صفحه 1 از 4 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 56

موضوع: ایمیل به بخش فیلترینگ حتما ببینید !

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51

ایمیل به بخش فیلترینگ حتما ببینید !

دوستان من این ایمیلو ترتیب دادم لطفا شمام کمک کنین که یه کمکی به اینترنت کشور بکنیم .

با سلام !
    با تشکر از زحمات بانه روزی شما به خاطر مسدود سازی سایت های ضد اخلاقی و پاک سازی اینترنت !
    در اینجا لیست سایت هایی که من فکر می کنم به اشتباه فیلتر شدند رو اعلام میکنم که مورد بازبینی دوباره قرار بدید .
    www.forum.persiantools.com این انجمن پرشین تولز هست که من فکر می کنم حیفه به خاطر این همه مطلب ارزشمند فیلتر باشه !

WWW.GHADIMIHA.COM این سایت هم اخبار بازیگران قدیمی و همچنین خوانندگان قدیم و زندگینامه اونهارو مورد بحث قرار داده که باز هم فکر نمی کنم باعث ابتذال در جامعه بشه !

http://www.proxyplus.cz/ این سایت متعلق به یک نرم افزار کار بردی به اسم پراکسی پلاس هست که کار پراکسی سرور رو برای شبکه ها می کنه که ما کلا باهاش آشنایی داریم و می دونم هیچ گونه سو استفاده نمیشه از این نرم افزار کرد .

www.cachexpress.com و همچنین این سایت هم نمونه بارزی از یک کش سرور هست که دلیل فیلتر شدن آن برامون نا معلومه !

دوستان لطفا شما هم سایت هایی که می دونین اشتباه فیلتر شدن رو با تو ضیحاتش (مثل بالا ) معرفی کنین تا یه لیست کامل شه بعد چند نفر از دوستان و هم چنین خودم براشون با ایمیلهای رسمی ! که من از قبل فکراشو کردم میفرستیم بلکه شبکه یه کم جون بگیره ! در ضمن من قبلا یه میل بهشون دادم یه سایت که اشتباه فیلتر شده بود رو بعد از چند روز باز کردن !

reza_b20 سپاسگزاری کرده است.

خواننده شناسه تصویری KgbCia
    نوشته
    658
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    81
    به كجا ايميل زدين؟

نام حقيقي: نويد

عضو عادی
    نوشته
    536
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    13

نام حقيقي: حسن رئیسی

عضو عادی . شناسه تصویری hraeissi
    نوشته
    1,195
    سپاسگزاری شده
    512
    سپاسگزاری کرده
    104
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi CP نمایش پست ها
    دوستان من این ایمیلو ترتیب دادم لطفا شمام کمک کنین که یه کمکی به اینترنت کشور بکنیم .

با سلام !
    با تشکر از زحمات بانه روزی شما به خاطر مسدود سازی سایت های ضد اخلاقی و پاک سازی اینترنت !

در اینجا لیست سایت هایی که من فکر می کنم به اشتباه فیلتر شدند رو اعلام میکنم که مورد بازبینی دوباره قرار بدید .

www.forum.persiantools.com این انجمن پرشین تولز هست که من فکر می کنم حیفه به خاطر این همه مطلب ارزشمند فیلتر باشه !

WWW.GHADIMIHA.COM این سایت هم اخبار بازیگران قدیمی و همچنین خوانندگان قدیم و زندگینامه اونهارو مورد بحث قرار داده که باز هم فکر نمی کنم باعث ابتذال در جامعه بشه !

http://www.proxyplus.cz/ این سایت متعلق به یک نرم افزار کار بردی به اسم پراکسی پلاس هست که کار پراکسی سرور رو برای شبکه ها می کنه که ما کلا باهاش آشنایی داریم و می دونم هیچ گونه سو استفاده نمیشه از این نرم افزار کرد .

www.cachexpress.com و همچنین این سایت هم نمونه بارزی از یک کش سرور هست که دلیل فیلتر شدن آن برامون نا معلومه !

دوستان لطفا شما هم سایت هایی که می دونین اشتباه فیلتر شدن رو با تو ضیحاتش (مثل بالا ) معرفی کنین تا یه لیست کامل شه بعد چند نفر از دوستان و هم چنین خودم براشون با ایمیلهای رسمی ! که من از قبل فکراشو کردم میفرستیم بلکه شبکه یه کم جون بگیره ! در ضمن من قبلا یه میل بهشون دادم یه سایت که اشتباه فیلتر شده بود رو بعد از چند روز باز کردن !

سلام

تمام این سایتها که نام بردی فیلتر نیستند

من از سرویس پارس آنلاین استفاده میکنم و سالیتهای زیر فیلتر نیستند . به نظرم مشکل سرویس دهنده شماست
    www.forum.persiantools.com
    www.cachexpress.com

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    بله.
    حتما اونجا هم یه سری آدم فرهیخته ایستادن سایتهایی که شما میگی رو رفع فیلتر کنن؟
    مطمئن باشید خودشون میدونن هر چیزی رو به چه علت فیلتر کردن.

نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    خیلی عجیبه اینا رو کل دیتا فیلترن چطور رو پارس آنلاین نیستن ؟
    در ضمن جناب قرقی شما سایتی به ذهنت نرسید ؟

نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    علیرضا خان به غیر از خودمونیا.

هر ICP برای خودش فیلترینگ مجزا داره.
    سایت چی؟
    بدون دلیل فیلتر نمبشه جائی. mail بزنید رفع میکنن اگر موردی نباشه.

Alux سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    من هم تایید می کنم که بدون دلیل فیلتر نمی شه. Filtering هم بغیر از موارد بسیار نادر به صورت دستی انجام نمیشه و سیستم بر اساس الگوریتم از پیش تعریف شده عمل می کنه.
    در مواردی هم که اشتباهی رخ داده باشه، با اعلام به آدرس filter@dci.ir بررسی می شه و برطرف می شه.
    برای نمونه همین انجمن خودمون اشتباها فیلتر شده بود. اطلاع دادم و پس از مدت کوتاهی بررسی شد و مشکل حل شد.

نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    البته دست عوامل غربی نظیر XXXX@dci.ir هم توی کار میتونه باشه.

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    من هم فقط میتونم از فیلتر کردن سایتهای ضد اخلاقی و مخالف منافع ملی تشکر کنم وامیدوارم این عزیزان در کارشون موفق باشند

M-r-r سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    سلام بلا خره بعد از 20 روز یه ایمیل از بخش فیلترینگ برام اومد و تشکرو ازین حرفا به خاطر گزارش فیلترینگ اشتباهی !

و خوشحالم که بگم الان دو تا سایت cachexpress.com و Proxy+ | Main page در کل شبکه دیتا بازه

yashilnet و adel28 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: A.G

خواننده شناسه تصویری adel28
    نوشته
    813
    سپاسگزاری شده
    180
    سپاسگزاری کرده
    192
    کار جالبی بود مهدی جان.

موفق باشید.

نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    با درود فراوان !
    چند وقتی بود که سایت ویندوز مدیا در کل دیتا فیلتر بود اینو دیگه فکر نمی کنم کسی باشه که تایید نکنه .
    من خودم هر موقع که کانکت بودم و مدیا پلیر رو باز می کردم به فیلتر صفحه شخصی مدیا پلیر بر می خوردم .

چند روز پیش یه میل زدم به بخش فیلترینگ که خوشیبختانه همینک Home - WindowsMedia.com Media Guide در کل شبکه دیتا باز می باشد .

از دوستان عزیز اگه کسی سایت علمی و یا تخصصی یا هر سایت دیگه ای که میدونید به خاطر وجود اشتباه یا مثلا یک کلمه خاص فیلتر شده لطف کنه و آدرسش رو بزاره اینجا تا من با یه میل اختصاصی که فکر کنم در حال حاضر میونش با فیلترینگ خوبه براشون بفرستم .

با سپاس

عضو عادی شناسه تصویری ghasempouri
    نوشته
    176
    سپاسگزاری شده
    35
    سپاسگزاری کرده
    23
    همه ما کم و بیش با مواردی از این قبیل برخورد کردیم. البته هنوز کم نیستند سایتهایی که بدلیل شباهت اسمی و املایی با برخی واژه ها دچار این مشکل شدند. به نظر من باید کمک کرد تا این اشتباهات درست شناسایی شده و سپس بر طرف بشه. همین کاری که شما در یک گام بصورت تنها و یک نفره انجام دادید و نتیجه گرفتید. اصلا چه اشکالی داره یک Tread جدید به همین کار اختصاص پیدا کنه؟ یا حتی در ادامه همین ستون باشه. لازم هم نیست که دوستان خیلی به خودشان زحمت بدهند. فقط هر وقت که یکی از اعضا به موارد مشابه برخورد کرد آنرا اینجا گزارش بده و با همان متن مشابه این دوست عزیزمان یا هر نفر که داوطلب میشه نامه ارسال کنه. اعتقاد دارم در هر کاری باید جدیت بخرج بدهیم حتی اگر در ظاهر برایمان سود مالی نداشته باشه

ویرایش توسط ghasempouri : 2008-09-04 در ساعت 12:41 AM

نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51

صفحه 1 از 4 1 2 3 4 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

ایمیل اعضای پرشین تولز