نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
سپاس ها 9سپاس
  • 2 توسط Amir 2010a
  • 1 توسط sepehr4252
  • 3 توسط aqfery
  • 2 توسط gallaxy67
  • 1 توسط paravand20

موضوع: درخواست توضيح درباره شبكه و شغل هاي مربوط به آن

نام حقيقي: Ali

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4

درخواست توضيح درباره شبكه و شغل هاي مربوط به آن

سلام دوستان.من خيلي دوست دارم اطلاعاتي درباره شبكه هاي كامپيوتري ، شغل هاي مربوط به اون ، مداركش بدونم. ولي هيچي نميدونم يعني از صفر كيلومتر هم اونور تر هستم.واسه همين آدرس اين سايت رو از يكي دوستان گرفتم.
    ميشه يه توضيح درباره شبكه و شبكه هاي كامپيوتري بدين كه كلا چي هست ؟
    واسه شبكه كار كردن بايد چكار كنيم ؟ چه دوره هايي و چه كتاب هايي بخونيم ؟
    در ضمن من خودم دارم طراحي وب كار ميكنم.ميخواستم بپرسم كه آينده و درآمد شبكه بيشتره يا طراحي وب ؟
    اين رو هم بگم كه من تازه ترم 2 مهندسي كامپيوتر هستم. واسه شروع از الان خوبه ؟ زوده ؟ ديره ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    اين رو هم بگم كه من تازه ترم 2 مهندسي كامپيوتر هستم
    یعنی هنوز ریاضی 2 رو پاس نکرده اومدی اینجا پست زدی
    واسه شروع از الان خوبه ؟ زوده ؟ ديره
    به نظر من بهتره روی دیتابیس و برنامه نویسی تمرکز کنین چون شبکه ریزه کاری زیاد داره و باید حتما و حتما بصورت عملی کار کنین و
    آموزشگاه برین تو دانشگاه شبکه در حد همون چند واحد کارشناسی ایه و بس

نام حقيقي: Ali

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir 2010a نمایش پست ها
    یعنی هنوز ریاضی 2 رو پاس نکرده اومدی اینجا پست زدی

به نظر من بهتره روی دیتابیس و برنامه نویسی تمرکز کنین چون شبکه ریزه کاری زیاد داره و باید حتما و حتما بصورت عملی کار کنین و
    آموزشگاه برین
    واسه همين پرسيدم زوده يا ديره.
    در ضمن عزيز من مگه رياضي 2 چي غولي هست ؟ همون هندسه تحليلي خودمونه ديگه.
    شما متاسفانه 99% سوالام رو جواب نداديد بعد ميگيد من چكاري انجام بدم ؟ !
    من فقط يه توضيح درباره شبكه هاي كامپيوتري ميخواستم.بقيه سوالام تو پست 1 هست.

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    واسه همين پرسيدم زوده يا ديره.
    در ضمن عزيز من مگه رياضي 2 چي غولي هست ؟ همون هندسه تحليلي خودمونه ديگه
    'گفتیم آخرش شب یک کم بخندیم ناراحت نشو دوست عزیز من اونو 10 سال پیش پاس کردم اونم تو دفعه دوم و پدرم در اومد اما الان شنیدم در یک دانشگاهی طرف سر جلسه هم نمیره و نمره میگره اونم 15 سه واحدیه حالشو میبره
    ضمنا ریاضی 2 حساب دیفرانسیل و انتگرال پیشرفته است و هندسه سطوح درجه 2

شما چون وقت دارین منظورم این بود که فعلا تئوری ها رو به دقت بخونید برنامه نویسی رو گفتم چون به نظر من پیش زمینه زیادی نمیخواد اما شبکه ترکیبی از نرم افزار - سخت افزار - مخابرات داده و کمی هم الکترونیک است

ویرایش توسط Amir 2010a : 2013-04-05 در ساعت 12:11 AM
    AliN و imMohsen سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Sepehr Tangestani

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliN نمایش پست ها
    سلام دوستان.من خيلي دوست دارم اطلاعاتي درباره شبكه هاي كامپيوتري ، شغل هاي مربوط به اون ، مداركش بدونم. ولي هيچي نميدونم يعني از صفر كيلومتر هم اونور تر هستم.واسه همين آدرس اين سايت رو از يكي دوستان گرفتم.
    ميشه يه توضيح درباره شبكه و شبكه هاي كامپيوتري بدين كه كلا چي هست ؟
    واسه شبكه كار كردن بايد چكار كنيم ؟ چه دوره هايي و چه كتاب هايي بخونيم ؟
    در ضمن من خودم دارم طراحي وب كار ميكنم.ميخواستم بپرسم كه آينده و درآمد شبكه بيشتره يا طراحي وب ؟
    اين رو هم بگم كه من تازه ترم 2 مهندسي كامپيوتر هستم. واسه شروع از الان خوبه ؟ زوده ؟ ديره ؟
    توضيح راجع به شبكه و چيزي كه ظاهرا شما ميخواين (شغل هاي مرتبط با شبكه) خيلي كلي هست يعني دامنه اين شغل خيلي گستردست از زير ساخت هاي سخت افزاري و نرم افزاري اينترنت بگير تا مديريت شبكه هاي كوچك سيستمهاي انتقال صوت و تصوير سيستمهاي بيسيم ...
    قاعدتا براي شروع كتابهاي network + يا چند فصل اول كتاب ccna academy program براي شروع خوبه .
    قطعا گستردگي شبكه از طراحي بيشتره ولي بعد از ٩ سال سابقه كار بهتون پيشنهاد ميدم كاريو كه فكر ميكنيد بيشتر دوست داريد انجام بديد فقط مهمه كه تو كارتون خوب باشيد هستند متخصصان شبكه اي كه چند برابر طراحان درآمد دارند و طراحاني كه چند برابر شبكه كاران درآمد دارند
    واسه شروع به نظر من خوبه شما الان تو زماني هستين كه بايد با شاخه هاي مختلف آشنا بشين كه بتونيد زودتر شاخه كاريتونو انتخاب كنيد

AliN سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: فرشاد یوسفی

خواننده
    نوشته
    664
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    502
    در مورد موضوعی که سوال فرمودید به کرّات در انجمن بحث‌های متنوعی شده دوست خوب من
    پیشنهاد می‌کنم از قسمت جستجو در این وبسایت شروع کنید.
    به طور مثال:
    برای یادگیری شبکه باید از کجا شروع کنم؟
    شروع به کار با شبکه ؟؟
    از کجا شبکه را شروع کنم؟
    درخواست راهنمایی : چگونه یادگیری شبکه را شروع کنیم ؟
    من میخوام استاد شبکه بشم باید از کجا شروع کنم؟
    مشاوره برای شروع شبکه
    برای یادگیری شبکه باید از کجا شروع کنم؟

و صدها تاپیک مشابه دیگر.
    دوست خوب من با جستجوی واژه(شروع - شبکه) در این وب سایت به این موضوعات مطرح شده رسیدم.

ویرایش توسط aqfery : 2013-04-05 در ساعت 11:23 AM
    gallaxy67، AliN و imMohsen سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    آق فری خط آخرت حرف دل منه ، یکی نیست هم جواب بده. آخه چرا ؟ آخه چرا با جستجو و سرچ بیگانه هستیم و دنبال لقمه آماده و گاهی هم جویده شده هستیم

دوست خوبی که این تاپیک رو مطرح کردید ، قدم اول برای اینکه بخوای وارد دنیای رایانه و مخصوصا شبکه بشی اینه که خوب بلد باشی بگردی ، حتی اگر چند روز هم این تاپیک ادامه پیدا کنه و شما منتظر باشید بقیه بیان به شما اطلاعات بدهند به جایی نمیرسید. در حالی که فقط با نیم ساعت جستجو به همه این توضیحات میرسیدید.

aqfery و AliN سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: kaRim ParaVand

عضو ویژه شناسه تصویری paravand20
    نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط gallaxy67 نمایش پست ها
    آق فری خط آخرت حرف دل منه ، یکی نیست هم جواب بده. آخه چرا ؟ آخه چرا با جستجو و سرچ بیگانه هستیم و دنبال لقمه آماده و گاهی هم جویده شده هستیم

دوست خوبی که این تاپیک رو مطرح کردید ، قدم اول برای اینکه بخوای وارد دنیای رایانه و مخصوصا شبکه بشی اینه که خوب بلد باشی بگردی ، حتی اگر چند روز هم این تاپیک ادامه پیدا کنه و شما منتظر باشید بقیه بیان به شما اطلاعات بدهند به جایی نمیرسید. در حالی که فقط با نیم ساعت جستجو به همه این توضیحات میرسیدید.
    والا من دیگه تقریبا نا امید شودم از بس گفتم سرچ کنید موضوعات مشابه رو ببینید و هزار رو یک چیز دیگه

کسی که وارد این گرایش میشه نتونه سرچ کنه و و خودش به خودش کمک کنه توی این گرایش ادامه نده بهتر

سرچ کنید مطمنا باششید مشکل شما رو قبل یکی داشته حالا چه توی این فروم چه توی فروم های دیگه فارسی و سرچ انجین های دیگه بعد از اون بست بزارید

این یک افتاق که توی فورم های دیگه هم دیدم هرچی سطح علمی سوالات و موضوعات بیاد بایین تر اعضایی که سطح سواد بالایی دارن سرکشیشون و باسخ گویششون توی فروم کمتر میشه شما با یک سرچ این موضوع رو متوجه میشید هرچی آموزش و سوالات تخصیص توی ارشیو هست اکثرا مربوط به حداقل 6 ماه قبل هست خیلی از \ست ها لازمه که خیلی زود بسته بشن اما ...

شما هم یه سرچ کنید توی فروم و نظر بدید

گاهی بعضی بست ها رو که میبینم میگم نکنه گوگل هم فیلتر شده باشه چک می کنم می بینم نه هنوز باز

gallaxy67 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سید مصطفی باقری

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

قدم در راه شبکه

برای موفقیت در شبکه ابتدا بهتر است دوره network+ را طی کنید سپس بهتر است دوره MCITP مایکروسافت رو طی کنید دوره اولی 50 ساعت و بعدی 200 ساعت است پس از طی این دو دوره بهتر است دوره CCNA شرکت سیسکو که 60 ساعت است را طی کنید که با طی کردن این دوره ها تقریبا مسلط به موضوعات شبکه می شوید و دریچه ای است برای ورود به مباحث تخصصی دیگر شبکه که خود شما در این مرحله بهتر از هر کسی می توانید تصمیم گیری کنید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

شغلهای مربوط به شبکه کامپیوتر

شغل شبکه

مشاغل مربوط به شبکه

مشاغل مربوط به شبکه های کامپیوتری

جه شغل هايي مرتبط به شبكه كامبيوتر هستند؟

شغلهاى مرتبط با مهندسى شبکه سيسکو

شغلهای مربوط به کامپیوتر

معرفی شغل شبکه

معرفی شغل شبکه های کامپیوتری

درامد شغل طراحی شبکه

اطلاعات شغلی مربوط به شبکه کامپیوتر

درامد مشاغل مربوط ب کامپیوتر

شغل هلی مربوط به شبکه های کامپیوتری

شغل های مربوط به شبکه

شغل های مرتبط به شبکه

درآمد شغلی شبکه های کامپیوتری

کارهای مربوط به شبکه

شغل شبکه کامپیوتری

مشاغل مرتبط با شبکه های کامپیوتریشغل های networkمشاغل مربوط به رایانه و شبکهطراحی شبکه شغل خوبی است؟معرفی شغل شبکه کامپیوتریشغلهای مربوط ب کامپیوترمشاغل مرتبط با رایانه و شبکه

برچسب برای این موضوع