صفحه 3 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 از مجموع 56

موضوع: ایمیل به بخش فیلترینگ حتما ببینید !

نام حقيقي: شهاب شاهین پوریان

عضو غیر فعال شناسه تصویری resius92
    نوشته
    251
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    4
    جدی جدی مثل اینکه اینجا طرح پیشگیری از فیلتر راه افتاده! محمد جان این چه ربطی به سرویس بهتر داره؟ البته که اگر هرکس کار اشتباهی بکنه باید جبران کن و معذرت خواهی هم قسمتی از اونه. ولی حداقل تو این انجمن هرکس تا به حال با نیت خوب کار اشتباهی انجام داده این جرات رو داشته که معذرت خواهی کنه. حالا بازم ربطی به این جریان نداره وگرنه من باید امروز سرور رو خاموش میکردم و یه دست خوش هم از هرکدوم از یوزرها جهت بهبود سرویس میگرفتم!

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    والله من نه از فیلترینگ چیزی گیرم میاد، نه از مخابرات حقوق میگیرم، نه از اینکه با شما بخوام کل کل کنم، خوشحال میشم؛ امیدوارم این صحبت، اولا نه صورت کل کل به خودش بگیره، و نه باقی دوستان فکر کنن قصد و غرضی بوده؛

همه اینها بر میگرده به دیدگاه من و شما از سرویس بهتر
    قبول دارم که این فیلترینگ، کندی شدیدی در شبکه ایجاد میکنه، خیلی از منابع واقعا سودمند رو به اشتباه از دسترس خارج کرده، گاها هم کل شبکه رو به خواب میفرسته،

اما از یه جهت دیگه هم باید به این وضعیت نگاه کرد؛
    شما اگر پدر نباشید، اگر برادر یا خواهر کوچکتر نداشته باشید، بطور قطع افرادی را میشناسید که از نظر سنی، یا حتی عقلی در حدی نیستند که بتوانند با همه نوع محتوایی روبرو شوند . خود من برادری دارم که 9 سال سن داره، زبان انگلیسی مسلط هست و از اینترنت هم استفاده میکنه، اگر این پسر بچه، در این سن، با محتوایی روبرو بشه که شاید یک فرد 25 ساله هم کشش اون رو نداره، چه تفکراتی در درون اون شکل میگیره، و برخورد او با جامعه از این به بعد چه خواهد شد ؟
    از مسائل جنسی و اخلاقی که بگذریم، به مبحث اطلاعات و محتوای سیاسی میرسیم،
    نمیدونم باور میکنید یا نه، اما سه نفر از دوستان و نزدیکان هستند، که با مشاهده محتوای غلط، عوام فریبانه و امثال اون... تصمیم به مهاجرت گرفتند، حالا هم جایی هستند که میگیم : از اینحا رونده و از اونجا مونده کاسه چه کنم به دست گرفته و بلا تکلیف...

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    251
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    4
    محمد جان چند سال پیش نه فیلتری بود نه چیزی و اکثر ما هم از همون اول تو اینترنت بودیم. حالا وقعا فکر میکنی درصد بیشتری از ما فاسد و غافل شدن نسبت به نسل جدید که با فیلتر شروع کردن؟ اصلا فیلترینگ تاثیری داشته؟ من که فکر نمیکنم.

نام حقيقي: بیل گیتس

عضو غیر فعال شناسه تصویری Bill Gates
    نوشته
    291
    سپاسگزاری شده
    75
    سپاسگزاری کرده
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    اما از یه جهت دیگه هم باید به این وضعیت نگاه کرد؛
    شما اگر پدر نباشید، اگر برادر یا خواهر کوچکتر نداشته باشید، بطور قطع افرادی را میشناسید که از نظر سنی،
    یا حتی عقلی در حدی نیستند که بتوانند با همه نوع محتوایی روبرو شوند . خود من برادری دارم که 9 سال سن
    داره، زبان انگلیسی مسلط هست و از اینترنت هم استفاده میکنه، اگر این پسر بچه، در این سن، با محتوایی
    روبرو بشه که شاید یک فرد 25 ساله هم کشش اون رو نداره، چه تفکراتی در درون اون شکل میگیره، و برخورد

او با جامعه از این به بعد چه خواهد شد ؟
    ...
    این افکار قرون وسطی ای چیه جانم !
    من اگر بچه دار بشم اجازه می دم بچه ام همه چیز رو تجربه کنه. یعنی اگر بچه ای مثلا مسائل بزرگسال ها رو ببینه دیگه آدم نمیشه ؟ نخیر.
    خوشبختانه این روزها همه بچه ها چشم و گوششون بازه و توی همه خونه ها ( 80 درصدشون) ماهواره در دسترس بچه ها هست و اکثرا هم کانال های بالای 18 سال باز.
    به نظر من خطر سایت های سیاسی برای سلامتی انسان از سایت های پور نو خیلی بیشتره.

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    شرمنده وسط بحث میپرم،کسی میدونه چرا سایت mcpmag.com رو دوستان مورد عنایت قرار دادند؟

میل هم زدم فقط یه جواب به صورت خودکار اومد که بررسی میکنیم!

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    من تا اونجایی که محمد راستی رو می شناسم یه آدم بسیار بسیار خوشبین هست
    حتی اگه وسط آتیش هم بندازنش باز هم می گه آتیش واسه گرما خوبه !!

ولی این دلیل نمیشه که داره اشتباه می کنه !!!
    خوشبینی بهترین چیزیه که آدم باید داشته باشه اینجوری نه حرص الکی می خوره نه تلاش بیخودی می کنه
    بسیاری از مشکلات هم خود به خود حل می شوند

در باره فیلترینگ ( خوشبینانه ):
    فیلترینگ در تمامی کشورها وجود دارد ! بیشتر کشورها سایت های سیاسی و ضد حکومت رو فیلتر می کنند
    که کار عادی و خوبی هم هست چون یه سری سایت هست که از دولت و شاه انتقاد می کنه که مشکلی نداره
    ولی یه سری سایت ها به دشنام و بد گویی بیخودی و بزرگ کردن الکی مشکلات دولت می کنند که باید بسته بشن . چون هم باعث اختلال در اندیشه مردم کشور و هم بد بینی در زندگی رو بوجود میارن !

یه سری سایت ها هستن که بیشتر مسائل جنسی و ازین جور چیزارو می زارن که با توجه به آیین پاک اسلام
    که خوشبختانه در ایران هم آیین رسمی مردم هست جایی ندارند ! چون دیدن عکس ها و فیلم هایی که نیروی
    جنسی فرد رو تحریک کنه (به صورت غیر عادی ) زیان باره که از لحاظ پزشکی هم ثابت شده ! یکی از دلایلی که
    در کشورهای برون مرزی ازدواج معنی نداره و زن و شوهر از سلامت هم با خبر نیستن همین آزادی بیخودی هست که بنیان خانواده رو سست می کنه ...

یه سری سایت هست که در تمام جهان فیلتر می شه ! و اون سایت هایی هستن که قانون کپی رایت رو زیر پا می زارن . آیا درسته مثلا فیلم اخراجی های 2 که هنوز تو سینما ها پخش نشده و گروه کارگردانی فیلم با تمام زحمات این فیلم رو ساخته و مجوز گرفتن بدون حتی پرداخت 1 تومان پخش بشه ؟ یا بسیاری از آلبوم های خوانندگان .

درباره فیلترینگ ( بدبینانه )
    فیلترینگ روی هم رفته بخوایم حساب کنیم می تونه مورد پسند 50% مردم یک ملت قرار بگیره چون برخی از افراد ممکن آیین دیگری داشته باشند یا عقاید دیگری داشته باشند و این نباید به صورت دولتی صورت بگیره که مثلا اگه تیم فوتبال اروپایی میاد تو ایران پیش یا پس از بازی اگه وارد اینترنت شد نتونه بره تو اورکات و به دوستانش در اون ور مرز پیام بزاره !

زیاده روی یا ترس ؟
    سایت هایی مانند اورکات چرا باید فیلتر باشند ؟ مگه یه سایت مانند کلوپ همون کار اورکات رو نمی کنه ؟
    آیا مردم ایران نباید با سایر مردم جهان دوست بشن و رابطه داشته باشن ؟ آیا این یک زیاده روی نیست ؟
    یکی از دلایلش می تونه این باشه که مثلا توی اورکات عکس دوستان بر خلاف آیین اسلام باشه که این می تونه توی کلوپ و یاهو هم اتفاق بیفته

اشتباه ها در فیلترینگ :

فیلترینگ ایران چون به صورت الگوریتم ویژه ای انجام می شه 100% مشکلاتی رو هم در بر داره ولی خیلی راحت می شه به مخابرات میل زد و مشکل رو حل کرد همینجور که میبینید در پست های پیشین سایت های بسیاری از فیلتر در آمده است

--------------------------------------------------------------------------------
    نتیجه گیری :

فیلترینگ در کشور ما (ایران بزرگ ) یه کار منطقی و خوب هست هر چند مشکلاتی زیادی رو هم در بر داره
    و دچار سخت گیری ها و زیاده روی های بسیاری شده است ولی روی هم رفته نیکی های فراوانی رو در بر داره !

بنده خودم کافی نت دارم و 2 سال پیش زمانی که فیلترینگ در شهر ما هنوز معنایی نداشت خیلی پیش میومد که مثلا 2 تا بچه 12 ساله توی سایت های غیر اخلاقی پرسه می زدن و زمانی که می خواستن برن یا بک گروند رو عکس غیر اخلاقی می زاشتن یا دستکتاپ رو پر می کردن ! خدا رو گواه می گیرم شاید 10 بار این اتفاق می افتاد که پس از رفتن اونا دختر ها می نشستن و ناخواسته با بک گروند غیر اخلاقی روبرو شده و خیس عرق می شدن ! و چه بسیاری که عکس ها رو نگاه می کردن و حتی نام سایت ها رو هم یادداشت می کردن !
    خوشبختانه هم اکنون دیگه ازین خبرا نیست و شاید 1 سال ندیدم یه عکس غیر اخلاقی تو کامپیوترام باشه
    این خودش باعث می شه بسیاری از حرمت ها شکته بشه و نگاه پسرها به دخترها عوض می شه !!!

من زیاد سنگ دولت رو بر سینه نمی زنم ولی خداییش 3-4 سال پیش زمانی که میومدم توی گوگل مثلا سرچ کنم یه عکس رو 10 تا عکس ناجور همراش میومد ( میدونید که گوگل بر اساس تعداد بازدید جستجوها رو میاره ) و بیشتر جستجوها توی ایران غیر اخلاقیه و مثلا اون کسی که کنار من وایساده بود از شرم پا میشد میرفت اونور مینشست ولی حالا میبینیم که عکس های جستجو شده حتی توی گوگل رو هم بستن که این خیلی خوب شده !

آره اگه مثلا دین ما مسیحی بود و دختر های مردم براشون مهم نبود توی چه سایت هایی میرن میشد گفت فیلترینگ یه چیز مسخرس !
    ولی شما ( برای مثال ) حاضری که خواهرت بشینه بره توی سایتهای ... ؟

خوشبین باشید ....

M-r-r سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    متن مهدی رو هنوز نخوندم اما در جواب به شهاب جان شما و جناب بیل گیتس، همه این ها قبول، بله من قرون وسطایی فکر میکنم، اما باز بودن چشم و گوش بچه ها، وجود ماهواره، وجود کانال های 18+ و غیره و غیره، همه قسمتی از مسئولیت ماست؛
    بله دوستان عزیز، شاید این بچه در بزرگ سالی آدم سالمی هم باشه، من منکر این موضوع نمیشم؛
    اما قبول کنید هر چیزی جایی داره، هر چیزی زمان خاص خودش رو داره،
    وقتی ذهن یک کودک، یا یک فرد کم سن و سال که یک لوح سفیده، با چنین اطلاعاتی پر بشه، چقدر زمان باید صرف بشه تا این نوشته ها حذف/تصحیح بشه ؟

همه افراد باید با مسائل سنین بالاتر آشنا شوند، اما در چند سالگی ؟ آیا در 8 سالگی باید با مسائل افراد 25 تا 30 ساله آشنا شد ؟

جناب بیلگیتس، متاسفانه پیش بینی خطرناکی برای شما و فرزندتان دارم،... امیدورام غلط باشد؛

از مدیریت محترم، جناب حکیمی اجازه میخوام این تاپیک فعال باقی بمونه، گاها چنین بحث هایی در کنار کار لازمه، میتونه نتایج خوبی داشته باشه؛

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    251
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    4
    منم بعد از این همه سال اخلاق محمد رو میدونم ولی من کم کم دارم نسبت به هر دفاعی از این فیلترینگ حساس میشم. میشه از دید کنترل جمعیت هم به مساله جنگ جهانی دوم یا هولوکاست نگاه کرد ولی این دیگه خوشبینی نیست. با این حساب یکی از کارهای خوب صدام و کاسترو هم جلوگیری کامل از فساد اخلاقی و سیاسی کودکان و بزرگسالان در اینترنت بوده (با ممنوع کردن اینترنت)

فیلترینگ هم در تمام یا حتی بیشتر کشورها وجود نداره. برای مثال هیچ سایت سیاسی یا حتی تروریستی هم در کشورهای اروپائی یا آمریکا فیلتر نمیشه. برای نمونه سایتهای القاعده که هیچ کدوم فیلتر نشدند، بلکه در جاهائی که میشد، نه به دلایل قومی یا مذهبی، بلکه بین المللی تعطیل میشدند. سایتهای دیگه که جای خود داره. مساله فیلتر هم مربوط میشه به سایتهای پدوفیلی و فروش انسان که اون هم اکثرا خود سایت رو پیگیری میکنند و منهدم میکنند، نه اینکه سایت رو در ISPها فیلتر کنند.
    ولی در کل آمار شما در مورد فیلترینگ در اینترنت صحیح نیست.

در مورد مذهبی هم باز این مشکل هست که حد و مرزش کجاست؟ از دید خیلی از مسلمین دیدن زن بی حجاب در خیابان یا تلویزیون یا قاب عکس حرامه. آیا صرفا باید بطور خودمحور چیزی را که حلال یا حرام میدانیم انجام بدهیم و دیگران را کندرو و تندرو بدانیم؟ حالا در مورد اثبات علمی که میگی حرفی نمیزنم که بحث از دید فنی بیشتر از این خارج نشه. آیا کسی نمیتونه این استدلال رو بکنه که علت درصد بالاتر طلاق در ایران نسبت به عربستان در کمتر بودن حجاب زنان ایرانی نسبت به عربستانیه؟ بگذریم، برگردیم به فیلترینگ سایتها

سایتهای ناقض کپی رایت هم فیلتر نمیشوند. ممکن است با شکایت به دادگاه تعطیل بشوند یا تغییر رویه بدهند که آنهم خیلی روال نیست وگرنه رپیدشر رو خیلی وقت بود که نمیدیدیم.

آلبوم خوانندگان هم باز چون بحثش فنیه میگم. خوانندگان اکثر درآمدشون در کنسرتهاشونه و نه سیدیهاشون. حالا گناه سایتها چیه که تو ایران خواننده ها کنسرت درست حسابی نمیتونن بزارن؟

درباره نتیجه گیری هم میتونیم جدا بحث کنیم چون دیگه واقعا بحث از فیلترینگ خارج میشه.
    بحث سر فیلترینگه. برای کسی این تصور پیش نیاد که اینجا بین ما دعوا شده

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    ممنون مهدی جان، شما لطف داری، بله، حق با شماست، من در برخورد با تقریبا 99% مسائل خوشبینانه ترین وضعیت ممکن رو در نظر میگیرم، اما هیچوقت در مسائلی که سخت گیری و دقت نیاز داره خوشبینی به خرج نمیدم، نمونه های زیادیش تو فروم هست...

در خصوص مسائل مرتبط با فیلترینگ؛ یه روزی مخابرات توی قراردادش قید کرده بود که ارائه خدمات به زیر 18سال ممنوع هست، هر کجا که دیده میشد برخورد شدید میکردن؛ اما به مرور، قانون شکستند، حرمت زیر پا گذاشتند، تیم هایی راه انداختند و داستان ها نوشتند، کیان خانواده ها رو مورد تعرض قرار دادن، و این شد که میبینیم، هر چند شب یکبار خبری از گرداب که فلان تیم دستگیر شد، این تعداد سایت داشتن این کار ها رو میکردن؛
    فکر میکنید آیا هیمن فیلترینگ که اینقدر از دید شما و شاید ما مسخره هست، کم هزینه در بر دارد ؟ پیگیری، شناسایی و دستگیری این افراد آیا رایگان انجام شده است ؟

کمی عمیق تر فکر کنیم...

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    251
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    4
    متن مهدی رو هنوز نخوندم اما در جواب به شهاب جان شما و جناب بیل گیتس، همه این ها قبول، بله من قرون وسطایی فکر میکنم، اما باز بودن چشم و گوش بچه ها، وجود ماهواره، وجود کانال های 18+ و غیره و غیره، همه قسمتی از مسئولیت ماست؛
    بله دوستان عزیز، شاید این بچه در بزرگ سالی آدم سالمی هم باشه، من منکر این موضوع نمیشم؛
    اما قبول کنید هر چیزی جایی داره، هر چیزی زمان خاص خودش رو داره،
    وقتی ذهن یک کودک، یا یک فرد کم سن و سال که یک لوح سفیده، با چنین اطلاعاتی پر بشه، چقدر زمان باید صرف بشه تا این نوشته ها حذف/تصحیح بشه ؟

همه افراد باید با مسائل سنین بالاتر آشنا شوند، اما در چند سالگی ؟ آیا در 8 سالگی باید با مسائل افراد 25 تا 30 ساله آشنا شد ؟

جناب بیلگیتس، متاسفانه پیش بینی خطرناکی برای شما و فرزندتان دارم،... امیدورام غلط باشد؛

از مدیریت محترم، جناب حکیمی اجازه میخوام این تاپیک فعال باقی بمونه، گاها چنین بحث هایی در کنار کار لازمه، میتونه نتایج خوبی داشته باشه؛

در قدیم دختران 8 ساله این تجربیات رو داشتن. این تجربه نسبت به زمان و مکان فرق میکنه و دائم در تغییره. چه بخواهیم و چه نخواهیم.

نوشته
    251
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    4
    من متوجه منظورتون نمیشم... دستگیری اینها و هزینه هاشون چه ربطی به فیلترینگ داره؟

ممنون مهدی جان، شما لطف داری، بله، حق با شماست، من در برخورد با تقریبا 99% مسائل خوشبینانه ترین وضعیت ممکن رو در نظر میگیرم، اما هیچوقت در مسائلی که سخت گیری و دقت نیاز داره خوشبینی به خرج نمیدم، نمونه های زیادیش تو فروم هست...

در خصوص مسائل مرتبط با فیلترینگ؛ یه روزی مخابرات توی قراردادش قید کرده بود که ارائه خدمات به زیر 18سال ممنوع هست، هر کجا که دیده میشد برخورد شدید میکردن؛ اما به مرور، قانون شکستند، حرمت زیر پا گذاشتند، تیم هایی راه انداختند و داستان ها نوشتند، کیان خانواده ها رو مورد تعرض قرار دادن، و این شد که میبینیم، هر چند شب یکبار خبری از گرداب که فلان تیم دستگیر شد، این تعداد سایت داشتن این کار ها رو میکردن؛
    فکر میکنید آیا هیمن فیلترینگ که اینقدر از دید شما و شاید ما مسخره هست، کم هزینه در بر دارد ؟ پیگیری، شناسایی و دستگیری این افراد آیا رایگان انجام شده است ؟

کمی عمیق تر فکر کنیم...

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    چرا، سایت هایی زیادی داره تو دنیا فیلتر میشه، شما یک سایت از نوع اخلاقی و جنسی پیدا کنید که تصاویر مرتبط با کودکان رو دارن نمایش میدن، میدونستید با موسسین و نگهدارندگان چنین سایت هایی برخورد شدید قانونی میشه ؟

در خصوص فیلترینگ و کشور های مختلف،
    شهاب جان، بطور قطع برای هر جامعه، یکسری سموم وجود داره، خوب؛ پیشگری بهتره یا درمان ؟ مسلما فیلترینگ هم تا حدودی یکی از همین درمانهاست،
    به شما حق میدم در خصوص فیلترینگ حساسیت به خرج بدید، سال های اول، فیلترینگ برای حداقل من فقط ابزاری بود برای کمی دیر تر رسیدن به مقصد، اهداف من سایت های کرک بود، سایتی همچون mscracks.com ، هم اکنون هم فیلتر هست؛ در کنار چنین سایت هایی، اون گوشه ها یا بالاها، تصاویری قرار داده میشد که سر به ناکجا آباد میگذاشت، ...

مشکل ما اینجاست که فیلترینگ را فقط در مقابل خودمان میبینیم، این فیلترینگ شاید برای همه مفید نباشد (که مطمئنا هست) اما مطمئن باشید حداقل برای 70% و حتی بیشتر، مفید است .

از نظر دین و مذهب، بهتره در این خصوص بحث نشه، فکر میکنم هر شخص عقاید و اصول خاصی برای خودش داره که برای خودش قابل احترامه، اما همین بس که، با مطالعات خیلی خیلی زیادی که تاکنون در ادیان مختلف هیچ کجا حرکت در جهت خلاف حفظ ارزش ها و کرامات انسانی، باب نبوده و هیچ رهبری، جامعه خود را به این سمت تشویق نکرده، مگر دسته های من درآوردی که از نظر مشکلات روانی داشته اند...

مگر غیر از این است که ما، برای رشد و تعالی آمده ایم ؟

مشکل ما، درک وذاقعی مطلب است، فیلترینگ چیست، چرا بوجود آمده، و در نهایت چگونه آن را باید بهینه ساخت تا مانع از رشد و تعالی ما نباشد ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط resius92 نمایش پست ها
    من متوجه منظورتون نمیشم... دستگیری اینها و هزینه هاشون چه ربطی به فیلترینگ داره؟
    آیا محتوایی که ایشان تولید مینمودند خط قرمزهای ما را نمیشکست ؟ آیا حرکت ایشان در جهت عبور ناشایست ها به محدوده خانواده ها و جامعه ما در قالب شایسته ترین ها نبود ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    251
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    4
    مجمد چان گفتم که به جز سایتهای پدوفیلی (سایتهای مربوط به بچه ها) برخورد میشه و اون هم نه با فیلترینگ، بلکه با کمک پلیس بین الملل و برخورد با باندهای تبهکار مربوط ولی در نهایت چیزی به نام فیلتر نداریم.
    هدف انسان از دید ادیان رشد و تعالیه ولی ممکن از دید خیلی از مکاتب و آرمانها نباشه. ما که نمیتونیم همه رو رشد بدیم. نه؟ حالا تعریف رشد و تعالی از دید خیلی از ادیان فرق میکنه. مثلا چیزی که من خودم در سایتهای اسلامی غیر ایرانی دیده ام رو برات بگم. از دید خیلی از سایتهای اسلامی فوتبال یکی از کارهای بی فایده است که انسان رو از توجه به تعالی منحرف میکنه و به باطل متوجه میکنه. آیا به اون کشور خاص (در این مورد عربستان) این حق رو میدی که تمام سایتهای ورزشی رو فیلتر کنه که کسی از رشد و تعالی جا نمونه؟

نوشته
    251
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    4
    اگر سوالت رو درست فهمیده باشم جوابم نه است.
    این سایتها مشتریهای خاص خودشون رو داشتند و هیچ وقت به طور مثال خواهر یا برادر کسی در تبلیغات گوگل یا یاهو باهاش برخورد نمیکرد. بقیه حرفت رو در مورد شایسته ها و ناشایسته ها نفهمیدم. ولی بازم فکر میکنم بستگی به مخاطبش داشته باشه که چه کسی رو شایسته یا ناشایسته بدونه.
    ولی این مساله بازهم ربطی به فیلترینگ نداشت.

آیا محتوایی که ایشان تولید مینمودند خط قرمزهای ما را نمیشکست ؟ آیا حرکت ایشان در جهت عبور ناشایست ها به محدوده خانواده ها و جامعه ما در قالب شایسته ترین ها نبود ؟

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

ایمیل اعضای پرشین تولز

آنتن

www.ghadimiha.com

برچسب برای این موضوع