صفحه 5 از 5 اولیناولین 1 2 3 4 5
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 63 از مجموع 63

موضوع: شروع حذف کد بین استانها

نام حقيقي: مسعود یارمحمدی

عضو غیر فعال شناسه تصویری masood_y
    نوشته
    909
    سپاسگزاری شده
    150
    سپاسگزاری کرده
    116
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam22us نمایش پست ها
    با سلام

البته من و همکارانم در شرکتی که در اختیار داریم سعی کردیم کیفیت رو و همچنین سرویس های جدید رو همیشه در وضعیتی مطلوب نگهداری کنیم . ولی خوب برای اینکه شرکت های بزرگ بی خودی سرو صدا راه نندازن و هی دم از نابود کردن شرکت های کوچیک نزنن راه حل هایی هست که حتی میتونه منجر به نابودی شرکت های بزرگ بشه و به سادگی میشه از این راه حل ها استفاده کرد . حتماً هم نباید بریم دعوا کنیم بزنیم و بشکنیم و جمع کنیم . خود سازمان تنظیم راه حلش رو ارائه کرده کنسرسیوم بهترین روش هست که در حال انجام است و به سادگی هم با پهنای باند بالا و قیمت فوق العاده پائین کمر خیلی از این طبل های تو خالی رو میشه شکوند هرچی بزرگتر باشه بهتر میشه نشونش گرفت و بهش شلیک کرد . نیازی هم به لحن تند و جوابیه زدن و لابد اگه تلفن هم داشتن فحش دادن نیست . هر چی کوچیک تر باشی بهتر میتونی مخفی بشی .

و اما در مورد در دبی یک ISP هست بله من هم در جریان هستم ولی اینو به اونایی باید گفت که بی حساب مجوز دادند .
    درسته کنسرسیوم بهترین راه حل هست، اما آیا باید همدستی باشه یا نه؟
    ما رفتیم با رقبا صحبت کردیم نمی گن تو کی هستی. میگن ما کار خودمون رو بهتر بلدیم. حالا هم پشت سر من دارند میگن طرف ترسیده!

عضو عادی
    نوشته
    142
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0

«2» به شماره تلفن*هاي ثابت *كشور اضافه مي*شود

مدير عامل شركت مخابرات ايران گفت: با اجراي طرح حذف كد بين شهري، در تمامي استانها به جز استان تهران پس از كد استان مورد نظر، رقم 2 افزوده شده و شماره تلفن تمام كشور هشت رقمي خواهد شد.

صابر فيضي در گفت و گو با فارس افزود: در طرح حذف كد بين شهري در كشور بعنوان مثال براي تماس با استان اصفهان فرد تماس گيرنده پس از گرفتن كد 0311 رقم 2 را قبل از شماره مورد نظر بايد اضافه كند.
    وي ادامه داد: رقم 2 قبل از شماره اصلي در تمام استانها به جز تهران افزوده خواهد شد.
    فيضي با بيان اينكه هنوز تعرفه پيشنهادي براي تلفن ثابت نهايي نشده است، گفت: پيش بيني مي كنيم تا پايان ماه جاري اين تعرفه نهايي و به شوراي اقتصاد ارايه شود.
    وي اظهار داشت: تعرفه تلفن ثابت و همراه در سطح استانها فلت( يكسان) خواهد شد.
    مدير عامل شركت مخابرات ايران در خصوص طرح ارسال SMS از تلفن ثابت نيز، افزود: عمليات فني اين طرح انجام شده و بايد مقررات آن تنظيم شود كه به سپري شدن زمان نياز دارد.
    وي در خصوص به روز رساني واگذاري تلفن ثابت در كشور، گفت: در حال حاضر به جز چند شهر استان خوزستان، واگذاري تلفن ثابت در تمامي شهرها به روز شده است.
    فيضي در ادامه از به روز رساني واگذاري تلفن ثابت در 50 درصد روستاهاي كشور تا پايان سال خبر داد.

وي همچنين ميزان تلفن ثابت منصوبه آزاد در كشور را حدود 5/2 ميليون خط شماره عنوان كرد.

http://www.baztab.com/news/66959.php

خواننده
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت 5 ساله که دلم میخواست تو شهر پدری ام که هیچ دسترسی به اینترنت ندارن یه isp کوچیک بزنم نمیتونستم الان که شرایطش داره فراهم میشه میخوان کد رو حذف کنن
    خوشحالم که اونا به اینترنت میرسن ولی من با سرمایه کم کاری نمیتونم بکنم به هر حال هر کاری هم جنبه مثبت داره هم منفی منتها تجربه میگه کارهابی مخابرات جنبه های منفیش خیلی بیشتره

صفحه 5 از 5 اولیناولین 1 2 3 4 5

کلمات کلیدی در جستجوها:

حذف كد شهرستانها

ورشکستگی isp

حذف کد بین شهری در استانها

فرق بین فیبر نوری persiannetworks.com

حذف کد بین شهری استانها

کد بین شهری 251

ispجمع شدن

کد شهرستان ها iran

كد بين شهري 06

حذف كد شهرها