صفحه 1 از 4 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 59

موضوع: اخذ پروانه انتقال داده مبتني بر فناوري بي سيم ثابت

نام حقيقي: مهسا حسيني

عضو عادی شناسه تصویری mahsa hosi
    نوشته
    255
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    126

اخذ پروانه انتقال داده مبتني بر فناوري بي سيم ثابت

با سلام
    سوالم اينه كه براي دريافت اين پروانه ... ايا اصلا ديگه اين پروانه صادر ميشه . و مدارك براي دريافتش چي ميخوان .؟شكرا

موضوعات مشابه:

نوشته
    255
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    126
    جواب
    سوالي كه از رگولاتوري كردم و اينطور جواب دادن ...
    بله فقط فعلا وايمكس ميدن ولي واي فاي نه .....
    هيچي مدرك نميخواد . فغلا نامه بدين با مهر و سر برگ شركت بعدا بهت ميگيم چيا ميخواد ..

نام حقيقي: وحید محمودی

عضو عادی شناسه تصویری edward71
    نوشته
    418
    سپاسگزاری شده
    323
    سپاسگزاری کرده
    111
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa hosi نمایش پست ها
    جواب
    سوالي كه از رگولاتوري كردم و اينطور جواب دادن ...
    بله فقط فعلا وايمكس ميدن ولي واي فاي نه .....
    هيچي مدرك نميخواد . فغلا نامه بدين با مهر و سر برگ شركت بعدا بهت ميگيم چيا ميخواد ..
    مدرک ممکنه نخواد اما یه پول کلفت میخواد !!! یه طیف فرکانس که بهتون بدن خدا یورو پول میگیرن( طیف فرکانس به قیمت جهانی قیمتش محاسبه میشه)

قیمت تجهیزات هم که خدا پونده ! سازنده اش چینه ها اما به پوند میفروشن تجهیزات رو

Sent from my iPad Air

mohsenhvac، alisc و mahsa hosi سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: کریمی

عضو عادی شناسه تصویری taghikarim
    نوشته
    569
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    658
    دیگه چیزی نمونده تو این مملکت که توش دست دلال نرفته باشه

mohsenhvac، alisc و mahsa hosi سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    255
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    126
    نامه را داديم تا ببينم ...چي ميشه اگه تجهيزات بخواد يه نفر داريم برامون ارزون ميده ...ولي كاش همين باشه
    قيمت فركانسش را نميدونين چقدر ميشه ؟
    كسي از دوستان وايمكس گرفته ...؟

ویرایش توسط mahsa hosi : 2016-02-07 در ساعت 05:01 PM

نام حقيقي: saeid

عضو عادی
    نوشته
    134
    سپاسگزاری شده
    24
    سپاسگزاری کرده
    83
    ببخشید اینجا میپرسم
    هزینه تجهیزات وایمکس در دو سمت فرستنده و گیرنده چقدر هست؟

نوشته
    255
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    126
    نقل قول نوشته اصلی توسط fedagh نمایش پست ها
    ببخشید اینجا میپرسم
    هزینه تجهیزات وایمکس در دو سمت فرستنده و گیرنده چقدر هست؟
    البته طرف گيرند يا يوزر هزينه نداره فقط همون مودم وايرلس يا مودم وايمكس هست كه قيمت كمي داره در حدود 60 هزار يا كمتر ولي طرف فرستنده راديو ماكرويو هست با انتن سكتور قوي و گرون قيمت .....

نوشته
    418
    سپاسگزاری شده
    323
    سپاسگزاری کرده
    111

اخذ پروانه انتقال داده مبتني بر فناوري بي سيم ثابت

من توی مبین نت کار می کردم تا چند ماه پیش، هر BTS وایمکس اگر اونم اختصاصی نبود یه چیزی دور و بر ۱۵۰ میلیون در میومد

منظور از اختصاصی هم اینه که بعضی از سایتا مربوط به همراه اول بود و تجهیزات مبین نت سکتور هاش و رادیوهاش میومد روی دکل همراه اول سوار میشد بعضی جاها هم دکل اختصاصی داشتیم که به خاطر تهیه فضا و همچنین نصب دکل و فوندانسیون و امتیاز برق و امنیت و غیره اش خیلی گرونتر در میومد

Sent from my iPad Air

ویرایش توسط edward71 : 2016-02-08 در ساعت 01:59 AM
    mohsenhvac، taghikarim و mahsa hosi سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    255
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    126
    نقل قول نوشته اصلی توسط edward71 نمایش پست ها
    من توی مبین نت کار می کردم تا چند ماه پیش، هر BTS وایمکس اگر اونم اختصاصی نبود یه چیزی دور و بر ۱۵۰ میلیون در میومد

منظور از اختصاصی هم اینه که بعضی از سایتا مربوط به همراه اول بود و تجهیزات مبین نت سکتور هاش و رادیوهاش میومد روی دکل همراه اول سوار میشد بعضی جاها هم دکل اختصاصی داشتیم که به خاطر تهیه فضا و همچنین نصب دکل و فوندانسیون و امتیاز برق و امنیت و غیره اش خیلی گرونتر در میومد

Sent from my iPad Air
    150 ميليون .اخه اگه از دكل همراه اول و غير استفاده بشه كه اين همه هزينه نداره .
    من فكر كنم اين هزينه يك سايت كامل هست ... كه شامل ساختمون و هزينه برق دكل و تجيزات كامل راديو وغيره در تهران باشه ...

ویرایش توسط mahsa hosi : 2016-02-08 در ساعت 07:14 AM

نام حقيقي: کریمی

عضو عادی شناسه تصویری taghikarim
    نوشته
    569
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    658
    150 ميليون .اخه اگه از دكل همراه اول و غير استفاده بشه كه اين همه هزينه نداره .
    من فكر كنم اين هزينه يك سايت كامل هست ... كه شامل ساختمون و هزينه برق دكل و تجيزات كامل راديو وغيره در تهران باشه ...
    خیر اینطور که فکر میکنید نیست.
    هزینه یک سایت کامل تقریبا 1.5 و بعضا تا 2 برابر این مبلغ خواهد بود.
    ضمن اینکه دکل رو همه جا نمیتونن بزنن و چون همراه اول قبلا راهش رو باز کرده و مجوزهای شهرداری و .... گرفته و فقط اجاره جا میده هزینه سرشکن میشه اما خیلی از نقاطی که تحت پوشش همراه اول هست ، تحت پوشش وایمکس نیست که مربوط به مباحث سایت سوروی میشه که نیاز به گفتنش نیست.
    این مبلغی که آقای محمودی گفتند بیشتر هزینه تجهیزات بود .

mohsenhvac و mahsa hosi سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    418
    سپاسگزاری شده
    323
    سپاسگزاری کرده
    111
    بله همونطور که گفتم ۱۵۰ میلیون برای تجهیزات بود و زمانی که تجهیزات روی دکل همراه اول نصب میشد، البته فقط از دکل استفاده میشد و تامین برق و سرمایش تجهیزات داخل کانکس با خود مبین نت بود، اما وای به روزی که سایت اختصاصی بود یعنی واسه ما هیچ چیز بدتر از این نبود، ما فنی بودیم و اون قضیه جانمایی و پلنینگ سایت ها با بچه های اوپتیمایزرمون بود، درد سر هایی که داشتیم، اول اجرای فوندانسیون بود، یه قاعده خاصی داره در حد لالیگا، اگر ملک شخصی بود سر و کله زدن با صاحب ملک اگر پارک یا اداره و سازمان بود باید شصت تا مجوز میگرفتیم براش، تموم اینا یه ماه و نیم طول می کشید، بعد باید تجهیزات میومد و میرفتیم واسه نصب، چاه ارت بزن، دور تا دور سایت رو باید فنس می کشیدیم و کلی بدبختی دیگه، در کل مصیبت بود، مورد داشتیم اومده بودن کابل های rf رو برده بودن یا یه مورد دیگه جفت کولر های سایت رو برده بودن، اگه بخوام همه فلاکت هایی که توی این زمینه هست بگم یه کتابچه میشه، به عنوان یه زجر کشیده میگم، دنبال وایمکس نرید اولا که هزینه سنگینی داره دوما کسی پول نمیده، ما توی مبین نت هر دو سه ماه یه جمع آوری یا خاموشی تجهیزات داشتیم، الانم همکارای سابقم دارن روی ال تی ای کار می کنن و وایمکس کم کم داره میره کنار

Sent from my iPad Air

mohsenhvac، takfekr و mahsa hosi سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    255
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    126
    بله همونطور که گفتم ۱۵۰ میلیون برای تجهیزات بود و زمانی که تجهیزات روی دکل همراه اول نصب میشد، البته فقط از دکل استفاده میشد و تامین برق و سرمایش تجهیزات داخل کانکس با خود مبین نت بود، اما وای به روزی که سایت اختصاصی بود یعنی واسه ما هیچ چیز بدتر از این نبود، ما فنی بودیم و اون قضیه جانمایی و پلنینگ سایت ها با بچه های اوپتیمایزرمون بود، درد سر هایی که داشتیم، اول اجرای فوندانسیون بود، یه قاعده خاصی داره در حد لالیگا، اگر ملک شخصی بود سر و کله زدن با صاحب ملک اگر پارک یا اداره و سازمان بود باید شصت تا مجوز میگرفتیم براش، تموم اینا یه ماه و نیم طول می کشید، بعد باید تجهیزات میومد و میرفتیم واسه نصب، چاه ارت بزن، دور تا دور سایت رو باید فنس می کشیدیم و کلی بدبختی دیگه، در کل مصیبت بود، مورد داشتیم اومده بودن کابل های rf رو برده بودن یا یه مورد دیگه جفت کولر های سایت رو برده بودن، اگه بخوام همه فلاکت هایی که توی این زمینه هست بگم یه کتابچه میشه، به عنوان یه زجر کشیده میگم، دنبال وایمکس نرید اولا که هزینه سنگینی داره دوما کسی پول نمیده، ما توی مبین نت هر دو سه ماه یه جمع آوری یا خاموشی تجهیزات داشتیم، الانم همکارای سابقم دارن روی ال تی ای کار می کنن و وایمکس کم کم داره میره کنار

Sent from my iPad Air
    والا هنوز كه نامش برامون نيومده حالا تا بياد ببينيم اصلا بايد چه كار كنيم اونم اگه مجوزش را بمون دادن .
    منم تو اينجا كه هستم تقريبا تو يه منطقه اي كه ميخوام راه اندازي كنم تقريبا بيشتر ادارات از خودمونن يعني از فرمانداريش بگير تا شهرداري و بيشتر ارگان هاش از ريس تا حراست تا فرمانده و كار كنانش با من همشهري يا فاميلن . بخاطر همين نيازي به دوندگي ندارم . چند مدت پيش خواستم يه دكل تو كوه بزنم فقط يه نامه دادم به فرمانداري تموم .... ديگه به هيچ ارگاني كاري نداشتم .....
    ولي از نظر اين كه بايد فنس بكشم و جاش را تايين كنم و نميدونم فوندانسيون ميخواد و غيره..... كه اين جزء كاره ديگه . از اينا من نميترسم هزار تا از اين پروژه ها شركت ما انجام داده ...........

فقط يه سوال دارم اون ال تی ای چي هست تا الان من اسم اين شبكه را نشنيدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نوشته
    418
    سپاسگزاری شده
    323
    سپاسگزاری کرده
    111
    والا هنوز كه نامش برامون نيومده حالا تا بياد ببينيم اصلا بايد چه كار كنيم اونم اگه مجوزش را بمون دادن .
    منم تو اينجا كه هستم تقريبا تو يه منطقه اي كه ميخوام راه اندازي كنم تقريبا بيشتر ادارات از خودمونن يعني از فرمانداريش بگير تا شهرداري و بيشتر ارگان هاش از ريس تا حراست تا فرمانده و كار كنانش با من همشهري يا فاميلن . بخاطر همين نيازي به دوندگي ندارم . چند مدت پيش خواستم يه دكل تو كوه بزنم فقط يه نامه دادم به فرمانداري تموم .... ديگه به هيچ ارگاني كاري نداشتم .....
    ولي از نظر اين كه بايد فنس بكشم و جاش را تايين كنم و نميدونم فوندانسيون ميخواد و غيره..... كه اين جزء كاره ديگه . از اينا من نميترسم هزار تا از اين پروژه ها شركت ما انجام داده ...........

فقط يه سوال دارم اون ال تی ای چي هست تا الان من اسم اين شبكه را نشنيدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یه تکنولوژی پیشرفته تر از ۴جی هست، مبین نت توی کیش به صورت آزمایشی اجراش کرده
    از دو طیف فرکانس و مسیر برای ارسال و دریافت استفاده می کنه، باند فرکانسیش هم از 1.4 تا 20Mhz هست، تجهیزاتش هم خیلی گردن کلفت تر از شبکه ۳جی و ۴ جی هست

Sent from my iPad Air

taghikarim سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    255
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    126
    یه تکنولوژی پیشرفته تر از ۴جی هست، مبین نت توی کیش به صورت آزمایشی اجراش کرده
    از دو طیف فرکانس و مسیر برای ارسال و دریافت استفاده می کنه، باند فرکانسیش هم از 1.4 تا 20Mhz هست، تجهیزاتش هم خیلی گردن کلفت تر از شبکه ۳جی و ۴ جی هست

Sent from my iPad Air
    منظورتون از باند فركانسي تا 20 ميگ چي بود ؟؟؟؟
    يعني اين قدر فركانس پايين ؟؟؟
    يا پهناي باند بود ....................

راستي يه سوال ....
    خود مبين نت نمايندگي نميده ؟؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش توسط mahsa hosi : 2016-02-08 در ساعت 07:08 PM

نوشته
    418
    سپاسگزاری شده
    323
    سپاسگزاری کرده
    111
    گفتم که از دو تا طیف فرکانس استفاده می کنه یکی برای داون استریم و یکی هم اپ استریم، مبین نت تکنولوژی خودش رو که بالاش پول داده رو که نمیده به کسی، مگر اینکه مثل نماینده های فروش وایمکس فقط cpe بفروشید !

Sent from my iPad Air

taghikarim سپاسگزاری کرده است.

صفحه 1 از 4 1 2 3 4 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع