صفحه 3 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 از مجموع 59

موضوع: اخذ پروانه انتقال داده مبتني بر فناوري بي سيم ثابت

نام حقيقي: esi

عضو عادی
    نوشته
    59
    سپاسگزاری شده
    39
    سپاسگزاری کرده
    1
    دوستانی که isp دارن بهتر میتونن کمک و راهنمایی کنن.....

Sent from my ZP980+ using Tapatalk

نام حقيقي: مهسا حسيني

عضو عادی شناسه تصویری mahsa hosi
    نوشته
    255
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    126
    حالا تا نامه از رگولاتوري بياد برا وايمكس ..
    از دوستان كسي ميتونه بگه اگه الان من مجوزisp بخرم بدردم ميخوره يا نه . ؟

نوشته
    255
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    126
    دوستان كسي نبود ........

نام حقيقي: peyman sharifi

عضو عادی
    نوشته
    234
    سپاسگزاری شده
    114
    سپاسگزاری کرده
    12
    زمانی که کجوز میدادن اکثرا به مخابراتی ها البته کارمند هایی که بالای 25 سال خدمت کرده بودند و اعضاء محترم سپاه پاسداران این مجوز داده شد شما باید یکی رو پیدا کنی که مجوز isp داشته باشه مثلا تو شهرستان ها مثلا" تو مشهد بعد ازش بخری و بعد برید سازمان تنظیم مقررات رادیویی کشور اجازه استفاده از این مجوز isp رو تو محدوده ای که میخوایی بگیری بعد از اون شما میتونید فعالیت کنید و internet بفروشید فعلا" یک نظریه وجود داره که همه isp های ریز باید جم شن و برن زیر مجموعه pap ها شن مثلا الان شرکت پیشگامان با ماهان نت شریک شدن و ... حالا اگر این طرح واقا عملی بشه شما هم باید دنبال شریک کاری بگردید یا اگر تعداد کاربراتون زیر 10000 تا باشه باید برید زیر مجموعه یه شرکت pap اینترنت حدود 70% سود داره اگر بتونید دوام بیارید .
    راه کار که من میدونم به شما هم میگم استفاده کنید خالی از لطف نیست : همیشه وقتی به اداره ای میروید و کاری دارید شروع کنید از جلوی در تا اخرین مدیر به همشون رشوه بدین تا کاری که میخوایین حل شه وگرنه حالا حالا ها باید بدویید دنبال مجوز و آخر خسته می شید و ولش میکنید .
    البته دوستان دیگر هم که این متن رو میخونید باید بدونید هر اداره ای و هر شغلی که وارد میشید حتما باید همه رو بخرید تا کارتون راه بیافته
    در ضمن اگر برام مدیریت این وب سایت پیام بزاره یا بلوکم کنه دیگه به این وب سایت س نمیزنم خودتون می دونید حرفام عین حقیقته

mahsa hosi سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    255
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    126
    نقل قول نوشته اصلی توسط peymansh نمایش پست ها
    زمانی که کجوز میدادن اکثرا به مخابراتی ها البته کارمند هایی که بالای 25 سال خدمت کرده بودند و اعضاء محترم سپاه پاسداران این مجوز داده شد
    سلام
    تا الان من هم چين چيزي نشنيده بودم كه به نفرات مجوز ISP بدن اونم به سپاه اخه مجوز ISP جنبه حقوقي بايد داشته باشه تا بدن نه حقيقي و نفر

شما باید یکی رو پیدا کنی که مجوز isp داشته باشه مثلا تو شهرستان ها مثلا" تو مشهد بعد ازش بخری و بعد برید سازمان تنظیم مقررات رادیویی کشور اجازه استفاده از این مجوز isp رو تو محدوده ای که میخوایی بگیری بعد از اون شما میتونید فعالیت کنید و internet بفروشید فعلا" یک نظریه وجود داره که همه isp های ریز باید جم شن و برن زیر مجموعه pap ها شن مثلا الان شرکت پیشگامان با ماهان نت شریک شدن و ... حالا اگر این طرح واقا عملی بشه شما هم باید دنبال شریک کاری بگردید یا اگر تعداد کاربراتون زیر 10000 تا باشه باید برید زیر مجموعه یه شرکت pap اینترنت حدود 70% سود داره اگر بتونید دوام بیارید .
    مجوزي كه مثلا من تو مشهد بخرم و اگه خواستم تو اصفهان فعاليت كنم ميشه يا نه بايد مجوزش مال خود اصفهان باشه؟
    جريان اين دوام اوردن ديگه چيه؟

راه کار که من میدونم به شما هم میگم استفاده کنید خالی از لطف نیست : همیشه وقتی به اداره ای میروید و کاری دارید شروع کنید از جلوی در تا اخرین مدیر به همشون رشوه بدین تا کاری که میخوایین حل شه وگرنه حالا حالا ها باید بدویید دنبال مجوز و آخر خسته می شید و ولش میکنید .
    البته دوستان دیگر هم که این متن رو میخونید باید بدونید هر اداره ای و هر شغلی که وارد میشید حتما باید همه رو بخرید تا کارتون راه بیافته
    در ضمن اگر برام مدیریت این وب سایت پیام بزاره یا بلوکم کنه دیگه به این وب سایت س نمیزنم خودتون می دونید حرفام عین حقیقته
    اينا كه واقعا راست گفتي . رشوه خواري همه جا رخنه كرده . ديگه نميشه با نون حلال كار كرد .
    من يكي پيدا كردم 28 ميداد بخرم ازش يا نه ؟

ویرایش توسط mahsa hosi : 2016-02-11 در ساعت 09:17 PM

عضو عادی
    نوشته
    234
    سپاسگزاری شده
    114
    سپاسگزاری کرده
    12
    28 میلیون یا میلیارد . اگر 28 میلیونه من همین الان میخرم
    مثلا" isp تازه تاسیس خورشید نت در کرج و الماس نت در تهران اینها مجوز isp نداشتن یکی رو پیدا کردن تو مشهد و به مبلغ 2 میلیارد حدود 2 سال پیش خریداری کردن و اجازه فعالیت در تهران و کرج رو گرفتن از سازمان تنظیم مقررات رادیویی البته نام مجوز به اسم سیب سبز فکر میکنم بود بگذریم الماس نت و خورشید نت نام تجاری هستند
    اینجا ایرانه مادر یا پدر یا برادر یا همسر رو میتونی شریک کنی اون موقع میشه حقوقی اگر لازم بود
    جریان دوام آوردن اینه که : مثلا" شما برای شروع کار یه مقدار پهنای باند خودت میخری مثلا 20 مگ قیمتش میشه حدودا" 4 میلیون تومان در ماه حالا تا 6 ماه اول که بتونی کاربر هاتو بسازی باید بتونی با رقبا رقابت کنی مثلا" پارس انلاین اینترنت 2 مگ میفروشه تا 16 باز میزاره من خودم تو خونه دارم تا حالا زیر 9 مگ نیومده مگر شرایط خاص که اینترنت کلا قطع بوده مشتری از شما انتظار داره 2 مگ میخره تا 10 مگ حداقل باز بزاری تا بره برات تبلیغ کنه بازم بتونی یوزر اضافه کنی این یکی از موانعی بود که باعث میشه مشتری ها کمتر بیان سمت شرکت شما شما هم باید مبلقش برات بصرفه که چنین کاری کنی که هم یوزر راضی باشه هم شما متاسفانه کاربر فنی نیست زنگ میزنه به شما میگه دوستم از شرکت ایکس اینترنت 512 خریده سرعتش از 5 مگ من بیشتره چرا هرچی هم بگی راضی نمیشه و باعث میشه بپره مگر اینکه جایی کار کنی که هیچ اینترنتی نباشه حتی خود مخابرات هم نتونه اینترنت بده تا کار شما بگیره .
    البته اگر ناراحت نمیشین یه چیزی بگم ببینین از وقتی اینترنت 3 جی و 4 جی اومده خیلی ها از adsl و wireless و wimax استفاده نمیکنن چرا ؟ مشتری میخواد بازی کلش رو انجام بده ماهی 10 هزار تومان میده ایرانسل یا رایتل یا همراه اول اینترنت میدن باسرعت 20 مگ طرف هم کارش راه میافته و نمیاد هزینه کنه و از شما اینترنت بگیره با هزینه نسبتا" بالا برای wireless
    بیایید هدفتون رو رو کاغذ بنویسید مشتری ها تون رو مشخص کنید اگر میخوایید با enduser کار کنید الان جز برشکستگی چیزی نداره چون همه الان یه گوشی تو دستشونه و نیاز هاشون رو برطرف میکنن دیگه گذشت اون زمان که تو هر خونه ای یک کامپیوتر بود من که کارم شبکست کامپیوتر خونه رو جم کردم با لپتاپ کار میکنم تمام فک و فامیل هم که می بینم اونها هم جم کردن و از گوشی یا تبلتشون استفاده میکنن ولی اگر میخواهید با شرکت ها بیمارستان ها و ادارات کار کنین اول مطمئن شید اونجا کسی اینترنت نمیده بعد وارد شید و باید بدونید مجوز isp به دردتون نمیخوره مجوز isdp میخواهید که بهتون راحت میدن نیازی هم به خریدن ندارید
    شاید سوال پیش بیاد isdp چیه ؟ isdp مجوز فروش پهنای باند است همون اینترنت اختصاصی
    فکر کنم همه توضیحات رو دادم اگر سوالی راجب نوشته های من بود بگید بازش کنم

نام حقيقي: esi

عضو عادی
    نوشته
    59
    سپاسگزاری شده
    39
    سپاسگزاری کرده
    1
    خخخخخخخخخخخخخ

ملت میان همه تخیلاتشون رو مینویسن و میرن...تازه تهدید هم میکنند..

واقعا شرم آوره

عضو عادی
    نوشته
    234
    سپاسگزاری شده
    114
    سپاسگزاری کرده
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط maxell2500 نمایش پست ها
    خخخخخخخخخخخخخ

ملت میان همه تخیلاتشون رو مینویسن و میرن...تازه تهدید هم میکنند..

واقعا شرم آوره
    اسی جان تخیلات نیست برو دنبالش اخرش به حرف من میرسی هرکجا از حرفام که خیال کردی تخیلات هست رو بگید براتون بازش کنم
    اگر هم اطلاعات کافی ندارید پس به دنیای ایران خوش آمدید

نوشته
    255
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    126
    28 میلیون یا میلیارد . اگر 28 میلیونه من همین الان میخرم
    اره 28 ميليون گفت . نميدونم ديگه شايد مونده بود خراب شده .
    28
    اول مطمئن شید اونجا کسی اینترنت نمیده بعد وارد شید و باید بدونید مجوز isp به دردتون نمیخوره مجوز isdp میخواهید که بهتون راحت میدن نیازی هم به خریدن ندارید
    شاید سوال پیش بیاد isdp چیه ؟ isdp مجوز فروش پهنای باند است همون اینترنت اختصاصی
    فکر کنم همه توضیحات رو دادم اگر سوالی راجب نوشته های من بود بگید بازش کنم
    اتفاقا اونجا كه من ميخوام كار كنم فقط مخابراته و كسي نيست ولي همه از دست مخابرات كلافه هستن از بس قطعي داره و طرح هاشم گرونه ......
    راستي همون isdp هم نميدن كجا هست . من يه بار زنگ زدم رگولاتوري گفتن ديگه هيچي نميدن .....

نوشته
    255
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    126
    يه سوال كه ذهنمو مشغول كرده .
    اگه مجوز براي اصفهان باشه . مثلا كاشان . ميشه با اين مجوز اگه خريدم برم سميرم يا شاهين شهر سرويس بدم .....؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نوشته
    255
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    126
    ؟؟؟؟؟هان چي ؟؟؟؟ صدا نمياد ؟؟؟؟؟؟

نام حقيقي: کریمی

عضو عادی شناسه تصویری taghikarim
    نوشته
    569
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    658
    isp ها مجوزشون تا آخر 95 اعتبار داره و بعد از اون باید یا جوین FCPها بشن یا servco بشن.

هر مجوز ISP مربوط به استان خودش هست (میتونید تو شهر دیگه سرویس بدید ولی غیر قانونی)
    امکان انتقال مجوز وجود نداره مگر استفاده از بند پ

مجوز ISP هم تا قبل اینکه داستان FCP راه بیافته فراوون بود و ارزون الان چون همرو خریدن دیگه نایاب شده هرچند دیگه ارزش چندانی هم نداره.(یک شخص باید خیلی چیز باشه بخواد بالای مجوز ISP 2 میلیارد بده که شاید به ریال گفته .با اون حالم ارزشش رو نداشته.

شما بهتره برید با ISP های اطرافتون همکاری کنید و از مجوز و سایت های اونا استفاده کنید (مجوز سایت جدید هم صادر نمیشه)

نوشته
    255
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    126
    نقل قول نوشته اصلی توسط taghikarim نمایش پست ها
    isp ها مجوزشون تا آخر 95 اعتبار داره و بعد از اون باید یا جوین FCPها بشن یا servco بشن.

هر مجوز ISP مربوط به استان خودش هست (میتونید تو شهر دیگه سرویس بدید ولی غیر قانونی)
    امکان انتقال مجوز وجود نداره مگر استفاده از بند پ

مجوز ISP هم تا قبل اینکه داستان FCP راه بیافته فراوون بود و ارزون الان چون همرو خریدن دیگه نایاب شده هرچند دیگه ارزش چندانی هم نداره.(یک شخص باید خیلی چیز باشه بخواد بالای مجوز ISP 2 میلیارد بده که شاید به ریال گفته .با اون حالم ارزشش رو نداشته.

شما بهتره برید با ISP های اطرافتون همکاری کنید و از مجوز و سایت های اونا استفاده کنید (مجوز سایت جدید هم صادر نمیشه)
    اقاي كريمي من نگفتم بالا 2 ميليارد . بنده يه نفر را پيدا كردم گفت 28 ميليون ...
    نگاه كنيد طرف ميگه مجوز برا ي شهر كاشانه . كه البته كاشان جزو اصفهانه . تو رگولاتوري هم مجوزشا زده اصفهان .
    حالا با اين حساب من ميتونم برم تو هر شهرستاني كه تابع اصفهانه فعاليت كنم . يا نه حتما بايد برم كاشان ....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نام حقيقي: کریمی

عضو عادی شناسه تصویری taghikarim
    نوشته
    569
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    658
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa hosi نمایش پست ها
    اقاي كريمي من نگفتم بالا 2 ميليارد . بنده يه نفر را پيدا كردم گفت 28 ميليون ...
    نگاه كنيد طرف ميگه مجوز برا ي شهر كاشانه . كه البته كاشان جزو اصفهانه . تو رگولاتوري هم مجوزشا زده اصفهان .
    حالا با اين حساب من ميتونم برم تو هر شهرستاني كه تابع اصفهانه فعاليت كنم . يا نه حتما بايد برم كاشان ....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بنده شمارو نگفتم.
    بله میتونید
    اما نمیتونید سایت جدید بزنید

نوشته
    255
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    126
    نقل قول نوشته اصلی توسط taghikarim نمایش پست ها
    بنده شمارو نگفتم.
    بله میتونید
    اما نمیتونید سایت جدید بزنید
    ميتونم برم نمايندگي fcp بشم و تو شهرستان دلخواه فعاليت كنم...........

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع