نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط SaeedAlkhamiss
  • 1 توسط meysam22us

موضوع: مشکل با تنظیمات جدید برای ایزا

عضو غیر فعال
    نوشته
    33
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3

مشکل با تنظیمات جدید برای ایزا

سلام
    احتمالا این موضوع جدید پارس آنلاین رو راجع به تغییر نحوه کانکت شدن به سرورش رو شنیدین
    اینجارو نگاه کنین
    http://help.parsonline.net/system.php
    حالا مشکل من اینه که خوب مودم به pc مستقیم وصل شده و از isa دارم استفاده میکنم چه جوری pppoe رو تو آیزا تنظیم کنم
    من Windows server 2003 استفاده میکنم اگه help پارس آنلاین رو برای این ویندوز بخونین فقط نحوه تنظیم pppoe رو بل remot &routing خود ویندوز یاد داده حالا من نمیدونم چه جوری تو ISA تنظیم کنم
    البته من مودم 800c هستش که مودم رو هم مثل همونچیزی که گفته دوباره تنظیم کردم ولی اتفاقی نیفتاد
    به پارس آنلاین هم که زنگ میزنم میگه ISA به ما ربطی نداره
    خواشا کمک کنین اینترنت دانشگاه خوابیده

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام

اولاً پارس آنلاین چیزی سرش نمیشه که شما تلفن کردی به اونجا . دوماً زیاد هم بی ربط نگفته شبکه داخلی شما به خود شما مربوطه . و حالا مشکلت چطوری حل میشه ؛

خوب اولاً شما نباید DHCP رو فعال کنید چون اگه اینکار انجام بشه عملاً وارد کردن ISA به ساختار شبکه غیر ممکن میشه .
    خوب حالا توضیح میدم که چطوری ISA رو به چه صورتی توی شبکه قرار بدید وقتی تنظیمات مودم رو انجام دادید . IP روی سیستم رو حذف نکنید . لازم نیست RRAS رو فعال کنید چون خوده ISA اینکار رو انجام میدهد . بعد از اینکه از وجود اینترنت روی سیستم اطمینان حاصل کردید بعد از نصب ISA روی سیستم زمانی که IP برای اشتراک گذاری اینترنت درخواست کرد رنجی متفاوت از رنج موجود بر روی PC وارد کنید ( مثال اگر IP سیستم 192.168.1.2 بود رنج روی ISA رو باید 192.168.2.1 بدهید ) برای اینکار شما به کارت شبکه دومی هم نیاز دارید . که بتوان از طریق کارکرد اینکار دوم به سادگی اینترنت را در شبکه توزیع کرد .

نام حقيقي: Saeed Alkhamiss

عضو عادی
    نوشته
    367
    سپاسگزاری شده
    70
    سپاسگزاری کرده
    9
    نوشته های وبلاگ
    5

Icon7 ISA

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam22us نمایش پست ها
    با سلام

اولاً پارس آنلاین چیزی سرش نمیشه که شما تلفن کردی به اونجا . دوماً زیاد هم بی ربط نگفته شبکه داخلی شما به خود شما مربوطه . و حالا مشکلت چطوری حل میشه ؛

خوب اولاً شما نباید DHCP رو فعال کنید چون اگه اینکار انجام بشه عملاً وارد کردن ISA به ساختار شبکه غیر ممکن میشه .
    خوب حالا توضیح میدم که چطوری ISA رو به چه صورتی توی شبکه قرار بدید وقتی تنظیمات مودم رو انجام دادید . IP روی سیستم رو حذف نکنید . لازم نیست RRAS رو فعال کنید چون خوده ISA اینکار رو انجام میدهد . بعد از اینکه از وجود اینترنت روی سیستم اطمینان حاصل کردید بعد از نصب ISA روی سیستم زمانی که IP برای اشتراک گذاری اینترنت درخواست کرد رنجی متفاوت از رنج موجود بر روی PC وارد کنید ( مثال اگر IP سیستم 192.168.1.2 بود رنج روی ISA رو باید 192.168.2.1 بدهید ) برای اینکار شما به کارت شبکه دومی هم نیاز دارید . که بتوان از طریق کارکرد اینکار دوم به سادگی اینترنت را در شبکه توزیع کرد .
    سلام دوست عزيز آقای پو ر هاشمی
    شما مگه تو تشکيلات پارس بودين يا اونها رو می شنا سين که اينجور ی دربا ره شو ن قضاوت می کنين

meysam22us سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام

جناب آل خمیس به بند دوم نوشته من دقت کنید . ( لازم و ضروری است )

جناب آل خمیس عزیز " تنها کسی که می تواند به شما کمک کند تنها خود شما هستید " این عبارت ساده خیلی از مبتکرین و دانشمندان بزرگ را به جامعه جهانی معرفی کرده . پس نتنها من چیزی بلد نیستم و سرم نمیشه بلکه پارس آنلاین که سهل است در این دنیا هیچ کس هیچ چیزی بلد نیست و تنها می توانند به ما در یافتن مسیر درست کمک کنند .

نکته جذاب قضیه هم در همین جاست .

موفق باشید

ویرایش توسط meysam22us : 2007-09-01 در ساعت 04:37 PM علت: جذاب تر کردن نوشته
    saeedmcp سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Alireza Khosravi

عضو عادی شناسه تصویری irarkh
    نوشته
    753
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    21
    دوست عزیز حتما" شما از سرویسهای داینامیک استفاده می کنید ؟! آیا دلیل این تغییر روش رو ازشون پرسیدید؟ یادم میاد این روش connection رو یکی از رقبای پارس مورد استفاده قرار داده بود که در اون زمان مورد تمسخر هم واقع شد حالا اینها چرا دست به چنین کاری زدند الله و اعلم !! با این روش دیگه معنی Real time online از بین میره !!!!
    در ضمن شما چرا از روش دوم یعنی تنظیم pppoe بروی مودم استفاده نمی کنید؟! مگر قبل از این به چه روشی Connect می شدید؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

تنظیمات pppoe در آیزا

برچسب برای این موضوع