نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: در نصب hotfix آيزا 2004 مشكل دارم

نام حقيقي: babak,karimi

خواننده
    نوشته
    91
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    28

در نصب hotfix آيزا 2004 مشكل دارم

با سلام خدمت همه دوستان

قبل از هر چيز بايد به رسم ادب از كمك همگي بخصوص آقايان پورهاشمي , reza70 , milad22 براي كمكهايي

كه به من كرده اند تشكر كنم .

مشكلي كه من دارم اينه كه موقعي كه ميخوام hotfix kb920716 مربوط به آيزا 2004 استاندارد رو روي آيزا 2004

استاندارد و ويندوز سرور 2003 sp2 نصب كنم پيغام خطايي ميده كه اين hotfix با آيزا سازگار نيست و يا اصلا آيزا

سرور روي ويندوز شما نصب نيست

اگه ممكنه بفرماييد ايراد كار من كجاست با تشكر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Mohammad Reza Panah

عضو غیر فعال شناسه تصویری reza70
    نوشته
    237
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    23
    سلام
    دوست عزيز اون Hotfix رو كه من واسه شما فرستادم شامل 2 تا فايل هستش
    يكي به اسم SE كه مربوط ميشه به HOTFIX KB920716 كه براي نسخه استاندارد هستش و يكي ديگه به اسم EE كه براي نسخه Enterpriseهست
    منم اولش همين مشكلو داشتم
    بايد دقت كني از كدون نسخه استفاده مي كني

نام حقيقي: babak,karimi

خواننده
    نوشته
    91
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    28
    با سلام

دوست عزيز من آيزا سرور 2004 se نصب كرده ام و hotfix مربوط به se رو هم نصب ميكنم همين مشكل پيش

مياد .

آيا بايد سرويس پك 2 آيزا رو هم نصب كنم ؟

وقتي سرويس پك 2 آيزا رو نصب ميكنم نمي دونم چه مساله اي پيش مياد كه ديگه page ها رو باز نمي كنه

البته من اول كه سرويس پك 1 رو نصب ميكنم مشكلي ندارم اما به محض نصب sp2 ديگه page باز نميشه و

error ميده . error هم به عنوان web proxy chain مياد

راستي اين رو هم بگم كه اين كامپيوتري كه من روش كار ميكنم سرور اصلي نيست و من فقط با اون تمرين ميكنم

تا بعد از اطمينان رو سرور اصلي نصب كنم رو سرور اصلي isa 2004 se دارم كه روش bsplitter نصب نيست

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به همه دوستا نو همچنین تشکر از جناب خشایار عزیز و همچنین تشکر از حرف های زیبایشان

در مورد hotfix ها باید یک نکته مهم اشاره می شد که اشاره نشده است و من اینجا به این نکته اشاره می کنم در هنگام نصب hotfix پیام خطایی که مشاهده میشه نه به ایزا مربوطه نه به hotfix این پیام به شما توصیه جدی میکنه اگر مایل هستید از این برنامه استفاده کنید باید حتماً ویندوز خود را در سایت میکروسافت بروز کرده باشید تا قسمت های مربوط به اضافه و حذف کردن برنامه های ویندوز 2003 بروز شده و امکان نصب برنامه هایی با نگارش بالاتر را داشته باشد .

البته من کار شما را کاملاً تائید می کنم من هم مثل شما عمل میکنم TesT Server یک کار اصولی و حرفه ای است من مراحل نصب و کرک BWS رو در وبلاگ خودم کامل توضیح دادم مراجعه کنید بزرودی هم مراحل پیکره بندی و استفاده از این برنامه رو در روزهای آیند منتشر می کنم .

موفق باشید

نام حقيقي: Mohammad Reza Panah

عضو غیر فعال شناسه تصویری reza70
    نوشته
    237
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    23
    سلام به شما
    براي نصب Hotfix و همچنين BWS نصب SP2 آيزا الزامي است
    ولي فقط SP2 آيزا رو نصب كنيد و نيازي به نصب package ديگه در صورت دانلود از microsoft نيست

در مورد تست نرم افزار هم به شما اطمينان مي دم كه هيچ مشكلي وجود نداره من مدتهاست دارم با اين مجموعه كار مي كنم با بيش از 90 IP بدون هيچ مشكلي ...........

کلمات کلیدی در جستجوها:

همه چيز در مورد نصب linux و خطاهاي هنگام نصب

در مورد hotfix

نصب برنامه hotfix

برچسب برای این موضوع