صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 24

موضوع: خریدار روتر AS5300 با بهترین قیمت و شرایط

نام حقيقي: سعيد خراساني

خواننده شناسه تصویری kopoly
    نوشته
    66
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

خریدار روتر AS5300 با بهترین قیمت و شرایط

سلام
    من يه روتر سيسكو 4 ايوان ميخوام البته به كسي كه پائين ترين قيمت رو بده و بهترين شرايط .البته با چك اعتباري بانك سپه ( كه خود بانك چك رو تضمين ميكنه )
    لطفا هرچه سريتر قيمت بدين . واقا خريدارم .
    مرسي

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: سید محمد جواد شیخ ابومسعودی

عضو عادی شناسه تصویری Miad
    نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    اگر تضمین درست و حسابی داره می تونم با شرایط مناسب بهت بدم می تونی تماس بگیری تا صحبت کنیم سشنبه دفتر نیستم می تونی 4 به بعد تماس بگیری یا چهارشنبه صبح.
    شماره های تماس خودتون را هم می تونید ایمیل کنید

نوشته
    66
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    لطفا اينجا هم قيمت بديدن
    بعدش هم من كه از شما E.mail ندارم ؟!!!!!
    لطفا آدرس پستي خودتون رو بدين

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

دوست من با من تماس بگیر من یه چن تایی موجود دارم.
    به قیمت هم بهت می دم.
    09111710233

نوشته
    66
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    از دوستان عزيز خواهش ميكنم كه قيمت و شرايط را همين جا اعلام كنند
    با تشكر

نام حقيقي: مسعود یارمحمدی

عضو غیر فعال شناسه تصویری masood_y
    نوشته
    909
    سپاسگزاری شده
    150
    سپاسگزاری کرده
    116
    AS5300 --> 8E1 --> Dual Power --> 4 Serial Port --> 120 Modem = 4.000.000 Toman

2.000.000 میلیون تومان نقد، بقیه چک بانکی تضمین شده.

نوشته
    66
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    يكي از دوستان 8ايوان رو 3با 240تا مودم و 4 تا سريال 3ميليون و 800 تومان قيمت داده ؟

كسي پائين تر نداره ؟

نام حقيقي: مسعود یارمحمدی

عضو غیر فعال شناسه تصویری masood_y
    نوشته
    909
    سپاسگزاری شده
    150
    سپاسگزاری کرده
    116
    عزیزم، اگر دقت کنی این مدل 2 پاور هست.
    مدلی رو که 3.800.000 تومان قیمت دادند من بهت میدم 3.700.000 تومان.

نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

دوستان عزیز لطفا به رسم سابق برای خراب نشدن قیمت ها که به نفع ما فروشندگان نیست از آوردن قیمت درون تاپیک
    ها خود داری کنید.
    و قیمت ها رو به صورت پیام خصوصی برای متقاضیان بفرستید.
    با تشکر.
    مسعودی

ویرایش توسط vahsha1 : 2005-11-23 در ساعت 01:38 PM

عضو غیر فعال شناسه تصویری Cisco Plus
    نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    47
    سلام

پیغام خصوصی ارسال شد.

با احترام

نام حقيقي: tolouee

عضو غیر فعال شناسه تصویری toloue
    نوشته
    149
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوستان عزیز من یک سئوال داشتم تا انجا که من می دانم مودم های روتر دارای ورژن های مختلفی هستند ایا نوع مودم روی سرعت یوزر تاثیر دارد و اگر دارد چه مدلی بهتر است و همچنین می خواستم بدانم که اخرین ورژن روترهای 5300 در بازار مربوط به چه سالی هستند

نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

دوست عزیز
    مودمهای میکا واسه خودشونیه نرم افزار دارن که اگه اونو تو فلاش بریزی سرعت اتصال یوزر ها بهتر می شه.
    معمولا بیشتر AS ها این نرم افزار رو رو خودشون ندارن.من در چندین مورد تفاوت بین نداشتن این نرم افزرا میکا مودم ها و داشتنش رو تست زدم .توی سیگنالینگ نامبر وان یعنی ایوان پرایمری خیلی تاثیر داره.

نام حقيقي: سید محمد جواد شیخ ابومسعودی

عضو عادی شناسه تصویری Miad
    نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon13

یک خواهشی از دوستان دارم . صحبت های غیر فنی نکنید چون این احتمال را بدین که تو این انجمن افرادی هستند که ممکنه ضد و نقیص ها را به راحتی تشخیص دهند و خود من هم به ایشان ارادت دارم .
    چند نکته به نظر حقیر رسید عرض کنم.
    نکته اول اینکه قیمت دوستمون برای 120 مودم با شرایط اقساطی که معمولن خیلی دراز مدت نیست حدود 4 مناسب بود به شرط اینکه دیگه بهره پول و اضافه حساب نشه !!!

نکته دوم اینکه هیچگاه تفاوت تک پاور و دو پاور به 300 دلار هم نمیرسته ! با خیال راحت بهتون بگم بین 100 تا 300 دلار می باشد چون در حال حاظر بیشتر درآمد من را فروش 5300 تشکیل میده و لازم نیست بگم چه تعدادی در ماه به فروش می رسانم .و مرتب از قیمت های خرید اون در کانادا و امریکا مطلع هستم و در حین خرید انواع آپشن ها را در نظر دارم.

نکته سوم به نظر من کسی که در حال حاظر 5300 با 128 مگ رم و 240 مودم و سریال پورت و حتی تک پاور را حاظر میشه به صورت اقساطی 3800 تومان واگذار کنه واضحه که فروشنده دائمی نیست و معلوم نیست تا چه حد به گارانتی پایبند باشه ! چون در چند هفته اخیر بالای 4 تومان چند دستگاه را حدود نقدی به فروش رسانده ام و مشتری نقدی به راحتی داره و دلیلی نداره زیر قیمت و در ضمن اقساطی واگذار کرد ! بد نیست مطلع شوید که گارانتی ما به نحوی بوده که اگر قطعه ای را حتی موجود هم نداشتم از روی دستگاه دیگه باز کردم و یا زمانی بوده که روتر جایگزین به یوزر داده ام و خلاصه آی اس پی یوزر نخوابیده ... در حال حاظر ماجول خراب مودم و سریال و کنترلر ایوان در انبار ما یافت می شود که برای یوزر هزینه کرده ایم.

چنانچه پیش فاکتور معتبری از شرکت معتبر فروشنده سیسکو در تهران مبنی بر فروش 3800 تومان یا کمتر با 240 مودم و رم 128 و سریال برای من فکس کنید جهت جبران ادعای بی مورد خودم 200 هزار تومان هم زیر همون قیمت با تمامی اون شرایط به فروش می رسانم.

هفته پیش کسی زنگ زد و ادعا کرد 3500 تومان قیمت داره دستگاه فوق را با 240 مودم و قرار شد برام فاکتور فکس کنه و من زیر اون قیمت بهش بدم با اینکه میدونستم ادعای بی مورد است قبول کردم و هنوز که هنوزه داره فکس میکنه!!!!!بعضی وقتها برای جبران ادعای بی مورد ممکنه حتی انسان متوسل به ضرر بشود ....
    متاسفم از اینکه برخی برای خرید با قیمت پایین تر متوسل به انواع دروغ و فریبکاری می شوند (تو پرانتز عرض میکنم منظورم اصلن بچه های این انجمن و دوستان محترمم نبود چون تمامی مطالبی که اینجا گفته میشه اساسا دور از واقعیت نیست و اختلافات جزئی وجود دارد و آقایون سرشناس و متعهد هستند)

و همکاران محترم فروشنده!
    باید قبول کنیم که هر دستگاهی یک قیمت مشخص داره تا به دست یوزر برسه و این وسط برخی از همکاران که واسطه هستند و خودشون اهل فن هستند و معمولن ماهیانه خرید انجام میدهند و برای یوزرشون نصب میکنند انتظار دارند این ما بتفاوت در مورد اونها وجود داشته باشند اگر که بجای تنزیل قیمت اونهم نابجا از ارائه کیفیت دستگاه تمیز تر با شرایط بهتر گارانتی و خدمات و .... بهره ببریم مناسب تر است .یادمون باشه کسی که یک خرید انجام میده با کسی که ماهیانه چند خرید بزرگ انجام میده متفاوت هستند !!و این را هم یادمون باشه که در پایین آوردن قیمت کسی که سرمایه بیشتر و اعتبار و تجربه بیشتر و موجودی بالاتر داشته باشه می تونه قیمت را پایین تر بیاره و ضرر نکنه و اگر ثبات قیمت نباشه ممکنه قیمت پایین بیاد و خدمات و گارانتی هم زیر سوال بره و در آخر هم تعدادی فروشنده و تعدادی خریدار متضرر بشوند.

عضو عادی
    نوشته
    142
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon12

با تشکر بسیار بسیار فراوان از دوست عزیزم آقای مسعودی بخاطر توضیح بسیار عالیشون.
    دوست عزیز پیشنهاد من به شما اینه که مثل خود بنده بشینی کنار تا این افرادی که این ادعا های ... را دارن به کاسبیشون برسن!!! ، مطمئن باش اگه خریدار عاقل باشه میدونه از کی و از کجا خرید کنه .
    در آخر هم ذکر این نکته لازم نیست که بگم هیچ ارزونی بیدلیل و هیچ گرانی بی حکمت نیست !
    همگی موفق باشید

نوشته
    66
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام

من ميخوام از اين دوست عزيز بخرم .كسي قيمت پائين تر نداره!!!!!!!!!!

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع