نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: باز کردن سایت در ISA

نام حقيقي: b.kaveh

عضو غیر فعال
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

باز کردن سایت در ISA

سلام
    ISA به صورت Web proxy توی شبکه هستش که یه رول برای دسترسی به همه چی توش تنظیم شده.ولی یه مشکل دارم اونم اینه که بعضی از سایتها رو خود به خود بسته برای باز کردن اینگونه سایتها باید چیکار کنم. یه مشکل دیگه هم که دارم مشکل برنامه های DOWNLOAD MANAGER هستش مثل IDM, DAP و از این قبیل که با توجه به اینکه توی تنظیمات Proxy اونها همه چی رو درست ست کردم بازم کار نمی کنه یه سئوال دیگه هم داشتم اونم اینه که اگه بخوام برعکس عمل کنم یعنی پورت این قبیل برنامه ها رو ببندم باید چیکار کنم. قبلا از همکاری همه دوستان ممنونم و ببخشید که سرتون رو درد اوردم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: sm

عضو غیر فعال
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام شما می تونید rule مورد نظر رو انتخاب کنید و بعد edit selected rule رو انتخاب در تب protocols و all out bound traffic پورت رو انتخاب کنید و محدوده را تعیین کنیدمن این مسی رو امتحان نکردم اما امیدوارم نتیجه بگیرید دوستان اگر راه حل دیگه ایی دارند من هم خوشحال میشم بدونم

نام حقيقي: Alireza Khosravi

عضو عادی شناسه تصویری irarkh
    نوشته
    753
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    21
    پروتکلهای قابل پشتیبانی در حالت اتصال Web Proxy فقط HTTP و FTP خواهد بود.

کلمات کلیدی در جستجوها:

سایت isa

سایت بازکن

سایت باز کن

باز کردن سایت

بازکردن سایت

سايت بازكن

سایت های proxy

سایتisaسايت isaباز کردن سایت های غیر مجازسایتهای proxyباز کردن سایتهاسایت باز کن 2009باز كردن سايتسايت باز كنبازكردن سايت سایت proxymssباز کردن سایت هاباز کردن سایتهای غیر مجازISA سایتسايت هاي proxyسايت proxyباز کردن وب سایت بازکردن سایت غیرمجاز

برچسب برای این موضوع