صفحه 2 از 5 اولیناولین 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 63

موضوع: شروع حذف کد بین استانها

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    من پشينهاد عدم استفاده از سرويسهاي مخابرات در روز مخابرات را كه الان در كل اينترنت پيچيده را به عنوان يك اعتراض ميدم

ما كه تا حالا دم از مخابرات و شركتهاي مخابراتي ميزيديم و رعايت قانون، الان در مرحله تصويب شدن هست كه نصبت به راه اندازي خطوط مستقل اقدام بشه و هرجا كه امكانش هست، از سرويسهاي مخابرات استفاده نشه

و جهت اطلاع تا اونجا كه من خبر دار شدم اداره برق هم قراره بر روي دكلهاي برق فشار قوي خود يه فيبر 16 كر هم بكشه، اداره گاز هم بر روي لوله هاي گاز، علوم پزشكي شيراز هم بين بيمارستانهاش فيبر ميكشه

خلاصه هر كسي داره به نوعي از مخابرات فرار ميكنه، واقعا ببينيد بي علمي و عدم مديريت چگونه كارهاي موازي را افزايش ميده!!!

ما يه خط 2 مگ تا تهران داريم شايد به جرات ميتونم بگم 95% اكتيو هست ولي خط شيراز مرودشت 50% اگتيو هم نيست و جالبه بدونيد پهناي باند مفيد ما به زور 50% ميشه!!!

خدا را شكر از امسال اينترنت ما از مخابرات قطع مشه و مياد تحت پوشش شركتهاي خصوصي

خدا كنه زورتر اين اوپراتورهاي ثابت در شيراز شروع به كار كنن يا اين مخابرات شهري را بفروشن و بشه خصوصي

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

عضو غیر فعال
    نوشته
    56
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2
    تازه تو شهرستانهااوضاع از اين بدتره

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    من با این سیایت جدید موافقم.

این کار باید زودتر از اینها شروع می شد. ولی بالاخره شروع شد. جای شکرش باقی ست.

در مورد سرویس های اینترنت. تنها مشکلی که داره ف ی ل ت ر ی ن گ هست و بس. من از سرویس ها شرکت مخابرات در زمینه ارتباطات راضی هستم و اتفاقا اساسا بد هم عمل نکردن.حالا درسته که یه جاهایی کیفیتشون بد بود . ولی نسبت به 5 سال قبل رشد بسیار خوبر داشته و خیلی پیشرفت کرده که واقعا راضی کننده هست.

خلاصه بجای اینکه هی بگین این بد و اون بدتر بیایید نیمه پر لیوان رو هم ببنید.

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    خوب در مورد کیفیت بد سرویس های اینترنت در شهرستان ها که دوستان میگن شما اگر سری به بعضی قسمت های پایتخت هم بزنید اونوقت متوجه میشین که همه جا کیفیت بالا پایین داره حتی در تهران کاربران با دیال اپ هم مشکل دارن ولی در شهرستان ها می بینیم که حالا نگیم اینترنت پر سرعت همه گیر میشه حداقل سرویس دیال اپ رو با کیفیت دارن . دیگه از حق هم نگذریم مخابرات در گذشته بدتر بوده الان بد هستش و بین بد و بدتر فاصله هستش و به هر دو نباید به یک چشم نگاه کرد . صحبت های جناب آریاگوهر رو هم تایید می کنم

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    اصولا اینجا وقتی میبینن مشتری زیاد میشه به جای اینکه عرضه رو زیاد کنن قیمتو میبرن بالا
    داشتیم با 1 مگ کار میکردیم گفتن زیر 2مگ نمیدن ما هم با یک isp دیگه شریک شدیم 2 مگ گرفتیم بماند که شراکت چقدر دردسر داره حالا هم که 15% تخفیف رو برداشتن تا همه ISP های شهرستان رو ورشکست نکنن ول کن نیستن وقتی هم بشون میگیم رئیس دیتا میگه با پهنای باند کم داریم مشتریها کمتر بشن بهتره واسمون!!!!

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    جناب آریاگوهر حرفتونو اصلا تائید نمیکنم. اگه مثل کشورهای پیشرفته دنیا این کدها وجود نداشت و نرخ مکالمه هم ارزون بود حرف شما صحیح. حالا بماند که این وسط چند صد تا isp مثل خود من که یکی دو مگ پهنای باند دارن ور شکست میکنن. ولی برای رسیدن به اهداف بزرگتر همیشه باید یه سری هزینه ها پرداخت. اما توی مملکت مظلوم ما اینجوری نیست. اینم یه کاریه مثل گرون کردن بنزین. توی تمام دنیا انرژی گرونه اما یه چیزی مثل بلیط هواپیما ارزونه یا یه چیزی مثل نان و برنج و روغن و ... با سوبسید عرضه میشه. یعنی در کل به نفع مردمه. اما اینجا انرژی رو که گرون میکنن بقیه چیزها چند برابر گرون میشه.
    باید این کار مخابرات رو هم به فال نیک گرفت. که از همین الان اونایی که مثل من شهرستان isp دارن بفروشن برن دنبال یه کار بهتر.

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به دوستان خوبم

البته من به خاطر رابطه با مخابرات همانند دیگر دوستان که به واسطه کار در ISP ایجاد شده در جریان حذف کد بین شهری بودم البته اونی که من شنیدم با حرفی که دوستان میزنن مقدار زیادی تفاوت دارد .

من شنیده بودم که تنها قرار 0 از اول کد ها حذف بشه و باقی کد به قوت خود باقی بماند . تعرفه شهری تغییر نکرده و تنها برای گرفتن تلفن در شهرستان دیگر مثلاً اداره دیتای خوزستان اینطوری میشه 6113335666 در صورتی که قبلاً اینطوری بوده 06113335666 خوب تا اینجا که کلی پیشرفت حاصل میشه ولی نکته ای که باید به وبگرد عزیز بگم اگه شما با شهرستان دیگه تماس بگیرید همان تعرفه برای شما اعمال میشود که قبلاً اعمال میشد پس من و شما همچنین به کارمون ادامه خواهیم داد .

دوست من وبگرد عزیز تا چند سال دیگر ISP ها در ایران تغییر ماهیت خواهند داد و مانند کشور های دیگر کانال ارتباطی را خودمان باید ایجاد کنیم ما الان در شرکت خودمان به فکر گسترش بدون محدوده برای اینترنت بیسیم و محاسبه برای پائین تر آوردن هزینه ها طرف مشتری هستیم . اینها اصلاً نگران کننده نیست مثاله مهم در حال حاضر ایجاد تغییرات مکرر و زود هنگام موسسه مقررات رادیویی است که امسال درخواست پرداخت SLA از طرف ISP به این موسسه در جهت اجاری حقوق شهروندی است و اگر به سایت این سازمان سری بزنید آه از نهاد شما همانند ما بر خواهد آمد . ISDP و DATA و هر اوپراتور دیگر باید یک ISP به این سازمان باجی ارائه کند تحت نام رعایت SLA .

صنعت IT که در ایران بنیانگذارانش ISP ها بودند در حال فرو پاشی و نابودی است و دوستان خوب ما که فناوران این عرصه بودند اکنون د رحال طی کردن مراحل پذیرش در کشورهای دیگر هستند شاید من هم رفتم اگر رفتم حتماً در یک ISP کار خواهم کرد .

میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال
    نوشته
    56
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2
    امروز از یک منبع معتبر شنیدم که در شورای عالی اقتصاد طرح حذف کدهای بین شهری تصویب نشد
    اما در مورد حسن صداقت مخابرات همیشه شک کنید.
    شرکت های مخابراتی در تمام دنیا به طرفند زدن به مشتریها معروفند به طور مثال یک دوستی میگفت در المان هنگان تبلیغات شرکت های مخابراتی هزار جور کلک میزنند اما موقع صورت حساب جور دیگه تو پاچه میکنند چه برسد به ایران عزیز ما که ذاتا شرکتها خودشون یک کلاهبردارند .
    فعلا که شنیدم در بودجه سال 86 یک ریال برای گسترش اینترنت تصویب نشده و دولت کمر همت بسته تا این فناوری بلااستفاده رو ریشه کن کنه "(:

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    دولت اینترنت پر سرعت ارائه می دهد

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، از راه‌‏اندازی پورت‌‏های پر سرعت اینترنت توسط دولت در سال ۸۶ خبر داد

دکتر وفا غفاریان، درگفت و گو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به برنامه‌‏های وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات در سال ۸۶ ، اظهارداشت: طبق برنامه چهارم توسعه بخش دولتی موظف است ۵۰۰ هزار پورت پرسرعت اینترنت در کشور راه‌‏اندازی کند که بنابر مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات و توسعه بخش خصوصی این امر در سال ۸۴ و ۸۵ اجرایی نشد؛ اما درسال ۸۶ توسعه اینترنت پرسرعت از سوی شرکت‌‏های مخابرات استانی انجام خواهد شد.وی، با بیان این که درسال ۸۶ مخابرات نیز مانند بخش خصوصی اینترنت پرسرعت ارائه خواهد کرد، یادآورشد: به این ترتیب می‌‏توانیم میزان پورت‌‏های پرسرعت منصوبه در کشور را به رقم مذکور در برنامه چهارم توسعه برسانیم.
    این هم یک خبر خوب !!!!!!!!!!!!! البته نه برای ما بلکه برای کاربر ها

مصوبه مجلس بزودی اجرا میشه وهزینه بین استانی برداشته میشه 16% روی هزینه دیال آپ می ذارن تخفیف دیتا برای شهرستانها حذف و اعتراض و افسوس فایده ای نداره
    من پیشنهاد میکنم بجای بحث بیمورد برای محکوم کردن مخابرات به فکر چاره کار باشیم و راهکار های دوستان برای پروژه هایی مثل اینترنت بیسیم و آی دی اس ال و ........را مورد بررسی قرار بدیم و اینکه چطور میشه توی شهرستانها هم مثل مرکز استان پهنای باند ارزونتر فراهم کرد

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    میشه یکم در مورد این پورتهای پر سرعت توضیح بدید؟
    منم خبرشو از تلوزیون شنیدم اما پخمه ها که درست حرف نمیزنن. خط پر سرعت همه چیز میتونه معنی بده. اگه منظورشون adsl هست که فکر نکنم مشکل پورت داشته باشیم. مشکل pcm و wll بیشتر داریم. در ضمن انحصاری 11 تا شرکت هم هست.
    دوست عزیز خودتون میدونید سود هیچی مثل dialup نیست. بقیش همش دردسر خالیه.
    جناب میثم فکر نکنم همچین چیزی امکان داشته باشه که بدون صفر کد رو بگیری و اونم سوئیچ کنه به یه شهرستان دیگه. به نظر شما مخابرات چه جوری شماره داخلی و خارجی رو تشخیص میده؟ یا باید صفر گرفته شه یا کد 4 رقمی یا 5 رقمی بشه و همه کد ها رو توی یه استان عوض کنن.
    اینا هم سیاستشونه همیشه به مرگ می گیرن تا به تب راضی بشیم. مثل بنزین اول یه قیمت بالا شایعه می کنن بعد یکم پائین تر تصویب می کنن.

نام حقيقي: مسعود یارمحمدی

عضو غیر فعال شناسه تصویری masood_y
    نوشته
    909
    سپاسگزاری شده
    150
    سپاسگزاری کرده
    116
    باید صبر کرد تا ببینیم این سیاست جدید به کجا می رسه؟!
    یادتون میاد گفتند پهنای باند زیر 2 مگ نمی دیم؟ 3-4 ماه بعد راحت تر از قبل 64 هم دادند.
    یادتون میاد گفتند دیگه مجوز ISP نمیدیم و تمدید هم نمی کنیم؟ حالا مثل آب خوردن دارند میدند.
    یادتون میاد ساعت کاری بانک ها رو !؟؟!
    یادتون میاد ....
    شدیم موش آزمایشگاهی !

خواننده
    نوشته
    45
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    من چند روز پیش مخابرات بودم گفتن داریم کدها رو حذف می کنیم بهشون گفتم این باعث ورشکستگی isp های کوچک مثل ما میشه گفتند کدهای isp ها رو می بندیم مثلا isp های مشهد فقط تو شهر مشهد می تونن کار کنن و اگر از شهرستانای مشهد بگیرند کار نمی کنه البته این فقط برای E1 دارا است

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    اهواز که مدتهاست زیر 2مگ نمیدن شانس ما!

نام حقيقي: Alireza Khosravi

عضو عادی شناسه تصویری irarkh
    نوشته
    753
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    21
    فعلا كلي شاكر باشيد چون مخابرات سهامي عام شد و وديعه هاي خطوط تلفن تبديل به سهام گرديد . باز هم از مخابرات بد بگيد .

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    نقل قول نوشته اصلی توسط irarkh
    فعلا كلي شاكر باشيد چون مخابرات سهامي عام شد و وديعه هاي خطوط تلفن تبديل به سهام گرديد . باز هم از مخابرات بد بگيد .
    البته اختیاری هست
    یعنی فکر میکنید به نفعتون میشه که سهام بشه؟

سهام مخابرات لا اقل تا 10 سال تاوان دولتی بودن قبلش را باید بده وبعد به سود برسه

صفحه 2 از 5 اولیناولین 1 2 3 4 5 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

حذف كد شهرستانها

ورشکستگی isp

حذف کد بین شهری در استانها

فرق بین فیبر نوری persiannetworks.com

حذف کد بین شهری استانها

کد بین شهری 251

ispجمع شدن

کد شهرستان ها iran

كد بين شهري 06

حذف كد شهرها