نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: جلوگیری از تغییر دادن ip فقط برای یکی از lan ها

نام حقيقي: arash ebi

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

جلوگیری از تغییر دادن ip فقط برای یکی از lan ها

سلام دوستان
    من یکسری لپ تاپ دارم که میخوام یوزرها نتونن ip خودشون رو بر روی اینترفیس اول که کارت شبکه داخلی هست ببینن یا تغییر بدن ولی وقتی میرن مسافرت اختیار اینترفیس دومشون که کارت شبکه وایرلس هست رو داشته باشند و هر تغییری که خواستن فقط بتونن روی کارت شبکه وایرلس خودشون اعمال کنن.
    این قابلیت با اختصاص پرمیشن تو اکتیو دایرکتوری موجود هست فقط من میخوام بر روی هر دو کارت lan اعمال نشه
    پیشاپیش از کمک شما ممنونم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: hadi

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    خوب مگه IP رو از DHCP نمیگیرن ؟

خوب اگه تغییراتی هم بدن بازهم موقعی که کابل شبکه رو وصل کردن از DHCP آی پی رو میگیرن دیگه .

در ضمن میتونی GP ها رو طوری تنظیم کنی که یوزر دسترسی به Prop. شبکه رو نداشته باشه که بتونه IP رو تغییر بده

کلمات کلیدی در جستجوها:

جلوگیری از تغییر ip

جلوگيري از تغيير ipجلوگیری از تغییر ای پیجلوگیری از تغییر ip در ویندوزجلوگیری از تغییر lan settingجلوگیری از عوض کردن ip در شبکه جلوگیری از تغییر آی پیجلوگيري از تغيير &‌ ipجلوگيري از تغيير آي پيجلوگیری از تغییر دادن ipجلوگیری از عوض کردن آی پی در شبکهجلو گیری از عوض کردن آی پیجلوگیری از تغییر ip در شبکهجلوگيري از غير فعال نمودن لنجلوگيري از تغيير ip درلودبالانسجلوگيري از يغيير ip درجلوگیری از تغییر ip در شبکه lanنحوه جلوگیری از تغییر ipجلوگيري از تغيير شبكه ipجلو گیری به تنظیمات لنجلوگيري از تغيير اي پي در ويندوزجلوگیری از تغییر ایپی در ویندوزجلوگیری از تغییر ip سوئیچجلوگیری از تغییر ip شبکهجلوگیری از عوض کردن ای پی

برچسب برای این موضوع