نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشکل dns در مودم های ADSL netis

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223

مشکل dns در مودم های ADSL netis

سلام
    اخیرا مودمهای فقط netis بالای 300 تا یوزر باهاش مشکل پیدا کرده.و اما مشکل

مدتی بود که خیلیا میگفتن ما حجم داریم اینترنتم وصله ولی page نداریم.مشخص شد که یه سری مودم نت ایز هست که باید رسیت دستی بخورن و از اول کانفیگ بشن.دلیلشم این بود که 4 تا کادر مشخص شده بصورت اتوماتیک dns های شرکت نت ایز رو ست میکرد که با رنج 31 شروع میشد.و در نتیجه یا کاربر سایت نداشت یا هم به شدت کند میشد.حالا مشکل اینه که من همه این کادرها رو بصورت دستی ip مودم میدم که مودمم از من dns بگیره .اونایی که خودم رو روتر ست کردم رو میگیرن و سرعت عالی میشه: 217.218.127.127 / 8.8.8.8
    این اتفاقم میفته ولی بازم بعد از چند ساعتی یا 24 /48 ساعتی باز میبینم لود اینترنتم کند شده و میام چک میکنم تا بازم اتوماتیک اینا رو پاک کرده و dns های شرکت نت ایز رو ست کرده و دلیل کندی هم همینه.برای دوستان پیش اومده این مشکل که راهنمایی کنن...!!
    با پشتیبانیشم صحبت کردم چیز خاصی نگفت.فقط گفت قراره یه فریمور بهمون بدن که تو سایت اصلی نت ایز هم فریموری براش نیومده هنوز...

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط 3hsan : 2016-01-21 در ساعت 03:36 AM

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    مطمئن هستید DNS شرکت سازنده هست ؟!؟

من این ورد رو در TP-LINK دیدم - خیلی راحت هک میشن و DNS ست میکنن روش
    مودم بنده روزی 100 بار تغییر میکرد DNS

ببینید مودم رو مجدد کانفیگ کنید ( به اینترنت وصل نکنید ) برید TELNET و SSH و . . . رو ببندید - رمز مودم رو هم از admin به چیزه دیگری تغییر بدید - پورت 80 رو هم ببندید ( چند ساعت کار کنید ببینید تغییری میکنه ؟ )

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    آره عزیزم زنگ زدم شیراز همکاران گفتن این مشکل رو یه پارتی رو یه فریمور خاصه.و پدرم درومد هرکاری میکنم بازم برمیگرده به DNS های نت ایز.ولی از دو روز پیش که کادر دامین نیم نوشته بود DOMAIN.NAME و اونم تغییرش دادم به آی پی مودم تا فعلا که ندیدم برگرده به حالت پیش فرض و رو DNS شرکت نت ایز
    وقتی اینجوری میشه اصن کیفیت اینترنت مخصوصا رو واتس و تلگرام مزخرف میشه.حالا اینو تست بگیرم ببینم چی میشه.پورت 80 رو هرچی گشتم پیدا نکردم که!!

کلمات کلیدی در جستجوها:

مودم من dns میده

مشکلات مودم های netis

تنظیمات dns netis

http:forum.persiannetworks.comf95t73578.html

برچسب برای این موضوع