صفحه 7 از 7 اولیناولین ... 3 4 5 6 7
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 92 از مجموع 92
سپاس ها 239سپاس

موضوع: بانک اسکریپت پرشین نـتـورک

نام حقيقي: kazi

عضو عادی شناسه تصویری fireboy007
    نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    135
    سپاسگزاری کرده
    120
    من دنبال یه batch فایل برای اتوماتیک telnet زدن به میکروتیک(یا کلا هر دستگاهی) میگشتم که تو خودش بتونم یوزرنیم و پسوورد رو وارد کنم که دیدم batch فایلی نمیشه براش درست کرد ، اما میشه یه فایل vbs درست کرد.گفتم کدهاش رو اینجا قرار بدم تا دوستان هم استفاده کنند :
    این کد رو تو یه notepad کپی کنید و با پسوند vbs ذخیره کنید:

کد:

Set cloner = CreateObject("WScript.Shell")
    cloner.run"cmd"
    WScript.Sleep 500

cloner.SendKeys"telnet 192.168.1.1"
    cloner.SendKeys("{Enter}")
    WScript.Sleep 500

cloner.SendKeys"admin"
    WScript.Sleep 5000

cloner.SendKeys"password"
    WScript.Sleep 500

cloner.SendKeys"quit"
    دستور WScript.Sleep 500 وقفه ای هست که بعد از کد قبلی میندازه تا برای ورود کد بعدی آماده بشه.البته برای تلنت به میکروتیک این زمان (500) بعد از واردشدن یوزرنیم (admin) (قبل از وارد شدن کد پسوورد) کم میباشد و باید این مقدار به مقدار بیشتری تغییر کنه که مثلا من گذاشتم 5000.حالا قبل از quit میشه دستورات دیگه میکروتیکی هم اضافه کرد با همین قالب.مثلا من این رو قبل از quit زدم تا یه یوزر به هات اسپات اضافه کنه به طور خودکار.فکر میکنم این دستورات واسه اتوماتیک کردن بعضی کارها تو میکروتیک خیلی به درد بخوره

کد:
    cloner.SendKeys"ip hotspot user add name=test password=123"
    WScript.Sleep 500

نام حقيقي: علی

عضو عادی شناسه تصویری ali_gtp
    نوشته
    406
    سپاسگزاری شده
    124
    سپاسگزاری کرده
    79
    مثل اینکه تقریبا یه سالی هست از آخرین پست این تاپیک می گذره گفتم تیری در تاریکی بزنم شاید دوباره راه بیفته

من هم یه سری Sample از سایت Microsoft داشتم نگاه می کردم گفتم لینکش رو بذارم، شاید هم بدرد کسی بخوره و هم اینکه این تاپیک دوباره راه بیفته چون یکی از تاپیک های پرکاربرد و بدردبخور مهندسین شبکه هست :P

http://www.microsoft.com/en-us/downl....aspx?id=14536

ویرایش توسط ali_gtp : 2012-11-12 در ساعت 08:54 AM

صفحه 7 از 7 اولیناولین ... 3 4 5 6 7

کلمات کلیدی در جستجوها:

پرشین نتورک

اسکریپت

نتورک ادمین

اسکریپت میکروتیک

اسکریپت ویندوز

http://forum.persiannetworks.com/f25/t31065.html

بانک اسکریپت

بانک

ادمین نتورک

اسکریپت در ویندوز

اسکریپت برای ویندوز

اسکریپت بانک

پرسین نتورکاضافه کردن پرینتر با اسکریپتconnection to dc scriptbatchفایلtelnet زدن در میکروتیکپ رسین نت ورکاسکریپت joinپرشن نتورکcloner.SendKeysبانك اسكريپاسكريپتterminalservicesprofilepath vbscriptبانک اسکرپیت

برچسب برای این موضوع

2003, 2008, 2008r2, 2911, 2960, 404, access, active, active directory, additional, admin, administrator, alias, application, archive, arp, backup, batch, bind, bios, bitlocker, browser, call, cdp, communication, computername, conference, configuration, control, crack, credentials, date, dcpromo, default gateway, delete, desktop, device, dhcp, disable, domain, domain controller, drive, email, enable, encrypt, error, failure, filter, finance, form, forum, gateway, google, gpo, group policy, gui, hardware, home page, host, html, http, img, install, ip address, ipconfig, ise, isolated, join, ldap, license, list, load, local, log off, log on to, login, loop, mac, map drive, memory, messaging, microsoft, microsoft office, monitoring, move, net stop, number, offline, page, password, personal, policy, pos, powershell, print server, problem, profile, queue, quota, ras, record, refresh, registerdns, remo, remote, remote desktop, replication, report, reset, resource kit, restart, restore, ris, role, route, run, s-1-5-21, sas, script, secure, send, serial, server, services, session, share, shared, sharepoint, shutdown, sms, smtp, smtp server, software, span, split, sql, start, startup, static, stop, support, switch, system center, target, telephone, telnet, test, ttl, update, user, username, فونت, فروش, لاگین, مایکروسافت, مدارک, نتورک, نصب شده, هستش, ویندوز, ویندوز 7, ورود, یوزر, کلاینتها, کمک, کانکشن, کار, کارها, کاربران, کردن, گوگل, گروپ پالیسی, پیشنهاد, پارتیشن, پرینتر, پرشین, پشتیبان گیری, vpn, wallpaper, wan, warning, web, web server, webpage, website, windows, windows server, windows server 2003, windows update, windows xp, word, wrt, wss, xml, آشنایی, اولین, اتوماتیک, اجرای, اسکریپت, اشتراک, اطلاعات, بک آپ, برنامه, تلنت, تنظیمات, تست, حداقل, حذف, خودکار, خودش, دومین, دانلود, درخواست, دستور, روی, روش, راهنمایی, رایگان, سوییچ, سیستم, سیستم سرور, سایت, شیر شده

نمایش برچسب ها