نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: خطای HOTSPOT - اررو CHAP-Missing

نام حقيقي: Mehdi HashemiZadeh

عضو عادی شناسه تصویری i_t0xic
    نوشته
    1,032
    سپاسگزاری شده
    761
    سپاسگزاری کرده
    79

خطای HOTSPOT - اررو CHAP-Missing

سلام؛ من توی ISP یه هات اسپات روی 450G راه اندازی کردم اینو از بصورت لینک وایرلس به ساختمان های دیگه ارسال کردم؛ قدیما این مشکل نبود اما جدیداً فقط یوزرهای کلاینتی که از Wireless Link هات اسپات میگیرن این خطا رو دارن :

بعد از ورود نام کاربری و رمز عبور و فشردن دکمه ی Login

web browser did not send challenge response (try again, enable JavaScript)a

- این مشکل رو توی ISP ندارم. فقط کسانی که از لینک وایرلس سرویس میگیرن.
    - با توجه به اینکه روی 5-6 تا تاپ باضافه گوشی تست کردم. بنظر مشکل ربطی به کلاینت و مرورگر و اینا نداره.
    - کاربران از طریق Radius به اکانتینگ وصل میشن؛ اما من با یوزری که توی خود هات اسپات سرور ساختم هم نتونستم وارد بشم.
    - فرستنده لینک NsM5 ؛ گیرنده ها هم NsM5 .

اگر اطلاعات بیشتری مورد نیازه تا اینکه بتونید کمک کنید یه راه حل پیدا شه میتونم بزارم.

ممنون.

ps: اگر کسی دسترسی داره غلط املایی "اررو" رو توی عنوان اصلاح کنید لطفا. "اررور"

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط i_t0xic : 2013-12-27 در ساعت 01:48 PM

نام حقيقي: مجتبی شمس نجاتی

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba461
    نوشته
    2,368
    سپاسگزاری شده
    2269
    سپاسگزاری کرده
    706
    نوشته های وبلاگ
    11
    الان 2 تا server ساختید واسه هات اسپات؟ رو 2 اینترفیس؟
    متد های لاگین روی چی هست؟ فقط بذارید HTTP-CHAP فعال باشه

• chap-missing = web browser did not send challenge response (try again, enable JavaScript) - trying to log in with HTTP-CHAP method using MD5 hash, but HotSpot server does not know the challenge used for the hash. This may happen if you use BACK buttons in browser; if JavaScript is not enabled in web browser; if login.html page is not valid; or if challenge value has expired on server (more than 1h of inactivity). Solution: instructing browser to reload (refresh) the login page usually helps if JavaScript is enabled and login.html page is valid

ویرایش توسط mojtaba461 : 2013-12-27 در ساعت 02:08 PM

نام حقيقي: Mehdi HashemiZadeh

عضو عادی شناسه تصویری i_t0xic
    نوشته
    1,032
    سپاسگزاری شده
    761
    سپاسگزاری کرده
    79
    خیر؛ یک هات اسپات سرور روی یک اینترفیس؛ وقتی اکسس پوینت توی ISP بهش میزنیم مشکلی نداره؛ اما وقتی که هات اسپات رو به لینک میدم کلاینت های لینک مشکل دارن.
    متد لاگین فقط روی HTTP CHAP هست؛

ناگفته نماند میشه گفت بین هر 10 سعی برای اتصال، 1کیش وصل میشه ولی همونم با کلی delay

این نقل قول رو خوندم قبلا؛ من صفحه لاگینم هیچ مشکلی نداشته... 2 ساله داره کار میکنه 1 هفته هست که این مشکلو دارم.
    راجع به رفرش و ریلود کردن مرورگر هم 10 بار انجام دادیم. وقتی روی یک سیستم جدید تست میکنی که خودش پاک رفرشه

یه نفر جایی در مورد تنظیمات ساعت و ... نوشته بود ؛ نفمیدم چی بود اما نمیدونم ربطی داشته باشه یا نه

ویرایش توسط i_t0xic : 2013-12-27 در ساعت 03:09 PM

کلمات کلیدی در جستجوها:

اکانتینگ وایرلس web login

chap چی هست

خطای web browser did not send challenge response (try again enable JavaScript

حل مشکل خطای web browser did not send challenge response (try again enable JavaScript

برچسب برای این موضوع