صفحه 4 از 5 اولیناولین 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 46 تا 60 از مجموع 63

موضوع: شروع حذف کد بین استانها

نام حقيقي: مسعود یارمحمدی

عضو غیر فعال شناسه تصویری masood_y
    نوشته
    909
    سپاسگزاری شده
    150
    سپاسگزاری کرده
    116
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam22us نمایش پست ها
    باسلام

خوب دوستان عزیز بحث ها روباید جدی تر کرد دومین ماه از صدور فیش بدون در نظر گرفتن تخفیف شروع شد و اداره محترم دیتا با وقاحت تمام فیش ها رو به قیمت یکسان ارسال کرده بیچاره همکاران یک مگابیت به بالا که باید همچین جوری رو به جون بخرن و صداشون هم در نیاد واسه ما که زیاد نشده ولی واسه اون بیچاره ها فیش 2000000 تومانیش شده 2600000 اومده با حقوق کارمند و کرایه محل و هزار جور خرج ریزو درشت دوست من که داره سکته میکنه

وای به حال من
    این یه مورد خیلی نامردی بود حالا هم دیگه گندش دراومد.
    بابا ما یه سرور آمریکا داریم با پورت 100mbps راحت 10mb در ثانیه رو داره میزنه.
    با اجاره سرور و پهنای باند و همه چیز ماهانه 350.000 داریم میدیم. اونوقت اینجا ...
    خدا به خیر بگذرونه.

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    چطوری هنوز بعضی جاها زیر 2 مگ میدن مگه قانون هر جا فرق میکنه؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0
    کلا سیاست جدید اینه که کله گنده ها باقی بمونن و کوچولوها برن پی یک کار دیکه
    تقریبا درستش هم همینه خسته شدم از بس رفتم isp جمع کردم
    اونبار یک مورد بود با سند و رسیو بدون مجوز و خط انالوگ اونم کجا تهران ور دل پارس انلاین
    اخه مگه با این وضعیت میشه سر پا موند بهتره تو هر زمینه هرکسی که قدر تره فعالیت کنه
    به این ترتیب 3 4 تا رقیب گردن کلفت باقی میمونن هم خدماتشون بهتر میشه هم پهنا رو ارزون میخرن
    الان پارس برای هر مگ چیزی کمتر از 400 پرداخت می کنه حالا این مال زمینی هست کلی هم از دیش میگیره

شما میخوای با این گردن کلفت با باند هر مگ 1300 در بیوفتی

این که باندش زیاده میتئنه جندین برابر باندش شیر بده اب هم از اب تکون نخوره حتی ددیکیت هم با شیر بده عمرا متوجه نشی داداش 135 مگ کم نیستا
    حالا این زمینیشه

به زودی کاری می کنن که دایلاپ هم عین ادسل بشه و اونوقت مصرف کننده حال میکنه و خیلی از دوستان هم بدبختانه باید به فکر یک شغل دیگه باشن که قول میدم هرچی باشه حد اقل اعصابتون راحت تر هست و اینقدر درگیری ذهنی ندارین

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    شما مگه چیکاره هستید که ISP جمع می کنید.

در ضمن طبق دستور عمل سازمان نقاط تماس بین المللی در اختیار دولت فقط هست. پارس آنلاین 300 مگابیت پهنای باند فقط از روی فیبر داره. می تونی از NOC خودشون بپرسی.

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به دوستاناین همه قدرت رو کی داره که بره در ISP ببنده . ندیدم مردی که بتونه از این کارا بکنه . اونایی رو که شما رفتی بستی لابد مشکل داشتن که من هم میتونم برم بزنم تو گوشش هیچی هم نتونه بهم بگه . ولی اگه خیلی قدرتمندی یدونه بدون مشکلش رو ببند تا نشون بدی که قدرتمند هستی در غیر این صورت لطفاً خودتون رو نگهدارید تا خدای نکرده باعث نشه که از بالاتا پائین تون را خدای نکرده ....................................ما که به کوری چشم بعضی ها هستیم و دوستان و همکارانمون هم هستند تا کور شود هر کی چشم نداره ما رو ببینه

alihadian سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0
    گویا اشتباه متوجه شدین منظور از جمع کردن خرید isp در شرف ورشکستگی برای قطعاتش هست
    اینقدر هم زود جوش نیارین که دست بالای دست بسیار است

در مورد پارس انلاین هم شما به همین فکر باش حد اقل نصف ترافیکش از ماهوارست و خود اداره دیتا قبول داره که رنج ایپی اون به غیر از رنج ایرانه و با وجود این مجبور هرکاری که پارس ازش بخواهد همکاری کنه چون به موقع یک مجوز خیلی کت و کلفت گرفته و همکار دولت در مورد تهیه پهنای باند هست حتی ایپی های پارس داخل ابر ایران تعریف نشده و سر همین مورد باهاشون مشکل داریم یعنی برای انتقال باندشون فقط از پوینت تو پوینت میتونیم استفاده کنیم و اینترانت جواب نمیده الته مقداری هم باند با رنج ابر ایران دارن که خیلی محدود هست و نمیتونن روش ایپی ولید بدن

خوب اما شما میثم عزیز
    اولا به موقعش اون مرد رو هم میبینی
    دوما چرا حرفت رو خوردی از بالا تا پایین چی ...؟
    کی گفت نباشید باشید تا اداره دیتا سود کنه و رقیبای بزرگ به موقع رقیبی داشته باشن تا زمین بزننش
    دوستاتون هم همینطور
    اگه یک خورده با دید مثبت تری به حرفای من توجه میکردی متوجه میشدی که دیر یا زود isp های کوچیک باید تشریف ببرن و بهتره هرچه سریعتر یا خودت رو قوی کنی یا بی رو درواسی فکر یک شغل دیگه باشی
    اینقدر هم موقع حرف زدن منم منم نکن همیشه اونی که چنتش پره خیلی شکسته نفس تره

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    با یک Trace ساده از محل خودتون تا آدرس Parsonlien.net می تونید مسیر روتینگ رو بدست بیارید و کاملا هم متوجه خواهید شد که اصلا Packet های شما از Gateway ایران خارج نمی شه.
    در زمینه نقاط درسترسی بین الملل شرکت سروش رسانه هم مجوز هاش باطل شد چه برسه به پارس آنلاین. می تونید شرایط مجوز های رو تو سایت CRA.IR ببینید.
    موفق و موید باشد.

نام حقيقي: Reza Behroozi

عضو غیر فعال شناسه تصویری ahuray_mazdaa
    نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    دولت کم مهرورزی میکنه بهمون حالا شما هم میخواین بهم مهرورزی کنید!!!
    صلوات

نام حقيقي: tolouee

عضو غیر فعال شناسه تصویری toloue
    نوشته
    149
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0
    من كه موندم چكار كنم جالبتر از همه همكارام هستن كه با وجود گران شدن پهناي باند و هزينه هاي ديگه باز هم قيمت ها رو دارند ميارن پ1ائين من موندم اخه اينا دارند چكار مي كنند. فكر مي كنند كه با اين كار مثلا رقيبشون نابود مي شه ولي فكر خودشونو نمي كنند كه دارند از جيب خرج مي كنند .

نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    دوبی 1پروایدر داره و همه راضین هم قیمتش خوبه هم سرویساش و پشتیبانیش

نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam22us نمایش پست ها
    با سلام به دوستاناین همه قدرت رو کی داره که بره در ISP ببنده . ندیدم مردی که بتونه از این کارا بکنه . اونایی رو که شما رفتی بستی لابد مشکل داشتن که من هم میتونم برم بزنم تو گوشش هیچی هم نتونه بهم بگه . ولی اگه خیلی قدرتمندی یدونه بدون مشکلش رو ببند تا نشون بدی که قدرتمند هستی در غیر این صورت لطفاً خودتون رو نگهدارید تا خدای نکرده باعث نشه که از بالاتا پائین تون را خدای نکرده ....................................ما که به کوری چشم بعضی ها هستیم و دوستان و همکارانمون هم هستند تا کور شود هر کی چشم نداره ما رو ببینه
    این که شما میفرمایید قدرت نیست زورگوییه
    ادب شرط اول برقراری ارتباطه

stt
    stt آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    4
    سلام
    به نظر من این موقعیت فرصتی برای شهرستانی ها برای ارائه اینترنت پر سرعت و فاصله گرفتن از دایال آپ می باشد چون ADSL- WIRELESS و.. را نمی توان مرکز استان به شهرهای اطراف منتقل کرد و شرکت های شهرستانی میتونند رو این مقوله کار کنند

نام حقيقي: Hooman

عضو عادی شناسه تصویری hmn566
    نوشته
    639
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    33
    نقل قول نوشته اصلی توسط toloue نمایش پست ها
    من كه موندم چكار كنم جالبتر از همه همكارام هستن كه با وجود گران شدن پهناي باند و هزينه هاي ديگه باز هم قيمت ها رو دارند ميارن پ1ائين من موندم اخه اينا دارند چكار مي كنند. فكر مي كنند كه با اين كار مثلا رقيبشون نابود مي شه ولي فكر خودشونو نمي كنند كه دارند از جيب خرج مي كنند .
    به خاطر اخلاقی هست که بین ایرانی ها زیاده.
    در رقابت به جای اینکه سعی کنن سرویس خودشون رو بهتر کنن میخوان کاری کنن رقیب کلا از بین بره.
    و خوب هر کس کلی هزینه کرده برای ISP و نمیتونه به همین راحتی در شرایطی که وسائل یک سوم قیمت هم فروش نمیره کنار بکشه.
    اگر با هم توافق کنند و روی یک قیمت ثابت بمونن هیچ کدوم دچار مشکل نمیشن. ولی خوب سعی در انهدام رقیب به جای بهبود کیفیت نتیجه اش همین میشه.

نام حقيقي: مسعود یارمحمدی

عضو غیر فعال شناسه تصویری masood_y
    نوشته
    909
    سپاسگزاری شده
    150
    سپاسگزاری کرده
    116
    نقل قول نوشته اصلی توسط hmn566 نمایش پست ها
    به خاطر اخلاقی هست که بین ایرانی ها زیاده.
    در رقابت به جای اینکه سعی کنن سرویس خودشون رو بهتر کنن میخوان کاری کنن رقیب کلا از بین بره.
    و خوب هر کس کلی هزینه کرده برای ISP و نمیتونه به همین راحتی در شرایطی که وسائل یک سوم قیمت هم فروش نمیره کنار بکشه.
    اگر با هم توافق کنند و روی یک قیمت ثابت بمونن هیچ کدوم دچار مشکل نمیشن. ولی خوب سعی در انهدام رقیب به جای بهبود کیفیت نتیجه اش همین میشه.
    دقیقاً، اگر یه انسجام تو این کار بود و رقبا با هم کنار می اومدند 50% این مشکلات حل بود.
    متاسفانه همه می خوان به هر قیمتی که شده رقیب رو از گود خارج کنند.

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام

البته من و همکارانم در شرکتی که در اختیار داریم سعی کردیم کیفیت رو و همچنین سرویس های جدید رو همیشه در وضعیتی مطلوب نگهداری کنیم . ولی خوب برای اینکه شرکت های بزرگ بی خودی سرو صدا راه نندازن و هی دم از نابود کردن شرکت های کوچیک نزنن راه حل هایی هست که حتی میتونه منجر به نابودی شرکت های بزرگ بشه و به سادگی میشه از این راه حل ها استفاده کرد . حتماً هم نباید بریم دعوا کنیم بزنیم و بشکنیم و جمع کنیم . خود سازمان تنظیم راه حلش رو ارائه کرده کنسرسیوم بهترین روش هست که در حال انجام است و به سادگی هم با پهنای باند بالا و قیمت فوق العاده پائین کمر خیلی از این طبل های تو خالی رو میشه شکوند هرچی بزرگتر باشه بهتر میشه نشونش گرفت و بهش شلیک کرد . نیازی هم به لحن تند و جوابیه زدن و لابد اگه تلفن هم داشتن فحش دادن نیست . هر چی کوچیک تر باشی بهتر میتونی مخفی بشی .

و اما در مورد در دبی یک ISP هست بله من هم در جریان هستم ولی اینو به اونایی باید گفت که بی حساب مجوز دادند .

صفحه 4 از 5 اولیناولین 1 2 3 4 5 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

حذف كد شهرستانها

ورشکستگی isp

حذف کد بین شهری در استانها

فرق بین فیبر نوری persiannetworks.com

حذف کد بین شهری استانها

کد بین شهری 251

ispجمع شدن

کد شهرستان ها iran

كد بين شهري 06

حذف كد شهرها