صفحه 2 از 6 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 85

موضوع: سيب (Smart ISP Billing)

hrs
    hrs آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    102
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    8
    ممنون میشم اگر سریع تر نسخه جدید را روی سایت بزارید.وهمچنین راهنمای جدید نرم افزار که خصوصیات رو بطور کامل توضیح داده باشه

ویرایش توسط hrs : 2008-02-15 در ساعت 08:52 AM

نام حقيقي: احمد

عضو عادی شناسه تصویری Gitex
    نوشته
    550
    سپاسگزاری شده
    329
    سپاسگزاری کرده
    122
    سیب نرم افزار بسیار قدرتمندی هست اما ...

متاسفانه بزرگترین مشکل سیب پوسته نازیبا و غیر جذاب اون هست که باعث دوری خیلی از کاربران از این نرم افزار میشه.

پیشنهاد می کنم حتما فکری برای این مشکل بکنید.

موفق و پیروز باشید.

hrs
    hrs آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    102
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    8
    اگر این نرم افزار این امکان رو بده که خودمون بتونیم تغییراتی داخلش بدیم خیلی بهتره البته هنوز من نصبش نکردم و شاید امکان همچین کارهایی رو داشته باشه.

نام حقيقي: sina

عضو غیر فعال شناسه تصویری ho56_ma64
    نوشته
    0
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام بسیار نرم افزار مناسبی هست و بسیاری از مشکلات ISP ما رو حل کرد
    فقط یک پیشنهاد داشتم و اون اینکه تا جایی که من خبر دارم یکی از امکانات ورژنهای قبلی این نرم افزار این بود که سیب به ISP این امکان رو میداد که برای یوزرهاش ( در هنگام وصل شدن ) یک صفحه پیغام (ترجیحا تبلیغاتی) بفرسته .که متاسفانه در ورژنهای بالاتر حذف شده .
    فکر میکنم این امکان خیلی مفید باشه چه بلحاظ اطلاع رسانی سریع به یوزرها در مواقع خاص و چه بلحاظ در آمد زایی برای ISP ها

نام حقيقي: A.G

خواننده شناسه تصویری adel28
    نوشته
    813
    سپاسگزاری شده
    180
    سپاسگزاری کرده
    192
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gitex نمایش پست ها
    سیب نرم افزار بسیار قدرتمندی هست اما ...

متاسفانه بزرگترین مشکل سیب پوسته نازیبا و غیر جذاب اون هست که باعث دوری خیلی از کاربران از این نرم افزار میشه.

پیشنهاد می کنم حتما فکری برای این مشکل بکنید.

موفق و پیروز باشید.
    دوست عزیز
    1- تا اونجایی که من با این برنامه کار کردم پوسته های زیادی برای اون در نظر گرفته شده است.
    2- فکر کنم خیلی چیزای دیگه مهمتر از ظاهر یه همچین برنامه هایی باشه.
    (امنیت، امکانات و ...)

نام حقيقي: احمد

عضو عادی شناسه تصویری Gitex
    نوشته
    550
    سپاسگزاری شده
    329
    سپاسگزاری کرده
    122
    نمی خوام بحث تاپیک رو منحرف کنم ... من خودم سیب رو نصب نکردم ولی تعریف اون رو از دوستان شنیدم.

من به عنوان یک متخصص به برنامه نگاه میکنم.

ولی کاربر عادی کار به این نداره که چه اتفاقی در پشت پرده میوفته.

عضو عادی
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    1
    سلام به همه دوستان
    شرکت ما مدت 4 ساله که ISP دارم و در اين مدت از تمام برنامه هاي مطرح Accounting از جمله NTTAC , ISP Util , IBSng واخيرا از برنامه SIB استفاده کرده ام وعلت اين همه تغيير برنامه ها هم عدم برآورده کردن نياز ما بوده حالا براي اينکه هم دوستاني که به تازگي مي خوان ISP راه اندازي کنن و هم اونايي که پيشکسوت در اين امر هستند بيشتر با برنامه سيب و نقاط قوت و نقاط ضعف اون آشنا بشن مي خوام از ابتدا نقاط ضعفي که برنامه هاي قبلي مورد استفاده ما داشتن و موجب تغيير به SIB شده ايم رو معرفي کنم که خود تصديقي بر نقاط قوت اين برنامه خواهد بود

NTTAC Plus
    1- عدم پشتيباني از طريق شرکت خاص
    که در اين صورت اگر مشکلي برامون پيش مي اومد بايستي متوصل ميشديم به فروم ها متعدد که در آخر هم معلوم نبود که مشکل برطرف ميشه يا نه و هيچ تضميني روي برنامه وجود نداشت
    2- استفاده از بانک اطلاعاتي اکسس
    که بعد از مدتي حجم بانک اطلاعاتي به صورت تصاعدي زياد ميشد و حتما مي بايستي هر چند وقت يک بار Repair مي شد
    3- عدم ارتباط صحيح با RAS
    که در خيلي موارد ارتباط که قطع مي شد نياز به ريست کردن هم پيدا مي کرد
    4- پيدا شدن راههاي زيادي براي هک کردن که اگه همين الان يک جستجوي کوچک انجام دهيد خواهيد ديد که چه راههاي زيادي براي اين منظور پيدا خواهيد کرد
    5- عدم وجود امکاناتي از جمله Cart maker کع مجبور بوديم از برنامه هاي جانبي که براي اين منظور نوشته شده استفاده کنيم
    و ........

ISP Util

1- پشتيباني ضعيف
    البته اين توضيح رو هم بايد بدم که در ابتدا که نرم افزار رو خريداري کرده بوديم به خوبي پاسخگويي مي کردند ولي به محض گذشت يک سال حتي با اينکه هزينه پشتيباني را نيز پرداخت کرده بوديم ديگه پاسخگويي درست نمي کردند حتي يک بار ريموت به دستگاه وصل شدند و مشکل ما رو حتي بيشتر هم کردند
    2- از حق نگذريم واسط کاربري قشنگي داشت ولي سرعت لود شدن و بسته شدنش خيلي پايين بود
    3- Web Report به صورت انگليسي بود و خيلي سخت که کاربراني که آشنايي با برنامه نويسي رو داشتند مي تونستن استفاده کنن به طور مثال کسي که نميدونه SQL چي هست چطور مي خواد بفهمه که از گزينه هايي که نشون ميده کدوم براي نمايش کارکرد است
    4- رمز هاي کاربران به صورت کد شده بود که اگر کسي رمز خودشو عوض مي*کرد يا فراموش مي کرد ما هم ديگه دسترسي نداشتيم و مي بايستي رمز رو عوض کنيم
    5- تاريخ ها به صورت ميلادي نمايش داده مي شد
    6- به دليل اينکه اعتبار کاربران مي بايستي ريالي تعريف مي شد ايجاد گروههاي ساعتي به سختي انجام مي شد
    7- براي استفاده از LAN Accounting مي بايستي مبلغي معادل با همون خريد اوليه برنامه پرداخت مي کرديم
    8- عدم توانايي حسابداري کاربران دائم که براي اين منظور از برنامه هاي جانبي استفاده مي کرديم که کار ما رو به مراتب مشکل کرده بود
    و ......

IBSng

ما از IBSng براي LAN Accounting استفاده مي کرديم که بعد از تغيير به سيب با IBSng هم خداحافظي کرديم
    و اما مشکلات :::

1- به سختي روي سيستم نصب ميشه من خودم موقعي که مي خواستم نصب کنم 4 بار فدورا رو حذف کردم تا تونستم موفق بشم اليته شايد هم من خيلي ناشي بود ولي اين نظر و مشکلي است که من داشتم دوستان خودشون قضاوت کنن
    2- استفاده از بانک اطلاعاتي Perl البته از نظر ساختاري خيلي خوبه ولي براي پشتيبان گيري دچار مشکل بوديم
    3- قيمت نسخه تجاري خيلي بالا بود
    4- مديريت کاربران از طريق وب امکان پذير بود که به نظر من اگر چه يه حسن محسوب ميشه ولي ميتونه خيلي وقتا خطرساز هم باشه

خوب تمام نقص هايي که در بالا گفتم الان در برنامه سيب وجود نداره و جزء خصوصيات خوبشه

حالا مي خوام امکانات ديگه اون رو که از ديگر برنامه ها متمايزش ميکنه رو تيتروار معرفي کنم:

1- اين بنامه شامل يک سي دي فدورا به همراه برنامه سيب است که به راحتي و بدون نياز به هيچ گونه دانش خاصي در مورد سيستم عامل فدورا به کمک راهنماي نرم افزار نصب ميشه که به عنوان سرور قرار ميگيره وبراي ارتباط با اون از طريق SIB Client که روي ويندوز نصب ميشه استفاده ميشه
    2- نمايش گراف به صورت روزانه براي مشخص شدن تعداد کاربران متصل در طول 24 ساعت
    3- نمايش ترافيک روزانه - ماهانه و سالانه
    4 - دارا بودن DNS Server اختصاصي که بالا رفتن نسبي سرعت ميشه
    5 - دارا بودن Cache Server اختصاصي که هزينه ها رو به مقدار قابل توجهي کاهش ميده
    6- امکان اتصال به صورت
    PPPOE
    7- امکان گزارش از وضعت اتصال هاي موفق و اتصال هاي ناموفق به منظور عيب يابي سريع شبکه
    8- پشتيباني از سرويس IN
    9- امکان آگاه کردن کاربران از مانده حساب از طرريق پيام کوتاه و ايميل
    10- فارسي بودن سايت حساب کاربران
    11- امکان انتقال اعتبار
    12- امکان ويرايش گروهي کاربران
    13- URL Reporting
    14- امکان حسابداري در خود برنامه
    15- سيستم تلفن گويا شامل اعلام مانده اعتبار- علت عدم اتصال - کد خطاي دريافت شده - ارسال پيام براي مدير شرکت

خوب تا الان خوبي هاي اين برنامه رو گفتم ولي در کنار اين ها چند مورد جزئي هم وجود داره که به عنوان انتقاد مطرح مي کنم و مطمئن هستم که بزودي حل خواهد شد چون برنامه به سرعت در حال پيشرفت است

1- سايت حساب کاربران در مرورگر فايرفاکس مشکل داره و بايد حتما از اينترنت اکسپلورر استفاده بشه
    2 - وقتي کاربري به صورت نامحدود تعريف ميشه Remain Credit
    در صفحه وب کاربران به صورت منفي استفاده شده اعتبارنمايش داده ميشه که ايجاد شبهه ميکنه
    3- به ندرت اتفاق ميفته که در صفحه وب کاربران وضعيت وصل بودن کاربر رو به صورت اشتباه نشون ميده
    4- عدم نمايش جمع پرداختي ها که البته ميشه از طريق Export کردن به برنامه اکسل اين کار رو انجام داد

خوب توضيحاتي که من دادم کامل نبود و فقط بخشي از دانسته هاي من بود که لازم ديدم براي آشنايي بيشتر دوستان مطرح کنم اميدوارم که از زياده*گويي من خسته نشده باشيد.

توصيه مي کنم برنامه رو حتي نسخه آزمايشي يه بار امتحان کنيد مطمئن هستم که به سه ماه نميکشه که ديگه نميتونين بيخيال اين نرم*افزار بشين

www.saharisp.com

در پايان از مديريت محترم شرکت SIB جناب آقاي آرين پور کمال تشکر رو دارم که از مدتي که ما نرم افزار رو خريداري کرديم هيچگونه سوالي رو براي ما بدون پاسخ نذاشتن

ویرایش توسط salame_sabz : 2008-02-15 در ساعت 01:16 PM
    M-r-r و herus_deus سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    خطاب به دوست گرامی جناب : salame_sabz
    البته بنده هم نظر شخصی و اون چیزی که تجربه کردم رو بگم به شما که IBSng رو بنده در بین سایر برنامه بسیار قدرتمند دیدم و شما که حسن ها و بدی ها رو گفتی یادت رفت که بگی IBS وب ریپورت به زبان فارسی هم داره تاریخ شمسی هم داره و تمامی اتصالات را قابلیت کنترل اونها رو داره وخیلی موارد دیگر.البته بنده تبلیغ نمی کنم نظر خودم رو گفتم که از این برنامه استفاده کردم و راضی هستم شرکت های خیلی زیادی هم دیدم که دارن از همین برنامه استفاده می کنن.حالا این SIB رو دوستانی که زیاد کار کردن باهاش بهتر می تونن نظر بندن.

داخل پرانتز هم یک مزاح با شما بکنم .بعد از 3 سال گذشتن از تاریخ عضویت شما،اولین پست شما رو تبریک می گم !!!

ویرایش توسط wazet : 2008-02-15 در ساعت 06:52 PM علت: اضافه کردن مطلب
    KgbCia سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Abolfazl Rahmani

خواننده شناسه تصویری ghasr
    نوشته
    483
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    216
    نقل قول نوشته اصلی توسط wazet نمایش پست ها
    خطاب به دوست گرامی جناب : salame_sabz
    داخل پرانتز هم یک مزاح با شما بکنم .بعد از 3 سال گذشتن از تاریخ عضویت شما،اولین پست شما رو تبریک می گم !!!
    !
    .
    بحث داره خوب پیش میره. من هم تصمیم به خرید IBSng داشتم که این بحث من رو مردد کرد.
    یک بار هم به آقای آریانپور زحمت دادم و به صورت ریموت به سرورشون وصل شدم و نمیتونم منکر قدرت و مزایای خوب برنامه بشم. اما با دوستمون موافقم که که صفحه گزارش کاربران اون Level بالایی نداره و زیاد کاربر پسند نیست. امیدوارم برطرف بشه.
    .

نام حقيقي: A.G

خواننده شناسه تصویری adel28
    نوشته
    813
    سپاسگزاری شده
    180
    سپاسگزاری کرده
    192
    نقل قول نوشته اصلی توسط salame_sabz نمایش پست ها

1- سايت حساب کاربران در مرورگر فايرفاکس مشکل داره و بايد حتما از اينترنت اکسپلورر استفاده بشه

کاملا تائید میشه.
    فکر کنم فقط تو Internet Explorer میشه اعتبار رو چک کرد و این یک عیب بزرگ برای این نرم افزار خوب بشمار میره.
    چون اکثر کاربرای حرفه ای که با اینترنت بیشتر سروکار دارن از مرورگرهای محبوب دیگه ای مانند Fire Fox ،Opera,. .. استفاده می کنند.
    امیدوارم آقای آرین پور هر چه زودتر یه فکری به حال این مشکل بکنند.

نام حقيقي: Cisco

عضو عادی شناسه تصویری ccna
    نوشته
    260
    سپاسگزاری شده
    85
    سپاسگزاری کرده
    12
    به تیم نرم افزاری سیب تبریک میگویم ....

امیدوارم روز به روز پیشرفت کنند ...

مسدود شده
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام
    در مورد سايت كاربران بايد بگم حق با دوستان هست. دليلش هم اينه معمولا يه نفر يا برنامه نويس خوبي ميشه يا طراح و گرافيست خوب!!!
    سعي مي كنم از يه طراح خوب براي تغيير ظاهر سايت كاربران استفاده كنم
    يا امكاناتي به سايت اضافه كنم كه هر كسي بتونه اطلاعات رو از سرور بگيره و تو هر قالبي كه دوست داشت براي كاربران نمايش بده. مشكل firefox هم چشم

ضمنا من لينك اين صفحه رو تو صفحه اول سايت www.smartispbilling.com گذاشتم كه كاربران سيب بيان و نظرشون رو اينجا بدن.

ویرایش توسط sarianpour : 2008-02-15 در ساعت 09:02 PM

نام حقيقي: مهدي

عضو عادی شناسه تصویری herus_deus
    نوشته
    986
    سپاسگزاری شده
    328
    سپاسگزاری کرده
    164
    حالا شد يه چيزي اين يه بحث خوبه
    اين دوستمون سلام سبز كه نظرشون رو راجع به IBSng نوشتن احتمالا با ورژن هاي قبلي كار كردن والا ورژن جديد بيشتر اين امكاناتي كه ليست كردن رو داره يه سري چيزها هم بيشتر
    http://server.parspooyesh.com/wiki/i..._B1.30_Persian
    البته از حق نميشه گذشت نصب IBSng سخته.لااقل در مقايسه با ديگر نرم افزار هاي اكانتينگ سخته.
    پشتيباني IBSng هم از نظر من بسيار خوبه .تيمشون حرفه اي هستن و خيلي خوش برخورد.تو اين شونصد باري كه به پشتيباني فني نياز پيدا كردم هميشه تو كمترين زمان جواب رو گرفتم.

عضو غیر فعال
    نوشته
    191
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    4
    با درود.
    جناب آقای sarianpour با توجه به اینکه قبلا هم یک نسخه رایگان از سیب رو از شما گرفته بودم و همچنین تعریف های مثبت بقیه دوستان و امکانات بالای این برنامه مصمم شدیم که بیایم طرف سیب.
    فقط یه سوال: الان اکانتینگ ماisputil هست با دیتابیس sql انتقال به سیب چقدر طول میکشه؟

یک مقدار هم اگه میشه راجع به کش توضیح بدید که آقای salame_sabz تو تاپیک خودشون گفتند.
    ممنون

نام حقيقي: diba gostar mojir

عضو غیر فعال
    نوشته
    0
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام خدمت همه دوستان
    با توجه به روند پیشرفت روز افزون انتقادات وپیشنهادات سازنده دوستان وهمکاران محترم ولزوم بررسی بیشتر ودقیق تر توسط عزیزانی که تا بحال موفق به تست نرم افزار نگردیده اند .درصورت تمایل میتوانند با شرکت دیباگستر مجیر مکاتبه نمایند تا پکیج کامل نرم افزار برای ایشان ارسال گردد.
    09123809367
    www.dibagostar.net

صفحه 2 از 6 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

تغییر صفحه اکانتینگ سیب

Smart ISP Billing اختصاص حجم به کاربران دانلود

دانلود نرم افزار سیب Smart ISP Billing با لینک مستقیم

دانلود اخرین ورژن smart isp billing

دانلود نرم افزار اکانتینگ isp util

در مورد برنامه smart Isp billing

smart isp billing

روش باز کردن ورد به کاربرانibsng