساعت 05:16 PM علت: بهتر شدن جمله بندی
    searcher سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    سپاسگزارم
    حالا سوال اینه که من از کدوم استفاده کنم,2004 یا 2006 ؟
    آیا 2006 قابلیت اضافه نسبت به 2004 داره یا نه ؟
    در مورد سرعت هم علتش را پیدا کردم. مثل اینکه ISA ترافیک را NAT میکنه و میفرسته بیرون, در حالی که من نمیخوام و ست نکردم ضمن اینکه من به client ها IP Valid اختصاص میدم و نمی خوام NAT بشن,اگه در این مورد ( که چطور میشه از NAT شدن جلوگیری کرد ) راه حلی دارید سپاسگزار میشم بهم بگید

نام حقيقي: مهدی گلپایگانی

عضو غیر فعال شناسه تصویری m_golpayegani
    نوشته
    206
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    22
    دوست عزیز سلام
    البته استاد پورهاشمی عزیز در این زمینه تخصص کافی دارند ، ولی من هم فکر می کنم که شما برای اینکه Client هاتون وقتی وصل میشن به آیزا IP Valid داشته باشند و NAT نشن ، توی تنظیمات VPN توی خود آیزا یک رنج آی پی خاص رو بهشون اختصاص بدید ، و بعد هم اینکه RULE مناسب رو براشون توی NETWORKS تنظیم کنید.

الیته من خودم از آیزا بعنوانVPN SERVER استفاده می کنم و مشکلی از لحاظ سرعت ندارم . همینطور از چند جهت دیگه با اینکه تنظیم ISA VPN SERVER مشکل تر هست ، ولی من باز اون رو به RRAS ترجیح می دم.

در خصوص ISA VPN SITE-TO-SITE هم که دیگه آیبزا واقعا سنگ تموم وی زاره در این زمینه

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    من عرض کردم که به Client ها IP Valid میدم,که مسلماً این کار را باید توی تنظیمات VPN توی خود آیزا با دادن یک رنج آی پی خاص انجام داد! بنده هم همینکار را انجام دادم ولی متاسفانه IP خروجی ار سرور IP Valid خود آیزاست,نه IP Valid مربوط به Client !

نام حقيقي: مهدی گلپایگانی

عضو غیر فعال شناسه تصویری m_golpayegani
    نوشته
    206
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    22
    خب دوست من این بخاطر اینه که تو توی تنظیمات Networks باید تنظیم کنی که VPN Client به External عمل Route انجام بشه ، نه اینکه Nat بشه.

متوجه شدی ؟

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام

توی تنظیمات network یه جایی هست که اشاره کرده به nat و یا route شدن دادهای توسط isa که جناب گلپایگانی اشاره به این قسمت دارند که اشاره درست و بجایی هست من هم فکر کنم اینطوری مشکل شما حل بشه .

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    با سپاس از پاسخهایی که دادید
    خوشبختانه یا متاسفانه بنده این تنظیمات را انجام داده بودم ولی جهت اطمینان باز هم بررسی کردم,جهت عبور ترافیک از Route استفاده میشه
    اینطور که به نظر میاد مشکل مربوط به این قسمت نیست ( که البته منطقی نیست و باید مربوط به همین قسمت باشه ) ! ! !
    شاید بهتر باشه ISA را عوض کنم و ار 2004 استفاده کنم ! نظر شما چیه ؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

تفاوت isa server 2004 با 2006

how to route ip valid in isa server 2006

vpnدرباره توضیح

تنظیمات vpn در isa server 2006

نوشتن rule در isa server 2006 عبور دادن ip valid

تنظیمات Squid fvhd هسش سثقرثق 2006

فرق isa server 2004 و isa server 2006

تفاوت 2004 و isa server 2006

vpn درباره isa server

فرق isa server 2004 با 2006

کار با isa server 2006