نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 10سپاس
  • 5 توسط shahram_yy
  • 2 توسط asemooni66
  • 3 توسط ahmad k2

موضوع: مشاوره برای شروع شبکه

نام حقيقي: nasser

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    4

مشاوره برای شروع شبکه

سلام
    من میخوم شبکه رو از صفر شروع کنم یعنی مبتدیم
    میدونم که اول باید Network + رو بخونم اما من چون اینگلیسیم ضعیفه نمیتونم منابع رو بخونم (یعنی تا بخوام اینو تموم کنم یه سالی طول میکشه)
    به هر کس هم که میگم یه کتاب معرفی میکنه من کامل گیج شدم
    دوستان یه کتاب جامع میشه به من معرفی کنید فعلا فقط Network + تا بعدا بریم سراغ بقیه ماجرا
    خواهشن جامع باشه که من گیج نشم هم هی کتاب عوض کنم

دمتون گرم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: sy

عضو عادی
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    51
    سپاسگزاری کرده
    27
    دوست عزیز هم من و هم تمام دوستان دیگه به شما خواهند گفت که حتما منابع اصلی را و آن هم به زبان انگلیسی بخوانی.
    خوشبختانه متون کامپیوتری بسیار ساده هستند و باور بفرما بعد از دو یا سه ماه خودت باورت نمیشه که چقدر راحت داری جلو میری.اولش خط به خط مجبوری ترجمه کنی و بعدش چون معمولا کلمات مورد استفاده در متون کامپیوتر محدود هستن سریع پیشرفت خواهی کرد.
    فقط قبلش قواعد مربوط به ساختار جمله های انگلیسی مخصوصا حال و گذشته ساده و حال و گذشته استمراری رو مرور کن.مطمین باش که به سرعت راه خواهی افتاد.
    برای شروع هم همون نتورک پلاس عالی هست و انتشارات سایبکس رو دانلود کن و به امید خدا تا چند سال آینده پیشرفت های بسیار زیادی خواهی داشت.

Sent from my Galaxy Nexus

drezaie، kinghost، aqfery و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahram_yy نمایش پست ها
    دوست عزیز هم من و هم تمام دوستان دیگه به شما خواهند گفت که حتما منابع اصلی را و آن هم به زبان انگلیسی بخوانی.
    خوشبختانه متون کامپیوتری بسیار ساده هستند و باور بفرما بعد از دو یا سه ماه خودت باورت نمیشه که چقدر راحت داری جلو میری.اولش خط به خط مجبوری ترجمه کنی و بعدش چون معمولا کلمات مورد استفاده در متون کامپیوتر محدود هستن سریع پیشرفت خواهی کرد.
    فقط قبلش قواعد مربوط به ساختار جمله های انگلیسی مخصوصا حال و گذشته ساده و حال و گذشته استمراری رو مرور کن.مطمین باش که به سرعت راه خواهی افتاد.
    برای شروع هم همون نتورک پلاس عالی هست و انتشارات سایبکس رو دانلود کن و به امید خدا تا چند سال آینده پیشرفت های بسیار زیادی خواهی داشت.

Sent from my Galaxy Nexus
    با تشکر

عزیز حرفه شما کاملا درسته اما اینجوری که شما میگی من باید یکسال فقط بشینم نتورک رو بخونم ................ من میخوام سریع پیش برم

نام حقيقي: فاطمه

عضو عادی شناسه تصویری asemooni66
    نوشته
    156
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    203
    دوست عزیز بهترین راه برای یادگیری پایه ای شبکه خوندن منابع به زبان اصلیه
    دقیقا همون چیزیه که دوستمون بهش اشاره کردن
    اگه بخواین سریع پیش برین میتونین منابع فارسی رو بخونین
    ولی مطمئن باشین بعد از یه مدت به این نتیجه می رسین که اطلاعاتتون در مورد شبکه خیلی سطحیه
    چون دنیای شبکه خیلی گستردست و نمیشه انتظار داشت که هم سریع پیش رفت و هم عمیقاً مطالب رو یاد گرفت
    در ضمن برا خوندن منابع اصلی نیاز نیست زبانتون خیلییییی عالی باشه

kinghost و YahyaZahedi سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: احمد

تازه وارد شناسه تصویری ahmad k2
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    راستش رو بخوای من خودم الان مدیر شبکه هستم و تحصیلاتم هم نرم افزار بوده ، چند سال پیش که اولین بار می خواستم مدیر شبکه بشم هر رو از بر تشخیص نمیدادم و در زمینه شبکه یه گاگول به تمام معنا بودم . ولی تونستم فقط با مطالعه و تحقیق ظرف کمتراز 2 ماه به نتیجه برسم ولی بعدش کلا" شروع کردم به زیر بنای اصلیم رو تقویت کردن تا به امروز( ولی خدائیش رو بخوای از هم گسسته شدم :-) ) اگه بخوای فقط یاد بگیری بهترین کار کلاس آموزشیه اما اگه میخوای کار کنی باید حتما" بشینی مطالعت رو شروع کنی ، نمیشه که آدم بخواد وارد این کار بشه و زبانش خوب نباشه . اما اگه خیلی خیلی عجله داری بهتره بری یکی ر پیدا کنی و مثل کار آموز پیشش باشی شاید 20 درصد مشکلت حل بشه . موفق باشی

kinghost، aqfery و YahyaZahedi سپاسگزاری کرده‌اند.

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    4
    بچه ها دمتون گرم من با توجه به گفته های شما کم کم میرم جلو ببینم چی میشه بازم از همگی ممنون

کلمات کلیدی در جستجوها:

انتشارات سایبکس

سایبکس

کتاب برای شروع شبکه

بهترین کتاب برای شروع شبکه

نتورک پلاس سایبکس

بهترین منبع برای شروع کار با شبکه

شبکه ورک نت پلاس بصورت تخصصیبهترین کتاب چاپ شده برای شبکهدانلود جزوه کامل وجامع از نت ورک پلاسشروع شبکهترجمه سایبکسدانلود کتابهای انتشارات سایبکسکتاب نتورک از انتشارات سایباکس به صورت فارسیدانلود network سایبکسانتشارات سایبیکسانتشارات سایباکسنت ورک پلاس انتشارات سایبکسانتشارات سایبکس - کتاب نتورک کتابهای نتورک پلاس ترجمه فارسی انتشارات سایبکسنت ورک پلاس انتشارات سایباکسکتاب های سایبکس کتاب نت ورک پلاس انتشارات سایبکسشروع شبكهترجمه فارسی کتاب network انتشارات سایبکسکتابهای سایبکس

برچسب برای این موضوع