صفحه 3 از 6 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 از مجموع 85

موضوع: سيب (Smart ISP Billing)

مسدود شده
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام
    انتقال اطلاعات براحتي امكان پذير هست. فقط مسئله password ها هست كه اگه شما password ها تو يه فايل داشته باشيد اونم براحتي انجام مي شه.
    البته سيب يه امكان داره كه شما مي تونيد فعال كنيد بطوريكه رمز عبور كاربر هنگام اولين اتصال در ديتابيس ثبت ميشه و با توجه به اين كه در 95% مواقع كاربر رمز عبور را درست وارد مي كند. مشكل اون تعداد معدود از كاربران كه رمز عبورشان بنا به دلايلي منتقل نشده هم حل ميشه.
    ضمنا در حال تهيه يه convertor براي isputil هستيم اگه تمايل به همكاري داشتيد لطفا با شركت تماس بگيريد(جهت تست convertor روي سرور شما)
    ممنون

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    البته آرزوی شخصی بنده برای دوستان پیشرفت و پرشدن جیبشون هستش و اگر پستی هم زده میشه از طرف من هیچ گونه پشت پرده ای ندارد.جناب ccna به تیم نرم افزاری و برنامه نویسی SIB تبریک گفته بود بنده هم به نوبه خودم به تیم تبلیغاتی SIB یک خسته نباشید عرض می کنم و تبریک میگم که اینچنین دارن حمایت و تبلیغ می کنن.نکات جالبی که بنده دیدم دوستی با یوزر salame_sabz که تاریخ عضویت ایشون بر میگرده به 3 سال پیش میاد و اولین پست خودش رو یک چنین زیبا و تقریبا مفید میزنه جنابان عالی قدر هم ho56_ma64 و dibagostar هم یه چند روز پیش عضو شدن و آمدن حمایت کردن والله به نظر من اینگونه حرکت ها شبهه ایجاد می کنه در نظر بیننده که اینها همه یهو پیدا شدن و دارن به حمایت و تبلیغ می کنن.توصیه من به دوستان اینه که زیاد ضایع نکنن و زحمات و برنامه جناب آرین یا آریان پور رو اینگونه کم ارزش نکنند.

مسدود شده
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام آقاي نصيري
    جهت اطلاع و همانطور كه قبلا گفتم لينك اين تاپيك در صفحه اول سايت ( www.smartispbilling.com ) گذاشته شده است لذا اين مسئله طبيعي است كه كاربران سيب كه قبلا عضو بودند با كد كاربري قبل و اونائي كه عضو نيستند با كد كاربري جديد مطالبشون رو بنويسند. بنابراين پيش بيني من اينه كه مواردي از اين قبيل در روزهاي آينده خيلي بيشتر خواهد شد.
    بگذريم.
    آقاي wazet آيا سيب رو تا به حال نصب كرديد؟ آيا با يكي از مشتريان سيب كه نامشان در سايت آمده و احيانا با شما آشنا هستند، صحبت كرديد؟
    بهر حال از حمايت شما متشكرم.(آرين پور)

ویرایش توسط sarianpour : 2008-02-16 در ساعت 01:26 PM

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    با سلام خدمت شما دوست گرامی جناب آرین پور. نه متاسفانه ما سرور رو یک بار تمام و کمال بستیم و نمی تونیم مهاجرت بی مورد بکنیم به سایر نرم افزار ها در حالی که همه چی کاملا خوب و درست داره پیش میره.لیست مشتریان رو هم الان نگاه خواهم کرد،البته در پست اول عرض کردم که کسانی که سر و کار داشتن با نرم افزار شما یقینا بهتر بهش آشنا خواهند بود و نظرات خودشون رو بیان خواهند کرد.و بنده چون استفاده نکردم نظری هم ندادم فقط نکاتی که بالا خدمت شما ذکر کردم کمی شبه برانگیز بود در ذهن بنده که خدمت شما عرض کردم.باز هم برای شما و دیگر دوستان آرزوی موفقیت دارم و منتظر میشیم تا دیگر دوستان که استفاده کردن بیان و نظر بدن ما هم بیشتر آشنا بشیم با اثر شما.

ویرایش توسط wazet : 2008-02-16 در ساعت 02:24 PM

نام حقيقي: Alireza HBB

عضو غیر فعال شناسه تصویری Alux
    نوشته
    1,492
    سپاسگزاری شده
    286
    سپاسگزاری کرده
    399
    IBSng

ما از IBSng براي LAN Accounting استفاده مي کرديم که بعد از تغيير به سيب با IBSng هم خداحافظي کرديم
    و اما مشکلات :::

1- به سختي روي سيستم نصب ميشه من خودم موقعي که مي خواستم نصب کنم 4 بار فدورا رو حذف کردم تا تونستم موفق بشم اليته شايد هم من خيلي ناشي بود ولي اين نظر و مشکلي است که من داشتم دوستان خودشون قضاوت کنن
    2- استفاده از بانک اطلاعاتي Perl البته از نظر ساختاري خيلي خوبه ولي براي پشتيبان گيري دچار مشکل بوديم
    3- قيمت نسخه تجاري خيلي بالا بود
    4- مديريت کاربران از طريق وب امکان پذير بود که به نظر من اگر چه يه حسن محسوب ميشه ولي ميتونه خيلي وقتا خطرساز هم باشه
    نسخه فری IBSng A 1.24رو دارید با یه نرم افزار 500 هزار تومانی مقایسه می کنید؟

امکانات A 1.24 فوق العادست چه برسه به نسخه B ....

امنیت تحت وب IBSng کاملا بالاست ، نه تو نرم افزار باگ هست نه تو اینترفیس وب ، برای ادم های وسواسی چون من هم httpS هست که دیگه خیال طرف راحت باشه

درضمنمن نمی دونم کلاینت سیب چطوری کانکت می کنه به سرور ولی مطمعنن امنیت اون از https برای IBSng بالا تر نیست

بانک اطلاعاتی IBSng با استفاده از PostgreSQL هست ( نه Perl ) که حتی از MYSQL هم قوی تره از لحاظ انعطاف پذیری

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    بستگی داره که چه کسی با چه اطلاعاتی با چه دیدگاهی مقایسه کنه.
    این معایبی که برای nttac فرمودید رو قبول ندارم. nttac فقط یه engine هست که حتما نیاز به یه وب ریپورت داره که با یه مبلغ کم یه چیز کامل میتونید داشته باشید. از قدیم گفتن هر چقدر پول بدید آش میخورید.
    من سیب رو فقط یه بار جهت آشنایی نصب کردم ibsng رو بیشتر کار کردم. ibsng همین که میتونی توزیع مورد علاقتو انتخاب کنی خودش خیلی برتریه.

نام حقيقي: Abolfazl Rahmani

خواننده شناسه تصویری ghasr
    نوشته
    483
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    216
    شاهین جان این ریپورت تک پلاست رو چند میدی ؟
    پی ام بده لطفا !
    .
    در مورد نحوه تبلیغات سیب باید بگم داره بهتر میشه (نظر شخصی)
    .
    تاپیک داره به جاهای خوبی میرسه که آشنایی دوستان رو با برنامه افزایش میده. خداییش من وقتی شنیدم محمد رسول سیب گرفته کف کردم !

M-r-r سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Abolfazl Rahmani

خواننده شناسه تصویری ghasr
    نوشته
    483
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    216
    در ضمن آریانپور عزیز : به فکر یه سایت خوب برا برنامه باشید.
    .

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    خیلی خیلی خوشحال شدم که دیدم تاپیک با چنین وضعیتی در حال ادامه هست .
    از همه دوستان ممنونم که با بحث و انتقاد و پیشنهاد دارن به بهبود وضعیت تبلیغات و علی الخصوص آشنایی عموم با نرم افزار کمک میکنند .
    بلهجناب رحمانی بنده هم مثل خیلی از مشتری های جناب آرین پور، بعد از حدود 6 سال سر و کله زدن با Nttacplu به سراغ سیب رفتم... دلایل هم الحمدلله واضح هست . قابل توجه همه دوستان اینکه من با Nttacplus همه چیز رو داشتم، از سرویس تلفن گویا گرفته تا تخفیف و وب ریپورت و ... اونهم در حالت Text !!!! ؛ اما سیب همه چیز رو یه جا داره، تا حالا نشده از کار بیافته، از بیرون قابل کنترله، امنیتش هم بالاست .

امیدوارم سایر دوستان حتی اگر شده نسخه ی رایگان رو دریافت کنند و بصورت تست هم که شده از نرم افزار استفاده کنند . پیشنهاد میکنم سرویس کافی نت یا یه طیف خاص از مشترک ها رو روی سیب بزارید، تا بتونید با کارایی سیب آشنایی بیشتری پیدا کنید .

از زحمات توجه و صرف وقت جناب آرین پور، چه در مورد سیب، چه در مورد پشتیبانی و همچنین این تاپیک خیلی خیلی سپاسگذارم .
    به امید پیروزی و سربلندی همه دوستان.

ghasr سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

خواننده
    نوشته
    97
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    15
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarianpour نمایش پست ها
    با سلام
    انتقال اطلاعات براحتي امكان پذير هست. فقط مسئله password ها هست كه اگه شما password ها تو يه فايل داشته باشيد اونم براحتي انجام مي شه.
    البته سيب يه امكان داره كه شما مي تونيد فعال كنيد بطوريكه رمز عبور كاربر هنگام اولين اتصال در ديتابيس ثبت ميشه و با توجه به اين كه در 95% مواقع كاربر رمز عبور را درست وارد مي كند. مشكل اون تعداد معدود از كاربران كه رمز عبورشان بنا به دلايلي منتقل نشده هم حل ميشه.
    ضمنا در حال تهيه يه convertor براي isputil هستيم اگه تمايل به همكاري داشتيد لطفا با شركت تماس بگيريد(جهت تست convertor روي سرور شما)
    ممنون
    سلام
    ما وقتي يوزر ايجاد ميكنيم فايل اون نگه ميداريم ازين بابت مشكلي نيست فقط يه مورد هست اون اين كه توي isputil ما همه كارتامون 2قيمتست يعني مثلاً از 9صبح تا 11 شب يه قيمته از 11تا 9صبح فردا در يه ضريب دلخواه ضرب ميشه كه معمولاً ارزونتر ميشه حالا توي سيب اين موردو چجوري بايد تعريف كرد؟(كارتاي ما مبلغيه نه زماني وميخايم اينجوري بمونه آيا امكانش تو سيب هست؟)
    با تشكر

مسدود شده
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    0
    توي سيب اين امكان هست كه شما 24 ساعت شبانه روز به n بازه دلخواه تقسيم و براي هربازه يك ضريب تخفيف تعيين كنيد.
    در سيب اعتبار كاربر فقط بر حسب ساعت قابل تعريف است. اما در عين حال حسابهاي مالي كاربر قابل ذخيره مي باشد. ضمنا هر كاربر نيز مي تواند حسابهاي مالي(مقدار هزينه هر بار شارژ كارت و مبالغ دريافتي از كاربر) را از طريق سايت مشاهده كند.

ویرایش توسط sarianpour : 2008-02-17 در ساعت 08:22 PM

hrs
    hrs آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    102
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    8
    آقا این نرم افزار چی شد پس هنوز بدستم نرسیده.قرار بود واسم پست پیشتاز بشه. یادتون نرفته باشه

خواننده
    نوشته
    97
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    15
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarianpour نمایش پست ها
    توي سيب اين امكان هست كه شما 24 ساعت شبانه روز به n بازه دلخواه تقسيم و براي هربازه يك ضريب تخفيف تعيين كنيد.
    در سيب اعتبار كاربر فقط بر حسب ساعت قابل تعريف است. اما در عين حال حسابهاي مالي كاربر قابل ذخيره مي باشد. ضمنا هر كاربر نيز مي تواند حسابهاي مالي(مقدار هزينه هر بار شارژ كارت و مبالغ دريافتي از كاربر) را از طريق سايت مشاهده كند.
    سلام
    با تشكر
    منظورتون از ساعت رو متوجه نشدم لطف كنيد بيشتر توضيح بديد من چند ماه پيش نرم افزارو از رو سايتتون دانلود كردم زمان نصب لينوكس توي صفحه دوم يا سوم نوشته ها به هم ميريزن همه اينجوريه يا از من بد دانلود شده؟

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    بله دوست عزیز، چنین امکانی در سیب طراحی شده، دید من به این موضوع بیشتر تخفیف هست تا دو نرخه بودن،
    شما میتونید برای کاربر یا گروه، تعریف کنید که در هر بازه زمانی اعتبار مصرف شده کاربر چگونه محاسبه شود . (دو برابر - برابر با مدت مصرف - نیم بها - بصورت درصدی - مجانی - ... )

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

مسدود شده
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    0
    جناب homo
    دوباره سي دي رو دانلود كنيد يا با شركت تماس بگيريد تا سي دي بطور رايگان ارسال شود

صفحه 3 از 6 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

تغییر صفحه اکانتینگ سیب

Smart ISP Billing اختصاص حجم به کاربران دانلود

دانلود نرم افزار سیب Smart ISP Billing با لینک مستقیم

دانلود اخرین ورژن smart isp billing

دانلود نرم افزار اکانتینگ isp util

در مورد برنامه smart Isp billing

smart isp billing

روش باز کردن ورد به کاربرانibsng

برنامه ایجاد sibdialer

آموزش کارنرم افزارsmart isp billing