صفحه 50 از 51 اولیناولین ... 40 46 47 48 49 50 51 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 736 تا 750 از مجموع 761

موضوع: CacheXpress

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    شما که نوشته اید 2.1.11 را دارید!
    نام شبکه و سمت خود را به mh@mhme.net ارسال کنید. Subject = NTTacPlus Request
    برایتان خواهم فرستاد.

عضو غیر فعال شناسه تصویری s2002
    نوشته
    37
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon12 یک سوال

من که تازه واردم، ولی یک سوال است که فکر من رو به خودش مطرح کرده از حدود 740 پست این فروم تعداد زیادی مربوط میشه به درخواست cachexpress .کاربران درخواست نرم افزار را دارند. مدیر انجمن جواب میده که جستجو کنند و جواب همه در آخر این میشه که باید به ایمیل mh@mhme.net زیر مشخصات خود را بدهند تا مورد الطاف Koorosh قرار بگیرند.چرا koorosh عزیز لطف نمیکنند اونرا در یکجا upload کنند که همه براحتی استفاده کنند و هم اینکه از تعداد نوشته های این فروم که این درخواست را دارند کاسته شود !!!

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    اولا: مشکل این است که امکان این که نرم افزاری را روی Web Hosting قرار دهیم نیست. به دلایل بسیار مختلف !
    دوما: موضوع الطاف نیست! میخواهیم آمار استفاده از این نرم افزار را داشته باشیم. این است که از همه خواسته ایم نام شبکه و سمت خود را به email ارسال کنند تا نرم افزار برایشان ارسال شود.
    سوما: اگر این همه درخواست می بینید دلیلش کم دقتی کاربرانی است که به نوشته های پیشین دقت نمی کنند و باز هم درخواستشان را این جا می نویسند. مطمئن باشید اگر لینکی برای Download می گذاشتیم، باز هم درخواستهایی که دیدید مطرح می شد! مشکل عدم دقت کافی دوستان است.

عضو غیر فعال شناسه تصویری s2002
    نوشته
    37
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    من که کاملا جواب سوالم رو گرفتم.متشکرم.

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    [mbk1357]دوستان عزيز سلام:
    آقاي سامان سامي crack آنرا براي ما هم بفرسيد ممنونم
    mbk1357@yahoo.co.uk

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    كورش جان سلام شما نرم افزار cachexpress v2.1.11 را براي من به همراه patch آن فرستاديد اما crack آن براي من قابل استفاده نبود چرا كه patch آن بعد نصب آدرس فايل cachexpress.exe را از من خواست كه بعد وارد كردن آدرس مورد نظر پيغام not found مي داد لطفا در اين زمينه مرا راهنمايي كنيد متشكرم.

mbk1357@yahoo.co.uk

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    دوست عزیز برای کراک برنامه از همون فایل استفاده میشه منتها باید سرویس را در کنترل پنل استاپ کنید تا path بشه

مسدود شده شناسه تصویری pc_helper
    نوشته
    333
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    8
    آقا من cachexpress نصب کردم حالا آی پی کلاینتها رو باید چی بذارم تا تقاضاها از کش انجام بشه

خواننده
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    3
    CacheXpress من هر چند روز یکبار خود بخود Restart میشه.
    بدون اینکه برای ویندوز اتفاقی بیفته. چندین بار ویندوز را عوض کردم ولی فرقی نکرد.
    Patch را هم بدرستی نصب کردم.
    ویندوز 2003 است.

ویرایش توسط sepehr82 : 2006-03-03 در ساعت 11:24 PM

نام حقيقي: Saman Nasrolahi

عضو عادی شناسه تصویری saman_nn2000
    نوشته
    574
    سپاسگزاری شده
    101
    سپاسگزاری کرده
    28
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr82
    CacheXpress من هر چند روز یکبار خود بخود Restart میشه.
    بدون اینکه برای ویندوز اتفاقی بیفته. چندین بار ویندوز را عوض کردم ولی فرقی نکرد.
    Patch را هم بدرستی نصب کردم.
    ویندوز 2003 است.
    دوست عزيز
    اگر در انجمن بیشتر جستجو بفرماييد می بينيد که اکثر کسانی که با اين کش کار کرده اند تقريبا با همچين مشکلی مواجه شده اند ..پيشنهاد می کنم از نرم افزار پايدار تری برای اين منظور استفاده بفرماييد ...
    اما اگر به نوعی سعی داريد با کش اکسپرس کنار بياييد , سعی بفرماييد ميزان Ram سيستم رو ارتقا دهيد ...و حتی الامکان کمتر از سيستم گزارشگيری تحت وب نرم افزار استفاده کنيد..امیدوارم مشکلتون حل بشه....
    موفق باشيد

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام آقای حکیمی
    تو رو خدا اگه میشه برنامه CacheXpress هوراه بافايل Crack اونو به من هم ایمیل بزن من خیلی به اون احتیاج دارم وآیا روی سرور 2003 هم کار میده یا نه؟
    ایمیل من :aidinnet2@yahoo.com

در اتتظار تایید
    نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    اگه امكانش هست براي من هم بفرستيد ممنون ميشم . همچنين سوال دوست عزيز احسان-دي مجددا :‌آيا روي سرور 2003 جواب ميده ؟
    آدرس ميل : patomat.com@gmail.com

عضو عادی شناسه تصویری basic
    نوشته
    328
    سپاسگزاری شده
    299
    سپاسگزاری کرده
    59
    ما از 2.1.11 روی سرور 2003 استفاده میکنیم.حدودا یک ساله که داره کار میکنه و به جز مشکلات معمول خودش مشکل دیگه ای که مربوط به سرور 2003 باشه نداره.

عضو عادی شناسه تصویری basic
    نوشته
    328
    سپاسگزاری شده
    299
    سپاسگزاری کرده
    59
    در ضمن برای اینکه کش اکسپرس رو دریافت کنید به آقای حکیمی نامه بدید و موضوع نامه رو cachexpress 2.0.14 یا cachexpress 2.1.11 قرار بدید.انشالله براتون ارسال خواهند کرد.

در اتتظار تایید
    نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    ممنون بابت پاسختون . حتما .

صفحه 50 از 51 اولیناولین ... 40 46 47 48 49 50 51 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

CacheXpress

behzad.safamanesh@gmail.com

داهنمای سکوید

نتايج كشينگ در اسكوئيد در webmin

کاهش حجم فایلهای تصویریmrt

- شرح خطا : شماره421 : IP نامعتبر است

لیستhttp proxy server list

افزودنی هاproxy list

CacheXpressدانلود نرم افزار تحت ویندوز

cachexpress 3 0 14 zip

cachexpress stable

CacheXpress kerio

ارور This page has been blocked by Kerio Control! برای چیه ؟

مقایسه نرم افزار مانیتورینگ بینا با prtg

behzad safamanesh

behzadsafamanesh@gmail.com

this page has been blocked by kerio control مشکل

natست کردن

دانلود برنامه cachexpress

www.kerio.pinarnet.comlogin

ويندوز ويست ادمين2

hessamsh

http://forum.persiannetworks.com/f79/t4745.html

OpenVPN 2.0.7

CacheXpress bandweight

برچسب برای این موضوع

2 کارت شبکه, 2003, 60%, access, access-list, active, add, application, archive, attach, authenticate, authentication, automatic, backup, cach, cache isa, cachexpress, configuration, control, cpu, cpu usage, crack, date, default gateway, delete, denied, destination, dhcp server, dial-up, disable, dns cache, dns server, download, email, enable, event viewer, fail, failover, failure, fedora, filter, forum, ftp server, gateway, google, group-async, hardware, host, html, http, https, hub, icmp, invalid ip, ip address, ip base, ip invalid, ip valid, ise, kerio winroute, lan, leased line, license, local, local area connection, login, man, memory, mirror, monitoring, my computer, network connections, offline, page, patch, php, ping, policy, port 80, pos, prtg, radius, raid, raid 5, ram, ras, record, recovery, redirect, refresh, remo, report, reset, restart, round robin, route, routing, routing and remote access, rpm, rule, run, secure, send, services, share کردن, shutdown, smtp, software, sql, sql server, start, static, stop, switch, target, tenor, time, tracert, traffic, update, upload, upnp, user, username, فايروال, قدم به قدم, كمك, كارت شبكه, لینوکس, مقایسه, مهم, موازی, مودم, ماژول, مجازی, محتوا, محدود کردن, مدير, مساوی, مشكل, نام کاربری, نتورک, نرم افزار, نصب برنامه, نصب شده, هارد, هستش, ويندوز سرور, وی پی ان, ویندوز, وب سایت, وبلاگ, ورود, یوزر, کلاینت, کلاینتها, کمک, کنترل, کندی, کافی نت, کامپیوتر, کانفیگ, کانکشن, کابل, کابل شبکه, کار, کارها, کاربر, کاربران, کارت شبکه, کرک, کردن, کش سرور, گوگل, گیت وی, گزارش, پورت, پيشنهاد, پیشنهاد, پروژه, پراکسی, پرشین, پشتیبانی, valid ip, virtual, voice, vpn, vpn server, wan, web, web caching, web filter, webbase, windows, windows server, windows update, windows xp, آموزش, آی پی, انتقال, انجمن, اولین, اينترنت ماهواره اي, ایمیل, ایران, اتصال, ارور, ارتقا, استاندارد, استاد, اشتراك, اشتراک, اشغال, اطلاعات, بلاک, بهترین, بک آپ, بالای, بازار, برنامه, برای, برد, بررسی, تفاوت, تماس, تنور, تنظیمات, تهران, تانل, تبدیل, تجهیزات, تجربه, تحقیق, تحت وب, ترافیک, تست, تعویض, تغییر, حجمی, حداقل, حذف, خودش, خرید, خطا, دو کارت شبکه, دانلود, درایور, درخواست, دستور, دسترسي, روی, روتر, روزانه, روش, ريست, راهنمایی, راهی, زمانی, سیستم, سایت, ساعتی, ست کردن, سخت افزار, سرور, سرور 2003, سرعت, شما, شبكه محلي, شبکه مجازی, صفحه

نمایش برچسب ها