نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10

موضوع: پرسش و پاسخ درمورد System Center Configuration Manager 2012 R2

عضو عادی شناسه تصویری m_hadisabahi
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0

پرسش و پاسخ درمورد System Center Configuration Manager 2012 R2

اساتید گرامی
    با سلام
    هدف از بازکردن این موضوع بحث و گفتگو و پرسش و پاسخ در مورد ورژن جدید محصول مایکروسافت Configuration Manager 2012 R2 هست از همه دوستانی که در این زمینه تجربه ای دارند خواهشمندام تجربیاتشون رو به اشتراک بگذارند. بنده هم در خدمت دوستان هستم
    با سپاس

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط m_hadisabahi : 2014-01-13 در ساعت 09:06 AM

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    اگر پرسش یا مشکل مشخصی دارید مطرح کنید تا در مورد آن به بحث و تبادل نظر بپردازیم.

نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hakimi نمایش پست ها
    اگر پرسش یا مشکل مشخصی دارید مطرح کنید تا در مورد آن به بحث و تبادل نظر بپردازیم.
    ممنون دوست عزیز
    یکی از مشکلاتی که من در SCCM 2012 R2 داشتم تو قسمت Operating System Deployment تنظیم X86 Boot Image به صورت پیش فرض هست آیا شما به این مشکل برخوردید یا مشکل دیگه اینکه برای کلاینتهایی که دارای سیستم عامل قدیمی هستند و میخواهیم آنها را ارتقا دهیم مشکلی که وجود داره اینه که SCCM هیچ گزینه ای برای اینکه پارتیشن OS را شناسایی کنه و همون و Format و OS جدید رو نصب کنه نداره آیا برای این مورد راه حلی دارید ؟
    با سپاس

نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0

جواب

دوستان و اساتید گرامی
    کسی نیست در این بخش مشکل داشته باشه یا بخواد مشکل کسی و حل کنه ؟

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4

نام حقيقي: حامد

عضو عادی شناسه تصویری hamed_mhk
    نوشته
    789
    سپاسگزاری شده
    1062
    سپاسگزاری کرده
    4
    نوشته های وبلاگ
    4
    خدمت دوستمون عرض کنم که بحث System Center Configuration Manager 2012 R2 مفصل تر از این حرفاست که با زدن یه تاپیک پرسش و پاسخ بشه حلش کرد!

مثلاْ اگر در مورد نرم افزار WinAmp بود، شاید راه داشت ولی یک نرم افزاری که ذاتش ابرساختاری (یا به قول کفار Infrastructure) هست رو که نمیشه سیستم پرسش و پاسخ داد !

نام حقيقي: hossein

خواننده شناسه تصویری hoseyn3562
    نوشته
    37
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    2
    سلام دوستان من هم تازه دارم روی sccmکار میکنم تا قسمت qeury ها رو یاد گرفتم از اموزشهای ارسخانی به بعدش دارم خودم میخونم الان در قسمت این که من مثلان یه نرم افزار رو خودم واسه اون شخص نصب کنم گیر کردم اگه دوستان میتونن به صورت عکس یا هر فایلی راهنمایی کنه ممنون از شما .,ولی من یه پیشنهاد دارم هر کاری رو که انجام میدیم به صورت فیلم انجام بدیم و بزاریم اخل سایت تا کسایی دیگه هم استفاده کنن با تشکر

نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_mhk نمایش پست ها
    خدمت دوستمون عرض کنم که بحث System Center Configuration Manager 2012 R2 مفصل تر از این حرفاست که با زدن یه تاپیک پرسش و پاسخ بشه حلش کرد!

مثلاْ اگر در مورد نرم افزار WinAmp بود، شاید راه داشت ولی یک نرم افزاری که ذاتش ابرساختاری (یا به قول کفار Infrastructure) هست رو که نمیشه سیستم پرسش و پاسخ داد !

دوست عزیز
    ممنون از راهنمایتون ولی من دو سوال هم داشتم که پرسیده بودم آیا در این قسمت میتونید کمکم کنید من بررسی کردم دیدم در سایت هیچ قسمتی که در مورد کار با این نرم افزار نیست به همین دلیل این موضوع رو باز کردم تا کسانی که تجربه کار کردن با این نرم افزار رو دارن بیان و تجربه هاشون و به اشتراک بزارند

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseyn3562 نمایش پست ها
    سلام دوستان من هم تازه دارم روی sccmکار میکنم تا قسمت qeury ها رو یاد گرفتم از اموزشهای ارسخانی به بعدش دارم خودم میخونم الان در قسمت این که من مثلان یه نرم افزار رو خودم واسه اون شخص نصب کنم گیر کردم اگه دوستان میتونن به صورت عکس یا هر فایلی راهنمایی کنه ممنون از شما .,ولی من یه پیشنهاد دارم هر کاری رو که انجام میدیم به صورت فیلم انجام بدیم و بزاریم اخل سایت تا کسایی دیگه هم استفاده کنن با تشکر
    سلام دوست عزیز منظورتون از نصب یک نرم افزار برای یک شخص چیست بیشتر توضیح دهید تا اگر تونستم کمکتون کنم

ویرایش توسط m_hadisabahi : 2014-01-22 در ساعت 10:06 AM

نام حقيقي: hossein

خواننده شناسه تصویری hoseyn3562
    نوشته
    37
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    2
    سلام
    1-مثلا من ادمین شبکه اقای xبه من زنگ میزنه میگه من این نرم افزار رو میخوا چطور واسش نصب کنم ؟
    2-یه سیستم تازه وارد اداره شده این سیستم ویندوز و نرم افزار میخواد چطور براش بفرستم از طریق sccm?
    3-و چطوری بفهمم یکی از سیستمها مشکل سخت افزار داره ؟

نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoseyn3562 نمایش پست ها
    سلام
    1-مثلا من ادمین شبکه اقای xبه من زنگ میزنه میگه من این نرم افزار رو میخوا چطور واسش نصب کنم ؟
    2-یه سیستم تازه وارد اداره شده این سیستم ویندوز و نرم افزار میخواد چطور براش بفرستم از طریق sccm?
    3-و چطوری بفهمم یکی از سیستمها مشکل سخت افزار داره ؟
    سلام دوست عزیز
    قبل از هر چیز شما باید Discovery Methode ها رو تعریف کنید تا کامپیوتر ها و یوزر ها رو از اکتیو داخل SCCM وارد کنه
    بعد از اون باید Boundary تعریف کنید مثلا Range آدرسهای IP شبکتون و به عنوان یک باندری تعریف کنید
    بعد از اون باید تو قسمت \Assets and Compliance\Overview\Device Collections باید یک Collection تعریف کنید تا PC هایی که میخواید روشون Policy اعمال کنید مشخص بشه خود این Collection ها از طریق Direct Rule و Query میتونید Member هاشو مشخص کنید که پیشنهاد اینه که از Query استفاده کنید
    باید یک سیستم خام و ویندوز مورد نظر و برنامه هاتون نصب کنید و از طریق Image Capture media ازش یه WIM تهیه کنید بعد اونو تو قسمت \Software Library\Overview\Operating Systems\Operating System Images اضافه کنید بعد برید و یک Task Sequence بسازید برای نصب برنامه ها هم باید اول برنامه هاتون و تبدیل به MSI کنید یا از MDOP APP-v استفاده کنید بعد Packageهاتون و در قسمت \Software Library\Overview\Application Management\Packages اضافه کنید و در Distribution Point هاتون update کنید و بعد Package مورد نظر رو به Collection مورد نظر Deploy کنید
    در کل خیلی ریزه کاری داره که باید خودتون بخونید

کلمات کلیدی در جستجوها:

نصب microsotf system center 2012r2

فیلم آموزش system center confi

آموزش system center 2012

راهنمای نصب برنامه با configuration manager2012

نرم افزار microsoft system center configuration manager

آموزش نصب نرم افزار sccm 2012

کار کردن با نرم افزار sccm

آموزش system center 2012 r2

نرم افزار microsoft system center 2012 r2

نصب نرم افزار از طریق configuration manager