نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط mch
  • 1 توسط mohsenhvac

موضوع: امکان دریافت و ارسال دیتا با سرعت حداقل 20 مگ در فواصل 40 تا 45 کیلومتری

نام حقيقي: mohsen a

خواننده
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    8

امکان دریافت و ارسال دیتا با سرعت حداقل 20 مگ در فواصل 40 تا 45 کیلومتری

سلام دوستان بنده اطلاع خیلی زیادی از تجهیزات شبکه ندارم و فقط چنتا سوال دارم که با جستجو بهشون نرسیدم

فرض کنید بنده در مختصاتی از زمین هستم که ارتفاعش از سطح دریا 3000 متر هست و میخوام سیگنال وای فای را تا شعاع 40 کیلومتری با افت سرعت خیلی کم به صورت خطی (جهتی) دریافت کنم. زیرساخت های این کار و نحوه انجامش و هزینه هاش رو میخواستم یکی از دوستان برام به طور خلاصه شرح بده.
    (اگر هم شرکتی این کار را انجام میده معرفی کنید. انتقال صوت و تصویر هم جزو کار هست)

من درکل عاشق شبکه شدم (رشتم برق قدرته) و میخوام توی این رشته ادامه تحصیل بدم، اما تا به حال فقط نرم افزاری کار کردم و سخت افزار زیاد وارد نیستم، اگر امکانش هست یه مقاله در مورد انواع آنتن ها و نحوه کارشون معرفی کنید.

موضوعات مشابه:

mch
    mch آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Mehdi

خواننده
    نوشته
    294
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    22
    در کل من توصیه نمی کنم از رشته برق بیان it چون واقعا در این رشته بی کاری زیاده
    انواع آنتن های شبکه های بی سیم (وایرلس - wireless)

کد HTML:
    http://forum.4admins.org/showthread.php?2066-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%A2%D9%86%D8%AA%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D9%85-%28%D9%88%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%84%D8%B3-wireless%29

mohybanger سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    خیلی اوقات لذت بردن از کارتون خیلی بیشتر از در امدش ارزش داره ولی پول بودنش خوشبختی نمیاره ولی نبودنش خیلی گرفتاری میاره.

پیشنهاد میکنم بخش وایرلس انجمن رو بخوبی مطالعه کنید البته دانش پایه هم از شبکه باید داشته باشید.
    یک ماهی تحقیقات کلی داری تا راه بیفتی ولی بعد از اون به خودت بستگی داره که کدوم طرفی بری ...

اما پاسخ سوالتون :
    اون چیزی که شما از امواج وای فای انتظار دارید شدنی نیست . شما باید به سمت تکنولوژی وایرلس در باند 5 گیگاهرتز برید

mohybanger سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع