نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 22سپاس
  • 1 توسط poryan
  • 5 توسط Reza.D
  • 2 توسط mgholami
  • 1 توسط poryan
  • 8 توسط Hakimi
  • 1 توسط Gitex
  • 1 توسط nkm
  • 3 توسط Hakimi

موضوع: نحوه حذف محدودیت های ایجاد شده از طرف ادمین در آنتی ویروس سیمانتک (نظیر : محدودیت فلش ، بلوتوث)

نام حقيقي: رضا پریان

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    3

نحوه حذف محدودیت های ایجاد شده از طرف ادمین در آنتی ویروس سیمانتک (نظیر : محدودیت فلش ، بلوتوث)

سلام دوستان
    چطور میشه محدودیت هایی مثل بسته شدن فلش ، بلوتوث و ... را که توسط آنتی ویروس سیمانتک از طرف ادمین شبکه ایجاد شده رفع کرد؟ در ضمن من چند بار تلاش کردم و موفق شدم ویروس یاب رو از رو کامپیوترم بردارم ( با پاک کردن فایلها ) ولی ارتباطم با سرور و شبکه قطع شد!!؟

موضوعات مشابه:
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    سلام دوست عزیز
    به انجمن خوش آمدید

هدف از حذف این محدودیت ها چیه؟
    اگر محدودیتی در شبکه شما وضع شده بنا به سیاست های کاری مجموعه و یا نیازهای شبکه بوده پس دنبال راه برای حذف اونها نباشید.

mgholami، arash3400، mavrick و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    شما نباییدم بتونید این محدودیتها رو دور بزنید اگه قرار بود این طور بشه که گذاشته نمیشد

arash3400 و poryan سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: رضا پریان

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    3
    دوستان عزیز متاسفانه علی رغم میل باطنی و کمک شما بنده قبلاً تونسته بودم این محدودیت ها را به قول شما دور بزنم!! منتها این کار نه به قصد خرابکاری بوده و نه به منظور آسیب رسوندن به سیستمی ایه که خودم از منتفع هستم . حل این جور مسائل بیشتر برای من به عنوان یک مسئله یا معما و تفنن فکریه و نه بیشتر از اون.
    هرچند شما دل گنده نبودید چیزی یاد من بدید و مثل پیرمردها فقط نصیحت کردید ولی من نحوه از کار انداختن این ویروس یاب و محدودیت های ناشی از تنظیمات اون رو براتون می گم .شاید بتونید ازش برای بستن حفره های امنیتی سیستمهاتون استفاده کنید.
    خیلی ساده است . سیستم رو با حالت safe mode بالا میارین و از قسمت کنترل پنل وارد تنظیمات ادمین می شوید.
    Control Panel\All Control Panel Items\Administrative Tools.

پس از ورود به قسمت services ، تمامی گزینه های مربوط به آنتی ویروس سیمانتک رو دابل کلیک کرده ، غیر فعال نموده و ذخیره می کنیم .پس از از ریستارت ویندوز ویروس یاب غیر فعال می شه و تمامی محدودیت های ایجاد شده از طرف نرم افزار هم از میان خواهد رفت.
    حالا شما دوستان و مدیران شبکه می تونین به فکر راه حلی باشین که نشه با safe mode سیستم رو بالا آورد!!
    زیاد سخت نیست ولی احتمالاً اون هم بشه دور زد.
    موفق باشین

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط poryan نمایش پست ها
    دوستان عزیز متاسفانه علی رغم میل باطنی و کمک شما بنده قبلاً تونسته بودم این محدودیت ها را به قول شما دور بزنم!! منتها این کار نه به قصد خرابکاری بوده و نه به منظور آسیب رسوندن به سیستمی ایه که خودم از منتفع هستم . حل این جور مسائل بیشتر برای من به عنوان یک مسئله یا معما و تفنن فکریه و نه بیشتر از اون.
    هرچند شما دل گنده نبودید چیزی یاد من بدید و مثل پیرمردها فقط نصیحت کردید ولی من نحوه از کار انداختن این ویروس یاب و محدودیت های ناشی از تنظیمات اون رو براتون می گم .شاید بتونید ازش برای بستن حفره های امنیتی سیستمهاتون استفاده کنید.
    خیلی ساده است . سیستم رو با حالت safe mode بالا میارین و از قسمت کنترل پنل وارد تنظیمات ادمین می شوید.
    Control Panel\All Control Panel Items\Administrative Tools.

پس از ورود به قسمت services ، تمامی گزینه های مربوط به آنتی ویروس سیمانتک رو دابل کلیک کرده ، غیر فعال نموده و ذخیره می کنیم .پس از از ریستارت ویندوز ویروس یاب غیر فعال می شه و تمامی محدودیت های ایجاد شده از طرف نرم افزار هم از میان خواهد رفت.
    حالا شما دوستان و مدیران شبکه می تونین به فکر راه حلی باشین که نشه با safe mode سیستم رو بالا آورد!!
    زیاد سخت نیست ولی احتمالاً اون هم بشه دور زد.
    موفق باشین
    چند مشکل و ضعف در این شبکه وجود دارد.
    مشکل عمده چنین شبکه ای، تعریف اشتباه سطوح دسترسی است به صورتی که یک کاربر ساده می تواند در حالت Safe mode وارد سیستم شود.
    موضوع دیگر، کنترل نکردن شرایط کلاینت در هنگام اتصال به شبکه و برقراری دسترسی به منابع شبکه است. اگر پیش از برقراری دسترسی، شرایط کلاینت چک شود و در صورت فعال نبودن آنتی ویروس و یا به روز نبودن آن و یا به روز نبودن سیستم عامل و یا فعال نبودن Firewall و شرط های دیگر مانند اینها اجازه برقراری ارتباط صادر نشود می توان سطح بالاتری از امنیت را به دست آورد.
    مشکل بعد، نصب و فعال نشدن خودکار سرویس آنتی ویروس پس از راه اندازی دوباره سیستم عامل است. این موضوع هم می تواند جلوی چنین مشکلاتی را بگیرد.

دوست گرامی
    اگر به درخواست شما پاسخ دلخواه شما داده نشده، علتش خساست نبوده است که اگر بود هزاران هزار مطلب و پرسش و پاسخ در این انجمن نمی دیدید. علتش متن قوانین انجمن و قوانین کشور است که شما به آن بی توجه بوده اید. هرگونه بحث و تبادل نظر پیرامون روش ایجاد دسترسی غیر مجاز در شبکه ها و سیستم های اطلاعاتی غیر مجاز است.

نکته دیگر اینست که درخواست شما مانند اینست که وارد جمع پلیس ها شوید و اعلام کنید من کارمند بانک هستم و به من بگویید چطور می توانم سیستم دزدگیر مرکزی بانک را از کار بیندازم! پرسشتان دقیقا به همین میزان پذیرفتنی نیست و انتظارتان برای دریافت پاسخ به همین میزان طنز است. حتی اگر ادعا کنید که برای تفریح و تفنن و یادگیری است!

پیروز باشید و پایدار

vadood، mehrzadmo، Reza.D و 5 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: احمد

عضو عادی شناسه تصویری Gitex
    نوشته
    550
    سپاسگزاری شده
    329
    سپاسگزاری کرده
    122
    دوست گرامی شما مطمین هستید با این همه دسترسی که دارید ادمین نیستید ؟

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    جناب حکیمی میشه توضیح بدید چطور میشه کنترل کرد که آنتی ویروس بروز هست یا نه- بعد دسترسی فعال شود؟ (البته در مورد سیمانتک - چون پاندا این قابلیت را دارد)

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    با Symantec Network Access Control یا Windows Server Network Access Protection که با Microsoft Network Policy Server می توان راه اندازی کرد این کنترل را می توان پیاده سازی کرد.

(لطفا پرسشها را جدا از هم و در قالب موضوعات جدید مطرح کنید که از بی نظمی و تداخل جلوگیری شود. ممنون)

ksi_xi_nt، mgholami و arash3400 سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

آموزش تنظیمات آنتی ویروس سیمانتک

آموزش غیر فعال کردن محدودیتهای ادمین آنتی ویروس سیمانتک

غیرفعال کردن symantec

غیر فعال کردن سیمانتک

تنظيمات انتي ويروس سيمانتيك

غیر فعال کردن آنتی ویروس symantec

غیرفعال کردن سیمانتک

نحوه غیر فعال کردن آنتی ویروس پاندا

نحوه حذف جیمیل ایجادشده

تنظیمات آنتی ویروس سیمانتک

غير فعال كردن سيمانتك