نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: محدود کردن دسترسی ها به یوزر معمولی

نام حقيقي: فرشاد یوسفی

خواننده
    نوشته
    664
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    502

محدود کردن دسترسی ها به یوزر معمولی

مدیریت دستور دادن که همه یوزرها روی کامپیوترشون ادمین نباشن...

اما خب همه یوزرها الان روی کامپیوترهاشون ادمین هست و 50 تا یوزر هم هستن که اگه بخوام دونه دونه شون رو برم پای کامپیوترشون و این کارو بکنم خب زمان بر هستش... نمیشه از گروپ پالیسی یک کاری کرد که در واقع نیازی به این نباشه که روی تک تک کامپیوترها برم و...

و اینکه الان من بخوام مثلن پالیسی تو شبکه تعریف کنم مثلن فرض کنید یوزر نتونه نرم افزاری نصب کنه روی سیستمش... اون پالیسی که من تعریف میکنم به اون مدلی که برای یوزرش تعریف شده روی سیستمش ارجحیت داره؟!

مثلن یوزر روی کامپیوترش ادمین هست و من میام تو گروپ پالیسی میگم نتونه مثلن دسکتاپشو تغییر بده... حالا کدوم ارجحیت داره اون که ادمین سیستمش هست اون پالیسی من رو بی خاصیت میکنه؟!

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: رامتین

خواننده
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    2
    سلام
    دوست عزیز شما برای این کار باید شبکه رو به دامین تغییر بدی. بعد برای کاربرات اکانت تحت دامین تعریف کنی. و روی اکتیو دایرکتوری دسترسی ها رو محدود کنی.
    *ویندوز برای کاربران سطح یوزر یه سری دسترسی ها رو محدود کرده که معمولا کافی و مناسب هست.

http://www.afifnet.com
    راه اندازی و پشتیبانی شبکه، پهنای باند اختصاصی، اینترنت وایرلس، نمایندگی رسمی آسیاتک در شیراز

خواننده
    نوشته
    664
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    502
    دوست خوب شبکه دومین هست و اکتیو دایرکتوری داریم و اینایی که گفتید رو میدونم... شما سوال من رو خوب نخوندید

نام حقيقي: رامتین

خواننده
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    2
    خب اگه دامین هست یوزر با اکانت دامین لاگین میکنه و محدودبت های اکتیودایرکتوری روش اعمال میشه دیگه

http://www.afifnet.com
    راه اندازی و پشتیبانی شبکه، پهنای باند اختصاصی، اینترنت وایرلس، نمایندگی رسمی آسیاتک در شیراز

خواننده
    نوشته
    664
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    502
    من متوجه شدم که پالیسی به نوع یوزر الویت داره یعنی یوزر چه ادمین باشه چه استاندارد اون پالیسی که گذاشته میشه الویت داره و یک حالت فورس داره واین صحبت ها.
    پس فهمیدم نیازی نیست که بیام یوزرها رو از ادمین بودنشون بگیرم و میتونم با اعمال پالیسی محدودیت ایجاد کنم در خیلی چیزها.
    ادمین وب سایت در صورت صلاحدید میتونن اینجا رو ببندن

نام حقيقي: هژیر کریمی

عضو عادی شناسه تصویری hajir2k
    نوشته
    93
    سپاسگزاری شده
    38
    سپاسگزاری کرده
    29
    به هر حال اگر یوزرها رو بر روی رایانه های خودشون ادمین کرده باشی تقریبا همه کار میتونن بکنن مگر که اینکارو نکرده باشی که دستت بازه واسه محدود کردنشون.

کلمات کلیدی در جستجوها:

تعریف دسترسی یوزرهای دومین

برچسب برای این موضوع