نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط mehrzadmo
  • 1 توسط yavar

موضوع: مشکل عدم دسترسی در adsl مخابرات

نام حقيقي: یوسف یوسفی

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

مشکل عدم دسترسی در adsl مخابرات

سلام
    حدود10 روزه مشترک adsl مخابراتم ولی تنها سایتهای فارس رجا نیوز وسرچ گوگل رو دسترسی دارم
    سایتهایی یاهو سایتهای خبری داخلی و.............کلا دسترسی ندارم
    از مودم زایکسل استفاده میکنم ip , dns اتوماتیک ست میشه
    با ping گرفتن ttl دارم و با دادن دستی ip سایت هم نمیتونم وارد سایت بشم
    هرجوری هم پیگیری کردم به نتیجه نرسیدم حتی مودم وسیستم وسیستم عاملو رو هم عوض و یاامتحان کردم
    کسی میدونه مشکل چیه؟
    ممنون میشم توضیح بدید.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    برید از یه شرکت خصوصی و بهتر سرویس بگیرید مشکل خود به خود حل میشه !!!

Leon سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ادیب

خواننده
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    85
    سپاسگزاری کرده
    54
    یاهو اینا که بی خیال بابا ! مام نداریم ! فقط با غیرت شکن و قندشکن و اینا میشه وصل شد

من الان مخابراتو دارم و مشکلیم تو برقراری با هیچ سایتی به جز 50 درصد سایت های خبری دنیا ، 65 درصد وبلاگ های سیاسی ، 98.2 سایت های اجتماعی خارجی ندارم بقیه ش به راحتی با پرسرعت باز میشن به خصوص ایرانی هاش از هر نظر

داداش مشکل از جای دیگه س نه از سرعت و اینا

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadmo نمایش پست ها
    برید از یه شرکت خصوصی و بهتر سرویس بگیرید مشکل خود به خود حل میشه !!!
    یعنی واقعا فکر میکنید امکان دیگه باشه کسی سراغ مخابرات میره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    خط من فیبر نوری و وایمکس هم متاسفانه پوشش نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط adibforadi نمایش پست ها
    یاهو اینا که بی خیال بابا ! مام نداریم ! فقط با غیرت شکن و قندشکن و اینا میشه وصل شد

من الان مخابراتو دارم و مشکلیم تو برقراری با هیچ سایتی به جز 50 درصد سایت های خبری دنیا ، 65 درصد وبلاگ های سیاسی ، 98.2 سایت های اجتماعی خارجی ندارم بقیه ش به راحتی با پرسرعت باز میشن به خصوص ایرانی هاش از هر نظر

داداش مشکل از جای دیگه س نه از سرعت و اینا
    متاسفانه پشتیبانیشم افتضاحه
    بعد از چند بار پیگیری ابتدا گفتن تست اینترنت ملی ولی حالا میگن مشکل از سیستم خودتون

نام حقيقي: ادیب

خواننده
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    85
    سپاسگزاری کرده
    54
    زنگ زدین چه شماره ای ؟؟؟

با 1899 تماس برقرار کردید ؟

والا به تازگی مخابرات کلا بازاریابی و مشتری یابی ش رو کرده و مثل بقیه ای اس پی ها الان داده دست یک دو تا شرکت دیگه تو هر استان و شهرستان که پشتیبانی رو انجام بدن

پشتیبانی رو هم برا این داده که بقیه ISP ها دهنشون بسته بشه و نگن چرا مخابرات که مستقیما اینترنت رو بدون هیچ هزینه ای میگیره میاد تو بازار رقابت با ما شرکت های خصوصی که باید پول بدیم اینترنت بگیریم بدیم ملت

کلا پشتیبانی خوبی نداشتند چون ساختار سازمانی مخابرات مثل یک ISP نیست

فکرشو بکن من رفتم تو سازمان مخابرات خواستم اینترنت پرسرعت بگیرم دیدم طرف میگه ICDL حالا چی ؟ معاون اونجا بود ... بعدا هم که چندماه از اشتراکم گذشت هربار یکی میشد مسئول گرفتن شارژ!!! زنگ هم میزدیم برای مشکلات رئیس مخابرات بر میداشت !

الان 1899 مرجع بهتری شده ولی پشتیبانی شرکتی رو دادن که ...!

قیمتاشونم گرون شده اول 13 هزار بود 256 بعد شد 14000 بعد الانم دادنش شرکت پشتیبانی شده 16هزار و خورده ای

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    این راهو یه تست کن ببین فرثی میکنه یا نه
    یوزر و پسورد رو از روی موذم بردار و به جاش یه کانکشن بساز و کانکت شو ببین درست میشه یا نه

yousefyous سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط yavar نمایش پست ها
    این راهو یه تست کن ببین فرثی میکنه یا نه
    یوزر و پسورد رو از روی موذم بردار و به جاش یه کانکشن بساز و کانکت شو ببین درست میشه یا نه
    خیلی ممنون
    مشکل حل شد مشکلی که خیلی داستان شده بود
    ولی چرا این حالته؟ تو خود راهنمای مخابرات هم در مورد این مشکل مودم های زایکسل صحبت شده
    تتو حالت بریج هم متاسفانه قطعی زیاده و دایم باید تایید دسترسی رو داد(بخاطر فایروال)
    را ه حلی برای اتومات شدن وجود داره؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط adibforadi نمایش پست ها
    زنگ زدین چه شماره ای ؟؟؟

با 1899 تماس برقرار کردید ؟

والا به تازگی مخابرات کلا بازاریابی و مشتری یابی ش رو کرده و مثل بقیه ای اس پی ها الان داده دست یک دو تا شرکت دیگه تو هر استان و شهرستان که پشتیبانی رو انجام بدن

پشتیبانی رو هم برا این داده که بقیه ISP ها دهنشون بسته بشه و نگن چرا مخابرات که مستقیما اینترنت رو بدون هیچ هزینه ای میگیره میاد تو بازار رقابت با ما شرکت های خصوصی که باید پول بدیم اینترنت بگیریم بدیم ملت
    پیشتیبانی که دست شرکت دیگه است اگه اشتباه نکنم گفن صبا گستر
    ولی میگفتن نمیتونن خیلی کمک کنن چون خط فیبر نوریه و نمیتونن همزمان خط و بررسی کنن و فقط مشاوره میدن
    کلا پشتیبانی شاتل که تو محل کار ازش سرویس دارم عالیه ولی سیستم پیغام گذاری 1899 زیاد جالب نیست چند دفعه وقتی منزل نبودم تماس گرفتن

ویرایش توسط yousefyous : 2011-09-16 در ساعت 10:14 PM

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    با تعویض مودم زایکسل به بیلیون مشکل عدم ورود اتوماتیک هم حل شد و کانکشن روی مودم بدون مشکل تنظیم شد

نام حقيقي: بماند

عضو عادی شناسه تصویری Leon
    نوشته
    295
    سپاسگزاری شده
    156
    سپاسگزاری کرده
    288
    متاسفانه سرویس های مخابرات تو کشور یه فااااااااااااااااجعست

درسته پشتیبانی رو داده به یه شرکت دیگه اما اون در حد اینه که بگه مودمتو خاموش روشن کن یا فلان چراغ رو بیین روشنه یا نه !
    من برای اینترنت یکی از پروژه های کلان کشور حداقل 3 ماه با مخابرات درگیر بودم. بهمون 2مگ اینترنت داده بودن ماهی 80.000 تومن (share شده بود در حد ... !) اما تا 9 صبح سرعت 100Kb/s بود از 9 تا 3 بامداد هم سرعت 10Kb/s . بعد از 15-20 بار تماس با پشتیبااااااااااااااااانی و پیغام و سفارش آخرش اومدن سرعت رو درست کنن زدن اینترنت روپروندن، بعد 2 روز وصل کردن هر 10 دقیقه یه بار DC میشه. سرعت هم هیچ فرقی نکرد. مشکل قطعی رو هم دیگه نتونستن حل کنن. بس که من زنگ زدم، اپراتور شرکته گفت بابا ما فقط گزارش میدیم، هیچی دست ما نیست. شماره پشتیبانی مخابرات (واحد فنی) رو داد، اونام آخرش گفتن آقا همینه که هست، دوره بعد شما هم مثل بقیه 128 بگیرین تا پولتون حروم نشه !!!

دوستانه ترین جواب هم که یکی از بچه های مخابرات داد این بود که آقا ما کلا تو منطقه شما 2 مگ پهنای باند بیشتر نداریم به 30 تا یوز دادیم، همونم به شما دادیم با پول بیشتر، خیلی از یوزرها هم اومدن پهنای باند بالاتر گرفتن، پول بیشتر هم میدن اما ما هیچ چیزو عوض نکردیم. دوره بعد شما 128 بگیرین با همین 2 مگ یکیه

ویرایش توسط Leon : 2011-09-18 در ساعت 11:11 AM

کلمات کلیدی در جستجوها:

تنظیمات adsl مخابرات

تنظیمات dns مخابرات

حل مشکل dns server

مشکل dns در adsl مخابراتتنظیمات dns اینترنت مخابراتتنظیم dnsاینترنتمشکل adsl مخابراتتنظیم مودم زایکسل برای اینترنت مخابراتتنظیمات مودم زایکسل برای مخابراتمشکلات adslمشکل اینترنت مخابراتمشکل dns adsldns برای مخابرات adslتنظیم مودم زایکسل اینترنت مخابراتتنظیم dns مودم adsl برای اینترنت مخابراتتنظیمات ISP مخابرات ADSL اینترنتتنظیمات dns adsl مخابراترفع مشکل adslتنظیم dns adsl مخابراتتنظیمات ADSLمخابرات توضیح در مودم زایکسلمشکل درdns adslتنظیم dns اینترنت مخابراتمشکل ip اینترنت مخابراتتنظیمات adsl برای مخابرات

برچسب برای این موضوع