نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 5سپاس
  • 2 توسط mohsenhvac
  • 2 توسط alisc
  • 1 توسط mohsenhvac

موضوع: نحوه اتصال آنتن های با دی بی ای بالا به کارت شبکه های توان پایین

نام حقيقي: mohsen a

خواننده
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    8

نحوه اتصال آنتن های با دی بی ای بالا به کارت شبکه های توان پایین

سلام دوستان
    چطور میشه به کارت شبکه ای که توانش 2 وات هست انتنی با 20 یا 40 دی بی ای متصل کرد؟
    تازه واردم، یه چیزایی توی اینترنت خوندم راجب به بوستر (امپلی) ها، اما نمیدونم چه انتنی باید برای کارت شبکم استفاده کنم که رنج نیم مایل به بالا را داشته باشه، ایندور یا اوت دورش فرق نداره برای استفادم.

کارت شبکم:

http://www.amazon.com/Alfa-AWUS036NH...lfa+AWUS036NHA

انتنی که شاید استفاده بشه( با نظر شما دوستان مجرب):

http://www.amazon.com/Silver-802-11b.../dp/B00DSVPAGM

Amazon.com: Alfa APA-M25 dual band 2.4GHz/5GHz 10dBi high gain directional indoor panel antenna with RP-SMA connector (compare to Asus WL-ANT-157): Computers & Accessories

Amazon.com: TP-LINK TL-ANT2414A 2.4GHz 14dBi Outdoor Directional Antenna, RP-SMA Male connector, 1m/3ft cable: Electronics

http://www.amazon.com/TL-ANT2424B-Di...F2Z5HS2PNAXVK7

2.4ghz Wifi Yagi Antennas Tqj-24004y15 - Buy 2.4ghz Wifi Yagi Antennas,Wireless Outdoor 2.4ghz Antenna,Wifi Outdoor Antenna Product on Alibaba.com

ایناهم بوسترایین که سرچ کردم:

http://www.amazon.com/DBPOWER-Wirele...222VZKAMDD2E9K

http://www.amazon.com/dp/B00U6VE90K?psc=1

خواهش میکنم کامل توضیح بدین.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    میخواهید که گوشی و لپتاپ به این اکسس پوینت در این فاصله نیم مایلی متصل کنید؟

- - - ادامه - - -

دقیق توضیح بدید قصد انجام چه کاری رو دارید تا بتونیم پاسخ بهتری بهتون بدیم

- - - ادامه - - -

EDUP = دستگاه کباب پز هست توان بالای این دستگاه اطرافیانش رو کباب مکنه.

توان بالا نتنها کیفیت و پوشش رو بیشتر نمیکنه که در بیشتر مواقع باعث ایجاد نویز میشه.

alisc و mohybanger سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenhvac نمایش پست ها
    توان بالا نتنها کیفیت و پوشش رو بیشتر نمیکنه که در بیشتر مواقع باعث ایجاد نویز میشه.
    عاملی که خیلی از دوستان اصلا بهش توجه نمیکنن و فکر میکنن هر چی توان بیشتر باشه بهتره !

mohsenhvac و mohybanger سپاسگزاری کرده‌اند.

خواننده
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    8
    مرسی از توجه شما دوستان
    من میخوام سیگنال های روتر هایی که در نیم مایلیم هستن رو دریافت کنم و اینجکت انجام بدم توسط لپ تاپ، و اینکه بعد از دریافت ایا میتونم توی این فاصله از رپیتر استفاده کنم و سرعت افت پیدا نکنه؟
    توی این فایل تصویر منظورمو گفتم:

این عکس را از یک گروه فروم خارجی پرسیدم که یکیشون برام فرستاد اما توی قسمت ریپیترش سر در نیاوردم اصلا یعنی چی!؟

درکل اینکه در مرحله اول میخوام بتونم با لپ تاپ اینجکت کنم
    و بعد توسط ریپیتر شیرش کنم که بشه با دستگاه های دیگه به اون وای فایی که توی نیم مایلیم هست از طریق واسط ریپیتر بهش وصل بشم با افت سرعت کم

مرسی از توجهتون.

ویرایش توسط mohybanger : 2015-08-07 در ساعت 06:47 PM

خواننده
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    8
    میخواهید که گوشی و لپتاپ به این اکسس پوینت در این فاصله نیم مایلی متصل کنید؟

- - - ادامه - - -

دقیق توضیح بدید قصد انجام چه کاری رو دارید تا بتونیم پاسخ بهتری بهتون بدیم

- - - ادامه - - -

EDUP = دستگاه کباب پز هست توان بالای این دستگاه اطرافیانش رو کباب مکنه.

مرسی از توجه شما دوستان
    من میخوام سیگنال های روتر هایی که در نیم مایلیم هستن رو دریافت کنم و اینجکت انجام بدم توسط لپ تاپ، و اینکه بعد از دریافت ایا میتونم توی این فاصله از رپیتر استفاده کنم و سرعت افت پیدا نکنه؟

این عکس را از یک گروه فروم خارجی پرسیدم که یکیشون برام فرستاد اما توی قسمت ریپیترش سر در نیاوردم اصلا یعنی چی!؟

و بعد توسط ریپیتر شیرش کنم که بشه با دستگاه های دیگه به اون وای فایی که توی نیم مایلیم هست از طریق واسط ریپیتر بهش وصل بشم با افت سرعت کم

مرسی از توجهتون.

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط alisc نمایش پست ها
    عاملی که خیلی از دوستان اصلا بهش توجه نمیکنن و فکر میکنن هر چی توان بیشتر باشه بهتره !

مرسی از توجه شما دوستان

مرسی از توجهتون.

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط alisc نمایش پست ها

مرسی از توجه شما دوستان

مرسی از توجهتون.

نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    دوست عزیز شما دارید راه رو اشتباه میرید. شما اصول بازی رو یاد نگرفته می خواهید تقلب کنید، ابتدا باید اصول کار رو یاد بگیرید بعد به فکر کارهای امنیتی باشید

mohybanger سپاسگزاری کرده است.

خواننده
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    8
    دوست عزیز شما دارید راه رو اشتباه میرید. شما اصول بازی رو یاد نگرفته می خواهید تقلب کنید، ابتدا باید اصول کار رو یاد بگیرید بعد به فکر کارهای امنیتی باشید
    مرسی از توجه شما
    جناب نیک قلب بازی را از چه مرحله ای باید شروع به یاد گرفتن کنم؟
    اگه میشه درخصوص کاری که میخوام انجام بدم (زیاد تو حاشیه نره) راه کار بهم معرفی کنید، کتاب، لینک و ... .
    سپاس

نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    ایا میتونم توی این فاصله از رپیتر استفاده کنم و سرعت افت پیدا نکنه
    رپیت بدون افت سرعت اونهم تو این فاصله غیر ممکنه . شما تو یه مجتمع رپیت کنی افت داری حالا چه برسه به این فاصله.
    پیشنهاد می کنم ابتدا کتاب wifi toys رو مطالعه کنید تا درکی عمیق تر پیدا کنید. و صد البته اون چندتا مقاله ای که تو بخش وایرلس انجمن هست. یه سر به سایت moxa بزن و مطالب بخش وایرلسش رو هم بخونی مطالب فنی و کاملی رو در اختیارتون میذاره.

شما یه جا تو انجمن میگی تازه میخوام شروع کنم : امکان دریافت و ارسال دیتا با سرعت حداقل 20 مگ در فواصل 40 تا 45 کیلومتری
    در جای دیگه میای انتن متال پیشنهاد میدی : شبکه کردن 2 سیستم با فاصله 10 کیلومتر
    در اینجا فکر میکنم پاسخ کامل به شما داده شد : اتصال کارت شبکه (کارتی که خاصیت اینجکشن داشته باشه ومثل الفا) به آنتن وایرلس با برد بالای 30 کیلومتر

انجام این دست کارها تجارب خوبی هستن اما با دید علمی نه اینکه چدتا کلیپ اموزشی ببینی و به جون وای فای مردم بیفتی و تو محیط الودگی فرکانسی ایجاد کنی. همه اینا به کنار این رادیو های وات بالا برای ملت مغز نمیذاره

کلمات کلیدی در جستجوها:

Outdoor mode یعنی چی؟

data network modeیعنی چی

برچسب برای این موضوع