نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: محدود کردن دسترسی اینترنت در تنظیمات مودم ADSL

نام حقيقي: sadegh

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

محدود کردن دسترسی اینترنت در تنظیمات مودم ADSL

با سلام.
    من یک اداره در سه طبقه را وایرلس کار کردم و توسط یک مودم ADSL که روتر هم هست اینترنتشون رو تامین کردم.
    موردی که می مونه اینه که من می خوام برای مدیریت پهنای باند تنها کامپیوتر سرور که به روتر هست از مودم اینترنت بگیره و بقیه وایرلس ها و تجهیزاتی که بصورت وایرلس شبکه شده اند اینترنت نداشته باشند و تنها بتونند با استفاده از اکانت وی پی ان و با استفاده از آی پی سرور به اینترنت وصل بشوند. من بلدم چطور میکروتیک روی سرور نصب کنم. حتی تنظیماتش را هم تا حدودی بلدم. فقط می خوام بدونم چطور می تونم اینترنتی رو که الان روتر روی کل شبکه شیر کرده فقط محدود بکنم به کامپیوتر سرور (آی پی سرور)

ممنون از توجهتون و منتظر پاسخم.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: saeid , saat

عضو غیر فعال
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    7
    با سلام
    دوست عزیز
    برای کنترل پهنای باند نقشه و توپولوژی شبکه شما خیلی مهم است .
    اگر adsl شما پشت سوئیچ قرار گرفته و سوئیچ شما قابلیت کنترل پورت را دارا باشد می توانید پهنای باد پورتهائی که access point ها روی آن است را کنترل کنید ولی برای استفاده مدیریت شده کاربران از آن باید اینترنت خود را از طریق gateway ارائه کرده و با استفاده از ابزار لازم پهنای باند را کنترل نمائید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f95/t37849.html

محدود کردن ADSL

مدیریت مودم وایرلس

کنترل مودم adsl

محدود كردن اينترنت وايرلس

محدود کردن وایرلس مودمتنظیمات اینترنت adslمدیریت دسترسی کاربران به اینترنت وایرلسمحدود کردن اینترنت adslتنظيمات مودم adslمحدود کردن اینترنت با مودممحدود کردن دسترسی و پهنای باند در مودم های وایرلسمحدود کردن اینترنت وایرلسمحدود کردن مودممحدود کردن وایرلس adslمحدود کردن اینترنت از طریق مودمتنظیمات مودم adsl در محدود کردن استفاده کاربرانتنظیمات مودم adslتنظیم مودم adslمحدود کردن اینترنت در روترمحدود کردن دسترسی به اینترنت ADSLمحدود کردن اینترنت مودممحدود کردن دسترسی به کامپیوترها در شبکهمحدود كردن adslمحدود کردن adsl در شبکه

برچسب برای این موضوع