نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1

موضوع: کم شدن سرعت در حالت pppoe و زیاد شدن سرعت در bridge در مودم ZyXEL

نام حقيقي: hesam

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

کم شدن سرعت در حالت pppoe و زیاد شدن سرعت در bridge در مودم ZyXEL

سلام دوستان...
    چند وقتیه که چندتا مشگل عجیب دارم...
    من سرعت اینترنت رایگان شبانم خیلی خوبه و راحت تا صبح 4 گیگ رو دانلود میکنه....
    مشگلی که هست اینه که من زمانی که مودم رو روی حالت pppoe قرار میدم وقتی میخام دانلود کنم حدالاکثر سرعت مجموع 4 لینک دانلودیم میشه 200 KB حدودا و وقتی پینگ میگیرم میبینم کل انگار کل رنج بسته شده و نمیتونم دیگه صفحه ای رو باز کنم...
    دقیقا تو پینگی که میگیرم کلا request time out میده و سرعت کم میشه و گه گداری هم وسطاش چندتا پینگ میندازه...
    اما دقیقا زمانی که مودم رو برمیگردونم روی حالت bridge سرعت دانلودم تا 800 kb هم میره حتی میتونم 10 تا دانلود رو یا حتی بیشتر باز کنم و دانلود رو همزمان انجام بدم و تو این حالت خیلی راحت هم میتونم وبگردی کنم و پینگ هام هم منظم انجام میشه...
    کسی میدونه دلیلش چیه؟
    راه حلی داره که من روی حالت pppoe این کارو انجام بدم؟چون از وای فای روی گوشی هامون هم توی خونه استفاده میکنیم!!!
    همچنین اصلا راهی هست که بشه مودم رو حالت pppoe باشه اما سیستم رو با کانکشن به اینترنت وصل کرد؟
    یا مصلا وای فای مودم بدون نیاز به ساختن کانکشن اینترنت رو بده ولی سیستم کانکشن بخواد...
    متاسفانه زنگ زدم شرکت گفتم لطفا مولتی لاگین کنید منو که گفتن خلاف هست و نمیتونیم این کارو بکنیم...
    که اگر میکردن با برنامه هایی مثل wifipppoe راحت میشد تو اندروید وصل شد...
    مدل مودمم: Zyxel P-660HW-T1 v3