صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 19 از مجموع 19

موضوع: چگونه میشود دو خانه نزدیک به هم را با مودم وای فای به هم متصل کرد؟

نام حقيقي: مريم

تازه وارد شناسه تصویری maryam es
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام معمولا استاندارد گيرندگي مودم 70 تا 80 متر مربع هست،‌دستگاه اوت دور sxt lite حداكثر تا 2كيلومتر لينك ميده و براي منزل ضرر داره ، ولي شما ميتونيد با استفاده از يه دستگاه ريپيتر( Indoor )(تقويت كننده) توي منزل البته محل قرارگيريش بايد لب پنجره يا نورگير جايي كه بتونه سيگنال مودم رو راحت بگيره و تقويت كنه، اگه مودم دوستتون دو آنتنه قوي هم باشه كه بهتر ، ريپيتري كه ميدونم جوابتو حتما ميده TP-LINK TL-WA901ND هست-موفق باشيد

mahdy و david-ebi سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مهدی محّب الطّاهر

عضو عادی شناسه تصویری mahdy
    نوشته
    1,616
    سپاسگزاری شده
    923
    سپاسگزاری کرده
    311
    دستگاه اوت دور sxt lite حداكثر تا 2كيلومتر لينك ميده و براي منزل ضرر داره ،
    به قول یکی از بچه ها .... ما سیگنال مضر نمی فرستیم اما از سیگنال های همسایه بی نصیب نیستیم

david-ebi سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد

تازه وارد
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryam es نمایش پست ها
    سلام معمولا استاندارد گيرندگي مودم 70 تا 80 متر مربع هست،‌دستگاه اوت دور sxt lite حداكثر تا 2كيلومتر لينك ميده و براي منزل ضرر داره ، ولي شما ميتونيد با استفاده از يه دستگاه ريپيتر( Indoor )(تقويت كننده) توي منزل البته محل قرارگيريش بايد لب پنجره يا نورگير جايي كه بتونه سيگنال مودم رو راحت بگيره و تقويت كنه، اگه مودم دوستتون دو آنتنه قوي هم باشه كه بهتر ، ريپيتري كه ميدونم جوابتو حتما ميده TP-LINK TL-WA901ND هست-موفق باشيد
    با اینکه فاصله ما 50 متر هست اما حتی در لب پنجره یا جلوی در خونمون هم من نمیتونم حتی یک خط از اینترنت وای فای دوستمو بگیرم.(با لپ تاپ و گوشی تست کردم)بنابراین فکر کنم اگر بخواهم رپیتر بزارم فایده ای نداشته باشه.اما اون دستگاه پیکو استیشن که در صفحه پیش عکس و توضیحاتشو گذاشتم به نظر عملی تر میاد.دوستان هیچکدوم پست قبلی من رو جواب ندادند.باز هم بی نهایت متشکر میشوم که منو از راهنمایی های خودتون بی نصیب نزارید.

نام حقيقي: مهدی محّب الطّاهر

عضو عادی شناسه تصویری mahdy
    نوشته
    1,616
    سپاسگزاری شده
    923
    سپاسگزاری کرده
    311
    شرمنده ولی پست شما به نظر من جواب داده شده
    شما اصرار داری با یک دیوایس کارو راه بندازی که ما هرچی میگیم نمیشه شما گوش نده
    حالا شما بخر امتحان کن اگر جواب داد که نوش جان مارو هم خبر کن اگر هم نداد تجربه کسب می کنی

در ضمن کار شما اصلا توجیه نداره
    شما بیا یک کابل شبکه بکش خودت رو خلاص کن ....

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

http:forum.persiannetworks.comf77t68524-new.html

ایاازیک خط اینترنت می توان دوتامودم وصل کرد

آنتن وای فای داخل ساختمان برد 100متراتصال دو مودم وایرلس به هماینترنت پرسرعت وای فای تا چه فاصله ای می توان استفاده کردچگونه دستگاه های متصل به اینترنت را جدا از هم کنیمچگونه میتوان مودم usb wifi رو به روتر داد وlan گرفتاتصال دو مودم از طریق وای فایاستفاده دو عدد روتر در وای فایریپیتر تا چقدر فاصله کار میکندایا یک مودم فای فای به یک مودم فای فای دیگه میشود وصل کردایابردمودم اضافه میشودچطور دو تا مودم رو به هم وصل کنیممیتونیم یک مودم به مودم دیگر وصل کنیمنحوه استفاده درست وکم هزینه از وای فااستفاده از وای فای دیگران از فاصله دورمودم اوت دورچگونگی استفاده از آنتن دوم برای مودمگر فتن انتن وایفای از فاصله 100 متریانتن های افزایش سیگنال یو اس بی وای فاینحوه اتصال دو مودم وایرلس به همچطور برد یک وای بای را بیشتر کنیمچگونه می توان مودم را تقویت کردروش تبدیل وای فای به لن بامودم دیگرتقویت سیگنال وای فای از یک طبقه به طبقه دیگر

برچسب برای این موضوع